Privátní vily Gran Canaria - letecké zájezdy

Země
Destinace
Letovisko
Rozšířené hledání
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve


Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


VTT nabízí letecké zájezdy do privátních vil na řeckých ostrovech a na ostrově Gran Canaria. Jedná se o vily kategorie ** až ***** s možností ubytování pro dvě až dvanáct osob. Vily mají obvykle jednu až šest ložnic, obývací pokoj s kuchyní nebo kuchyňským koutem, jednu a více koupelen se sociálním zařízením (v závislosti na počtu ložnic). Většina vil má také soukromou zahradu, bazén (někdy sdílený pro více vil), balkóny a terasy (výhled na moře, hory či do zeleně) a klimatizaci.

Jelikož je tato nabídka určena zejména těm z Vás, kteří vyhledáváte velkou míru soukromí, převážná většina vil se nachází mimo naše obvyklá letoviska a často ve větší vzdálenosti od pláže. Doporučujeme proto pronájem auta na celou dobu pobytu nebo zakoupení taxi transferu. Některé vily mají transfer již v ceně. Pronajaté auto Vám můžeme nechat přistavit na letišti, kde jej můžete při návratu z dovolené také odevzdat.

Ceny jsou platné při uvedené minimální obsazenosti vily (např. u vily s minimální obsazeností 4 osobami se tato cena počítá čtyřikrát). Informace o minimální obsazenosti spolu s údaji o transferu a dalších příplatcích naleznete pod přehledem termínů u popisu každé vily.

Pokud v naší nabídce nenaleznete vhodný termín, vilu nebo letovisko nebo máte zájem o zájezd do vily pro menší než uvedený minimální počet osob, zašlete nám Vaši poptávku na info@vtt.cz.

Doporučujeme vily objednávat s velkým předstihem. Je o ně velký zájem a bývají často i několik měsíců dopředu vyprodány.

Pokud se rozhodnete pro dopravu po vlastní ose, např. autem, uděláme Vám nabídku ubytování. Doporučujeme cestovat vlastní dopravou především na Jónské ostrovy. Zajímavou nabídku privátních vil máme na ostrovy Lefkada, Zakynthos a Kefalonie. Zajistíme Vám i lodní trajekt.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour