Svatba v Řecku

Svatba v Řecku - romantické vykročení do společného života spojené se svatební cestou

Mnoho našich klientů, se za ta léta co s námi cestují, stali "fandy" Řecka a požádali nás, abychom jim byli nápomocni s uspořádáním svatby v Řecku na místech, která již důvěrně znají nebo naopak na řeckém ostrově, který chtějí teprve poznat. Jejich požadavek nás vedl k tomu, abychom spojili naše síly s renomovanou svatební agenturou Svatba trochu jinak.
Pokud máte chuť zažít svatbu v romantickém prostředí pláží a řeckých památek, obraťte se na nás s požadavkem na zajištění zájezdu. Svatební agentura "Svatba trochu jinak" vám zorganizuje svatbu na profesionální úrovni. Svatba v Řecku bude pro vás milou vzpomínkou na radostné chvíle.

Vaše vysněná svatba v Řecku se s VTT stane skutečností.

Svatba v Řecku může být uspořádana v těchto destinacích:


Uvědomujeme si skutečnost, že každý pár má jinou představu o svatbě v Řecku. Jsme připraveni zajistit svatbu jen "ve dvou", ale i svatbu, kam si pozvete své příbuzné a známé. Svatba v Řecku Vás nijak neomezí a nabídne veškerý komfort spojený se svatební cestou.

Svatba v Řecku s VTT - to je neomezené množství možností!

Kompletní zajištění svatby v Řecku

VTT Vám zajistí zájezd v požadované destinaci jak pro 2 osoby (nevěstu a ženicha), tak pro jejich příbuzné a známé.

Svatbu a vše okolo vám zajistí svatební agentura "Svatba trochu jinak". Svatební balíček zahrnuje:

Cena "Kompletního zajištění svatby v Řecku" bude stanovena dle objednaného rozsahu služeb. Pro bližší informace o svatebním balíčku a jeho ceně navštivte Svatba trochu jinak


Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour