Vlastní doprava Řecko

Země
Destinace
Letovisko
Typ ubytování
Odletové místo
Délka pobytu
Strava
Odjezd nejdříve

Vašemu hledání neodpovídá žádný záznam.

Autem do Řecka

Uvažujete, že byste se na svoji dovolenou vydali autem do Řecka? Cestovní kancelář VTT Vám vychází vstříc a připravila si pro Vás mnoho nabídek ubytování při cestování vlastní dopravou Řecko. Nabízíme Vám také rady a tipy, které Vám pomohou například s plánováním trasy či dodržováním dopravních předpisů při cestě vlastním autem do Řecka. Staráme se o své klienty a plníme jejich požadavky!

Nebojte se vydat autem do Řecka!

Je pravdou, že cesta vlastním autem do Řecka je dlouhá, můžete při ní získat ale také mnoho nezapomenutelných zážitků. Největší výhodou zájezdů vlastní doprava Řecko je mobilita. Můžete se zastavit, kde chcete a navštívit tak místa, která Vás jen napadnou. Cestování vlastním autem do Řecka oceníte především ve vnitrozemí , které nabízí nepřeberné množství památek, zapadlejších vesniček s bohatou historií či nádherné přírodní scenérií.

Vlastní doprava Řecko – vydejte se vstříc novým zážitkům.

S VTT do Řecka

Nahlédněte do naší široké nabídky zájezdů nebo si vyberte ubytování, pokud cestujete autem do Řecka.

V nabídce ubytování naleznete:

  • Vily a vilky
  • Hotely
  • Studia a apartmány

Vlastní doprava Řecko a důležité instrukce

Pokud se rozhodnete vydat autem do Řecka, jak se říká „na vlastní pěst“, nezapomeňte také nahlédnout do cenové relace poplatků dálnic, trajektů a některých tunelů. Dopravní předpisy se od těch našich příliš neliší, maximální rychlost v obci je 50 km/hod, mimo obec 90/110 km/hod, na dálnici 120 km/hod. V případě zájmu Vám můžeme pomoci s plánováním trati.

Vydejte se autem do Řecka s VTT!

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2017 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour