Služby

Ubytování

Vybrali jsme pro Vás pouze kvalitní ubytování od standardních až po velmi luxusní ubytovací kapacity.

Pro Vaši rychlou orientaci používáme následující členění:
2 sluníčka - ubytování jednoduchého typu vhodné pro nenáročné klienty

3 sluníčka - ubytování střední kategorie s dobrým standardem služeb a vybavení

4 sluníčka - ubytování s vyšším standardem služeb

5 sluníček - ubytování s vysokým standardem služeb, vhodné i pro náročné klienty

Důležité upozornění: hodnocení, která uvádíme, nejsou oficiální kategorie ubytování.
V Řecku platí jako oficiální označení pro studia a apartmány tzv. klíče. Hotelové kapacity jsou označeny hvězdičkami (1-5).
Na Kypru jsou studia, apartmány a apartmánové hotely oficiálně označeny kategoriemi (A, B, C). Hotely jsou označeny hvězdičkami (1-5).

  Typy ubytovacích jednotek:
 • Jednolůžkový pokoj: pokoj s lůžkem pro jednu osobu (je určený pro ubytování jedné osoby) nebo dvoulůžkový pokoj s neobsazeným lůžkem
 • Dvoulůžkový pokoj: pokoj se dvěmi lůžky, a to ve formě dvoulůžka nebo ve formě dvou lůžek umístěných podélně vedle sebe
 • Vícelůžkový pokoj: pokoj se třemi nebo více lůžky (eventuelně přistýlkami)
 • Rodinný pokoj: pokoj se třemi nebo více lůžky (eventuelně přistýlkami), z nichž alespoň dvě lůžka jsou určena pro dospělé osoby
 • Junior suite: ubytování, které tvoří zpravidla ložnice a obývací pokoj
 • Suite: ubytování poskytované ve vzájemně oddělých propojených místnostech s lůžkem (ložnice) a sedací soupravou (obývací pokoj)
 • Apartmán: ubytování poskytující oddělené místnosti pro spaní, zpravidla s dalším lůžkem nebo lůžky (eventuelně přistýlkami) v obytné kuchyni (může mít jednu a více ložnic)
 • Studio: pokoj s kuchyňským koutem (jedna místnost)
 • Propojené pokoje: pokoje propojené spojovacími dveřmi
 • Mezonetové studio, mezonetový apartmán: ubytování na více podlažích propojené schodištěm - není uzavřené dveřmi

Snídaně

V některých ubytovacích zařízeních jsou podávané snídaně.
Pro Vaši představu uvádíme oficiální klasifikaci snídaní:
 • Kontinentální snídaně - snídaně obsahující alespoň chléb, máslo (margarín), marmeládu nebo džem a nápoj
 • Rozšířená kontinentální snídaně - kontinentální snídaně doplněná o větší výběr pečiva, marmelády nebo džemu, studených nápojů a sýrů nebo studených masných výrobků
 • Snídaně formou švédských stolů (bufet) - samoobslužný volný výběr přinejmenším v rozsahu rozšířené kontinentální snídaně
 • Anglická snídaně - rozšířená snídaně doplněná dalšími horkými a studenými pokrmy. V Řecku je uváděna též jako americká snídaně. Může být servírovaná nebo podávaná formou bufetu.

Zástupci

Po dobu Vaší dovolené se o Vás budou starat zástupci CK Viamare a CK VTT. Jedná se vždy o kvalifikované profesionály, kteří jsou připraveni řešit na místě všechny Vaše připomínky a problémy a poskytnou Vám potřebnou pomoc. Rozsah služeb zástupců CK Viamare a CK VTT je uveden v katalogu a na webu u jednotlivých pobytových míst, prosím čtěte pozorně. U individuálních cest Vám na Vaše přání zajistíme asistenci při příletu i odletu (letiště v Athénách).

Ceny spojených turnusů leteckých zájezdů

Pokud budete mít zájem spojit turnusy a zajistit v destinaci delší pobyt (na více nocí než je standardní délka zájezdu), rádi a ochotně Vám připravíme cenovou nabídku.

Výlety v destinacích

V pobytových místech nabízí náš zahraniční partner zajímavé autokarové a lodní výlety, při kterých Vás v některých destinacích doprovází zástupce Viamare/VTT. Uskutečnění výletu je závislé na počtu účastníků. CK Viamare a CK VTT jsou pouze zprostředkovatelem této služby, nejsou jeho organizátory a negarantují uskutečnění zájezdu, ani jeho průběh, obsah a kvalitu. Pro milovníky individuálních cest jsme připravili řadu zajímavých podnětů, které naleznete na webu na stránce Výlety u příslušné destinace či v našem katalogu.

Pronájmy dopravních prostředků

Prostřednictvím našeho zástupce si můžete v pobytových místech objednat u místní smluvní půjčovny zapůjčení široké škály dopravních prostředků. Pronájem automobilu Vám zprostředkujeme u nás již před odletem na dovolenou. Automobil může být přistaven přímo na letišti, kde ho můžete při odletu domů též vrátit. Více informací naleznete na webu na stránce Půjčovna aut u příslušné destinace či v našem katalogu.

Rezervace přes internet - on-line prodej

Na našich internetových stránkách můžete zjistit, zda je Vámi vybrané ubytování volné a přímo si jej přes internet objednat. Na našich stránkách naleznete i mnoho dalších možností ubytování pro Vaši dovolenou, které nejsou uvedeny v tištěném katalogu.

Prodej lodních lístků

Velmi rádi Vám k zakoupenému zájezdu s vlastní dopravou zajistíme i lodní lístky (Itálie - Řecko).

Cestovní pojištění

Komplexní cestovní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdu. Doporučujeme Vám si pojištění u CK Viamare a CK VTT připlatit Více informací o cestovním pojištění.
Cestovní pojištění pro děti do 12 let je ZDARMA při zakoupení pojištění k zájezdu. Platí jen do 31. 3. 2018.

Garance ceny

CK Viamare a CK VTT Vám garantují katalogové ceny i v případě, že kurz koruny klesne o 10 %! Do 10 % kompenzujeme případné ztráty z vlastních zdrojů. Klesne-li kurz koruny o více než 10 %, je CK Viamare a CK VTT oprávněna přikročit k přehodnocení ceníků.

Rezervace míst v letadle a autobusu

Za poplatek Vám přednostně rezervujeme místo v letadle a autobusu:
Letadlo: 350 Kč/osoba/1 směr
Letadlo premium: 580 Kč/osoba/1 směr
Autobus: 300 Kč/osoba/1 směr

Hmotnostní limit zavazadel při letecké dopravě

V ceně leteckých zájezdů je zahrnuta hmotnost zavazadla do 15 kg na osobu. Každý cestující může mít jedno příruční zavazadlo na palubu letadla (max. 8 kg, rozměry 56×45×25 cm) + jednu malou osobní tašku (např. dámská kabelka nebo laptop, max. 3 kg, rozměry 40×30×15 cm). Žádné jiné předměty nebudou akceptovány. Výjimku tvoří pouze pomůcky pro cestující s omezenou pohyblivostí, tj. berle nebo jiné ortopedické podpěrné přístroje, případně složitelný invalidní vozík (k přeložení do carga).
Stále také platí, že místo kabinového zavazadla si cestující budou moci vzít na palubu hudební nástroj (max. 8 kg, rozměry 90×35×20 cm včetně obalu).

Pokud Vám tento váhový limit nestačí, máte možnost si připlatit nadváhu. Můžete tak učinit v CK Viamare a CK VTT, kde je to cenově výhodnější. Nadváhu zavazadla si můžete zvolit již při rezervaci na webu (sekce "Služby k letecké dopravě - nadváha zavazadla" v rezervačním formuláři). Nadváhu zavazadla je možné si připlatit i na letišti přímo při odbavení.

Občerstvení na palubě letadla tzv. catering

Občerstvení na palubě letadla není zahrunuto v ceně zájezdu. Předem Vám občerstvení zajistíme a objednáme za poplatek, například:
teplé jídlo: 400 Kč/osoba/1 směr
dětské jídlo: 230 Kč/osoba/1 směr
kuřecí nebo vepřové řízky (0,5 kg): 350 Kč/osoba/1 směr
sekt: 350 Kč/osoba/1 směr
bílé nebo červené víno: 300 Kč/osoba/1 směr

Občerstvení si můžete zvolit již při rezervaci na webu (sekce "Služby k letecké dopravě - občerstvení na palubě" v rezervačním formuláři). Občerstvení lze objednat nejpozději 4 dny před odletem.
Další občerstvení si lze zakoupit přímo v letadle z palubní nabídky.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018 . Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour