Reference od našich klientů

Napište nám referenci
Země
Destinace
26.09.2018

Krasna dovolena, hotel starsi, ale cisty, jidlo prumerne, dostacujici. Velky bazen s terasou a prekrasnym vyhledem na more. Nadherna divoka priroda jizni Krety. Skvela delegatka p.Lenka Tuckova! Pri vyletech perfektni vyklad o mistech, ktere jsme navstivili, pri priletu a odletu se nam plne venovala, vse vysvetlila. Dovolena byla skvela :-) Valovi.

Skvěla průvodkyně Eliška, Velká pochvala . Výlet lodí. ..Super. Hana.

S cestovní kanceláří Viamare jezdíme každý rok na dovolenou do Řecka. Jsme velice spokojeni. Letos jsme si vybrali ostrov Kos - Kefalos - apartmán Anastasia. Pohodová dovolená-odpočinek. Skvělá volba - můžeme doporučit. VTD.

Před čtrnácti dny jsme se vrátili z ostrova Skopelos....Jsme plni zážitků z tohoto opravdu nádherného ostrova!!! Ale nejen to... O dovolené se také o vás musí někdo starat a to "delegát" VAŠEK HEMERKA zvládal více než na jedničku s hvězdičkou!!! Je to obětavý člověk na správném místě, na kterého MUSÍ být CK VIAMARE hrdá!!! Takže... ostrov Skopelos a CK Viamare vřele doporučujeme!!!!!!!!!! Co ještě dodat - s Viamare jsme již byli po třetí - Korfu Agios Stefanos, Kréta Paleochora a Skopelos.... A vždy díky delegátům to byla dovolená bez chyby!!!!!!!!!!!

Petr.

Dobrý den, včera jsem přiletěla ze Santorini. Chtěla bych poděkovat prodejcům, ale také Vám. Na ostrově Santorini máte skvělou průvodkyni Šárku. Jméno Sarka- tak ji Řekové říkají otevírá dveře i srdce.Všude jsme byli vítáni a i když moje jazykové schopnosti jsou mizerné díky kouzlu Sarka jsem se domluvila všude. Šárka má neskutečný talent a dar komunikace. Jako průvodkyně i jako dáma. Má noblesu a umí si najít cestu ke každému. Je přímá. Na její doporučení je spolehnutí. Ví o zdejších podmínkách, zajímavostech, ví o zvycích umí doporučit jídlo i tavernu. Má vychytané kdy a kam jet aby jste se nepobily přes turisty. Většinou jsme všude byli první, ať na vulkánu nebo v klášteře. Řekla bych že i ostatní průvodkyně z jiných cestovek ji respektují. Přirozeně. Kam jsme vešly tam ji vítali...Sarka Kalimera. Řekla bych platit zlatem. Můžete být šťastni, že tato dáma pracuje pro Vaši cestovku. Bydlela jsem v hotýlku Philoxenia. Malé studio s výhledem na skálu, přes parkoviště pět minut na pláž. Majitelé milí, domlouvali jsme se přes mobil. Co druhý den čisté ručníky, na wc bylo utržené prkýnko, vzhledem k tomu, že jsem improvizátor jsem si poradila, jejich způsob použití toalety je pro mě skličující. Ale to je jediné a stejně jsem to měla i v Bulharsku. Jiný kraj jiný mrav a jelikož jsem praktická žena, poradila jsem si. Už chápu proč si raději vzít peníze a nebrat si jídlo. Taverniček mnoho a každá si hledí každého hosta. Podotýkám, že jsem letěla sama. Takže stůl prostřen pro jednoho, žádný problém. Vždy nějaká pozornost pro hosta..meloun, nanuk... Neznalci poměrů by měli vědět, že plážový servis se dá pořídit za konzumaci v taverně. Někde si podmiňují konzumaci za 25 eur, jinde pět eur že tam můžete být. Chodila jsem na Akropoli, kde výtečně vařili a protože jsem byla sama, za kávu a vodu jsem těch 5 eur vždy utratila a občas i za jídlo. A pamatují si kdo jim dá spropitné byť je to 50 centů. Nebát se a hledat. Nesmlouvají, nejsou to Egypťani, jsou hrdí znají cenu služeb, své práce. Jsem ráda, že jsem v padesáti letech překonala jakési dogmata a konvence a letěla. Je pravdou že jsem sošná žena a nacpat se do traveláckých sedadel bylo na hraně a doby kdy se podávala káva zdarma je pryč. Nicméně, pocházím z Jeseníku...hory, sever Moravy a žiju v Brně. Když jedu za maminkou cesta trvá tři a půl hodiny. Takže z Brna do Prahy 2 a půl autobusem, půl hodiny na letiště a za dvě a půl hodiny u moře....no Není to nádhera? Lidé by se měli naučit vidět na věcech plus a ne to mínus. Děkuji za ochotu a trpělivost prodejkyni, Šárce na Ostrově Santorini(příjmení nevím, ale na Sarku nelze zapomenout)a Vám, že jste mi umožnili prožít báječných 7 dní na ostrůvku, který má úžasnou energii...svatá Irini...Santorini.

Zdenka.

Destinace dokonalá Kaló Neró, klid, úžasný moře i hotel Oasis. Pár kroků od moře s nádherným bazénem. Ale co nás nejvíce nadchlo byla naše nejúžasnější delegátka Eva Chalupová. Neuvěřitelně se o nás starala, zajímala se o nás, dělala první poslední. Hlavně je strašně sympatická, moc milá a veselá. Takže tímto moc děkuji a doufám, že jí ostatní taky tak ocení.

Hana.

Dobrý den, děkujeme za zprostředkování dovolené Ritsa, Tolo, Peloponés, 20. 7. - 31. 7.2018. Děkujeme za rezervaci pokoje v hotelu a celou organizaci naší dovolené. Byli jsme s Vašimi cest. kancelářemi již po třetí, a opět bylo vše v pořádku. Práce Vaší stálé delegátky paní Květy v Tolu je velmi dobrá. I druhá Vaše delegátka (Jana Volková) byla naprosto excelentní. Byli jsme s ní na výletě - noční Nafplio. Její organizace výletu byla výborná a stejně tak výklad historie města na místě. Veliké poděkování.

Petr, Petra a Eliška.

Dobrý den, nemůžu si pomoct, ale musím to napsat. Zatím ještě trávíme dovolenou na ostrově Limnos. Tento ostrov je nádherný, krásné pláže a velmi milí lidé. Jsme nadšení, opět Vaše delegátka je na správném místě, milá a ochotná. Ostrov bych doporučovala lidem, kteří tento ostrov chtějí poznat a nechtějí ležet jen na pláži. Jediná možnost je si půjčit auto a cestovat(skútry i čtyřkolky tu na půjčení skoro nejsou, autobusy tu nejezdí ). Pokud si někdo, ale dovolenou představuje, tak že bude ležet na pláži, kde řve hudba, vyhledává bary, obchody, tak ani na tento ostrov nejezděte, budete zklamaní, a třeba si řeknete, že na tento ostrov už nikdy nepojedete a bude to dobře, aspoň ostrov Limnos zůstane takový jaký je, krásný, pohodový a plný milých lidí. Limnos 100%.

Marcela Karmazínová

Včera jsme se vrátili z týdenního pobytu v letovisku Parga. Chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce paní Janě Prouzové za poskytnutí pomoci a součinnosti při zajištění ošetření mého desetiletého synovce u zubního lékaře. Bohužel se u něho během pobytu vyvinul zánět dásně a bylo nutné vytrhnutí stoličky. Velice děkuji za nejen profesionální, ale i lidský přístup. Ještě jednou veliké díky paní Jano.

Magdalena Šilhavá

28.06.2018

S vaší cestovkou jezdíme asi 15 let a vždy jsme byli spokojeni. Letos jsme využili vaši novou destinaci na ostrově Kythira - Agia Pelagia - Romantica Apartments - apartmán 102. Je to k neuvěření ale tentokrát to bylo ještě lepší. Delegátka od nás má 1 s třemi hvězdami . Pokoj byl úžasný, balkon a terasa, výhled na moře a perfektní personál. Je to ostrov pro rodiny které chtějí na dovolené klid bez hlučného prostředí a současně si užít krásnou přírodu a moře.

J.Tomasova

14 denní výše uvedený zájezd s CK Viamare do městečka Plakiás, objekt Manolia, měl naprosto perfektní průběh, od vyřízení zájezdu v kanceláři (Miroslav Děd), přes odbavení, dopolední (ne tedy noční) nezpožděný let i přílet, až po superrychlou nakládku zavazadel a odjezd mikrobusem přes hory do jižní části ostrova. Průvodkyně (Lenka Tučková) podala cestou dokonalé potřebné informace, během pobytu se supervzorně o lidi starala, veškeré problémy ihned vyřešila a chodila na všechna informační setkání; jde o příkladný a výjimečný přístup průvodce! K objektu Manolia (asi 400 m od hlavní křižovatky) platí zřejmě zákaz vjezdu autobusů po silnici na horském úbočí, a tak zavazadla sice odveze majitel objektu, turisté ale musí dojít pěšky. Objekt leží asi tak 30 m nad úrovní městečka, hotelu Aliathos (případné stravování) a pláže, takže nutno zdolat 104 schodů (pokud se nenajme auto) popř. volit 3 jiné (delší) cesty, což může být pro starší a méně pohyblivé turisty problém. Ubytování (apartmá 103 v přízemí) je naprosto vzorné (pokud se tam ubytují jen 2 osoby), úklid (mimochodem bulharskou učitelkou francouzštiny) mimořádně vzorný. Tento pokoj je zřejmě nejatraktivnější, protože má v předsunu jakýsi altán se stolem a 4 židlemi chráněný proti větru a žáru slunce. Vytknout se dá pouze zápach z odpadu v koupelně, kde není syfón, a chybějící větrák v koupelně (ke spínači ve zdi chybí otvor a ventilace). Druhý den ráno ani další den netekla teplá voda, ovšem nejednalo se o tradiční "šetření", ale závadu na elektroinstalaci. Přivolaný elektrikář opravil závadu na automatice přepínání vody z bojleru a střešního rezervoáru; okamžitě až do konce tekla voda přímo až vařicí. Kdybychom nebyli jako jediní na tuto věc upozornili, všichni by se snad sprchovali ráno studenou vodou, aniž by to byl nějaký úmysl vlastníka objektu. Počasí na ostrovech je nevyzpytatelné, často šíleně větrné. V našem případě (27.05.-09.06.2018) takové panovalo 4 dny, zbytek (10 dní) byl pohádkový, slunečný a bez větru = až 37 °C, voda až 27 °C. Při odjezdu byla zavazadla opět odvezena na křižovatku, kam pro nás přijel sběrný zájezdový autobus.

Jiří.

Vážení přátelé, v pondělí 4. června jsme se vrátili ze skvělého pobytu na ostrově Kefalonie, kde jsme strávili krásné dny. Kombinovaná doprava, kterou zajišťujete je úžasným, pozvolným přenesením z pracovních dnů na půvabnou Kefalonii. Daleko lepší než cesta letadlem. Kromě rozkvetlého ostrova, milých ostrovanů, krásného moře a teplých dnů jsme měli štěstí i na velmi dobrou delegátku, paní Alexandru Janouškovou. Vstřícná, milá, ochotná a velice odborně zdatná, odpověděla každý náš dotaz. Ostrov i Řecko zná velmi dobře a rozumí nejen mentalitě rekreantů, ale i Řeků. Byla radost se s ní potkávat nejen na schůzkách, ale i náhodně ve městě. Doufám, že v nabídce CK Viamare budou tyto kombinované zajezdy vhodné i pro jednotlivé klienty i v dalších letech. Mám ještě v plánu Korfu, Zakynthos a další krásná místa, které jste pro nás připravili.

S díky Miroslava Špilauerová.

Vážená paní Nyklová,
v pátek jsme se vrátili z poznávacího Peloponésu a já bych Vám chtěla moc poděkovat, vše bylo naprosto perfektní. Velmi obdivuji precizní zvládnutí každého detailu včetně organizace transferu, komunikace s Vámi i s delegátkami, udržování vysokého standardu ubytovacích kapacit, komfortu autobusů, dokonce jste poslali dárek poštou…

Potvrdilo se mi, proč má VTT tak dobré jméno už dlouhá léta, jste prostě profesionálové a umíte si vážit klienta. Moc Vám děkuji.

Přeji hezký den a hromadu spokojených klientů.

S pozdravem,
Jana Š.

11.06.2018

Trošku opožděně, ale o to větší poděkování delegátu Vaškovi na loňské dovolené na Thassosu. Termín 26. 6. - 7. 7. 2017. Nádherný a tak možná i trošku opomíjený ostrůvek.

Vřele doporučujeme. Roman a Petra

12.12.2017

Lemnos...ostrov, k jehož popsání slova nestačí. Je snadné vyhledat si informace o jeho poloze, historii, architektuře, mytologii, plážích, počasí i gastronomii. A pravda je taková, že ačkoli vše přečtené dá člověku pocit, že se chystá navštívit mimořádné a tak trochu dosud neobjevené místo, kde uspokojí rozličné chutě, není to nic ve srovnání s tím, co člověk najde přímo tam. Kdo hledá pláže, najde jich stovky… Jsou velké, malé i ještě menší, veřejné i skryté. A najde zde tisíce pokladů, které potěší nejen oko. Kdo touží po doteku antiky, pocítí ho… Takřka stále přítomný vítr vypráví příběhy minulosti a jeho němými svědky jsou nejen archeologická naleziště a odkryté ruiny kdysi slavného divadla, ale i desítky kostelů a kapliček rozesetých po ostrově. Kdo pátrá po záhadách a tajemstvích, toho pohltí… Není nic napínavějšího než se zaposlouchat do celé řady více či méně uvěřitelných příběhů o původu vulkanických útvarů připomínajících měsíční krajinu. Kdo má spadeno na exotiku a barvy, nebude zklamán… ostrovní flóra je i v létě vzdor suchu barevná, překvapí divoce rostoucím tymiánem, bazalkou i poupaty kapary. Kontrastem k pestrobarevné květeně jsou skalnaté útesy na pobřeží či solné jezero, v létě vyschlé, připomínající nekonečnou sněhovou pláň. Drobné krystalky soli pod tenkou krustou pohřbí rybky a korýše, dočasný nedostatek potravy donutí k odletu místní plameňáky. Kdo tuší dokonalou kuchyni, okusí ji… Nepřekvapí obvyklé řecké speciality. Unikátní je však produkce kozích a ovčích sýrů. Ostrov je proslulý také výborným vínem, jemným tsipurem, tymiánovým medem nebo chutnými domácími těstovinami, přičemž vše je vyrobeno dle tradičních receptů předávaných z generace na generaci. Kdo očekává typickou řeckou pohostinnost a srdečnost, nezmýlí se… Naopak. Zdejší obyvatelé okouzlí především svou poctivostí, poctivostí k práci, k druhým, k životu. Měla jsem štěstí a potkala zde mnoho takových lidí. Lidí, kteří do všeho, co dělají, dají kus svého srdce. Lidí, s nimiž máte pocit, že jste v místě, kde se čas zastavil, a nemůžete se zbavit pocitu, že chcete, aby to tak zůstalo. V duchu jsem dala ostrovu mnoho jmen, nejsilnější a nejpravdivější je však OSTROV S CHUTÍ ŽIVOTA!
Kateřina Váňová.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za příjemný pobyt na ostrově Samos, ale velký dík patří panu Václavovi, který byl ochotný a milý a vždy se nám snažil maximálně pomoct či poradit.

Díky,
Žák.

Dobrý den, rád bych za sebe i přítelkyni vyjádřil poděkování jak za služby vaší společnosti, tak i na místě samém delegátu, panu Václavovi, za ochotu a vstřícnost v jeho poslání. Pobyt v destinaci Kokkari byl bezchybný a v souvislosti s příjemnými lidmi a dobrou informovaností od p. Václava budeme na dovolenou dlouho vzpomínat.

Pohodové léto,
Kubina.

Minulý týden jsem se vrátila z pobytového zájezdu na ostrově Kefalonii.

Ač jsem již dlouhodobě cestovatelka, s Vaší CK jsem byla poprvé a byla jsem velmi příjemně překvapena a velmi spokojena jak s výběrem destinace, tak i poskytnutými službami, které byly opravdu na velmi dobré úrovni.

Ubytování i cesta byly perfektní a hlavně jsem byla velmi spokojena s delegátkou Vaší CK, paní Alexandou Janouškovou, která i přes množství klientů umístěných i ve větší vzdálenopsti, věnovala všem klientům velkou péči.

Pokud budu živá a zdravá, opět bych s Vaší CK příští rok volila z Vaší nabídky.

Děkuje Libuše Merfaitová,
Pardubice.

Dobrý den,
rádi bychom Vaším prostřednictvím poděkovali delegátce paní Janě Prouzové, která má velkou zásluhu za náš příjemný pobyt v Parze (23. 8.- 6. 9. 2016). Paní Jana byla vždy usměvavá, milá, vždy ochotná klientům vyjít vstříc a připravená vyřídit jim vše potřebné (od pronájmu auta až po drobnosti jako okamžitá výměna žárovky v koupelně studia). Tohle nejspíš patří (mělo by patřit) k povinnostem všech delegátů, ale paní Jana ke svým povinnostem toho přidává mnohem víc.

Je zřejmé, že Řecko a speciálně Epirus má ráda, ví spoustu věcí o jeho historii, památkách, lidech, bájích a pověstech, ... A hlavně - o všem dovede se zaujetím poutavě vyprávět. Už úvodní schůzka se seznámením s Pargou a poté společná exkurze do muzea oliv, dva zájezdy s ní (Zagori, Acheron) a její úžasný výklad jsou pro nás nezapomenutelnými zážitky.

Ještě jednou moc děkujeme!
Ladislav a Marie Havlovi.

Dobrý den, milá paní Petro,
ráda bych Vám napsala o svém prvním pobytu s CK Viamare, kterého jsem se zúčastnila spolu s mým vodicím pejskem ve dnech 19. až 29. září.

Jak si možná vzpomínáte, na studia Sofia na ostrově Kefalonie jsem se informovala už v listopadu 2014, ale zákeřná nemoc mého vodicího pejska Nema mi nedovolila se pobytu zúčastnit, musela jsem smlouvu zrušit. Před změnou stránek Viamare, které byly dříve mnohem srozumitelnější pro můj počítač s hlasovým výstupem, jsem si prohlédla všechny nabízené lokality.

Studia Sofia v osadě Xi jsem si vybrala proto, že je to malé letovisko a že je blízko u moře, přitom bez stravy a s možností nákupu v obchůdku a že tam je jednolůžkové studio. Od Vás jsem se pak dověděla, že je opravdu všude blízko, k moři, do obchůdku, do taverny a hlavně, že je tam možnost venčení pejska.

Po úmrtí Nema vloni v červenci jsem začátkem listopadu dostala nového pejska Leryho, který je velmi ukázněný, hodně šikovný a dobře vycvičený. Bylo mi jasné, že s tímhle zvířetem se nemusím bát žádné delší cesty. Ve Viamare se nikdo nedivil, že chci cestovat sama jen s vodicím psem, to byla první příjemná věc, věřili jste mi, že když si na cestu troufnu, že vím, co dělám. Za to Vám, paní Petro, i dalším pracovníkům moc děkuji, tento přístup totiž v naší republice není vůbec běžný!
A druhá sympatická věc byla, že ve studiích Sofia nenamítali nic proti tomu, že přijede slepá paní sama jen s doprovodem vodicího psa, za to patří velký dík panu majiteli Vagelisovi.

Chtěla jsem jet až v září kvůli svému "spolucestovateli v černém kožichu" a taky mi vyhovovalo, že pláž nebývá přeplněná lidmi, jak je tomu někdy v letních měsících.
Měla jsem obrovské štěstí, že paní delegátka Saša Janoušková je člověk s velkým srdcem a navíc neobyčejně inteligentní a empatická dáma! Všechno ostatní už bylo na nás s Lerýkem.

Byl to pro mě jeden z nejkrásnějších pobytů u moře. Do Řecka jsem jela počtvrté a věděla jsem, že se domluvím, což je pro slepého člověka velmi důležité. Už jsem znala pár řeckých slov, k tomu svoji mírně pokročilou angličtinu, tedy jakési "řecko-anglické esperanto," se kterým jsem si vystačila. Věděla jsem, že Řekové jsou lidé velmi příjemní a komunikace jsem se nebála. Trochu jsem měla obavy z orientace na neznámém místě, ale hned od prvního dne po počátečních informacích od paní Saši a děvčat z obchůdku jsme byli s mým pejskem samostatní a naučili jsme se všude trefit. Byla jsem nezávislá, na nikoho a na nic jsme se nevázali a denní program jsem si plánovala podle toho, aby nám s Lerym vyhovoval.

Díky naší delegátce Saše jsme se mohli dokonce zúčastnit autobusového výletu po ostrově. Dověděla jsem se hodně zajímavých věcí, zažila jsem atmosféru různých zajímavých míst a byla jsem moc spokojená. Paní Saša měla výlet se spoustou informací perfektně připravený a zorganizovaný. Nám s Lerýkem se věnovala a všechno, co jsem nemohla vidět mi velmi podrobně popisovala.
Mnohokrát děkuji, jsem zas bohatší o nádherné zážitky!

Potěšilo mě opravdu moc, že v našem zájezdu bylo hodně milých a přátelských lidí, kteří se se mnou i s mým pejskem rádi potkávali a také od nich jsem se dověděla spoustu zajímavostí, protože procestovali kus světa. Nepocítila jsem ani lítost ani diskriminaci, naopak jsme zažili hodně legrace, což ještě víc přispělo k mojí výborné náladě.

A jak probíhal náš den? Ráno mě vzbudilo šumění moře, vůně květin, zpěv ptáčků a často sluníčko. Naše studio bylo vybavené potřebným nádobím, proto jsem si hned uvařila svou ranní kávu s mlékem, k ní řecký chléb s jogurtem, sýrem, šunkou... Mladé prodavačky v obchůdku byly úžasně milé a byla tam radost nakkupovat. Mohla jsem si na všechno, co bylo potřeba sáhnout, se vším mi poradily, mohla jsem si nakoupit, co jsem potřebovala, i když jsem si nemohla vybrat věci v regálu jako ostatní zákazníci. Moc prosím, poděkujte za mě Elianě i Gionně, které byly neobyčejně vstřícné a po celou dobu pobytu mi neokázale pomáhaly a často se ptaly, jestli něco nepotřebuju nejen v obchůdku. Pomohly mi nakoupit drobné dárečky pro kamarády a známé.

Naše studio bylo čisťounké, vybavené vším potřebným pro příjemný pobyt.

Pak jsme vyrazili s Lerýkem na "venčící louku" mimo areál a pak už to bylo jen pár kroků po cestičce na pláž. Po zjištění, že mému pejskovi Lerýkovi se mořská voda zdaleka nelíbí tolik jako mně, jsem ho do větších plaveb v moři nenutila. Lerýk trávil čekání na mě často ve stínu za lehátkem a byl to ten nejvěrnější ochránce a nejpotřebnější pomocník! Když jsem se vracela z moře, už byl vždy připravený mě zavést na naše místo. Nikdo se nezlobil, že je na pláži pes, naopak se turisté na něj vyptávali, fotili ho atd. Plavání v moři s výbornou možností orientovat se při návratu na břeh, sluníčko, klid a pohoda nás provázely během našeho pobytu a na moje daleké plavby budu dlouho vzpomínat.

K tomu výborné ryby, saláty, frape, skvělé domácí vínečko a další pochutiny v obchůdku a v tavernách, jak už to v Řecku bývá, co víc si přát!!!

Píšu stále ještě v euforii, píšu o snu zvaném Sofia - Xi na ostrově Kefalonia, kde to bylo mnohem příjemnější než jsem očekávala a tak jsem kamarádům a známým posílala SMS zprávy ze snu jménem Xi nebo z ráje.

Posíláme Vám i ostatním do Viamare srdečné pozdravy a upřímné poděkování za skvělý pobyt.
Věra Vondráčková s vodicím labradorem Lerym

Pochvala a velké díky delegátce v Plakiasu, Petře Folkové, za pomoc při svízelné situaci při pobytu na Krétě, v Plakiasu.

Šlechtovi

Dobrý den,
dnes jsme se s manželem vrátili z krátké, ale nádherné dovolené, kterou jsme měli zajištěnu přes vaši CK Viamare.

Naším cílem byl Zakynthos, konkrétně Limni Keri, apartmány Panorama.
Tuto destinaci jsem si zvolila po červnovém zájezdu na stejné místo (pouze jiné ubytování), kde jsme byli se školním zájezdem s 24 žáky z 9. třídy.

Již v červnu jsme byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak zejména s úžasným delegátem panem Pavlem Kušnírem. Vycházel nám velmi vstříc, zajistil skvělé výlety a se vším nám byl nápomocen. A i tentokrát jsme se přesvědčili i vysoké kvalitě Vašeho delegáta, jeho vstřícnosti, ochotě a pomoci.

Takovéto služby nejsou samozřejmostí, a proto toto poděkování píši s velkou radostí.

S přátelským pozdravem

Mgr. Kateřina Vávrová
ředitelka školy
ZŠ Kladská

Dobrý den.
Chtěla bych poděkovat za skvělou a dobře organizovanou dovolenou na ostrově Zakynthos.

Obzvláště bych ráda poděkovala p. delegátu Pavlu Kušnírovi za velice milý, vstřícný a starostlivý přístup ke klientům, ale i za vysokou profesionalitu, a to nejen při zajišťování mého ošetření ve zdravotnickém zařízení.
S takovým p. delegátem a CK nám bude vždy ctí cestovat.

S poděkováním
Dáda a Zdeněk Jarolímovi

Vážení přátelé,
děkuji za krásnou dovolenou na Krétě s Vaší CK.

Prosím, jakmile bude hotov katalog na rok 2017, prosím, zašlete mi ho.

Byli jsme v Plakiasu, a to již po několikáté, v hotelu Alianthos Garden a vždy velice spokojeni, ještě jednou díky, ať se daří i nadále.

Ondráčková Ilona

Dobrý den,
rádi bychom poděkovali vám a hlavně vašemu delegátovi na Lefkadě panu Vladislavu Tomáškovi za zprostředkování dovozu našeho batohu do ČR. Batoh jsme zapomněli v restauraci v Nidri při přestupu z člunu na autobus.

Dovolenou jsme trávili na Meganissi v termínu 5. - 12. 8. 2016.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Viamare.
Sobolovi

05.09.2016

Pozdravujem Ck Viamare z Kréty, predovšetkým p. Matouškovú, ktorá zabezpečovala môj pobyt. Vďaka ešte raz za ochotu, ústretovosť, profesionalitu......

Kréta je báječný ostrov, užívam si naplno. Som tu 13x. Cez Viamare som išla prvýkrát a je to super.
Týka sa to aj tu pôsobiacej delegátky Petry. Jej prístup, starostlivosť o klientov by mali byť príkladom pre mnohých.

CK Viamare i Petre prajem ešte veľa optimizmu, veľa spokojných klientov......je to náročná práca a práca delegátky nemá žiadne úradné hodiny.
Petra ďakujem.

Stejně jako v loňském roce zasíláme krátké poděkování za skvělou dovolenou na Lefkadě v hotelu Santa Marina.
Vše bylo bez chybičky.

Květa a Michal Žabovi

Vážení,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala, za skvělý servis a služby na naší letošní dovolené na Karpátosu.
Strávili jsme 12 dní na úžasném ostrově se skvělým servisem od Vaší CK.

Děkuji též za doručení čepice, kterou jsme nechali na pokoji a Vaši kolegové nám ji z Karpátosu poslali, to se hned tak nevidí :).

Počínaje sepsáním smlouvy až po delegáta Mayla, vše super.

Srdečně Vás zdravím a děkuji.

S pozdravem,
Monika Urbanová

Dobrý den,
"oficiální" recenzi jsem už napsala a jako vždy ke službám Viamare nemám připomínky, právě naopak - pouze pochvala.
Ale ještě považuji téměř za svou povinnost napsat ještě touto cestou něco málo k delegátce paní Janě Prouzové.

Že jsou na paní Prouzovou jen kladné ohlasy, asi není pro Vás žádná novinka, ale její přístup je opravdu nadstandardní. Jak v profesionální přípravě, tak v osobním velice ochotném přístupu.

Pargu jsme navštívili v plné sezóně, takže bez Jany bychom rozhodně neměli půjčené auto, také její znalosti historie, ale i současného života v této oblasti jsou obdivuhodné.

Manžel měl zdravotní problém, takže s ním strávila několik hodin u lékaře, (a nemusela, já bych se nějak anglicky domluvila), ale samozřejmě bylo velkou výhodou, že lékaře osobně znala a vše domluvila.

Výlet "Za bájnými mýty" v cizojazyčném autobuse byl pro nás nakonec výhodou, protože Jana pro nás - 5-ti člennou skupinku Čechů, vedla samostatný soukromý výklad.

Bez jejích doporučení a mapek okolí bychom z dovolené měli rozhodně menší zážitek.

Takže ještě jednou díky, za perfektní dovolenou, a jestli se budeme někdy do Pragy vracet, tak to bude i zásluhou paní Prouzové.

S pozdravem,
M. Illová

Dobrý den,
paní Julie pomohla jste mi s výběrem dovolené na ostrově Lefkada ve Vassiliki v apartmánech Leonidas.
Díky Vám jsme měli krásné pokoje s vyhlídkou na moře, nejlepší v celém objektu.

Dovolená byla krásná nad očekávání.

Moc Vás zdravím a děkuji,
Jitka Utěšilová

Dobrý den,
chci poděkovat za skvělou dovolenou na ostrově Zakynthos 13. 7. - 20. 7.
Pan delegát má velikou pochvalu, po dlouhé době je to opravdový delegát, který se na prvním místě stará o své klienty. A tohoto přístupu si moc vážíme.

Moc děkujeme.
Jan Bernášek

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za Vaše služby, ochotu a vstřícnost.

Jako vždy jsem byla velmi spokojena s Vaší prací a prací Vašeho delegáta Václava na Samosu.

Ubytování v Kokkari nemělo chybu. Rodinné prostředí, blízkost moře i veškerého vybavení, které člověk potřebuje k pobytu na pláži.
Byla jsem velmi mile překvapena, neboť se zde stále hovoří o imigrantech - nenarazila jsem ani na jednoho, možná i díky tomu, že je Kokkari na severu a při jejich útěcích je to blíže asi na jih, ale i tak.
Bezpečno, čisto, prostě moc a moc příjemná dovolená.

Děkuji Vám a přeji hodně spokojených zákazníků a snad zase příště na jiný ostrov:))) - ráda bych jich poznala co nejvíce.

Krásný den,
Alena Muráriková

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za krásnou dovolenou v Plakias v termínu od 2. 7.- 9. 7. 2016 v hotýlku Lofos.

V Řecku jsme byli poprvé a též z vaší cestovkou. I přes 4 dny silného větru jsme si dovolenou užili. Najeli jsme 400km a viděli krásná místa a nafotili mnoho míst.

Též bych chtěla poděkovat delegátce Petře a vůbec výborně zorganizovaná cesta z místa bydliště až na místo pobytu.

Rádi opět navštívíme Krétu a určitě využijeme vašich služeb.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hodně spokojených klientů.
Ivana a Aleš Mackovi z Náchoda

Děkujeme moc za úžasnou dovolenou na jižní Krétě v Paleochoře !
Vše bylo ideální a krásné.
Zdeňka Kolaříková je nejenom spolehlivou delegátkou, ale dokáže být i zajímavou a příjemnou průvodkyní touto destinací.

Těšíme se na další dovolenou,
Ivana, Klára a Kryštof

Dobrý den,
vrátila jsem se včera z pobytu v Paleochoře a chtěla jsem Vám pogratulovat k Vaší delegátce slečně Zdeňce Kováříkové. Je milá, ochotná, starostlivá a specielně mně, resp. mému vnukovi pomohla s návštěvou u lékaře v neděli navečer. Vše zorganizovala, tlumočila a byla nám oběma velkou morální oporou. Problém se podařilo vyřešit a je to i její zásluha, že pobyt v Paleochoře se nám velmi líbil.
Ještě jednou bych chtěla pochválit a moc poděkovat.
Hana Hejdová

Dobrý den,
v tuto chvíli se na Vás obracím s velikým poděkováním a pochvalou ohledně našeho zájezdu na ostrov Karpathosu, letovisko Karpathosu, ubytování v Sea Melody v termínu 21.6. - 1.7. 2016. Ostrov se nám moc líbil, celá dovolená se moc vydařila. Ubytování, okolí, moře, pláže, okolní rstaurace, všechno bylo perfektní. Ne zcela ráda cestuji s cestovními kancelářemi, ale mé jazykové schopnosti mi nějak vnitřně napovídají, že to bude jistější.

Celkově musím říci, že české cestovní kanceláře nemají moc dobrou pověst, proto jsme ihned po zakoupení zájezdu přes invia.cz zjišťovali recenze na Viamare. Byli jsme ale velmi příjemně překvapeni. Samé kladné ohlasy. Trochu nás to uklidnilo a začali jsme se na dovolenou těšit ještě více.

To, co nás ale čekalo na letišti po příletu bylo neočekávané. Delegát Miloš Motoška byl už na letišti velmi příjemný a sympatický. Jak se nám ulevilo se snad ani nedá popsat. Ovšem to byl jen začátek. Miloš byl vynikajícím delegátem a průvodcem, neustále usměvavý, plný elánu a vtipu. Nebyl vlezlý, ale byl k dispozici kdykoliv. Řešil všechny problémy operativně a tou nejlepší cestou. Přemýšlím, zda se vůbec dokážeme vyjádřit v té správné míře. Zkrátka díky službám Vaší cestovní kanceláře a perfektními delegátovi jsme si užili luxusní dovolenou a mohli jsme si užívat sluníčka a moře bez starostí.

Všechny informace nám Miloš předal včas, jeho znalosti dle našeho názoru absolutně předčili naše očekávání. Ví obrovské množství informací o ostrově, o lidech, o kultuře, historii, jazyku, skvěle se dorozumí řecky, zkrátka, Milošovi patří naše obrovské díky. Celé cestovní kanceláři Viamare samozřejmě taky, ale jakožto Vašemu reprezentantovi bych ráda poděkovala vysloveně jemu.
Takže, MILOŠI, díky!!!

Děkujeme za krásnou dovolenou a určitě se budeme příští rok nejdříve dívat na stránky www.viamare.cz. Stejně tak mezi své známé a příbuzné budeme šířit tuto pozitivní recenzi.

S pozdravem a přáním krásných dní,
Dita Wernerová a Zdeněk Hübner

08.07.2016

Dakujem za skvely vylet a doprovod Vasmu delegatovi p. Milosovi Motoskovi, ktory je podkuty vynikajucimi znalostami ostrova Karpathos o ktore sa s nami delil v priebehu celeho dna. Sklanam sa pred nim a dakujem!
Iveta

03.07.2016

Vážení,
chtěla bych poděkovat cestovní kanceláři Viamare za krásné dovolené strávené na řeckých ostrovech.

Loni v září jsme byli na ostrově Rhodos, v Lardosu s ubytováním ve studiích El Vita. Líbilo se nám tam tak, že letos v červnu jsme se na toto místo vrátili a opět jsme byli moc spokojení.
Ubytování, koupání, stravování a příjemná a milá delegátka Petra Zimermanová.

Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na podzim na dovolenou na ostrově Lefkada.
M.a V. Doubkovi

Chceme tímto poděkovat delegátovi Viamare Miloši Motoškovi za jeho péči kterou nám věnoval při našem pobytu na ostrově Karpathos.
Tak jako byla Marcelka Vejnosková oddaná Kefalonii a klientům Viamare, tak to samé je Miloš na Karpathu. Dovolená s ním je plná pohody, je znát, že tento ostrov má pod kůží, místní obyvatelé ho respektují a mají rádi. Miloš je požehnáním pro všechny kdo se s ním setkají.

Na Karpathos se ještě vrátíme a už nyní se těšíme na našeho Miloše.
S pozdravem,
manželé Pavlíčkovi

Strávili jsme se ženou a dvěma známými letošní dovolenou v Řecku na ostrově Kos a byla opravdu parádní.

Byli jsme ubytování v hotelu Kordistos. Ubytování bylo parádní, polopenze skvělá, hlavně večeře byly excelentní, bazén taky v pohodě a moře bylo čisťounké a průzračně čisté.

S prací delegátky taky naprostá spokojenost.
V hlavním městě Kos toho bylo taky hodně co k vidění.
Jedním slovem parádní dovolená a odpočinek, můžeme jen doporučit.
Bc. Libor Pečinka

Na ostrově Korfu jsme byli již po několikáté, nikdy jsem ale ještě neměla tak velké nutkání podělit se o zkušenost s prací delegáta pana Martina Krahulce, který byl velmi příjemný, ochotný a milý. Doporučil nejkrásnější místa na ostrově, nejlepší trasy pro automobily i skútry, ale i samotné půjčovny či taverny, které stojí za návštěvu. Na druhou stranu nikomu nevnucoval fakultativní výlety, které CK společně s partnerskou cestovkou na Korfu pořádá. Opravdu velmi oceňuji jeho práci, kterou očividně odvádí s láskou a maximálním nasazením.

Velké díky ještě jednou!

Vendula Vrablová

Dobrý den,
na konci června jsme byli na Karpathosu v Lefkos a to, co jsme zažili, bylo něco neuvěřitelného. Překrásné PRÁZDNÉ pláže (musíte si, ale půjčit auto 4x4), ubytování krásné (Lefkos Village) a delegát Miloš, tak to byla trešnička na dortu, vše perfektně zařídil a co nám toho řekl, to jsme se ještě u žádného delegáta nesetkali, díky moc za vše Miloši. Byl jsem zatvrzelej Lefkáďák, ale Karpathos ho předčil, a to jsem si myslel, že Lefkadu nic nepřekoná.

Díky,
Martin a Petra.

Dobrý den,
sice už máme chvíli dovolenou za sebou, ale i přesto vám chci napsat - byli jsme s vaší CK na Lesbosu od 25.8.- 4.9. s našima známýma - rodina Navrátilova. Chtěla bych vám za naší rodinu poděkovat za vaší ochotu a profesionalitu.

Letěli jsme k moři po 6ti letech teprve podruhé, s vámi poprvé a byli jsme moc spokojeni. Dovolenou s vámi jsme si vybrali proto, že jste jako jediní nabízeli hotel Molivos I, který jsme si vyhlédli a raději objednali už někdy v únoru. Pokud ještě někdy poletíme, tak zřejmě s vámi. Na všechny dotazy jste hned reagovali a delegátka byla také moc fajn.

Vše bylo v nejlepším pořádku, našli jsme si svoji oblíbenou tavernu, kde nás vítali každý večer. Městečko bylo kouzelné a krásné.

Ještě jednou - děkujeme vám všem za ochotu a přejeme hodně spokojených zákazníků.
S pozdravem,
Iveta Dostálová

Dobrý den,
letošní týdenní dovolenou jsem strávila po dlouhé době opět s mojí maminkou. Já si vždy své dovolené plánuji sama, ale maminka požadovala zakoupení zájezdu přes cestovní kancelář.
Na základě několika referencí přátel a známých, kteří mě zásobili pochvalnými a také mnoha hrůzostrašnými zkušenostmi, jsme vybraly zájezd pořádaný přes cestovní kancelář Viamare. Musím konstatovat, že já osobně jsem byla velmi mile překvapena službami této cestovní kanceláře. Počínaje velmi profesionálním přístupem paní Hybské na pobočce ve Francouzské ulici a konče naprosto fantastickým přístupem delegátky v místě pobytu dovolené v Parze.

Před každou dovolenou mám ve zvyku zjišťovat spoustu informací, ale v tomto případě jsem si mohla tuto starost ušetřit, neboť paní delegátka všechny účastníky již od příletu těmito informacemi doslova zahlcovala a jakýkoli vyskytující se problém během pobytu řešila ihned. Svojí pozitivní náladou a přístupem ke klientům všem zpříjemňovala pobyt.

Tímto bych chtěla všem v cestovním kanceláři velmi poděkovat za příjemné chvíle strávené na Vámi zprostředkované dovolené.
V případě, kdy budu opět volit dovolenou přes cestovní kancelář, ráda využiji služeb Viamare.

Co se týká samotné dovolené v řecké Parze. Je to jedno z nejkrásnějších míst v Řecku. Velmi krásné městečko, příjemní lidé, několik krásných pláží (nepřekonatelné a v polovině června takřka liduprázdné Sarakiniko, Lichnos, atd.), fantastické jídlo, velmi pěkné výlety na okolní řecké ostrovy. Kdybych měla popsat vše, byla by to velmi dlouhá reference. Prostě, jedním slovem - paráda.
Ten, kdo váhá, kam jet do Řecka na dovolenou, mu mohu toto místo jednoznačně doporučit.

Mrázková Martina

Vážení,
v době od 25.9. do 11.10. jsem byla s Vaší cestovkou na Lefkadě, Vassiliki, studia Aiolos.
Jezdím k moři od revoluce každý rok, někdy i 3x, ale s takovým přístupem jako od Vašich delegátů, H. Jankeové a L. Tomáška, jsem se ještě nesetkala. Myslím to jen v dobrém. Ikdyž jsme byli již poslední zájezd a skoro samí důchodci, čekalo nás z jejich strany jen samé pozitivní a vstřícné chování. Starali se o nás vzorně a ani trochu se nepozastavovali nad tím, když jsme se jich ptali několikrát (jak už to u důchodců bývá).

Se vším ostatním jsem byla také maximálně spokojená, byl to moc krásný zájezd.

Děkuji a určitě budu jezdit s Vámi!

Nashledanou,
L. Koucká

V srpnu jsme byli v Paleochoře v apartmánu Michalis. Chtěla bych touto cestou moc poděkovat naší paní průvodkyni paní Kovaříkové.
Nejen že se o celou skupinu velmi pěkně starala, až téměř dokonale, starala, ale nám 3x velmi pomohla. Poprvé, když jsem v letadle dostala zápal průdušek... poradila nám, kde koupit bylinku dictamo a kombinace čajů z této zázračné bylinky a moře mě za 3 dny vyléčily. Podruhé když jsme šli stezku Samaria a já, protože mám po úrazu křížových vazů obou kolen, jsem už nemohla vydržet.... paní průvodkyně vytáhla z batohu kineziotape a odborně mi jej nalepila. Nechápu princip, ale velmi mi to pomohlo. Potřetí kdy nám zařídila rychle výměnu sporáku, když měl malou intenzitu a vodu jsme přiváděli k varu 30 min a majitel apartmánu tvrdil, že funguje.

Děkuji mnohokrát,
s úctou a s poděkováním na viděnou
MUDr. Monika Hanáková

Dobrý den,
byl jsem minulý týden s vaší CK na Lefkadě v Agios Nikitas.
Chtěl bych tímto poděkovat ještě jednou Vašemu delegátovi Vladislavu Tomáškovi. To je opravdu člověk na svém místě, ještě jsem nezažil dekegáta, který se tak perfektně stará o klienty. Je příjemné být na dovelené s lidmi jako pan Tomášek "za zády".
Dovolená byla parádní a ještě jednou zvlášť díky panu Tomáškovi.

Petr Kubát

Volba lokace na řecký Zakynthos v první polovině září skýtá mnoho výhod a ačkoliv jsem na tomto ostrově dosud nebyl, spolehl jsem na služby CK Viamare, s kterou jsem již několikráte udělal dobrou zkušenost a ani tentokráte jsem nestřelil vedle.
Malé středisko Amoudi na východě v blízkosti středisek Alikes a Alikanas je ideální pro klidnou dovolenou pro toho, kdo hledá klid bez diskotéky a dalších hlučných atrakcí.
Ubytování ve studiích Achillion je výhodné svojí polohou - asi 50 m od moře, s výhledem na moře a na ostrov Kefalonie. Pláž není široká ani rozlehlá, ale s jemným pískem a mělkým dnem mnoha metrů do moře. Přímo v objektu je příjemná restaurace s českým menu, my jsme však mnohem více využívali gril Ovelix na hlavní ulici proti supermarketu, kde jsou též zvyklí na české hosty a připravují velice chutné maso na dřevěném uhlí s použitím olivového oleje vlastní výroby. Několik návštěv nám způsobilo nejeden kulinářský zážitek.

Určitě doporučuji projet ostrov autem, za návštěvu stojí několik míst na západním pobřeží se slavnou Navagio pláží s lodním vrakem ztroskotané lodi, pláž Porto Vromi a několik dalších, které můžete vidět také z lodi, pokud si zaplatíte denní okružní jízdu pirátskou lodí kolem ostrova. Za vidění stojí i Blue Caves na severu ostrova s nádhernými odstíny mořské vody, pláž Xigia s vyvěrajícími sirnými prameny, které mají i léčebné účinky. Podobné mořské jeskyně najdeme i na jihu ostrova v Keri, přístupné též jen z lodi. Na jihu najdeme i rušnější střediska se zábavnými podniky (Laganas). Když máme štěstí můžeme na těchto písečných plážích spatřit želvu obrovskou (kareta). Hlavní město Zakynthos je rušnější přístav s mnoha obchody a krásnou bazilikou plnou zlata. Za návštěvu stojí i pláže na jihu na poloostrově Vasiliki, z nich největší je Gerakas. Silnice jsou velmi úzké a málo udržované, takže se s rychlostí dostanete sotva nad 50 km/h.

Voda byla po celých 14 dní kolem 28-30°C v moři, v bazéně ani nemluvě. Uplaval jsem proto mnoho set metrů, zejména při ranním plavání při východu slunce a někdy i večer, kdy byla hladina nejklidnější. Personál i lidé byli vstřícní a milí, politické události zatím řecký venkov a ostrovy nijak nezasáhly, na náš ostrov za celý pobyt nepřiplaval ani jeden uprchlík, protože poloha ostrova je zřejmě pro další transfer do Evropy nevýhodná.
Z výše uvedeného hodnocení mohu pobyt na ostrově a zejména v tomto místě vřele doporučit.

Mgr. Lubomír Píša

Milá cestovní kanceláři Viamare,
jezdím s tebou na dovolené od roku 1998, od roku 2000 do Paleochory, která je „návykovou“ destinací. Někdy nás bylo s dětmi a vnoučaty i deset, jenže roky ubíhají, vnuci už měří skoro dva metry a mají i trochu jiné zájmy. A na nás vyrukovaly choroby, z nichž jedna manželce velmi znesnadňuje pohyb, dokáže ujít jen pár desítek metrů – tak leda od Sifisu do moře.
Díky skvělé delegátce v Paleochoře Zdence Kovaříkové jsi nám, milá cestovní kanceláři Viamare, dokázala na místě zajistit pronájem invalidního křesla, takže manželka nepřišla o romantické večeře na nábřeží - ať už o musaku nejdále v Oriental Bay či o čerstvé ryby u „Modrého dědka“, o jehně na rožni přímo na centrálním náměstíčku u bratrů Stefanose a Adonise – po těch letech už našich kamarádů, nebo o kleftiko či „paidakia“ u Češky Radky v její (a jejího muže) restauraci „Andělíčci“. Prostě jsem tam všude i jinam manželku v klidu dotlačil :-).
Dokázala jsi nám, Viamare, zajistit to křeslo dokonce ve dvou variantách (lepší/dražší či horší/levnější), z nichž jsme zvolili tu variantu první.

Takže ještě jednou díky, Viamare, i Vám - Zdenko, a příští rok zase v Paleochoře nashledanou, snad už to křeslo nebudeme potřebovat. Ale kdyby ano – spoléhám na vás!

Zdraví
Jaroslav Hudec

Chtěl bych poděkovat za skvělé služby Vaší delegátky Petry Cimermanové.
Skvělé bylo i ubytování v apartmánu Antuan - Matina.
Velmi vstřícná a příjemná byla obsluha a posezení v doporučené taverně Dimiter.
Pokud jde o přítomnost uprchlíků, je letovisko Stegna a podle mé osobní zkušenosti i ostatní oblasti Rhodosu zcela bez problémů.
Pobyt proběhl od 20.8 - 3.9. 2015.

S pozdravem
Petr Čichovský

Tímto bychom Vám rádi poděkovali za úžasnou dovolenou v Řecku na ostrově Lefkada. Hotel Santa Marina je čistý, upravený, jídlo bez chybičky, obsluha též.
Ostrov sám o sobě je krásný a moře úchvatné. Pláže pulsující i klidné.
Chceme též pochválit delegátku H. Jankeovou a delegáta V. Tomáška.

Děkujeme
Květa a Michal

Již poněkolikáté jsme strávili dovolenou v hotelu Esperides Resort na ostrově Meganissi.
Jako vždy vše proběhlo super, byla to opět nádherná klidná dovolená, a to i díky organizaci a přístupu delegátů Viamare. Zejména děkujeme panu Tomáškovi, který se nám každoročně o vše postaral, a to včetně zařízení pronájmu motocyklu.

Organizace pobytu i přístup personálu hotelu na jedničku, takže pro nás další bezproblémová zkušenost.
Díky delší vzdálenosti k moři není hotel úplně vhodný pro rodiny s malými dětmi, proto je vyhledáván spíše zamilovanými dvojicemi bez ohledu na věk. Pokud Vám nedělá problém pohyb na dvou kolech, tak oceníte zejména snadnou dostupnost pláží s občestvením pod slunečníky i osamocených plážiček, kde najdete klid a pohodu. Silnice jsou většinou zpevněné a klidné, takže se o řízení bez problémů podělíte i s partnery, kteří sbírají první zkušenosti s řízením skútru. Přestávky při koupání v moři můžete proložit hotelovým pool barem a bazénem s překrásným výhledem.

Pokud to bude možné, dovolenou s Viamare na Meganissi si v budoucnu rádi zopakujeme.

Jiří a Věra Perglovi

Ráda bych Vám moc poděkovala za zajištění dovolené na ostrově Lefkáda.
Celkově bylo vše naprosto perfektní - skvělá organizace ze strany pražské kanceláře i sympatických, milých a zkušených delegátů na Lefkádě.

Hotel Phoenix v letovisku Vassiliki je tím pravým místem pro strávení klidné i aktivní dovolené, velice milý majitel, čisté a útulné pokoje, dokonalý servis.

Na celém ostrově panuje příjemná dovolenková atmosféra doprovázená milými místními lidmi a skvělou gastronomií. Po mnoha cestách po ostrovech v Egejském moři jsem byla z Lefkády naprosto unešená, je to nádherný zelený ostrov s neskutečně modrým mořem.

Velkým překvapením a pozitivem byla i doprava TVS, kupodivu bez zpoždění na obou ranních letech :)

Děkuji,
Lucie

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce Petře Cimermanové, za její okamžitou profesionální pomoc.

Byla jsem na dovolené v hotelu Pefkos Garden na ostrově Rhodosu, kdy 22.8.2015 se mi přitížilo a nemohla jsem se dovolat svojí delegátce. Na hotelu byla kniha vaší cestovní kanceláře s kontaktem na delegátku, které jsem se dovolala. Přivolala mi lékaře na pokoj, který byl na místě do hodinky. Potom se mi ještě paní Petra ozvala, zda vše proběhlo v pořádku a zda něco nepotřebuji.
Takový profesionální přístup se opravdu cení a já si této pomoci velice vážím.
Přeji paní Petře hodně úspěchů v její práci a děkuji ji za pomoc a vstřícnost.

Prosím předejte toto poděkování paní Petře.

Vám jako CK Viamere, hodně spokojených klientů.

Děkuji
Vovsová

Děkuji za krásnou dovolenou na Korfu, kterou jsem trávila s rodiči v hotelu Spiros a Maria 16.8 - 23.8.2015.
Chtěla bych velmi poděkovat našemu delegátovi Martinovi za pečlivou starostlivost.
Viamare vybrala příjemný hotel s hodným personálem, který se snažil mluvit česky.

Konec dovolené mně trochu pokazilo hodinové čekání na letišti na kufry a další hodinové čekání na odvoz na parkoviště.

Apolenka 11 let

Rádi bychom touto cestou poděkovali za možnost strávit krásnou dovolenou na úžasném ostrově Karpathos.

Velké díky patří i vašemu delegátovi p. Milošovi Motoškovi za jeho "kamarádský přístup" ke klientům i za jeho zajímavé povídání o ostrově. Mysleli jsme, že Lefkádu nic nepřekoná, ale Karpathos má své nepopsatelné kouzlo, kvůli kterému se na tento ostrov znovu rádi vrátíme.

Ještě jednou moc děkujeme,
Dana K. s rodinou

Dobrý den, paní Hybská,
ráda bych se s Vámi podělila o své dojmy z krásně strávené dovolené.

Díky CK Viamare jsem si užila naprosto báječný týden v Řecku - na Lefkadě - ve Vassiliki.
Prožila jsem naprosto bezstarostný a báječný týden. Obavy plynoucí ze situace ohledně uprchlíků v Řecku byly naprosto zbytečné, absolutně žádné problémy v této souvislosti během mého pobytu nenastaly. V destinaci fungovalo vše naprosto v pohodě, včetně vybírání peněz z bankomatů, veškerých služeb apod. Bez obav si tedy lze dovolenou užít se vším všudy.....velmi krásné pláže, nádherně čisté moře, vynikající jídlo. Absolvovala jsem i velmi pěkný výlet lodí. Není absolutně co vytknout. Dovolenou v Řecku mohu všem vřele doporučit a již nyní se těším, že na nějaký řecký ostrov zavítám s Vaší cestovní kanceláří i v příštím roce.

Ještě jednou děkuji a přeji spoustu stejně spokojených klientů, tak jako jsem já.

S pozdravem
Ilona Pecníková

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vašemu delegátovi panu Martinovi Krahulcovi, který působí na Korfu.
Byl vždy velmi ochotný, milý a snažil se splnit všechna naše přání i dotazy. Zařídil snad i to, co je naprosto nemožné - vlny v moři.
Díky němu jsme se cítili na dovolené naprosto bezpečně.

Renáta Hladká

Vážená paní Hybská,
v pátek jsme se s manželem vrátili z dovolené na Lefkádě. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za veškeré vyřízení naší dovolené. Byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním v Ranii (velmi milý a vstřícný pan domácí), tak s prací Vaší delegátky.
Také jsme ocenili možnost parkování poblíž letiště a služby s tím spojené.
Ještě jednou velké díky a přeji Vám hezký zbytek léta.

S pozdravem,
Prokešová

Dobrý den,
tímto bych Vám chtěla jménem celé naši rodiny poděkovat za služby a za pomoc při zajištění naši dovolené na Krétě. Velká pochvala patří i delegátce v Paleochoře Zdeňce. Již dlouho jsem se nesetkala s tak milým a zároveň profesionálním přístupem.

Vaši CK budeme rozhodně doporučovat!

Se srdečným pozdravem,
Lenka Myšková

Dobrý den všem v CK Viamare,
rádi bychom poděkovali za celou naši rodinu za zprostředkování dovolené na Kefalonii, v osadě Xi, studia Sofia přes Vaší CK.?

Byli jsme moc spokojení, k čemuž samozřejmě přispělo krásné počasí, teplé moře a stejně jako jindy úžasná atmosféra Řecka - navzdory některým zprávám v médiích o situaci v Řecku, nikde jsme nenarazili na prázdné obchody nebo problémy ohledně financí, či snad pohonných hmot.

Co se týká samotného pobytu, vše bylo tak, jak jste uváděli v katalogu. Byť je osada Xi "odříznutá" od světa, obchůdek pana majitele s potravinami a dalšími potřebnými věcmi fungoval skvěle i co se objednání rychle se kazících potravin týká.

Ubytování ve studiích Sofia byl dost vysoký standard. Nejvíce jsme ocenili opravdu prostornou terasu. K moři bylo skutečně blízko a písčitá pláž neměla chybu. Další výhodou těchto studií byla i klimatizace zdarma. Prostorná zahrada patřící k tomuto objektu, včetně bazénu, nebývá v Řecku také obvyklá. Tohle všechno naprosto přebilo občas zvýšenou hladinu hluku (i do pozdních nočních hodin) v blízkých tavernách.

I naší/vaší delegátce Magdě Jíchové nemáme co vytknout.

Prostě dovolená na ostrově Kefalonie se povedla a nám už teď nezbývá než se zase těšit na příští rok.

Hákovi

Dobrý den Viamare,
chtěli bychom touto cestou poděkovat vašemu průvodci na Lefkádě, který nám, ač jsme cestovali s jinou CK velice pomohl, při problému s ubytováním v hotelu Odyssey, naše delegátka bohužel nebyla k dispozici a kvůli tomu, že nejsme jazykově vybavení, paní recepční oslovila pana Tomáška, který vše zařídil k naší plné spokojenosti, vůbec mu nevadilo, že jsme od jiné CK a se vším nám pomohl.

Velice ochotný a sympatický pán, který na nás zapůsobil svou výbornou řečtinou a skvělou znalostí ostrova. Setkali jsme se s ním ještě několikrát a vždy jsme si výborně popovídali. Se službami naší (nejmenované) CK se to opravdu nedalo srovnat. Škoda, že jsme do té doby neměli o existenci vaší cestovní kanceláře ani ponětí. Příště už pojedeme s VÁMI. Ještě jedou moc a moc děkujeme a těšíme se na naší příští dovolenou, která již bude s Viamare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karel a Martina

Rádi bychom Vám poděkovali za zajištění a průběh naší dovolené v Řecku na ostrově Zakynthos ve středisku Limni Keri (studia Dakis). Vše proběhlo zcela bez problémů včetně služeb delegáta k naší plné spokojennosti (pravdivost informací a služeb, objednávka, delegát na letišti v Praze i v Řecku, transfery, ubytování, informace, služby delegáta). Takhle si představujeme kvalitní služby, jen tak dál!!
Martin a Lucka

Dobrý den,
jen bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za velmi vydařenou dovolenou na Karpathosu. Pro příští rok se Vám určitě ozvu, abyste nám zase něco vymysleli.

Byla jsem opravdu nadmíru spokojená s ubytováním, s přístupem majitelů objektu a péčí o nás, se vzdáleností k moři, k obchodu i do Taverny. Nádherné klidné místo pro odpočinek.

S pozdravem,
Karla Žídková

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat jménem rodiny za překrásnou dovolenou na ostrově Karpathos, všem budem doporučovat!

Ještě bych se chtěl zeptat na příští rok na tip na takto krásnou klidnou dovolenou na ostrově Lefkada (byl nám doporučen panem delegátem Milošem), kdyby jste měla tip, dejte prosím vědět, příští rok by jsme chtěli určitě zase s vaší cestovkou.

Ještě jednou moc děkují Fr. Vrba s rodinou

Chceme tímto způsobem poděkovat delegátce Mgr. Zdeňce Kovaříkové v Paleochoře na Krétě, která nám s příjemným a přátelským chováním vždy poradila a předala svoje vědomosti i zkušenosti. Na letišti se nám již nepodařilo rozloučit a poděkovat osobně. Z loňského roku máme stejnou zkušenost s delegátkou na Samosu v Kokkari.

Děkujeme - Štěrba a Perutková

Dobrý den,
rád bych poděkoval za bezvadný zájezd na ostrov Karpathos v termínu 9.6. - 19.6.2015. Velmi dobrou práci odvádí váš delegát, pan Miloš Motoška. Nejen svými znalostmi ostrova, ale velmi příjemným osobním přístupem napomáhá k pohodové atmosféře dovolené. Jezdíme s vaší cestovkou téměř 20 let, neměli jsme žádný problém. Ale vstřícnost a lidský přístup pana Motošky mne přiměl k tomu, abych vám zaslal tento pochvalný e-mail. Velmi rádi se na Karpáthos zase vrátíme a budeme doufat, že se s panem Motoškou zase potkáme. Přeji nejen jemu, ale všem pracovníkům Viamare hodně úspěchů v dalším podnikání.

S pozdravem,
Petr Ducháček

P.S.: jediný problém byl "občerstvení" v letadle. Cestou z Prahy byla bageta dokonce skoro syrová. V Lefkosu to ani ryby nežraly... Ale to je jiná kapitola :-)

23.července jsme se vrátili z nádherné dovolené na Krétě v Paleochoře. Obchody a taverny byly plné jídla, bankomaty funkční, uprchlíci nikde, slečna delegátka bezchybná, ubytování a úklid perfektní, moře překrásné a teploučké, pláž úžasná.

Moc děkujeme za prima dovolenou!!! :-)
Petrů

Dobrý den paní Kebrdlová.
Uteklo to jako voda a dovolená s Vaší cestovní kanceláří na ostrově Kefalonie je za námi.
Ráda bych Vám moc poděkovala, za úžasný servis nejen Váš, ale celé Vaší společnosti. Moje rodina byla doslova unešena nejen Vašimi službami, ale i dovolenou jako takovou.
Na náš pobyt jsme se neskutečně těšili a znáte to, když se člověk těší, obvykle se něco nepovede.
Ale vše od odletu z pražského letiště po návrat zpět bylo doslova na 1* !!!!
A věřte, že se s potěšením s krásným pocitem z dovolené podělíme s přáteli a známými.

Ještě jednou velké díky
Jitka Cermanová

Dobrý den,
Rád bych Vám touto cestou poděkoval za poskytnuté informace a Vaši reakci na naše dotazy ve věci nestability v Řecku.

Mohu potvrdit Vaše slova ve věci absolutního klidu na ostrově Zakynthos i snahy všech místních za účelem dobrého výsledku sezóny. Ubytování, obchody, restaurace i celková atmosféra byla perfektní.

V souvislosti s tímto i se skutečností, že s Vaší CK v destinaci Zakynthos (letovisko Xehoriati - Amoudi (studia Achillion) jsme byli již potřetí, bych rád požádal o prověření pro sezónu 2016, zda je možné využít opět toto ubytování.

Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem
Vobořil Petr

Dobrý den,
dnes jsme se vrátili z krásné dovolené. Byli jsme na ostrově Karpathos. Ostrov je nádherný a divoký. Služby byly opět naprosto skvělé. Ubytování v apartmánu Neraida (Lefkos) bylo skvělé. Bylo tam velmi čisto.
Měli jsme půjčené auto, ostrov jsme procestovali. Uchvátila nás nedotčená krajina, nádherné pláže a skvělí lidé. Jediná výtka, bylo tam trošku větrno, ale to bohužel Vaše CK neovlivní.

Moc Vám děkujeme za krásnou dovolenou a budeme se těšit, opět na další dovolenou s Vaší CK.
Přejeme, hodně spokojenych klientů.
Karmazínovi

Strávili jsme krásný týden na ostrově Lefkada. Všechny obchody i služby zde fungují normálně, tak jako v jiných letech. Stravovali jsem se sami. Platili jsme hotovostí. Žádný problém jsme neměli. Rádi bychom poděkovali delegátům Hance Jankeové a Vladislavu Tomáškovi.

Martin Dedouch

Vážená paní Hybská,
chtěla bych Vám vyjádřit velké poděkování za radu při výběru dovolené. Pobyt na Karpathosu a ubytování v Lefkos Village byl opravdu nezapomenutelným zážitkem. Po loňské dovolené na ostrově Meganissi jsem si říkala, že tenhle zážitek jen tak něco nepřekoná, ale letos to bylo ještě mnohem lepší! Všem teď doporučuji ostrov navštívit, nejlépe s Vaší CK, protože Vaše služby jsou prostě bezkonkurenční.

Opravdu jsme byli moc spokojeni se vším – od zařízení vegetariánské stravy v letadle až po služby výborného delegáta Miloše. Dovolená předčila veškerá naše očekávání. Když někdo v okolí zmíní, že by chtěl navštívit Řecko, odkazuji ho přímo na Viamare.

Po těchto vynikajících zkušenostech se na Vás příští rok opět dovolím obrátit s prosbou o radu ohledně vybrání toho pravého letoviska.

Kateřina Vlášková

Dobry den,
chtela bych touto cestou podekovat delegatce vasi cestovni kancelare na ostrove Rhodos, slecne Petre Cimrmanove, za jeji velmi profesionalni pristup. Jelikoz jsme se na ostrov Rhodos vydali na vlastni pest, meli jsme to stesti, potkavat se s ni v taverne Stegna Star, kde byla k dispozici svym klientum temer kazdy den. Prestoze jsme necestovali primo s Vasi cestovni kancelari, byla vzdy velmi ochotna nam poradit a dat tipy na to, kam se na ostrove podivat a co neminout. Zda se, ze ostrov Rhodos ma doslova, co se znalosti tyka, pod palcem. Urcite clovek na pravem miste.

Prejeme timto Vasi kancelari mnoho uspechu.
S pozdravem Eva Noskova s rodinou

Dobrý den,
ještě jednou bychom rádi poděkovali za vytvoření velmi přátelské atmosféry delegátce sl. Kovaříkové, která se o nás starala v Paleochoře v termínu 2.7 - 12.7.15. Její místní znalosti, ochota pomoci, kultivovaný projev a vtip nám dělal radost.

Jen tak na okraj - nechtěla by jít do politiky? Určitě by v parlamentu zvedla žebříček vystupování a chování. Dělám si legraci, ale stejně byla bezvadná.

Balákovi a Vršeckých

Letos již po třetí jsme byli na dovolené na Kosu, už je to pro nás taková srdcovka, jezdíme na stejné místo a z místních obyvatel se pomalu stávají přátelé. Vždy si tam báječně odpočineme a zrelaxujeme, servis je báječný, tak si užíváme to, že se nemusíme o nic starat! Máme výbornou stravu, perfektní úklid, a snad i to počasí máme zařízené. Bydlíme v Kordistosu a i pokoje máme stejné, zkrátka jedeme jak domů. Pokaždé si půjčíme auto nebo kola a jezdíme po ostrově, je stále co objevovat. Ale byli jsme i v Bodrumu a na Nyssirosu. Prostě se nám tam líbí a určitě se tam zase podíváme. Ještě je dost míst kam chceme vyrazit a v neposlední řadě se i vrátit tam, kde nám bylo fajn, místa, taverny, lidi-přátele.

V.Kolářová

Milé Viamare,
letos jsem si původně myslela, že Vám o Karpathosu psát nebudu. Ale když „On“, tajemný a všemi smysly živoucí, je jako pohádka se šťastným koncem. Třeba ta o Jeníkovi a Mařence. Čím dál hlouběji do lesa, tak stejně jako jahody v pohádce, je krásnější, voňavější a omamnější.
A že volba delegáta do této destinace byla správná, není pochyb. Bylo by Vám jistě příjemné v taverně od vedlejšího stolu zaslechnout, jak pro pana Miloše je jeho práce posláním, navíc k tomu má úžasné charisma.

Takže opět "Děkuji Vám všem“ :-)
Vaše
Danka Kábrtová

Dobrý den,
obracím se na vás, jako na zástupce CK Viamare, se kterými jsem byla v kontaktu před naší dovolenou na ostrově Kos.
Chtěla bych především poděkovat za možnost strávit dovolenou právě ve studiích Andreas na poloostrově Kefalos. Studia byla pro náš pobyt naprosto dostačující, čistá, na dobrém místě, blízko moře a hlavně s bezvadnými majiteli, kteří si zasluhují velké poděkování za jejich přístup ke všem hostům bez rozdílu národnosti.

Dále bych chtěla velmi poděkovat touto cestou ještě jednou vaší úžasné delegátce, Lence Tučkové, která je profesně a lidsky opravdu člověk na svém místě. Je velmi vstřícná a starající se, aby se klienti cítili dobře a byli spokojeni. Velmi mě potěšila její rychlá reakce a ochota pomoci při řešení mnou způsobené, škodní události, kdy se mi nešťastnou náhodou povedlo poničit síť proti komárům ve studiu na začátku našeho pobytu :-(. Byli jsme spokojeni i s půjčovnou, u které nám rezervovala auto na cesty po ostrově. Má za nás velkou 1***!

Pro nás osobně to byla opravdu bezvadná dovolená na bezvadném místě a moc děkujeme i vaší cestovní kanceláři za nabídku ubytování. Loňská dovolená na Rhodosu, tak i ta letošní se nám moc líbila a určitě bychom se na tyto ostrovy ještě někdy rádi podívali.

Přejeme vaší CK jen samé spokojené klienty, takové jako jsme my, a moc přejeme Řecku, aby našlo cestu z momentální krize, protože bychom určitě chtěli i další dovolené strávit na řeckých ostrovech.

Ještě malou poznámku k tématu uprchlíků. V případě silné mediální kampaně, kdy byl jeden článek z britského bulváru přetiskován a přinafukován i našimi médii a v konfrontaci se skutečností, musím za nás oba s manželem konstatovat, jak moc je nám líto, že tohle přišlo v době velkých problémů Řecka a že to zasáhlo turistický ruch na Kosu určitě znatelně. Nevím, jaká je vaše zkušenost s prodejem zájezdů na Kos, ale některé reakce lidí dávají tušit, že se nechali ovlivnit právě těmi špatnými zprávami.
My jsme tam byli moc rádi a moc spokojeni.

Děkujeme a přejeme ať se vám daří!
Hana Hájková

S Vaší cestovní kanceláří jsme v loňském roce strávili dovolenou na řeckých ostrovech Rhodos a Karpathos. Byli jsme tak spokojeni a uneseni přírodními krásami, že jsme se rozhodli si Karpathos opakovat i letos.
Pokud jsme loni vysoce hodnotili jak celý průběh, tak i služby delegátů, letošní rok je předčil ve všech směrech. Ubytování v Lefkos Village, vstřícné jednání majitele LEFKOS RENT CAR byly perfektní a činnost a přístup delegáta Miloše Motošky ke klientům nadstandardní.
Chtěli bychom touto cestou jemu i celému kolektivu CK VIAMARE poděkovat za jejich práci, které si velice vážíme.

S pozdravem
Miroslav a Ludmila Staníčkovi

Dobrý den,
vrátili jsme se velice spokojení z dovolené z Karpathosu. Bydleli jsme ve vesnici Lefkos ve vile White Castle.
Naše velké díky patří vašemu delegátovi panu Miloši Motoškovi. Vážíme si jeho ochoty a přátelského přístupu. Oceňujeme také jeho znalosti místních reálií. Velkým zážitkem pro nás byl výstup na nejvyšší horu ostrova Kali Limni, který pro nás pečlivě připravil.

Děkujeme a těšíme se na příští dovolenou.
Iva a Petr Procházkovi

Dobrý den,
navštívili jsme ke konci června řecký ostrov Karpathos a přestože jsme necestovali s Vaší cestovní kanceláří, chci Vám alespoň touto cestou sdělit, že Váš delegát působící na Karpathu - pan Miloš Motoška - je výjimečný. Při výletech i mimo ně (i svozech) se Vaše cestovka sdružovala s Aeolusem, jehož zástupkyně značně pokulhávala. Pan Motoška poskytuje naprosto vyčerpávající a velmi zajímavé a hlavně užitečné informace a myslím si, že mnohdy i silně nad rámec jeho povinností delegáta, byli jsme z něj úplně nadšení. Nikdy jsem nezažila tak skvělého a příjemného delegáta, dělá Vám dobré jméno a patří mu náš velký dík za péči a všechny informace, které nám stihl sdělit.

S pozdravem,
Petra Hladíková

Dobrý den Viamare,
Chtěli bychom Vám poděkovat za velmi příjemně strávenou dovolenou v Paleochoře ze které jsme se právě vrátili. Těch deset dní uteklo až moc rychle, protože je to místo, kde se dá na každý den naplánovat spoustu zajímavých aktivit. Velkou poklonu skládáme delegátce Zdeňce Kováříkové, která pomohla s jakýmkoli dotazem a poradila s nejlepší cestou na výlety a túry. Ona byla skutečnou jistotou „v zádech“.

Velmi nás překvapilo po návratu, jak média komentují situaci v Řecku. Jsou na velkém rozcestí kudy se vydat – to ano, ale jinak vše běží dál normálním životem a všechny služby fungují. Slunce svítí, moře je báječné a hory nespadli a řekové sami, tak ti jsou stále laskaví, usměvaví a šťastní když mohou udělat šťastným každého návštěvníka co přijede užít jejich nádherné země.

Dejte to vědět všem, co se trochu obávají jak dopadne jejich vytoužený odpočinek či dovolená.

Vaši Jaromír a Petra Nigrinovi co byli v Paleochoře 21.6.-2.7.2015

Dobrý den, paní Julie,
před týdnem jsem se s kamarádkami vrátila z dovolené (Korfu, apartmány Thea) a chtěla jsem Vám moc poděkovat za skvělé doporučení. Dovolenou jsme si maximálně užily, se vším jsme byly spokojené a už teď se těšíme na příští.

S pozdravem
Dorota POLAKOVÁ

Vážení dobrý den,
Dnes v noci jsme se vrátili z dovolené na Korfu v Agios Stefanos (7-21.6), kde jsme byli ubytování v Paralii I.
Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat, nejen za zajištění krásného pobytu v uvedené destinaci, ale i za milé překvapení od Vašeho delegáta p. Mgr. Krahulce. Ten nejen, že perfektně zajišťoval naše přání a potřeby (protékající WC, chybějící vybavení, dostatek informací), ale přímo mne šokoval, když Vaším jménem mně popřál a předal dárek k narozeninám. Musím přiznat, že i když narozeniny téměř pravidelně trávím na Korfu, cca od roku 1997, žádná Ck (Mile, Melisa, JK bus), mne takové překvapení nepřipravila.

Tak ještě jednou díky a přeji mnoho spokojených klientů.

Dobrý den paní Hobzíková,
jsem zpět z dovolené a chtěla bych vám poděkovat za skvělé zajištění - bydleli jsme přesně podle našich představ, v obou ubytováních výhled na moře a ve studiu Antuan Matina jsem dokonce měla stejný pokoj, jako před 5 lety :-)

Delegátka Petra je také skvělá, pohotová a ochotná a znalá lokality.

Byla jsem naprosto spokojena, já i mé kamarádky.

Ještě jednou děkuji a těším se na další dovolenou s Viamare :-)

S pozdravem,
Dana Rumanová

Dobrý večer,
konečně se dostávám k hodnocení letošní dovolené na Lefkádě od 19.5. do 5.6.2015.
Moc se nám líbila celá dovolená. Musím vyzdvihnout bezva přístup jak delegátky Hany Jankeové, ale i delegáta Ládi. Oba profesionálové, vstřícní, ochotní, chytří, vždy si uměli poradit........prostě více takových lidí!!!!! Také byla jejich denní přítomnost na ubytovacích místech přínosem.....

S pozdravem,
Hřebenářová

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za krásnou dovolenou a především vyzdvihnout práci delegátky Petry na Rhodosu. Byli jsme v Lardosu minulý týden a skutečně tak obětavou a pracovitou delegátku je třeba pochválit.

Minulý rok jsme byli ve stejné destinaci s jinou CK a příště už jen s Viamare:)

Brandejsová

Vážení,
již potřetí jsem byla s Vaší CK na dovolené a vždy bylo vše krásné a úžasné. Vím, že dovolenou máme každý takovou, jakou si ji uděláme, nicméně Vaši pracovníci vybírají lokality i ubytování.

Nyní jsem se vrátila z ostrova Korfu, středisko Kassiopi, ubytování Aparthotel Thea.
Aparthotel Thea leží na tak úžasném místě, kde je z balkonu vidět celé městečko Kassiopi jako na dlani, je vidět Albánská Saranda i Albánské pohoří. Na ty výhledy nelze zapomenout, děkuji za výběr tohoto ubytování.
Dovoluji si poděkovat jmenovitě Vaší operátorce paní Kateřině Matouškové, která nám zájezd zajišťovala, za její profesionalitu i vstřícnost, kdy před uskutečněním zájezdu trpělivě odpovídala na veškeré mé všetečné dotazy.
Dále děkuji delegátovi panu Martinu Krahulcovi, který za námi téměř obden běhal po 54 schodech, aby nám předával informace, zjišťoval a zabezpečoval přání všech ubytovaných v Aparthotelu Thea.

Děkuji a přeji Vaší CK mnoho dalších úspěšných sezón a jsem s pozdravem
IvaKov

Dobrý den, paní Topolová,
včera jsme se vrátili z Kréty. Bydlení v Paleochoře ve st. Sifis prakticky na pláži bylo báječné. Jsme nadšené, velmi spokojené, moc se nám to líbilo.
Velmi kladně hodnotíme to, že ve vybavení studia a kuchyně nic nechybělo, ba naopak - vybavení kuchyně je bohaté vč. mís a misek, konvice, džbánu, struhadla.... Všude to běžné není.

Děkujeme Vám za péči a těšíme se zase na příště.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Olga Borková a Monika Horáková

Dobrý den,

Touto cestou bych moc chtěla poděkovat za krásný zájezd na Kefalonii v termínu 19.5.2015-2.6.2015 Lixouri, Sea Breeze, upřímně chválím vaší delegátku Magdu, která převedla profesionální práci delegátky v dané lokalitě a zpříjemnila celý kombinovány zájezd i přes pětihodinový prostoj lodě v Anconě a výborně se starala o všechny účastníky zájezdu...

Jana Zelenková

Dobrý den,

právě probíráme Váš katalog a vybíráme dovolenou na léto 2014 a při této příležitosti jsme si uvědomili, že jsme zapomněli poslat pochvalu Vaší delegátce Zdence Kováříkové, která se o nás starala při loňské dovolené v Paleochoře na Krétě.

Byla velmi milá, poradila, zahrnula nás spoustou užitečných informací, na naše dotazy odpovídala velmi ochotně. Prostě delegát na svém místě. :-)

Také jsme byli velmi spokojeni se službami a servisem partnerské půjčovny Sabine Travel.

Děkujeme za krásnou dovolenou.
Anička, Barbora a David Vinařovi (Michalis, Paleochora, Kréta, 3.-13.7.2014)

Vážená paní Matoušková,

moc děkuji za potvrzenou smlouvu.
I když dovolenou má každý takovou, jakou si ji udělá, já vím, že naše dovolená s Vaší CK bude naprosto bez problémů a úžasná, neboť v minulosti jsem byla s Vaší CK v Paleochoře na ostrově Kréta a v Kokkari na ostrově Samos a oba Vaši delegáti, které jsem poznala, byli naprosto nejlepší a samozřejmě i oni dotváří zákazníkům krásnou dovolenou.

Vaše CK skutečně umí nebo má i na tyto pracovníky "šťastnou ruku".

Hezké Vánoční svátky, mnoho klidu a zdraví v celém novém roce Vám, a rovněž Vaší CK přeji mnoho příjemných klientů a úspěchy v podnikání.

S pozdravem,
Iva Kovárníková

Vážená paní Hobzíková.

Letos již po šesté jsem se svou skupinou cvičenek zorganizovala pobyt s vaší CK. Vždy jsme byly s prací delegátů spokojeni. Letos jsme strávily 14 dní od 22.10. - 6.10.201 na ostrově Kos v Kefalosu. Delegátka Lenka, která se o nás starala však překonala všechny ostatní delegátky. Již při nástupu na letišti do autobusu předala každému vlastnoručně vyrobený plánek místa našeho pobytu s vyznačením důležitých míst. Při první schůzce přišla s velkou mapou ostrova a názorně nás seznámila s pozoruhodnostmi ostrova. Rovněž během pobytu se o nás vzorně starala. Za všechnu její péči a za vynikající organizační schopnosti si zaslouží od vedení CK pochvalu.

S pozdravem,
Věra Sitná

Chtěli bychom touto cestou poděkovat CK Viamare za nevšední zážitky z dovolené na ostrově Karpathos.

Bydleli jsme v apartmánovém hotelu Lefkos Village s nádhernou vyhlídkou na moře a západy slunce. Velmi mile nás překvapilo, jak probíhal úklid. Uklízečku jsme ani nezahlédli (např. nikdo nám nikdy necloumal klikou), přesto bylo každý den vzorně uklizeno, koše vysypané, třikrát za dobu pobytu vyměněno povlečení i s ručníky.

Obzvláště pro rodiny s dětmi to musel být pravý ráj. Bazén hojně využíván, okolo hotelu pobíhala čiperná koťátka vykrmovaná a mazlená malými klienty, za hotelem celé horké dny zdobil "osel v Lefkosu", kterého jsme si pod tímto názvem již před odletem prohlédli v katalogu. Zdálo se, že nemá nic jiného na práci, než se nechat fotografovat. Byl na to očividně zvyklý a tvářil se jako filmová hvězda.

Taverna Central s příjemným majitelem Spirem se stala naší nejoblíbenější, výběr kvalitních jídel byl skvělý a ceny rozumné.

V okolí Lefkosu je dostatek pláží, aby si každý vybral tu svou oblíbenou, nebo vyzkoušel všechny. Má to výhodu, že když jsou na jednom břehu velké vlny, vydáte se z hotelu jen jiným směrem a koupete se v klidném moři.

Půjčili jsme si na tři dny jeep – ale pokud nechcete projíždět všechny nedostupné pláže, stačí malé auto. Silničky září novotou a pohodlně se dá dostat skoro všude. Vyhlídky na tomto nádherném ostrově jsou opravdu "dechberoucí".

Opět děkujeme Kristině Myrsiadi za pomoc s výběrem destinace (chtěli jsme jí poděkovat telefonicky, ale nevyšlo to, takže alespoň takto blahopřejeme k narození synka a přejeme hodně štěstí) a pochvala patří též delegátu Miloši Motoškovi. Klademe si otázku, jak je možné, že šikovní delegáti Viamare vypadají (oproti těm z jiných cestovek), že je ta práce opravdu baví.

Jen malou poznámku nakonec: klienti by měli předem vědět, že v Lefkosu není bankomat, auta se půjčují jen za hotovost a nikde v "cenově nevýhodných" minimarketech není možné platit kartou. K bankomatu a za větším nákupem se musí do hlavního města. Takže kufřík s penězi s sebou!

Iva a Marek

Dobrý den přeji,
jsme Vašimi věrnými a dlouholetými zákazníky, tentokrát jsme s Vaší CK byli na ostrově Kos - Kefalos v termínu 22.-29.září 2014.

Chceme tímto Vaší CK a Vaší delegátce paní Tučkové moc poděkovat za hezký pobyt a perfektní služby, které jste nám poskytli, byli jsme velmi spokojeni jak s ubytováním v Andreasu, tak i s profesionálním a příjemným jednáním Vaší delegátky.

Pokud se nic zvláštního nestane, rádi s Vaší CK pojedeme do Řecka i v roce 2015.

Mějte se hezky,
Lenka a Lubomír Koptíkovi
Liberec

Dobrý den!
Ve dnech 5.-16.10.2014 jsme se zúčastnili zájezdu na Krétu, Paleochora, do studia Sifis.

Protože dobrá práce se má chválit, chceme zpětnou vazbou sdělit, jak skvělou průvodcovskou práci odvádí Vaše průvodkyně Zdenka Kovaříková. Cestou tam jsme nevyslechli nudné žvásty, které si každý může přečíst na webu či jinde, ale konkrétní, velmi užitečné informace pro tamní pobyt. Na infoschůzce týž den k večeru jsme opět od jmenované obdrželi velmi zajímavé informace o Krétě a Paleochoře, zcela nad rámec běžně přístupných textů. K tomu příkladná ochota, kultivovaný jazykový = spisovný projev a odpovědný přístup. Chceme tímto upozornit, že takovýchto pracovníků si je skutečně třeba vážit.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K průběhu cesty možná pro Vás nebude nezajímavé, že strava servírovaná v letadle Travel Service+Smart Wings při cestě tam byla ta nejhorší, co jsme při svých (nesčetných) cestách dostali (jakási bramborovo-zeleninová patlanina hnusné chuti+1 kus brokolice, nějaké opečené dva kousky těsta simulující párky a přischlý koláč s lacinou marmeládou). Oproti tomu při zpáteční cestě bylo servírované výborné velmi chutné jídlo, zřejmě dodané řeckým cateringem. Je hloupé, že český dodavatel (jídla při cestě tam) je tak špatný.

Vybavení studia č. 4 (Sifis) bylo velmi přijatelné (byť si vozíme nádobí apod. sebou). Úklid perfektní, prádlo, ručníky byly měněny vzorně. Při odjezdu jsme pouze z plezíru zkontrolovali, zda vyvěšený seznam vybavení odpovídá skutečnosti, a zjistili jsme, že chybí 1 vidlička, 1 jídelní nůž, a taky 1 malá sklenice (v seznamu uvedeny vždy 2 kusy, ve vybavení ale jenom 1 kus). Kdybychom to provedli na začátku, byli bychom to ohlásili, aby nevzniklo podezření, že jsme se chybějících 3 kusů snad zmocnili. Možná by bylo dobré lidi upozornit, aby si vybavení početně vždy překontrolovali (i když - jak vidno - k žádným konfliktům nedochází).

Tradiční bolůstka Kréty - potíže s teplou vodou - zde neexistovala. Vždy byl dostatek teplé vody na sprchování.

Varná deska na lednici je dosti kuriózní nápad, který ovšem má dopad jen na vyšší výdaje majitele objektu za elektřinu.

Kouzlo Paleochory tkví v její izolovanosti za horami u moře, a tudíž skvělé stravě z místních zdrojů, dále v bezprostřední blízkosti pláže (čímž P. předčí i malebný Plákias se 3 vzdálenějšími plážemi). Těžkopádná betonová stavba studií Sifis je vyvážena prostorností (např. pokoje 4) a klidem. Před léty jsme bydleli v objektu Relax. Na Krétě jsme byli již osmkrát.

Zdravíme a těšíme se na příští zájezd (prostudujeme katalog 2015).
Jiří Šálek

Vážená cestovní kanceláři!

Píši poprvé v životě jménem mým (dcery) a matky... Je to již tři měsíce, co jsme se vrátily z letošní dovolené strávené na Karpathosu - Lefkos.

Procestovaly jsme již spoustu řeckých ostrovů s vaší společností a vždy jsme byly velmi spokojeny. Myslím si, že Řecko člověk může milovat nebo nenávidět ohledně jejich "pohody". My ho milujeme!!! Vždy jsme byly schopny si ostrov prozkoumat samy, ale hlavně díky vašim delegátům, kteří pracují velmi profesionálně. Někteří v rámci svých povinností, ale někteří naštěstí i nad rámec svých povinností. Poprvé jsme se s upřímným přístupem setkaly na Kefalonii s paní Veselou, která se s lidským přístupem snažila vyřešit naše problémy s ubytováním... Tímto, i když velmi pozdě, ještě jednou děkujeme!

Ale asi poprvé se nám stalo to, že se nám vryl řecký ostrov do srdíčka tak, abychom z něj čerpaly pozitivní energii, náladu a smysl života déle než týden, měsíc... skrz pracovní proces, nepříjemné počasí, negativní myšlenky ostatních... Může za to určitě ostrov, který má kouzelné účinky, alespoň na ty, kteří ho nechají vstoupit do srdíčka, ale hlavně i delegát Miloš Motoška, který zná na tomto ostrově každý kout, kytičku, jídlo, člověka ... a opravdu svým srdcem tento ostrov miluje a dokáže tuto lásku předat naprosto všem!!! Jak sám říká, dokáže zařídit i nemožné. A to se nebojte, takové "vejtahy" my nemusíme, tak jsme si ho vyzkoušely a opravdu zařídil! Každé přání klienta se snažil splnit i přes "nemožné"... Vždy našel řešení pro přání všech klientů! Tento delegát dýchá pro ostrov Karpathos a dýchá pro své klienty.

Nikdy jsme nejely na stejný ostrov dvakrát, stále hledáme malé a menší ostrůvky, hledáme klid a pohodu, ale poprvé v životě se na tento ostrov vrátíme!!!

Velmi děkujeme vaší cestovní kanceláři za hledání malých ostrůvků, hledání pohody a milých delegátů!!!

Petra a Jitka Vávrovy

Dobrý večer přeji do cestovní kanceláře Viamare,
Chci touto cestou velmi poděkovat za super dovolenou v Parze. Od leteckého přesunu kdy jsem nezažil tak výbornou posádku Travel Servisu a úžasné přijetí a informace od Vaší vážené průvodkyně Jany, která byla naprosto nejúžasnější průvodkyně, kterou jsme potkali.

Velké díky a pozdravy paní Janě a celé CK Viamare, pokud budeme zdraví pojedeme opět.

S pozdravem
Radek a Jitka Bodlákovi

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za zprostředkování letošní dovolené na slunné Krétě v městečku Plakias.

Bydleli jsme v hotelu Lofos, kde nás každé ráno čekala snídaně s úchvatným výhledem na tyrkysové moře. Majitelé byli usměvaví, milí a příjemně nás překvapil i každodenní úklid s výměnou ručníků.
Krásná písčitá pláž byla dostatečně velká, aby měl každý trochu svého soukromí, bary a taverny v městečku jsme navštěvovali po celý den a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Celková atmosféra Plakiasu byla ve dne i v noci kouzelná.
Dlouho jsme s výběrem lokality i cestovní kanceláře váhali, ale teď mohu zcela jistě říci, že lépe jsme si vybrat nemohli.

Velký dík patří i Vaší delegátce Ing. Petře Folkové, která měla dokonale zmapované okolí, místní zvyky a vždy byla připravena nám pomoci. Měla nachystané mapky nejbližšího okolí, díky kterým jsme podnikli nespočet pěších výletů. Absolvovali jsme také jeden fakultativní výlet právě s paní Folkovou a musím říci, že výklad během výletu byl nabitý informacemi a i díky tomu byla prohlídka starobylých Minojských paláců, vodopádů, horské vesničky a známé pláže Mataly velký a hlavně nezapomenutelný zážitek.

Ještě jednou děkuji za velmi profesionální přístup a nádhernou dovolenou, budeme se těšit v budoucnu na další dovolenou s Vaší CK.

Žaneta a Miroslav

Vážená paní Běláková,
chtěli bychom touto cestou CK Viamare moc poděkovat za krásnou dovolenou v Parze a zejména pochválit vstřícnost, profesionalitu, ochotu a jedním slovem dokonalost paní delegátky Jany Prouzové. Je to opravdu člověk na svém místě, který má svou práci rád.

Děkujeme a přejeme krásný den.

Lenka Fukalová a Michal Nejedlo

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásnou dovolenou, kterou jsem prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře strávila v letovisku Agios Stefanos na ostrově Korfu v zařízení Paralia II.

Do tohoto místa jezdím již 11 let, ale tentokrát to byl nejlepší zájezd s ohledem na vynikající ubytování i služby milého delegáta.

Ráda bych se tedy stala Vaším stálým klientem a prosím tedy o info, kdy bude zveřejněna nabídla pro rok 2015, protože bych ráda využila termínu červen + počátek července s pravděpodobným spojením 2 termínů.

Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů.

S pozdravem.
Michaela Jelínková

Dobrý den,
v době od 5.9. do 16.9. jsme strávili dovolenou opět na Samosu v Kokkari, tentokrát s novým delegátem Daliborem Komanem.
Vždycky jsme byli spokojeni, jaké služby poskytuje vaše CK a jak skvělí jsou vaši průvodci a ani tentokrát jsme nebyli zklamáni. Ačkoliv byl Dalibor v Kokkari krátce, působil tak zasvěceným dojmem, jakoby tam patřil. Svědomitý, úslužný, slušný a hlavně informovaný a vždy ochotný pomoci. Přispěl svým vystupováním a poskytovanými službami k příjemně strávené dovolené.

Děkujeme.
Bohumila a Vojtěch Kotyzovi.

Dobrý den paní Běláková, dobrý den pane Břízo,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za velmi příjemnou dovolenou v Plakias Resort. Velice klidné místo, téměř u moře a pohodlný, prostorný apartmán s výhledem na moře plně odpovídal našim požadavkům na odpočinkovou dovolenou.

Příjemným doplněním atmosféry naší dovolené byla péče paní Petry Folkové. Ze znalosti místních podmínek nám dokázala za krátkou dobu předat maximum. Také výlety, které organizovala (na jiných jsme bohužel nebyli) byly kvalitní a s velmi podrobným výkladem. Gratuluji Vám k takovému zástupci, který pracuje pro Vás.

Na závěr ještě jednou děkuji za zajištění naší dovolené.

S pozdravem
Ing. Miloš Oleksiak

Dobrý den,
když se řekne Parga - vybaví se nádherné a malebné městečko na březích jónského moře. Když se řekne Parga - vybaví se jméno paní Jana Prouzová (stálí klienti CK Viamare jistě znají). Je to jeden z mnoha důvodů, proč s Vaší CK již poněkolikáté navštěvujeme krásy Řecka. Na všech zájezdech jsme se setkali s velmi vstřícnými, milými a ochotnými delegáty s profesionálním přístupem. A paní Jana Prouzová to jen opět potvrdila. Tímto jí ještě jednou velmi děkujeme za vše, co nejen pro nás udělala (bezvadné zajištění auta na celý pobyt ještě v den příletu a veškeré rady pro naše cestování po Řecku). Měla dokonale připravené kopie map nejbližšího okolí, vlastnoručně nakreslené plánky, jak pro pěší túry tak pro cestování skútrem nebo autem.

Najeli jsme 1500 km, dvoudenní výlet jsme absolvovali po oblasti Zagori, prohlédli jsme si krásné přírodní scenérie a staré kamenné mosty, večer cestou do Meteory jsme přespali v malém hotýlku, abychom mohli navštívit úžasné kláštery. Dalšími výlety bylo objevování divokých pláží, které se dají nalézt, někdy to je docela práce, ale zkusit se to prostě musí a stojí to za to. Cestou vždy nějaký menší klášter či jiná zajímavá místa. Velkým zážitkem byl výlet k řece Acheron (Ligia), jak brodění se jejím korytem, tak nádherné výhledy při stoupání nad tokem řeky a pohledy po hornaté krajině a divoký tok Acheronu.

Večery jsme strávili vždy v nějakých tavernách v Parze. Velmi dobrá rybí taverna La Barca, vynikající kuchyně v taverně Perivoli (milá paní Zdeňka se svým řeckým manželem, krásné posezení).

Na závěr jen dodat - velké poděkování celé CK a těšíme se příští rok opět na dovolenou s vámi.

Jitka a Milan Hruškovi, Říčany

Vážené majitelky cestovní kanceláře Viamare,
letos jsme s vaši cestovkou absolvovali druhou dovolenou, a jestliže loňská byla báječná, o letošní mohu hovořit jen v superlativech.

Vzhledem k tomu, že jsme byli prvními klienty ubytovanými ve studiu Blue&White, poprosila nás paní delegátka o sdělení našich dojmů.

Takže za prvé, loni i letos jsme měli velice příjemné, milé a ochotné delegátky, komunikace s Vaší kanceláři je rovněž perfektní a organizace zájezdu bezchybná.

Letošní ubytováni ve studiu s anglicky mluvící majitelkou bylo moderní, velmi pěkné a čisté, koupelna na řecké poměry byla trochu větší, ve sprchovém koutě byla vanička a závěs. V koupelně byla zavírací, poměrně velká galerka se zrcadlem. Ve sprše rohová plastová skříňka - velmi praktická.

Paní majitelka prováděla denní pečlivý úklid, obden měnila dva malé a dva velké ručníky a každy třetí den ložní prádlo. Kromě nesmírné ochoty nám i dávala drobné pozornosti - domácí chléb a koláče, zeleninu z vlastní zahrádky a její maminka mi dokonce jednou donesla vajíčka, protože se přišly i s vnučkou podívat jak háčkuji :-) V domě jsou tři holčičky, velice milé.

Cca třetí den po příjezdu pozvala paní majitelka všechny své hosty na Ouzo a Rakiji a poslední sobotu uspořádala barbeque, na které její muž půl dne lovil čerstvé ryby. Večer nám je ugriloval. Paní připravila klasická řecká jídla. Díky teto akci jsem se dostala do řecké domácnosti, což bylo velice zajímavé a moc se nám to líbilo.

V den odjezdu pán domu předčasně vstal, aby nás odvezl cca 500 m k autobusu a nedal si to nijak vymluvit. Na rozloučenou nás ještě obdarovali domácím vínem.

Koupání v místě je úžasné a nabízí všechny druhy pláží. Je tam i hezké potápění. Díky ne úplně příznivému počasí v závěru pobytu jsme se vydali na průzkum přírody po okolí a do hor a i to byl moc krásný zážitek. Okolí je velmi vhodné pro běhání a nordic walking.

Byli jsme moc spokojeni, Karpathos se nám líbil a bydlení u milé paní Triady vřele doporučujeme.
Naše požadavky na klidnou dovolenou v krásné přírodě byly více než splněny a milá rodina domácích byla jako nadstandrtni bonus.

Jiřina Kolářová

Vážení,
Dovoluji si využít této cesty a požádat Vás o poděkování panu Václavu Čermákovi, který se nás po selhání naší delegátky ujal a svým přístupem nám zpříjemnil dovolenou na ostrově Lesbos tak, že se naše dovolená stala dovolenou snů. Věříme, že Vaše CK má takových delegátů více, protože díky jednání a ochotě pana Čermáka jste v nás získali nové klienty, kteří Vašich služeb využijí v příští sezoně.

S pozdravem,
Věra Kokošková

Dobrý den,
moc a moc děkuji za krásnou dovolenou, kterou jsem strávila prostřednictvím Vaší cestovní kanceláře na ostrově Lesbos v Petře. Letos již po druhé. Dala jsem na jistotu a využívala jak Vašich služeb, tak i služeb vynikajícího delegáta Václava Čermáka. Nelze, než ho opět pochválit - ani téměř na konci sezony neztratil nic ze své pozornosti, vtipu a obětavé péče o své klienty.

Byla jsem tentokrát ubytována ve studiu Paradise, abych si užila restaurací a kavárniček. Tam jsem se seznámila se spolubydlícími, které přijely, bohužel, s jinou CK. Když viděly péči našeho delegáta a porovnaly se svoji, jen záviděly. Ale ne dlouho, když totiž potřebovaly s něčím pomoct nebo poradit, věnoval se pan Čermák stejně obětavě i jim. Nakonec jsme se domluvily, že příští rok jedeme jen tam, kde bude pan Václav.
Zkrátka a dobře - pan Čermák je Vaší nejlepší reklamou - příští rok jedeme všechny s Vámi.

Ještě jednou moc děkuji a příští rok na shledanou,
Pavla Svobodová

Dobrý den,
chtěl bych jménem 8 rodin poděkovat společnosti Viamare za letošní velmi příjemnou dovolenou na ostrově Kefalonie.

Jmenovitě především paní Julii Hybské, která se při hledání destinace úspěšně snažila vyhovět našim ne zcela triviálním požadavkům na ubytování poměrně velké skupiny osob.
A stejně tak paní Magdě Jíchové, která nám v roli delegátky na výlet bez mrknutí oka zařídila autobus i s řidičem a kdybychom potřebovali letadlovou loď, tak by ji sehnala taky. Musím říci, že paní Jíchová vyvrátila vžitou představu moji i většiny mých přátel, že delegát je člověk, který nám na úvodní schůzce koupí drink a přečte všeobecně známé informace – její znalosti Kefalonie byly pro nás velmi cenné.

Protože jsem přesvědčen, že uprostřed zuřícího konkurenčního prostředí je nejlepší pochvalou opakovaná objednávka, rádi bychom zrealizovali i dovolenou v roce 2015 prostřednictvím vaší CK. Paní Hybská ví nejlépe, že sehnat ubytování požadovaných parametrů pro 8 rodin, tj. cca 30 osob, bylo hodně složité. Protože se nám dovolená líbila, očekávám, že nás bude příští rok o 2-3 rodiny více, což hledání ještě zkomplikuje. Napište mi, prosím, jaký je pro vás nejvhodnější termín pro výběr dovolené pro takovouto skupinu – předpokládám, že to bude ještě letos a jsem připraven zahájit jednání již na podzim.

S pozdravem,
Radim Dlouhý

Vážení!
Jsem mnoho let stálým klientem Viamare. Dvakrát jsem podlehl pokušení vyjet s jinou cestovkou, dvakrát jsem litoval, rád jsem se k Vám vrátil.

Chtěl bych Vaším prostřednictvím poděkovat za profesionální práci a lidský přístup Vaší delegátce v Parze a delegátovi na Lefkadě. Je i jejich zásluha, že jsme si kombinovaný pobyt Parga plus Agios Nikitas oblíbili a se vší pravděpodobností se k němu budeme stále vracet. Nejen, že věnují klientům mnoho času a poskytují vyčerpávající a zajímavé informace, ale dokázali i to, co lze z pražské Viamare uskutečnit jen těžko. Protože Pargu (hotel Achilleas) a Agios Nikitas (hotel Odyssey) dobře znám a vím, proč chci bydlet právě v určitých pokojích, požádal jsme předem o ně. Viamare nám je potvrdila, ale vím z praxe, že někdy recepční hotelů to příliš nerespektují, nebo jen zkrátka popletou. Vaši delegáti i na základě osobních kontaktů s recepčními nám pokoje "pohlídali", takže jsme byli opět velmi spokojeni.

Díky a na shledanou v roce 2015!
Antonín Fischer

Zdravíme všechny z cestovní kanceláře Viamare,
právě jsme se vrátili z ostrova Korfu, kde jsme s Vámi absolvovali letošní dovolenou v letovisku Agios Stefanos. I když to u nás není moc zvykem, moc rádi bychom Vás upřímně pochválili a zároveň Vám poděkovali za čas, který jsme tam mohli strávit. S pobytem jsme byli veskrze spokojeni – ubytování ve studiu Paralia I předčilo naše očekávání – skromný pokojíček s nádherným výhledem na moře a přesně dostačujícím vybavením nás nadchl, stejně tak jako vstřícnost a laskavost majitele tohoto zařízení a baru ve městě, na kterou nelze zapomenout.

Nejvíce bychom chtěli ale vyzdvihnout práci Vašeho pana delegáta Martina Krahulce. Cokoli jsme potřebovali, vždy ochotně a rychle zařídil, rychle pochopil, co kdo upřednostňuje a dokázal obratem poradit a nasměrovat (nejen) naše kroky na správná místa. S námi, a jak jsme si stihli všimnout i s ostatními klienty, jednal lidsky a nenuceně a člověk měl pocit, že na něj v tom korfuském parnu na letišti čekal jeho starý známý, což je vždycky velmi příjemné zjištění – prostě se choval velmi profesionálně, a tak by to přece mělo být.

Proto ještě jednou děkujeme za krásný zážitek, zdravíme Vás a přejeme Vám, nám i ostatním Vašim klientům podobné zážitky, které jsem si letos z Korfu odvezli my.

Se srdečným pozdravem
Zuzana Dastychová a Martin Kosík
Paralia I – Agios Stefanos
ostrov Korfu – Řecko, termín 3. - 17.8. 2014

Dobrý den,
právě jsme se vrátili z krásné dovolené z ostrova Samos a tak bychom se s vámi rádi podělili o naše čerstvé zážitky.

Byli jsme v Řecku už pošesté, zdejší moře, krajinu i lidi jsme si zamilovali a tak jsme se i tentokrát těšili a byli trochu zvědavi, jaké to bude s Viamare, protože jsme s vámi jeli poprvé. Už od začátku jsme byli potěšeni vstřícným přístupem a rychlou komunikací po internetu i při návštěvě ve vaší kanceláři. Za včasnou rezervaci jsme dostali nejen slevu, ale i milý dárek – zdarma parkování u letiště.

Také kompletní informace k zájezdu jsme dostali včas včetně podrobného popisu místa, tipů na výlety i řeckého slovníčku.

Po příletu na letiště na Samos se nás ujal milý průvodce Borek, který se o nás vzorně po celou dobu staral včetně zajištění pronájmu auta a řady dobrých rad a tipů k výletům. Měli jsme pocit, že je tu skutečně kvůli nám a navíc, že ho ta práce těší.

Ostrov Samos nás oslovil krásnou přírodou se spoustou svěží zeleně a množstvím kouzelných pláží a zátok s průzračnou vodou s paletou barevných přechodů od blankytně modré po smaragdově zelenou. Na většině z nich bylo jen málo lidí, i když byla plná sezóna. Objevili jsme i řadu míst nedotčených člověkem. Vedle toho jsme ale také mohli zažít pohostinnost místních lidí v tradičních tavernách a vychutnat jejich úžasné speciality a vynikající zdejší víno.

Nezapomenutelný byl i výlet lodí na ostrov Patmos, kde svatý Jan podle svého zjevení sepsal Apokalypsu.

Jako třešničku na dortu jsme měli možnost na naší pláži přivítat samičku středomořského tuleně, která ve zdejších vodách zdomácněla a po celý den se nerušeně opalovala mezi slunečníky.

Prostě letošní dovolená neměla chybu!

Srdečně zdraví a hodně spokojených klientů přeje,
Vladimír Šimík s rodinou

Dobrý den Viamare,
s Vaší CK jsme již byli na ostově Samos - v městečku Kokkari - ubytování v Marin. V Parze - ubytování v Irini. Na Krétě v Plakiasu - ubytování v Lofosu. Ve všech destinacích se nám moc líbilo. Vaši delegáti byli příjemnými společníky našich dovolených. Starali se o nás Jana Prouzová v Parze, pan Čermák na Samosu, pan Kušnír v Plakiasu.
V Paleochoře na Krétě to byl pan Miloš a pak dvakrát Zdenička. Které bych také chtěla poděkovat za přání k mým narozeninám.
Všichni byli příjemní, ochotní, také jim přejeme dík za skvělé dovolené.

Už se těšíme na příští rok.
Pokud najdu nějakou hezkou fotografii z našich cest na Krétě, tak pošlu do fotosoutěže.

S pozdravem,
Věra Ducháčková

Dobrý den, paní Topolová
zdravíme celou CK Viamare.
Je to týden, co jsme se vrátili z naší oblíbené Paleochory. Tento rok, to bylo potřetí. Opět krásné.
Navíc s námi byl náš syn s přítelkyní, kterým jsme měli možnost ukázat krásu Kréty - Paleochory a okolí.
Ubytování v Lithi a Oasis bylo pěkné, čisté, blízko kamínkové pláže.
Opět jsme si v půjčovně Sabine půjčili na dva dny skůtry a na 4 dny auto. Auto nám umožnilo dojet dále a vidět krásu krétských hor.
Hora Gingilos, na kterou náš syn vystoupil z Omalosu, byla pro něho nezapomenutelným zážitkem.

Tímto bychom chtěli také poděkovat skvělé delegátce Zdeňce Kovaříkové za jeji ochotu, vstřícnost, schopnost.
Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou a věříme, že si u vás příští rok (již po sedmé) opět vybereme dovolenou v Řecku.

S pozdravem, Věra, Tomáš a Michal Ducháčkovi a Kristýna Netolická

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou. Byli jsme na ostrově Kefalonie v době 4.7. - 15.7. a moc se nám tam líbilo.
Velmi chválíme vaší delegátku za opravdu dobrou práci. Jezdíme na ostrovy do Řecka každý rok ale pokaždé na jiný ostrov a často jinou CK. Již předloni jsme byli s vámi na ostrově Zakynthos moc spokojeni a letos tady. Moc chválíme delegáty, ubytování, organizaci, zkrátka všechno.

Děkujeme
Antonín a Věra Královi

Dobrý den,
tímto bych chtěla poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Kréta. Hlavní dík patří Vaší delegátce Zdeňce, která se o nás v Paleochoře starala. Pomohla nám s pronájmem auta, poradila kam se vydat a obětavě hledala i otvírací doby. Jen nás mrzí neuskutečněný výlet na Gramvoussu (Krétský karibik) pro malý zájem.

Dále bych chtěla poděkovat delegátce Zdeňce za její práci, kterou vykonává pro zdejší pejsky a že nám umožnila setkání s těmito pejsky z místního neoficiálního útulku, se kterými jsme si krásně pohráli. Udělalo to radost nejen jim, ale hlavně nám. Jen jme si je zapomněli vyfotit. Tímto jsem Vás chtěla poprosit, jestli byste nemohli poprosit paní delegátku Zdeňku, zda by nám fotografii našich čtyřnohých kamarádů neposlala (pokud nějakou má). Naoplátku zasílám fotografii psího kamaráda, který mi dělal společnost při ranních procházkách po pláži v Paleochoře.

Předem děkuji a těším se na další krásnou dovolenou,
Michala Novotná

Dobrý den do Viamare,
naše pochvala nesměřuje jen k oběma delegátům na osrově Lefkada, ale i vašemu kolektivu za zprostředkování a velmi dobré zorganizování odletu, přes informace o místě pobytu, zajištění požadovaného výletu, zápůjčky vozu, tak i samotný bezproblémový návrat do Čech.

Spokojení Dana a Pavel Peškovi z Hradištka

Milé Viamare,
ráda bych Vám touto cestou dodatečně poděkovala za krásnou dovolenou.

Váš Karpathos
mne přivítal jako ostrov, který otevírá srdce.
V jeho náruči (zde) můžete být tiše šťastni, sami sebou.
Není ale pro každého. Prověří Vás a buď Vás přijme, nebo ne.
Nekonečnému kolosu mámení jeho "Seirénes" je někdy nutné až bránit se. Mohly by Vám totiž nenávratně ukrást duši.

Nespoutanou, divokou a voňavou krásu tohoto ostrova navíc umocňuje vyprávění pana Miloše Motošky, který ač možná již po tisící, vždy hovoří o něm s obdivem, pokorou i úctou, procítěně a upřímně tak, jakou jeho láska ke Karpathosu a k jeho lidu doopravdy je, a kterému za toto zasvěcené, odborné, příjemné a empatické průvodcování, patří bezesporu vřelé "Díky".

PS: Protože hodnotící lístek jsem vyplnila velmi stroze, dovolím si doplnit dotaz, "který ostrov bychom ve Vaši nabídce rádi uvítali": Myslím, že tak skvělé a komorní CK jakou jste, by v nabídce mimo jiné, hodně slušel i ostrov dlouhověkosti "Ikaria".

S pozdravem,
Vaše Danka

Dobrý den,
při plánování letošní dovolené jsme s manželkou dospěli k záměru navštívit současně dva řecké ostrovy a to Rhodos a Karpathos a sloučit tak naše představy o pobytu u moře s poznáváním historických míst a také horské panenské přírody bez tisíců turistů.
Obrátili jsme se proto již koncem minulého roku na Vaší cestovní kancelář, která jako jedna z mála má ve své nabídce i ostrov Karpathos.

Naše volba se ukázala jako velice šťastná, neboť Vaše pracovnice Zd. Hříbalová nám s nevšední ochotou připravila tento kombinovaný pobyt.
Stejně ochotní a vstřícní byli i delegáti v destinacích (na Rhodosu Petra a na Karpathosu Miloš).

Chtěli bychom tímto vyjádřit svou spokojenost s jejich přístupem k zákazníkům. V příštím roce bychom chtěli, v každém případě, ještě jednou prostřednictvím Vaší kanceláře Karpathos navštívit.

Zdraví,
Miroslav Staníček

Dobrý den,
tímto bych chtěl poděkovat za bezvadnou dovolenou na Krétě v Paleochoře (v termínu 22.6-4.7).
Hlavně skvělé delegátce v místě pobytu paní Zdeňce Kovaříkové!
Budeme se těšit na další dovolenou…

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Ing. David Stempák

Dobrý den,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za skvělou dovolenou na ostrově Rhodos.
Díky tomu, že Vaše cestovní kancelář si drží vysoký standard poskytovaných služeb jsme dostali vše co jsme dostat měli. Zvláště pak chci vyzdvihnout práci slečny Cimermannové. Ještě jsem se nesetkal za 20 let našeho rodinného cestování s tak obětavou a ochotnou delegátkou, která vždy a za všech okolností bojuje za klienta.

Ještě jednou díky.
S pozdravem,
Miloslav Kvapil

Dobrý den,
Právě jsme se vrátili z krásné dovolené na ostrově Lesbos. I když jsme tuto dovolenou podnikli s jinou cestovní kanceláří, s Vaším delegátem ing. Václavem Čermákem jsme byli na výletě do zkamenělého lesa a do Turecka. Chtěli bychom mu touto cestou poděkovat za neocenitelné informace týkající se tématu jednotlivých zajezdů, tak i velmi užitečných informací ohledně vegetace a v neposlední řadě i o barvitém líčení jednotlivych druhů jídel, které nás na výletě čekalo, a na které jsme se pak neskutečnė těšili :-)
Ještě jednou moc díky pane Čermáku.
Marcela a Miloš Veckovi

Dobrý den,
tak jsme už týden doma a bylo moc těžký se rozloučit se zátokou Damnoni.
Veškeré připomínky k ubytování jsme zapsali do hodnocení, které dopadlo na 1-.
Naše delegátka byla opravdu vyjímečně schopná, děvčata si pochvalovala výlet a já organizační schopnosti.
Velmi nám pomohla při odbavení zavazadel na letišti v Heraklionu, za což ji jménem celé skupiny velmi děkuji.
Velké díky patří taky Vám, výběrem místa a trpělivostí s naší skupinou.

Ještě jednou velké díky.
Katka Bachmanová a její skupina

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za zařízení naší dovolené.
Vše se vydařilo, byli jsme spokojeni.
Ubytování v Ranii, Vassiliki, které bylo vlastně náhradní, bylo fajn, klid, prostorné studio, málo lidí, ocenili jsme blízkost moře a klidné místo.

Díky a těšíme se na další dovolenou:-D
Přeji příjemně prožité léto a zdravím,
Dana Humhejová

24.06.2014

Zdravím celou CK Viamare,
v pořádku jsme v noci přistáli zpět a jsme u vytržení. Kordistos je přesně to, co jsme léta hledaly - tedy my dvě ženy s Helenou Dubničovou - bylo to úžasné, nabíjející, pohodové, počasí luxusní, delegátka skvělá , ubytování rajské :):) vše zalité sluncem.

Děkujeme!
Světla Magni

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za krásné klidné ubytování Kyprianos na ostrově Zakynthos v letovisku Limni Keri....a milého a ochotného pana delegáta a vůbec za služby fungující od Vaší CK!
Vrátili jsme se včera, počasí nám úplně nepřálo, ale to vůbec nevadilo, bylo tam nádherně i tak!
Příští rok pojedeme s Vámi zase!

Děkuju a přeju hezký den
Weberová

Vážené dámy,
nenacházíme slov díků za to, že jste nám přes veškeré potíže, které nebyly námi ani Vámi zaviněny umožnili, abychom prožili krásnou dovolenou v hotelu Esperides Resort na ostrově Meganissi. Skutečnost předčila naše očekávání. Byla to pro nás opravdu krásná relaxační dovolená ve velmi pěkném hotelu na krásném ostrově, plným zeleně a květů s překrásným koupáním.

Vaši cestovní kancelář jsme neznali, ale musíme jenom konstatovat, že od zajištěného parkování před odletem až po návrat do Prahy bylo vše naprosto bezchybné.

Budeme nyní všem našim přátelům a známým Vaši CK vřele doporučovat a jsme přesvědčeni, že to nebyla poslední dovolená, kterou si zajistíme prostřednictvím Vaší CK.

Mnoho pohodových dnů a samé spokojené klienty
Vám přejí
manželé Naďa a Rudolf Žertovi
Děčín

Paní Filipová,
vrátili jsme se z dovolené na ostrově Lesbos kde se nám velmi líbilo a byli jsme moc spokojeni.
Ale chci vyzdvihnou Vašeho delegáta pana ing.Čermáka. V našem věku máme za sebou mnoho dovolených, ale s tak výborným a ochotným delegátem jsme se nikdy nesetkali. To o moc zhodnotí a zpříjemní pobyt. Tento názor měli snad všichni účastníci. Děkuji,
Mášková

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za nádhernou dovolenou, kterou jsme strávili pod dohledem Vašeho zástupce Václava Čermáka na ostrově Lesbos v hotelu Panorama. Nedá se ani vypovědět, jak úžasné to bylo.
Pan Čermák se nás ujal hned po příletu na ostrov a již cestou rozdával neocenitelné informace jak o ostrově, hlavním městě ostrova, kde jsme přistály, tak i o místní vegetaci (kde co roste, co zrovna kvete), secesní vily - nádherné, vlevo plameňáci - prosím, nepřehlédnout. Dostali jsme praktické rady, jak se nespálit, ale opálit.
Již v autobuse jsme měli chuť na všechny místní lahůdky, které nám popisoval, a těšili jsme se i na místní vína - jak jinak než s doporučením, kde je nejlepší.
Prostě od prvního okamžiku jsme měli pocit, že je o nás náležitě pečováno a nastává opravdu bezstarostná nádherná dovolená.
Nepřekvapilo nás tedy ani, že v hotelu měli vše připravené a my se i přes časný příjezd mohli hned ubytovat a udělat si pohodlí po cestě.

Panorama je krásný rodinný hotel z domečků posázených na stráni, takže každý pokoj má vlastní balkónek s výhledem do města. Je vlastně až na konci Petry, takže klid zajištěn.
Pro ostatní, kteří vyhledávají vzruch, městečko je tak 10-15 minutek pěšky. Je, jak to říct, útulné. Všude kavárničky, vinárničky, restaurace - snad všechny s výhledem na moře a večer i na západ slunce.

Během povalování se u bazénu jsem pozorovala delegáty ostatních cestovek. Polské skupiny mně bylo až líto. Dostali totiž hodinovou (možná to bylo i déle) přednášku, která, myslím, všechny nezaujala. To my s panem Čermákem poseděli u skleničky a ptali se na všechno, co nás zajímalo. Ostaní infomace jsme měli již z autobusu, to jsme si tedy mohli odpustit. Při příjemném rozhovoru delegát zjistil, kdo by co rád, co může zajistit, kde poradit, s čím pomoct. Dal nám na sebe telefonní číslo a řekl, že je tady pro nás 24 hodin, ať se na něj obrátíme, budeme-li něco potřebovat. Tomu jsem nevěřila - nejsem přeci na dovolené poprvé. (Delegát tak prodá zájezdy a už ho neuvidíme). Ale ne - ono to vážně fu ngovalo - prostě cokoli a kdykoli. Jak jsem se bavila s ostatními, kteří již s Vaší cestovkou někde byli - je to naprosto normální. Někdy jsem měla pocit, že kdybych potřebovala převrátit nebo namazat záda, byl by pan Čermák na místě. Mám takový pocit, že již s jinou cestovní kanceláří cestovat ani nebudu.
Byla to NÁDHERA A POHODA.

Vše končí a naše dovolená, bohužel, taky.
Dostali jsme tedy poslední instrukce, jak to chodí na letišti. Kdo potřeboval - p.Čermák převážil zavazadla. U každého odbavení byl přítomen, aby případně pomohl.
Ještě nám poradil, co koupit v duty free zóně, a nastalo loučení. Tak zase příště.

Ještě jednou moc a moc děkuji za báječnou dovolenou a můžu jen ostatním poradit, aby vyzkoušeli jet s Vámi a porovnali své zážitky.
Přeji hezký den a naschledanou
Pavla Svobodová

Dobrý den,
rádi bychom vám poděkovali za možnost poznat nádherný a nespoutaný Karpathos, který jsme navštívili na začátku června 2014.
Řecko nám učarovalo, nejen země a příroda, ale hlavně jeho pohodoví obyvatelé a tak byl Karpathos naším pátým navštíveným ostrovem.
A ještě jich spousta zbývá :)
Díky nabídce vaší CK nemáme problém si u vás zájezd vybrat...nespecializujete se na megalomanské hotelové komplexy, ale dovolíte nám ubytovat se v malých rodinných penzioncích, studiích ....v milém domáckém prostředí, kde jsme v neustálém kontaktu s pohodovými a vstřícními majiteli.
Pár studií již máme projetých, ale naše letošní volba střediska Lefkos a studií Galini se ukázala být přímo třešničkou na dortu.
Krásná prostorná studia s nádherným výhledem na moře a bezchybným vybavením (kávovar a dvě velikosti varných konvic jsem opravdu nečekala) s úklidem vlastně každý den a co 3 dny kompletní úklid s převlečením postelí.
Milý usměvaví majitelé neustále v dosahu a cokoli by bylo potřeba bylo dílem okamžiku.
Nesmím zapomenout vyzdvihnout vaši volbu delegáta na tomto ostrově, pana Miloše Motošky ....nejen, že nám celou cestu z letiště zpříjemnil povídáním o zajímavostech tohoto ostrova, bylo z něj "cítit" že ví o čem mluví a i pro něj je Řecko srdíčkovou záležitostí, ale byl pro nás neustále k dospozici...každý den jsme ho mohli večer vyhledat buď u našeho ubytování nebo v blízské taverně v pravidelné návštěvní půlhodince ...žádné 2 info schůzky během celého pobytu jako u jiných CK.
Ještě jednou děkujeme za krásnou dovolenou a věříme, že si u vás příští rok opět nějaké pěkné místečko v Řecku vybereme.

S pozdravem
Blanka a Petr Stýblovi

Dobrý den,
byli jsme s vaší cestovní kanceláří Viamare na Korfu - Agios Stefanos od 18.5, ubytování na Paralia II,
velice se nám tam líbilo, pláž krásně dlouhá, koupání krásné, v restauracích výborná a ne tak drahá jídla, cena večeře od 6 euro.
Velice nás též překvapil delegát Martin - ochotný, příjemný no na jedničku s hvězdičkou.
Už se těšíme na září kdy opět s vaší cestovní kanceláří Viamare vyjedeme na stejné místo a doufáme že i příští rok.

Děkujeme a s pozdravem celá rodina Doudova, Všenory.

V době, kdy jsme konečně mohli začít cestovat do ciziny, nás pan Václav Fischer ohromil Kanárskými ostrovy. S nadšením jsme tam začali pravidelně létat a užili si zpočátku krásné dovolené. Po pár letech nám začalo vadit, že se kolem každého hotelu po celou dobu pobytu stále bagrovalo a že obří hotely narůstaly jeden za druhým neuvěřitelnou rychlostí. Naposledy jsme ostrovy navštívili v roce 2002 a řekli si, že na ně již nepoletíme, abychom si zachovali alespoň trochu milé vzpomínky.

Ovšem, po zkušenostech s CK Viamare, se kterou létáme často na řecké ostrovy (vždy nadšeni !!), jsme se rozhodli s touto cestovkou znovu okusit Kanáry.

Po poradě s Kristinkou, kterou jsme poznali jako delegátku na našem oblíbeném řeckém Samosu, jsme si vybrali studio Loly v Puerto de las Nieves na ostrově Gran Canaria s tím, že tam strávíme závěr jednoho roku a začátek dalšího. Nelitovali jsme ani chvíli.

Přes Vánoce, Nový rok a víkendy se tam sice sjíždějí kanárské rodiny na přímořské rodinné pikniky, ale jiný jazyk než španělštinu skoro slyšet nebylo. Počasí nám přálo, slunce svítilo, v oceánu se dalo koupat skoro každý den.

Měli jsme půjčené auto na celou dobu pobytu, a tak jsme absolvovali hodně krásných výletů, které byly z této destinace dostupnější než z jihu. Např. nádherné údolí El Valle de Agaete, nejvýše položenou vesnici Artenara, kde žije většina obyvatel v domech vytvořených z jeskyní, Caldera de Bandama – vulkán s výhledem do kráteru, Cenobio de Valerón – komplex jeskyní, Firgas – vesnici s pitnými prameny a reliéfy všech kanárských ostrovů, a mnoho dalších. Všude navíc fantastické vyhlídky.

Ze sentimentality jsme si vyrazili jeden den na jih, abychom si připomněli dřívější pobyty, ale jen jsme tudy projeli. Na obřích parkovištích nebylo jediné volné místo a řady lehátek byly k nepřehlédnutí.

Nadchla nás cesta zpět přes Puerto de Mogán - Aldea – Agaete, velmi klikatá, dechberoucí vyhlídková trasa mezi nebem a oceánem.

Na Silvestra (španělsky noche vieja) byl v blízkém městečku Agaete ohňostroj a následně hudba k tanci na náměstí. Tak jsme tedy tančili, popíjeli s domorodci místní rum a skvěle se bavili.

Každý večer jsme se procházeli po promenádě podél oceánu, pozorovali vlny všech možných zelenomodrých barev a odstínů a kochali se západy slunce. Byly tak nádherné, že se nám ani nechtělo jít spát. Na konci této pěší promenády jsou přírodní bazény ve skále, kde nejste ohrožováni vlnami a oceán je zde vyhřátější.

Ač jsme byli na dovolené dva týdny a nikterak jsme nezaháleli, nestihli jsme zdaleka všechno, co jsme si nadšeně naplánovali. Tak snad příště... a když, tak jedině s Viamare.

Děkujeme Kristině Myrsiadi za pomoc s výběrem destinace (už zná naše priority), místnímu delegátovi Pavlu Kušnírovi (opravdu člověk na svém místě) za skvělé tipy na výlety a akce, majitelce apartmánu paní Loly za lásku a péči (jako bychom byli její vlastní) a CK Viamare za to, že nám dokázala vrátit Kanáry do našeho cestovního repertoáru.

Iva Horová
Marek Kučera

Vážení přátelé z Viamare,
dovoluji si vás takto oslovit, neboť s vaší CK jezdím na pobytovou dovolenou již několikátou sezónu.

Poprvé v roce 2001 s manželem na ostrov Lefkadu, byli jsme ve Vassiliki, pronajali jsme si motorku a projeli větší část tohoto nádherného řeckého ostrova.

V roce 2008 jsem vaší CK a Lefkadu doporučila svému synovi a jeho tehdejší přítelkyni. Byli ubytovaní v Ranii a přijeli celí nadšení :-).

A když jsme ten samý rok řešily s kamarádkami, kam pojedeme na "dámskou jízdu" - odpočinout si od shonu a našich chlapů, vybraly jsme si Viamare, Lefkadu a ubytování v Ranii. Půjčily jsme si auto a cestovaly po nádherných plážích, které nemají obdoby...úplně každý má možnost si vybrat, co mu vyhovuje...my máme nejraději soukromí bez lidí, v klídku...což se na Lefkadě dá najít...a jako bonus - nádherné a čisté moře....:-)
Ale protože jsme nestačily projet všechno, jely jsme v roce 2009 znovu, tentokrát do Agios Nikitas. Znovu auto, ježdění po ostrově, nádherné zážitky, neskutečná příroda....:-)

Pak jsme zkusily Samos, bylo tam krásně, ale pořád jsme hledaly ty nádherné pláže, které jsou na Lefkadě. A nenašly...

Tak jsme se vrátily na Lefkadu a od té doby tam každý rok s vaší CK jezdíme...Zkusily jsme různá ubytování, ale zjistily jsme, že našim potřebám nejvíce vyhovuje Leonidas ...úžasné místo...blízko centra Vassiliki, ale klidné s výhledem na moře.
A abychom si toto místo zajistily už dopředu, běžíme vždy 1. listopadu do CK na Vinohradskou, abychom měly "svý jistý"...:-)

Po každé dovolené vypisujeme dotazník, většinou samé 1 a vždy pouze ve smyslu, aby to vaší CK příp. pomohlo.
O to větší bylo překvapení v pátek 13.12., když mi bylo telefonicky oznámeno, že jsem vyhrála poukaz na zájezd.....!!!!!:-):-):-)

Chtěla bych vám MOCMOC poděkovat.....!!!!!!!!!!!!!!!!!

Všem vám přeji krásné vánoční svátky, v klidu a ve zdraví a hodně úspěchů a spokojených zákazníků do roku 2014 a samozřejmě i do dalších let.

Vaše spokojená zákaznice,
Květoslava Malířová

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za nádhernou dovolenou na ostrově Kefalonie v termínu 1.-15.10.2013. Je to opravdu nádherný ostrov! Pobyt zde nám zpříjemnila skvělá delegátka Magda Jíchová - jako vynikající průvodkyně na krásném výletě po ostrově i jako člověk, který ke klientům přistupuje s vysokou profesionalitou a zároveň lidsky.
Děkuji a už se těším na další cestu s Vámi.

Marcela Mašková

Dobrý den,
chci Vám všem moc poděkovat za letošní nádhernou dovolenou na ostrově Kréta v letovisku Plakias. Určitě to byla nekrásnější naše dovolená a to i přes to, že je pro nás Praha hodně daleko. Samozřejmě musím zmínit Vašeho delegáta pana Jirku Dolanského, vysoce profesionální, s velkými znalostmi, ochotou.
Ještě jednou velké díky a ať se Vám daří.

Zdravím Vás,
Radmila Jankeová

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat delegátce Eleně působící na ostrově Kos v destinaci Kefalos a hlavně bych chtěla, aby se Vaše CK dozvěděla, jak skvělé lidi má ve svém kolektivu.
Nejen, že delegátka Elena je velice příjemná, ochotná a milá mladá dáma, ale je naprosto profesionální, pomáhala klientům v kterékoli situaci jak přes den, tak i večer, neváhala podělit se o své znalosti, poradit kam se podívat, kde se dobře najíst. Samozřejmě, že hned po příletu na ostrov nám delegátka Elena poskytla veškeré informace o pobytu, ubytování, výletech, pronájmu aut, motorek a kol a předala nám svoje telefonní číslo s tím, že můžeme volat v kteroukoli denní i noční dobu. Každý den se zastavila na hotelu pro případ, kdyby klienti něco potřebovali nebo se chtěli poradit - vždy dobře poradila a přidala ještě i něco navíc.

Jsme starší manželé s jazykovou bariérou a tak jsme velmi ocenili přístup delegátky Eleny. Cestujeme po řeckých ostrovech od roku 2005 (někdy i 2x ročně) a tak můžeme srovnávat. Nikdy jsme se ještě nesetkali s tak obětavou delegátkou a skutečně nadstandartními službami, příklad - velmi jsem chtěla ochutnat řecké jídlo Pastitsio, v žádné restauraci ani taverně jsme nepochodili. Díky delegátce Eleně jsme Pastitsio ochutnali, protože nám našla malou taverničku, kde toto jídlo vařili.

Ještě jednou velmi děkujeme delegátce Eleně a přejeme hodně štěstí a pohody,
manželé Janouškovi

Chceme touto cestou poděkovat Vaší delegátce Mgr. Zdeňce Kovářikové za krásně prožitý pobyt v září letošního roku na Krétě v Paleochoře. Paní magistra byla vždy a v každé situaci ochotna řešit vše, měla velké místopisné i jazykové znalosti. Byla ozdobou a příkladnou delegátkou Vaší cestovní kanceláře.

Ing. Marie Hermannová
a Ing. Petr Turek

Dobrý den,
rádi bychom v pár řádcích poděkovali za krásnou dovolenou na ostrově Kréta / městečko Paleochora / 8.-20.10.2013, nejen za báječné ubytování, celkové prostředí, ale především děkujeme báječné Zdeňce Kováříkové, za její profesionalitu, péči, ochotu a práci. Budeme dlouho vzpomínat...

Jsme s pozdravem.
Dana a Vladimír Vašíčkovi, Jihlava

Dobrý den,
nejsme příznivci psaní stížností či chvály, ale za letošní dovolenou musíme moc poděkovat. Cílová destinace (Kréta, Paleochora 27.9.-8.10.2013) splnila naše očekávání. Moře, příroda a atmosféra místa byla skvělá. Třešínkou na dortu však byla delegátka Zdeňka Kováříková. Profesionálka švitořící řecky, se srdcem na "pravém" místě a ochotou poradit. Příjemná, spolehlivá, se svou veselou náladou a úsměvy směle konkurující řeckému sluníčku :) Opravdu nejlepší delegátka jakou jsme doposud potkali! Dělá čest cestovní kanceláři. Můžete být na ni právem pyšní.

S pozdravem,
Kopřivovi

Přeji dobrý den!
V pátek jsme se vrátili z Kréty – konkrétně z Paleochory z apartmánů Lithi. Měli jsme půjčený vůz od firmy Autovay, takže jsme se měli dobře oba. Manželka je spíš na moře a já zase na hory a tak jsme si užili oba do sytosti.?

Vaše delegátka v místě - paní Zdeňka Kováříková je skutečně člověk na svém místě! Můžeme to posoudit, protože jsme s cestovními kancelářemi projezdili už kus této Pánem Bohem zapomenuté koule.
Od příletu po start letadla domů se nám věnovala. Bylo možné se na ni obrátit s čímkoli a kdykoli. Vždycky dobře poradila a přidala ještě něco navíc. Třeba domluvila ubytování na chatě Kalerghi nebo v Hora Sfakion kam jsme pořádali svoje soukromé dvoudenní výlety.

A spousty dalších věcí, které nám zpříjemňovaly už tak pohodový pobyt. To, že jsme měli její tel. číslo nám velmi přispělo ke klidnému průběhu naší dovolené. Neumíme s manželkou žádný světový jazyk a tak nám tak nějak kryla záda, pokud by došlo k nějaké nepříjemnosti.

Pokud máte víc takových lidí tak Vám musí firma šlapat jak "Švýcarský hodinky".
Vždycky jsme se těšili na její usměvavý obličej a její přátelské jednání.

S přáním úspěchů:Vaši bývalí klienti!
Pavel a Věra Štěpánovi

Dobrý den,
od 1. do 15.9.2013 jsme byli na Zakynthosu v Laganasu v hotelu Poseidon Beach.
Chtěli bychom velmi poděkovat delegátovi vaší CK Pavlovi Kušnírovi. Nikdy jsme se nesetkali s tak milým, ochotným a obětavým delegátem. Ještě jednou velmi děkujeme.

S pozdravem
manželé Hana a Petr Chocholovi

Dobrý den,
děkujeme za zajištění krásné dovolené navíc na dvou místech (Parze a Lefkada), se skvělým ubytováním a skutečně nadstandartními službami delegátek ( paní Jany Prouzové v Parze i Hanky Jankeové na Lefkadě ).
Takže příští rok plánujeme cestu na náš oblíbený Samos zase s Vaší cestovní kanceláří.

Děkujeme za služby a přejeme Vám hodně spokojených klientů!
Bohumila a Vojtěch Kotyzovi

Chtěli bychom poděkovat paní Mgr. Janě Prouzové, Vaší zástupkyni v řecké Parze, kde jsme již opakovaně prožili pěknou dovolenou:
POLLENS HOSCITIIS NOSTRATUM GRAIUS HYPARGOS
TESTATUR CURAS, CARA IOANNA, TUAS.
PRO QUIBUS ET NOBIS POST OTIA AMOENA REVERSIS
USQUE VIGENS DURAT GRATIA CORDE MEMOR.

(To, že je řecká Parga významným pohostinným místem pro našince, svědčí milá Jano, o tvé péči. A za ni jsme i my, po návratu z příjemné dovolené s živou vzpomínkou trvale vděčni.).

Omluva - syn zvolil latinu místo starořečtiny pro potíže s přepisem na klávesnici počítače.

Procházkovi, České Budějovice

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za zájezd přes Vaši CK Viamare do Řecka, na ostrov Samos do oblasti Kerveli, Vila Platanaki v 1. polovině září 2013.

Vše proběhlo v pořádku a byli jsme velice spokojeni s ubytováním ve Villa Platanaki. Je to přesně ten typ ubytování a služeb, které vyhledáváme a velmi oceňujeme.

Jednalo se o novou dvoupatrovou samostatně stojící vilku, v tichém, klidném prostředí zálivu Kerveli.

Majitelka vily se po celou dobu pečlivě starala, abychom měli vše, co potřebujeme: poskytovala výborné, nadstandardní služby:
již při příjezdu bylo v domě vše čisté, nové, nezničené, výzdoba v pokojích i na terase pro nové hosty, několik ručníků pro každého, župany. Jako přivítání v lednici džusy, víno, ovoce a domácí moučník.

Úklid a výměna ručníků každé 3 dny. Vybavení kuchyně i celého apartmánu bylo velice dobré, včetně užitečných věcí jako sušák na prádlo a kolíčky, na terase lehátka a posezení, v ložnici profesionální vysoušeč vlasů apod.

Majitelka se po celou dobu zajímala, zda máme vše, co potřebujeme, ochotně poradila, pomohla, její manžel nás vzal dokonce zdarma i na projížďku lodí kolem pobřeží.

Velice jí záleželo na spokojenosti všech hostů a díky jejímu profesionálnímu, ale zároveň příjemnému, přátelskému, osobnímu přístupu, jsme se tam cítili jako doma.

Ještě jednou díky za možnost takové dovolené.

Prosíme, aby toto ubytování zůstalo ve Vaší nabídce a abyste předali naši pozitivní zpětnou vazbu Vaší delegátce v Řecku na ostrově Samos, která vybírá vhodné ubytovací kapacity v této oblasti.

Díky.
Marie Uhlířová

Vážení a milí přátelé,
dovoluji si Vás takto oslovit, pokud Vám to nevadí, a chci Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaše služby, ochotu a spolupráci při výběru a zajištění letošní dovolené. Vybrala jsem si Vás záměrně, neboť dovolená na Krétě, přes Vaší cestovní kancelář byla také velice pěkná, ale bohužel „krátká“, a proto jsem nyní volila delší pobyt.

Rozhodla jsem se vskutku na poslední chvíli, a tak tedy "last minute" byl u mě takřka za minutu dvanáct, ale díky Vaší vstřícnosti a neskutečné ochotě Vaší kolegyně slečny Renáty Šedivé se mi nakonec povedlo prožít překrásnou dovolenou, ze které jsem si přivezla mnoho krásných vzpomínek a dojmů a nepřeberné množství fotek.

Jsem zastáncem klidné a pohodové dovolené a to se mi díky výběru místa pobytu a termínu (druhý týden v září ) opravdu povedlo. Vesnička Anaxos na ostrově Lesbos je skutečným rájem pro lidi, kteří chtějí mít o dovolené klid a pohodu a zábavu podle svého. Ubytování v apartmánové vilce Elena pana Stratose je k tomu jak stvořená. Pár desítek metrů od pláže s hrubším pískem a oblázky, obchůdek se vším možným přímo u nosu – ráno čerstvý chléb a příjemný pan majitel, který dával pro "své" ubytované slevu. Patřilo mu jak ubytování, tak obchůdek a spolu s manželkou byli vždy ochotni poradit a pomoci. Dýchala na nás pohoda a klid – denně poklizeno, obden čisté ručníky a 2x za pobyt výměna ložního prádla. Kuchyňka se základním vybavením k dispozici a přes okolní "vilky" výhled na kousek moře. Jediný nedostatek byl, že uličkou jezdila občas auta a mopedy, ale ne celou noc a ráno nás probudil pekař, ale kdo by chtěl o dovolené trávit dopolední čas v posteli – já tedy ne. K základnímu vybavení patří i klimatizace, kterou jsme takřka nevyužili, protože v tomto období jsou noci přece jen o malinko chladnější, jedině když si na nás chtěli pochutnávat komáři jsme byli nuceni ji zapnout a zavřít okno a tím se ochudili o šumění moře z dáli. Další pláž půlhodinovou procházkou po "kozí" stezce, která byla ještě klidnější s úplně jemňoučkým pískem, po vstupu do vody po pár oblázcích a přeplavání pár metrů přišla mělčina, po které se dalo vodou chodit podél skoro celé pláže. Útesy a mnoho rybiček v případě klidného moře stačilo jen stát a dívat se, nebyly potřeba ani brýle do vody.

Po příletu na nás čekala slečna delegátka Petra. Velice milá, příjemná mladá dáma, která s námi měla hnedle po příletu spousty práce, ale vše dělala naprosto profesionálně s úsměvem a řešila problémy přímo za pochodu. Poskytla nám potřebné informace o pobytu, výletech, ubytování, pronájmu aut, prostě vše co mohla. Společně s ní jsme prožily velmi pěkný den na celodenním výletě do "kamenného lesa" a zajistila pro nás výlet na lodní BBQ spojený s koupáním. Oba výlety se nám velice líbily, jen bychom měli připomínku, že by bylo možná lepší zvážit čas pobytu v jednotlivých zastávkách ve prospěch pobytu v "lese", neboť hodina byla skutečně málo. Kdyby byly zastávky v jednotlivých vesničkách a obědě o 15 minut kratší, získali by návštěvníci 45 minut nebo možná i hodinu navíc a měli by větší šanci si "les" projít ve větším klidu. Výlet lodí byl pěkný, ale kazila ho jedna věc – očekávali jsme klidnou zapomenutou pláž jaké známe z kalendářů, která je přístupná pouze z moře, jak je inzerováno, ovšem naše pláž byla dostupná auty a vévodila jí popelnice, což rušilo celkový dojem a moc to nenahradilo ani výtečné BBQ a příjemná posádka – pravděpodobně manželé.

Celkový dojem a zážitky z letošní dovolené musím hodnotit na výbornou a být to v první třídě, tak na výbornou s hvězdičkou, protože ty malé nedostatky, které se přece jen objevily ji nijak nepokazily a hlavně nebyly zapříčiněny Vaší kanceláří ani Vašimi pracovnicemi.

Ještě jednou Vám děkuji a všem, kteří touží prožít klidnou dovolenou DOPORUČUJI. Využít služby Viamare a pohostinnost Řeků na Lesbosu ve vesničce Anaxos u pana Stratose:-))) a pokud máte jazykové nedostatky, věřte, že zde najdete jídelní lístky v češtině a promluvíte i pár slůvek česky, protože Řekové se opravdu snaží…

Přeji mnoho a mnoho spokojených zákazníků a nashledanou při zajišťování mé další dovolené…

S pozdravem,
Alena

Dobrý den paní Chocholová,
chtěla bych touto cestou poděkovat za příjemně strávenou dovolenou na Lefkadě v letovisku Vassiliki, studia Valley House. Ubytování splnilo naše očekávání a bylo takřka v "džungli", cítili jsme se jako na venkově, domeček byl postaven v krásně upravené zahradě. Za plotem se pásly ovce, jejichž přítomnost jsme mohli vnímat cinkáním zvonečků. Delegáti se o nás pečlivě starali, organizace byla perfektní. Zúčastnili jsme se celodenního výletu lodí M/S Christina, který byl krásný, pan Vladimír byl skvělý průvodce.

Vám, paní Chocholová, bych chtěla poděkovat za rychlé vyřízení dovolené, aniž bych musela navštívit Vaši cestovní kancelář.
Přeji mnoho pracovních úspěchů!

S pozdravem,
Hana Mazancová

Dobrý den,
na konci srpna jsme byli s přítelem na dovolené na ostrově Kos. Ačkoliv jsme tam byli přes jinou (nejmenovanou CK), jejíž delegátka byla velice arogantní a absolutně jí na klientech nezáleželo, objevili jsme v Kefalosu kancelář Vaší CK a společně s ní i Vaši delegátku Elenu. Hrozně moc nám pomohla jak s fakultativním výletem, tak i s půjčením motorky. Byla ochotná, příjemná, milá a navíc byly fakultativní výlety levnější o více než 10 EUR než u nás. Na konci pobytu jsme jí přišli osobně poděkovat, ale byla by velká škoda, kdyby jste se jako CK o tom také nedozvěděli:)

Děkuji.

S pozdravem,
Kubíčková

Děkujeme, za krásnou dovolenou na strově Zakynthos. Služby poskytované Vaší CK byly opět skvělé, byli jsme s Vaší cestovní kanceláří již 5x na dovolené a vždy byly služby 100%. Jste z mála CK, které odvádějí 100% služby.

Těšíme se na další dovolenou s Vaší CK.
Marcela

Hezký den,
letos (18.8.-25.8.2013) jsme s Vaší cestovní kanceláří byli na dovolené na ostrově Zakynthos a tak bych ráda - sice stručně, za to upřímně - za mě i mé přátele poděkovala za nezapomenutelnou dovolenou v krásném prostředí Poseidon Beach hotelu a především za úžasný přístup delegáta Pavla Kušníra, z kterého jsme byli nadšeni.
Před dovolenou jsme Viamare vlastně ani neznali, ale už v půlce zájezdu jste se stali naší oblíbenou CK a Vaše služby budeme určitě doporučovat dál a naši další dovču do Řecka plánujeme také s Vámi.

Máte od nás velký palec nahoru, děkujeme a ať se Vám nadále daří. :-)

S pozdravem,
Martina, David, Verča a Martin

Vážená paní Běláková,
ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za ochotu a pomoc při výběru dovolené. Minulý týden jsme se vrátili z ostrova Samos a byli jsme velmi spokojeni, ostatně jako vždy, když cestujeme s CK Viamare.

Samos je nádherný, procestovali jsme ho na motorce celý dokola, ubytování v Gregory House bylo příjemné a opravdu klidné (poté, co si naši sousedi určili povinný hromadný budíček a večerku, aby se navzájem nerušili:-) ) a delegátka Klára, kterou známe již z cesty na Kos, byla opět ochotná a dobře se o nás starala.

Ještě jednou tedy děkuji, přeji vaší cestovní kanceláři spoustu stejně spokojených klientů a už teď přemýšlím, který z ostrovů z vaší nabídky navštívíme příští rok. Velmi se nám líbí, že vybíráte méně masové destinace a člověk tak lépe vychutná skutečnou atmosféru Řecka. A samozřejmě také zasíláme fotografii do vaší fotosoutěže!

S pozdravem,
Ing. Lenka Flašková

Dobrý den,
chtěli bychom velice poděkovat ing. Václavovi Čermákovi za skvělý zážitek při výletu po Lesbosu a Turecku. Jeho znalosti o ostrově i Turecku a jeho vtipný výklad byl pro nás krásným zážitkem. Je to delegát jaký má být a kterého by Vám měli závidět jiné cestovky.

S pozdravem,
Šmídovi

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za nádhernou dovolenou na Samosu v městečku Kokkari. Děkuji za Vaše vyčerpávající a zcela odpovídající skutečnosti, informace při rezervaci a koupi zájezdu ( Francouzská ul.) až po skvělé služby delegátky Kláry. Jsme Vašimi stálými zákazníky, Vaše služby jsou vynikající.

Ještě jednou moc děkujeme, přejeme mnoho spokojených klientů.
Přibylovi
PS: Příští rok dovolená opět s Vámi !!!!!!

Karpathos - Lefkos - Lefkos Village

Příroda – nespoutaná, divoká a krásná, čisté moře, pláže dle výběru (písek, hrubý písek, kamínky, oblázky…)
Lidé – nadstandardně milí (ještě víc, než je v Řecku obvyklé)
Ubytování – vyšší standard ve studiích a APT (varná konvice, vana, 2x výměna povlečení, ručníků…), výhoda bazénu
Průvodce – delegát Miloš je naprostá jednička (zná nejen Karpathos doslova jako "své boty", neboť ho přešel s batůžkem na zádech, ale i celé Řecko a umí se o všechny informace poutavě podělit a přidat něco i ze svých zážitků a přibalí i něco navíc)
Lefkos pláže – 3 možnosti koupání na cca 2 km(písek a moře bez vln, hrubý písek a senzační vlny a "něco mezi"), bezkonkurečně nejlepší místo ke koupání na celém Karpathosu co se možnosti volby pláže týká
Restaurace – možnost zajít za kuchařem a kouknout pod pokličku a vybrat podle více smyslů "na co je zrovna chuť"
Nákupní možnosti – v dosahu 3 minimarkety, kde mají, co je potřeba
Auto – skoro nutnost si ho půjčit a ostrov projet a vidět jeho krásná zákoutí, kdo si troufne na džípa, uvidí ještě víc…?

Aby nebylo všechno úplně super – na plážích nejsou převlékárny (narazili jsme na jednu v Diafani) a většinou i možnost osprchování se od slané vody chybí…
A taky "trošku víc fouká"…

Závěr: Poděkování všem v CK v Praze (bez nich by to nešlo) i všem Karpaťanům (včetně delegáta Miloše :-), neboť je tak trochu jedním z nich) za nezapomenutelnou dovolenou!
Hákovi

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat delegátce pí. Magdě Jíchové pracující na ostrově Kefalonie za její profesionální a lidský přístup ke komplikované situaci, která se vyskytla při naší dovolené s malými dětmi. Naše nečekané problémy pomohla vyřešit s nadhledem a velmi pružným, rozhodným způsobem. Oceňujeme, že právě takové delegáty cestovní kancelář Viamare zaměstnává.

Alena

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za skvělý přístup a servis naší dovolené, především zásluhou pana delegáta Pavla Kušníra, který se o nás staral na ostrově Zakynthos.
Vyřešil jakýkoliv problém, byl s námi na výletech, které díky jemu podání byly zajímavé a příjemné. Je to opravdu člověk na svém místě a ještě jednou děkujeme za fajn dovolenou.

S pozdravem a určitě jistě zase na viděnou s VIAMARE.
Lidmila Hrubá

Dobrý den,
ráda bych se připojila k řadě spokojených klientů, před dvěma dny jsem ukončila svoji dovolenou se synem v Parze.
Skvělé ubytování v hotelu Achilleas se snídaní, pokoj s vyhlídkou na moře a s přístupem na pláž.
Chci také poděkovat za práci průvodkyni paní Janě Prouzové, s tak profesionálním přístupem jsem se ještě na svých cestách nesetkala.

Protože je pro mne Parga "srdeční záležitost", plánuji zde dovolenou i v příštím roce. Doufám, že bude opět volný hotel Achilleas.

Děkuji za skvělou dovolenou.
Markéta Stará

Dobrý den,
tento rok jsme byli s CK Viamare na dovolené v Řecku, ostrov Lesbos, lokalita Petra.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za vstřícnost, ochotu a krásnou dovolenou. Vše bylo naprosto dokonalé, ostrov Lesbos je nádherný. Měli jsme krásné ubytování, vše bylo připravené, jako v pohádce. Bylo o nás krásně postaráno, nádherná příroda, výlety.
Velký dík, také patří našemu delegátovi panu Ing. Václavu Čemákovi, který nám byl vždy nápomocen ve všem.

Děkuji všem a těším se zase v příštím roce!
Marcela Fantová

Paní Topolová,
děkujeme za krásnou dovolenou na Lefkádě v Santa Marina zpříjemněnou vyhovujícími času příletu i odletu bez prostojů a čekání na pokoj a následná možnost opuštění pokoje až ve 12hod a čekání pouze 50 min na transfér. Organizace opravdu výborná a velmi příjemný delegát pan Tomášek.
Určitě se na Viamare v budoucnu obrátíme a doporučíme známým.

S pozdravem
Mgr. Lenka Veselá

Dobrý den,
ve dnech 25.6.-5.7.2013 jsme se s přáteli zúčastnili zájezdu od CK Viamare na řecký ostrov Lesbos, lokalita Anaxos. Navštívili jsme tak další řecký ostrov a opět jsme se přesvědčili o perfektním servisu ze strany CK Viamare.

Dovolte mi touto cestou poděkovat zejména Vašemu delegátovi, panu Čermákovi za jeho poutavé povídání o Řecku (nejen cestou z letiště) a za jeho ochotu při řešení případných problémů. Též si vážíme jeho odborných znalostí.

Už nyní máme jasno, s jakou CK příští rok chceme opět cestovat.

Se srdečným pozdravem,
Richard Volke s přáteli

Dobrý den,
Velice Vám chci poděkovat za přístup a "doporučení" zájezdu s Vaší CK na ostrov Kréta - Paleochora v termínu od 14.6-25.6.2013. Vzhledem k tomu, že jsem s Vaší CK v letošním roce cestovala poprvé (a již dnes vím, že ne naposledy) měla jsem trochu obavy, ale vše od jednání v CK přes pomoc delegáta na letišti, a průvodkyně a delegátky "Růžičky" bylo vše neskutečné, snové... od počasí, ubytování a služby!!!! Delegátky pomáhaly prostě se vším - i s mým "zlobícím mobilem". Obrovské poděkování i p. referentce v CK - která se mě ujala telefonicky a pak i se sepsáním smlouvy - a teď obrovská omluva - a měla se mnou svatou trpělivost - nevím jméno - seděla po levé straně při vstupu do CK - tak mě odzbrojila od mých pochyb, a vše co sdělila bylo po pravdě!!!!

Prosím, předejte ještě jednou moje poděkování sestře Mgr. Růžičky - Mgr. Kováříkové - při tom množství na ni kladených požadavků je asi těžké si zapamatovat, ale to mi nevadí, protože já v tu chvíli měla pocit, že se objevil anděl!!!!!! Moc mi pomohla - nebyl roaming na mém telefonu a dovolila ze svého mobilního telefonu napsat rodině - sestře, že jsem v pořádku.

Přeji Vám z celého srdce spoustu stejně spokojených klientů jako jsem já, a příští rok se s Vaší CK opět těším na překrásně strávenou dovolenou. A věřte mi, že v mém blízkém okolí nebyl nikdo ušetřen chvalozpěvu na služby Vaší CK VIAMARE!!!! Prostě super.

Moc Vám děkuji, držím palce ať se Vám daří a v příštím roce opět se těšící s Vaší CK na zájezd Alena Makarová

Milá paní Vejnosková,
moc Vám chci poděkovat za zařízení nádherné dovolené v ap. Chloe na Kefalonii. Myslela jsem si, že Lefkadu a její pláže nic nepřebije, ale jak jsem se zmýlila! Kefalonie je nádherný, pestrý, rozmanitý ostrov, který si nás naprosto podmanil. Projely jsme ho s dcerou křížem krážem, nejvíc jsme si asi oblíbily trasu Kiriaki - Myrtos - Assos. Nezapomenutelné výhledy. A co teprve Antisamoss, Fiskardo, park Ainos...

Ubytování bylo skvělé, dosud nám chybí to šumění moře ... Pláž Xi je luxusní, její píseček jsme ocenily zejména poté, co jsme si na mé oblíbené Petani rozbily kolena o kameny po nárazu vlny:)

Despina s Andreasem byli velice pohostinní, Magda Jíchová skvělá a obětavá.

A protože jsme s dcerou usoudily, že máme na Kefalonii ještě hodně co objevovat (příště bereme trekingové boty!) a neznáme klidnější místo na odpočinek, než je Chloe, rády bychom se tam příští rok vrátily.

Kefalonie je úžasná a její obyvatelé tak hrdí, ochotní a vstřícní.

Jo, a v taverně Alexandros na odbočce k pláži Myrtos dělá pan majitel tu nejlepší musaku na světě:)

Mějte se hezky, přeji Vám pěkné léto a hodně štěstí.
Zdraví
Alena Sojková

Dobrý den,
zúčastnili jsme se ve dnech 25.6.-5.7.2013 zájezdu na řecký ostrov Lesbos a chtěli bychom touto cestou poděkovat cestovní kanceláři Viamare a zejména delegátovi Ing. Čermákovi za pomoc a ochotu při řešení problému, kdy jsme zapoměli valnou část finančních prostředků doma a rázem řešili co s tím, pokud jsme si nechtěli zkazit dovolenou. Ing. Čermák nabídl řešení a ve spolupráci s Vaší pražskou pobočkou a její vedoucí (zde rovněž poděkování) bylo během dvou dnů po složení peněz po problému a eura elegantně u nás. Zde je nutno vyzdvihnout ještě jednou činnost delegáta, nebot jezdíme do Řecka každoročně (s Vaší CK poprvé - zřejmě k naší škodě), ale nevzpomínáme si na tak ochotného, odborně na výši a zároven tak zábavného (to zdůraznuji) pracovníka CK.

S pozdravem,
Ing. Stanislav Řezníček
Mgr. Lenka Řezníčková

Vážená Viamare,
před týdnem jsme se zcela nadšeni vrátili z nádherného Karpathosu. Jsem opravdu moc ráda, že jsme objevili cestovní kancelář, která nám maximálně vyhovuje tím, jaké krásné kouty Řecka nabízí a jak máte bezvadně zorganizované zájezdy a služby na nich.

Myslím, ze jste bezkonkurenční tím, že při cestě s Vámi je možné zažít pravou řeckou atmosféru (mluvit s domorodci, poslouchat řeckou hudbu a báječně si odpočinout na klidných plážích), zatímco ostatní cestovky nabízejí pětihvězdičkové betonové komplexy, kde obsluhují Azerbajčánci, posloucháte americkou hudbu a jíte takzvané mezinárodní jídlo, takže vlastně ani nevíte, na jakém kontinentu jste. Současně se mi potvrdilo, ze tento typ zájezdu, tak jak ho nabízíte Vy, přitahuje příjmovější lidi, než jsme zažili s jinými cestovkami.

Ubytovaní v Lefkos Village nemá chybu, moře je tam parádně křišťálové a mě osobně nadchl výšlap na nejvyšší horu ostrova s Vaším průvodcem panem Motoškou, to byla taková třešnička na dortu, byl to výborný nápad to zorganizovat.

Smekám, jak dobře fungující cestovku jste dokázali vybudovat a přeji Vám mnoho úspěchu do dalších let. Už proto, že se těším, až s Vámi v budoucnu budeme opět cestovat a poznávat další krásná místa. Máme ostatním kamarádům co doporučovat!

Jana Scotkova

Dobrý den,
letošní dovolenou jsem strávila v Parze, bohužel, ne s vaší cestovní kanceláří, ale přece jen musím reagovat a velice pochválit vaši paní delegátku Janu Prouzovou. Absolvovala jsem s ní výlet do Zagorie a byla jsem nadšená. Je naprosto profesionální, výklad v češtině i angličtině byl skvělý, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Na paní Janu mě upozornily mé dvě kolegyně, které se s ní už v minulosti setkaly a byly moc spokojené. Můžu to potvrdit, je to osoba na svém místě, svoji práci má nepochybně moc ráda a všechny své zkušenosti a vědomosti předává dál a to velice příjemným způsobem. Jen více takových lidiček jako je paní Jana, letos jsem zažila bohužel i nepěkný šok z naší delegátky, která nás po nástupu do autobusu ani nepozdravila...... nenechala jsem si zkazit dovolenou, Parga byla krásná.

Erika Holubová

Dobrý den,
byli jsme s Vámi od 14/6/13 na 2 týdny na Lefkádě a byli jsme moc spokojeni, obzvlášť bych chtěla poděkovat delegátům paní Jankeové a panu Tomáškovi za maximální ochotu a fundovanost. Chtěla bych vyzdvihnout péči majitelů Ranie – skutečně se na řecké poměry naprosto nadstandardně starají o úklid i celkové pohodlí hostů na pokojích, a jsou též velmi milí! Rozhodně Vám přeji, ať vám spolupráce s jejich penzionem vydrží co nejdéle. Ubytování v Ranii bylo úžasné, pak jsme byli týden v Katerině a to už více odpovídá řeckým standardům. Díky za profesionální přístup a hezkou dovolenou!

Reneltová

Dobrý den,
chci moc poděkovat za Vaši ochotu a jednání. Dnes jsme byli s manželem u vás na pobočce a věnovala se nám slečna Hybská Julie vlevo, když se vstoupí na pobočku, opravdu byla velice příjemná a ochotná, vše proběhlo hladce. Dodala nám dobrou náladu do celého dne, kéž by všude působili tak milý a sympatičtí pracovníci.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
Lucie Nováková

Dobrý den paní Hobzíková,
vrátila jsem se z dovolené v Parze a chci Vám moc poděkovat za sebe i za své kamarádky za zajištění našeho pobytu. Bylo to bezva a moc jsme si pochvalovaly i Vaši delegátku paní Janu P. (teď si na potvoru nemůžu vzpomenout na její příjmení). Byla moc fajn, poradila nám úžasný výlet do Zagori ke kaňonu a do horských vesnic.

Takže ještě jednou díky a mějte se moc hezky. A přeji i Vám takovou hezkou dovolenou.
Zdravím,
Viola Pospíšilová

Dobrý den,
chceme pochválit paní Ivu Filipovou za nevšední přístup k nám jako ke klientům vaší cestovní kanceláře. Tímto ji děkujeme za zasláni mapky ostrova Kefalonie, kterou nám slíbila a ještě nám popřála krásnou dovolenou:-)
Moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Viamare.

S pozdravem,
Petr Bačák

Dobrý den paní Hybská,
nedá mi, abych vám nenapsala a ještě jednou za vše nepoděkovala.

Vrátili jsme se nadšení z Lefkády, dovolená byla úžasná, opravdu se vším jsme byli maximálně spokojeni. Už si nepamatuji, zda jste to byla vy, nebo někdo jiný, kdo mi nabídl pokoj č. 7 v Ranii. Dle mého názoru to byl nejlepší pokoj v tomto zařízení. Neměl chybu, po probuzení ještě z postele vidět na moře a hory, to se jen tak nevidí.

Paní Hybská, mockrát vám děkuji za vše, za vaši ochotu a vstřícnost a na příští dovolenou jedině s vaší CK.
Přeji i vám tak povedenou dovolenou jako jsme měli my.
Radka Dodalová

Dobrý den do Viamare,
chtěli bychom poděkovat za doporučení na super dovolenou. Moc jsme si to užili a musíme konstatovat, že to bylo zatím to nejhezčí, co jsme kdy viděli.
Byli jsme moc spokojeni se službami CK Viamare.

Hotel byl super – klidný, příjemný, čistý, upravené prostředí a okolí, příjemná recepce, snídaně jednoduché, ale chutné, opravdu jsme se tam cítili moc dobře. Určitě bych AGIOS NIKITAS HOTEL doporučila všem.

Pronájem auta hodně pomůže, je super procestovat celý ostrov a nevázat se na místní dopravu.

Týden stačil, ale nebránila bych se tam zůstat o trochu déle :-) Máme krásné zážitky a domů se nám teda vůbec nechtělo. Příště vyzkoušíme další řecký ostrov nebo se rádi vrátíme zase na Lefkadu :-) Ta nemá chybu! :-)

Děkujeme moc
Jana a Libor

Paní Topolová,
vrátili jsme se ze zájezdu do Plakias na Krétě, kde jsme byli poprvé. Chtěla bych vám poděkovat za pomoc při výběru ubytování (Nikos), se kterým jsem byla maximálně spokojená vzhledem k tomu že se špatně a s bolestí pohybuji.
Moc se nám s mužem zájezd líbil.

Přeji vám hezké léto.
S pozdravem
Naděžda Tremlová

Vrátili jsme se ze Sri Lanky, ze zájezdu, který zajišťovala Vaše cestovní kancelář v termínu od 30. dubna do 9. května 2013.
Chtěli bychom Vaší CK poděkovat za zajištění tohoto zájezdu, zvláště paní Jiřině Hobzíkové, se kterou jsme celou dobu zajišťování zajezdu spolupracovali. Její perfektní a vysoce profesionální práce nám zajistila opravdu skvělý zážitek z dovolené. Informace, které jsme od ní dostali jak o zájezdu, dopravě tak i o Sri Lance nám velice přispěly k tomu, abychom strávili opravdu skvělou dovolenou.
Také německy hovořící průvodce, který se o nás staral byl opravdu skvělý a prosíme o vyřízení poděkování také Vaší cestovní kanceláři na Sri Lance.

Ještě jednou za vše děkujeme a věříme, že služby Vaší cestovní kanceláři určitě ještě využijeme.

Gruberovi

Dobrý den,

dovolím si využít tohoto emailu k vyjádření poděkování Vašemu zaměstnanci panu Zdeňkovi Břízovi za jeho přístup při rezervaci a následném vyřešení problému ohledně mého pobytu v Řecku na Krétě.
Pan Bříza velmi operativně a taktně vyřešil osobní problém, který nastal v mé rodině a zajistil následnou doobjednávku pro jiné členy mé rodiny tak, abych pobyt nemusela rušit.
Myslím, že jeho přístup je od začátku mé komunikace s Viamare nadstandardní a "lidský". Po mé již velmi podobně dobré zkušenosti se zaměstnanci Viamare - z pobytu na Kefalonii v létě r. 2011, musím vedení společnosti Viamare poděkovat při šťastném výběru vlastních zaměstnanců.
Děkuji všem za pomoc a přístup, který je dle mého názoru nad rámcem "pracovních" standardů.

Hezký den.

Ivana Hladíková,
Ústí nad Labem

Vážená paní Rybová,

velice rádi bychom Vám osobně poděkovali za skvělý tip na ubytování a celé společnosti VIAMARE za senzační dovolenou na Samosu. Opět jsme využili vašich služeb a byli znovu spokojeni.
Ubytováni jsme byli v Kokkari, ve studiu Maria I., v krásném a útulném pokoji a v klidném prostředí, což preferujeme. Domácí byli velmi příjemní lidé, ochutnali jsme i hrozny z jejich vinice...
Na celý pobyt, jak je naším zvykem, jsme si zapůjčili auto a tak byla možnost opravdu vyrazit, kam se nám zachtělo - od pláží přes horské vesnice a návštěvy klášterů.
Velký dík patří rovněž vaší delegátce paní Anně Růžička, je to velmi příjemná a ochotná mladá paní, ráda poradí a má fakt přehled. No a na další rok už zase máme vybraný pobyt. Lefkadu a Kefalonii máme projetou, takže zpátky po Samosu opět na Jónské ostrovy - tentokrát Zakynthos.

Přejeme hodně spokojených klientů a těšíme se s VIAMARE na novou sezonu 2013.
Jitka a Milan Hruškovi, Říčany

Vážení přátelé,
Jsme s manželkou jedněmi z Vašich klientů. Letos jsme se zůčastnili v posledním termínu od 28.9. až 12.10.2012 pobytového zájezdu do Řecka konkrétně na Pargu.
Ujala se nás tam Vaše delegátka Jana Prouzová. Domníváme se že Vám k takovéto delegátce mužeme jen pogratulovat. Je né jenom vstřícná, milá, ve všem připravená pomoci ale i vybavená nevšedními vědomostmi o které se s klienty ráda podělí.
S jejími službami jsme byli velmi spokojení a když jsme jí poděkovali prosíme Vás, pokud to bude možné poděkujte jí ještě jednou. Jezdíme poměrně často ale s takovou delgátkou jsme se ještě nikdy nesetkali.
Přejeme Vám i Vašim klientům samé takovéto příjemné pracovníky.

Mějte se dobře, ať se Vám daří a děkujeme,
Zuna Čeněk a Helena Zunová
Plzeň

Strávili jsme velmi krásnou dovolenou v Paleochoře na Krétě. Služby vaší společnosti jsou perfektní.

Děkujeme,
Hrochovi a Weingartovi

Dobrý den,

využili jsme Vaší službu - svatba v Řecku a rádi bychom poděkovali nejen p. Černé, která s námi komunikovala v ČR a radila s postupem, ale také bychom chtěli velmi poděkovat delegátce v Paleochoře slečně Kováříkové. Máte opravdu šťastnou ruku při výběru delegátů. Slečna Kováříková je opravdu člověk na svém místě. Rádi bychom jí proto touto cestou ještě jednou poděkovali za příjemně prožitou dovolenou a za její starostlivost při vyřizování ohledně konání svatebního obřadu.

Alena Šafářová

Dobrý den,

dodatečně bych chtěla Viamare moc poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Kefalonie, v lokalitě Lassi, ubytovací zařízení Anna.
Byla jsem zde letos v srpnu s dcerou a nemělo to chybu. A ráda bych vyslovila nemalé díky delegátce paní Magdě Jíchové, která byla naprosto úžasná. Vše měla, jak se tak říká, "zmáknuté". Během výletu lodí na ostrov Ithaka (což doporučuji i dalším návštěvníkům Kefalonie), při koupání z lodi nám dokonce krmila ryby, abychom měli dokonalý zážitek. A výlet ostrovem Kefalonie byl také dobře připraven a stálo to za to.

Ještě jednou díky za úžasné zážitky!
Jana Žďárská

Vážení,

vrátili jsme se z hotelu Kalypso Village-Plakias-Kréta. Se vším jsme byli velmi spokojeni, snad jen jakýsi velmi hlučný kompresor pod recepcí v hotelu, který běží 24 hod.
Co se týče naší delegátky, paní Jiřinu Lilákovou, takovou ochotnou, schopnou profesionálku jsme ještě nezažili.

Děkujeme moc za vše.
Miloš Sojka

Dovolená Lesbos - hotel Panorama

Děkujeme za krásnou dovolenou na ostrově Lesbos. Ubytování v hotelu Panorama bylo úžasné - čisté, útulné pokoje, výhled na záliv nezapomenutelný, jídlo výborné, obsluha přátelská, ochotná.... Prostě pro nás - bezchybná a skvělá dovolená. Snad jen pro někoho by mohlo být menším mínusem, že ubytování ve vilkách je ve svahu a musí se k nim docházet do prudšího kopce, ale za to je pak odměnou ten nádherný výhled a potom možná chladnější moře, než by někdo čekal. Ale v těch vysokých teplotách, které jsme koncem srpna a začátkem září měli, to bylo příjemné (i když vždy rychlé;-)) ochlazení. A koncem pobytu se voda začala už oteplovat. Každopádně - tohle ubytování rozhodně doporučuju, bylo tam nádherně.

Také bych chtěla pochválit vaši delegátku Ing. Petru Folkovou - je to člověk na správném místě 8-)

PS: kdo hledá společenské vyžití, tak tady je to opravdu spíš o klidu a přírodě.

B. Linhartová

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za báječnou dovolenou v Řecku. Ubytování ve vilce Dionysia v Amoudi bylo skvělé, přesně dle našich představ. Krásné, čisté a prostorné, paní domácí byla velice milá. Vzdálenost od moře byla také ideální.

Nejvíce bych chtěla pochválit moc milého a šikovného delegáta Pavla Kušníra a poděkovat mu za jeho ochotu.

Děkuji,
Daniela Šmídová

Dobrý večer,
Letos jsme byli s CK Viamare v Kefalonii a chtěli jsme vyzdvihnout kvality delegátky p.Jíchové. Velice příjemná, znalá místních poměrů, prostě člověk na správném místě.
Děkujeme nejen za úžasnou dovolenou, ale také za její služby.
Hermannová

Vážená cestovní společnosti,
rádi bychom touto cestou poděkovali za nádherně prožitou dovolenou na řeckém ostrově Rhodosu. Největší zásluhu na tom má Váš delegát Miloš Motoška. Za celých 16 let, kdy cestujeme po řeckých ostrovech jsme se ještě nikdy nesetkali s takovým přístupem delegáta ke klientovi. Jeho osobní přístup byl skvělý, jeho znalosti místních poměrů, historie ostrova a zajímavostí neuvěřitelná. Díky jemu a jeho profesionalitě jsme se rozhodli, že i další naši dovolenou absolvujeme s Vaší cestovní kanceláří.
Ještě jednou mu děkujeme.
Miloslav a Hana Kvapilovi.

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala za krásnou dovolenou, ze které jsme se právě se sestrou a maminkou vrátily. Ostrov Korfu je nádherný, lidé v našich studiích byli velmi příjemní a nejvíce se nám líbila Vaše slečna delegátka Lenka Tučková se svou milou dcerou Zuzkou, která nám svými službami, ochotou a vždy příjemnou náladou zpříjemnila naše společné chvíle.
Děkujeme!
Mgr. Anna Čtvrtníková

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za zprostředkování úžasné dovolené, kterou jsme strávili s dětmi (poprvé byli u moře) na ostrově Kefalonie, v osadě Xi (apartmány Sofia).
Ubytování, prostředí - pláže, moře, bazén úžasné. Delegátka Marcela velmi sympatická, milá a příjemná paní.
Jitka Bystřičanová s rodinou

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat vaší delegátce Lence Tučkové, která s námi byla v Paleokastrici, opravdu maximální profesionál s velmi příjemným přístupem a dokonalou znalostí Řecka.
Egnerovi

Děkujeme moc za pěknou dovolenou přes vaší kancelář Viamare,ubytování bylo sice malinké, ale čisté a útulné a jednička patří i vaší delegátce v Plakiasu.
Mikulášová

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat našemu delegátovi Pavlovi Kušnírovi. Četla jsem v recenzích pochvaly na něj, když byl ještě na Krétě. Je to úžasný člověk, velmi ochotný, s velkými znalostmi o historii /letos jsme s ním byli na Zakynthosu, zvyklostech a tradicích celého ostrova. Je to úplně jiný dojem z dovolené, když víte, že máte blízko někoho, kdo vám vždy ochotně poradí a to tak, co je pro vás nejlepší. Navíc velmi milý a příjemný člověk, tomu bych dala odměnu. Kvůli takovým lidem se člověk rád vrací do těch míst, co jsou mu milá.
M. Šimečková

Dobrý den,
Byli jsme s vámi na Kefalonii ve studiích Sofia – již podruhé – a chtěla jsem vám poděkovat. Organizace, výběr ubytování a práce delegátky byly bez chyby.
Majitelka studií se o studia hezky stará, úklid je obden a je uklizeno skutečně dobře, výměna ručníků je také velmi často, což je příjemné a u studií to stále není samozřejmostí, takže oceňujeme. A jsou maličkosti, které vás potěší– např. když vám slečna uklízečka přidá bez ptaní jeden polštář navíc, protože si všimla, že jsem si dala do postele cestovní polštářek do letadla. Takové drobnosti vám zpříjemní dovolenou a vy si jenom užíváte. Samotné místo je velmi klidné, je tu hezké koupání a umístění studií prakticky u pláže je výhodné.
Doufáme, že si toto mini letovisko dlouho udrží svůj klidný ráz.
Jsme s vaší cestovní kanceláří opravdu spokojeni a doufáme, že brzy zase s vámi a zase do Řecka.
Hodně úspěchů, nových míst a spokojených klientů vám přejí Jitka a Honza Rybníčkovi

Dobrý den,
i když toto nemám ve zvyku musím vám napsat a poděkovat Vám za pomoc a dobré rady Vašeho delegáta na Samosu v lokalitě Kokkari. V této destinaci jsem byl s jinou CK, čehož teď lituji protože bez delegáta jak má být, je zájezd složitější. S Vaší CK jsem již v minulosti cestoval a je jen škoda,že vaše www jsou méně přehledné a složitější na vyhledávání přesného zájezdu než jinde, toto asi jako jediné mně odrazuje od cestování s Vámi (nevím, třeba subjektivní názor).
Abych se vrátil k podnětu tohoto, jméno delegáta jsem si bohužel nepoznamenal, ale přestože to nebyla jeho povinnost, poskytl nám cenné rady a informace, což určitě ovlivní mé rozhodování při hledání zájezdu další rok a jěště jednou díky, s pánem jsme se již poslední den nepotkali, tak bych Vás poprosil o poděkování za mne :)
Michal Bílek

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat tedy CK Viamare za překrásnou dovolenou. Byla jsem se synem ve dnech 20.7.-27.7. Parga - Kitsos.
Děkuji paní delegátce Janě Prouzové,která je na svém místě,takových lidí by mělo být více!!!!!!!!!!!!!!Ubytování bylo na jedničku,velká spokojenost!!!!!!!!!!!!!! A tak příští rok 2013 určitě opět poletíme CK Viamare na Pargu.

S pozdravem všem zaměstnancům,
Málková Marie,Málek Jan z Prahy

Dobrý den,
rádi bychom Vám i touto cestou poděkovali za krásnou dovolenou na ostrově Korfu. Naše zvláštní poděkování určitě patří i delegátce Vaší CK paní Lence Tučkové, cestujeme často a máme tak možnost porovnávat péči delegátů různých CK v různých destinacích a velmi nás těší, že paní Tučkovou určitě můžeme zařadit mezi špičkové delegáty, kteří dělají svým domovským CK velmi dobré jméno u klientů. Přejeme Vám více takových fundovaných delegátů a ještě jednou děkujeme za příjemnou dovolenou, ze které si odvážíme spoustu krásných zážitků.

Ing. Agáta a Ing. Radek Davidovi

Dobrý den pani Rybová,
chtěla bych poděkovat Vaší cestovní klanceláři za úžasnou dovolenou na ostrově Kefalonie.
Delegátka p. Jíchová byla skvělá, půjčili jsme si na 4 dny auto, poradila nám kam se podívat a všude bylo krásně.

S pozdravem
Soňa Hašková

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování Vaší CK.

Zakoupili jsme si u Vás Last Minute zájezd na ostrov Lesbos a tak trochu s obavami očekávali do čeho přijedem. Byli jsme ale velice mile překvapeni a nadšeni ubytováním v hotelu Panorama v Petře. Vlastně celá organizace zájezdu od objednání až po návrat domů byla naprosto bezchybná.
Rádi Vašich služeb využijeme i v budoucnu.
Přejeme Vaší CK spoustu stejně spokojených klientů jako jsme byli my.
Jiřina V.

Dobrý den,
byli jsme s manželem na dovolené s vaší cestovní kanceláří na ostrově Kos - Kefalos, studia Andreas.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat za perfektní a vstřícné služby paní Julii Hybské, která nám naprosto přesně popsala místo kam jedeme a byla velmi milá a profesionální. A dále bychom chtěli poděkovat paní Haně Veselé, delegátce na ostrově Kos. Je to velice příjemná a opravdu veselá dáma, která zcela zapadá do atmosféry tohoto krásného ostrova, je velmi ochotná a vstřícná. Obě tyto dámy nám zajistily báječnou dovolenou.
S cestovní kanceláří jsme cestovali poprvé, obvykle jedeme na vlastní pěst. Po zkušenosti s vaší cestovní kanceláří rozhodně vašich služeb znovu využijeme.

Děkuji a zdravím,
Kateřina Hlavatá

Dobrý den,
chci Vám poděkovat za vzorně odvedenou práci při zajištění naší dovolené. Právě jsme se vrátili z jižní Kréty a vše od prvního kontaktu s Vámi až po samotný pobyt na místě fungovalo na velkou jedničku. Toto byla naše druhá zkušenost s Viamare a určitě v budoucnu opět služeb této CK rádi využijeme.
S úctou Brunclík Zdeněk.

Dobrý den,

posíláme veliké poděkování vaší cestovní kanceláři. Řecko jsme navštívili již po čtvrté, ale s Viamare teprve podruhé. Dvě zkušenosti nám stačily k tomu, že do Řecka jen s vámi! Od koupě zájezdu, přes nabízené ubytování, služby, vše na vysoké úrovni i při koupi last minute. Informace v katalogu přesně odpovídají realitě, možná je realita ještě lepší než obrázky, což mile překvapí.

Letos jsme byli na ostrově Lesbos v městečku Petra. Příjemné letovisko, které má atmosféru a je tam co vidět. Mimo jiného i krásné západy slunce.

Ostrov Lesbos je opravdu krásný. Má mnoho tváří a je až neskutečné, co všechno lze na ostrově zažít a vidět. Určitě stojí za návštěvu zkamenělý les, nejvyšší hora, ale i další a další místa.

Velká pochvala také patří paní delegátce Anně Růžičce. Dokázala dobře poradit, vždy měla čas a chuť se lidem věnovat. Bylo vidět, že ostrov zná a ví, o čem mluví. Zrovna zaučovala novou delegátku slečnu Petru, která byla také moc příjemná a myslím, že svou práci bude také dělat dobře.

Lesbos patří k místům, kam bychom se rádi vrátili, protože víme, že by nás opět nezklamal.

Děkujeme za zprostředkování krásné dovolené a věříme, že to nebude dlouho trvat a opět se s vámi vydáme do námi milovaného Řecka!

S pozdravem
Michaela L.

Dobrý den paní Černá,

v listopadu jsme s Vaší CK navštívili Srí Lanku - Tropický zázrak, musím Vám moc poděkovat, máme krásné zážitky a vzpomínky. Průvodce pan Bandu byl skvělý, ukázal nám jejich krásnou zem a hodně jsme se také dozvěděli o jejich zemi. Hotely byli v pořádku, stravování ještě lepší. Také řidič z našeho autobusu se svým pomocníkem byli milí a vždy usměvaví.

Chceme Vám poděkovat za dobře naplánovaný zájezd, určitě se líbilo všem účastníkům. Sešla se nás dobrá parta lidí, škoda jen, že jsme si s některými nestačili dát kontakty.

Mějte se hezky a těšíme se na další Vaše nabídky.

S pozdravem Hana Klímová a Robert Reischig

Vážení zástupci cestovní kanceláře VIAMARE,

před týdnem jsem se s rodinou vrátila z pobytu na Kefalonii (v termínu 23.8.-2.9. studio Apolafsi, Lixouri), zajištěného u Vaší CK přes cestovní agenturu Ažu tours z Ústí nad Labem a navzdory mým zvyklostem v podobě takřka každoroční stížnosti na některou ze služeb po absolvování zájezdu z různými CK, musím letos konstatovat, že zájezd, pořádaný Vaší CK byl jedním slovem SENZAČNÍ.
Od začátku byla komunikace s námi, klienty, naprosto nadstandardní. Od kvalitní spolupráce a pomoci při výběru dovolené u Vaší partnerské CA pana Kybice, přes velmi kvalitní, profesionální a lidsky velmi milé služby letecké společnosti (i přes technickou závadu, která nás postihla, což ovšem byla vina materiálu :-) ne personálu) až po nadstandardní služby slečny nebo paní delegátky Marcely Vejnoskové přímo na místě. Zde bych se, pokud dovolíte, trochu rozepsala - jak píši výše, jezdíme s rodinou po Evropě a Africe s různými CK již 20 let a musím konstatovat, že služby, informace, znalosti a příjemný přístup - vše v jednom - jsem zažila v osobě Vaší pracovnice slečny/paní Vejnoskové poprvé. Její naprosto dokonale zasvěcené informace o Kefalonii, instrukce jak se chovat, kam jezdit, na co si dát pozor, kam se jak dostat, kde co koupit a k tomu trochu svých „osobních” názorů měli za následek to, že jsme se na základě jí podaných instrukcí po celou dobu pobytu pohybovali po ostrově takřka „na jistotu”. Naprosto přesně tam, kde řekla a popsala odbočku - tam byla; tam, kde nám doporučila zaparkovat - byla parkovací místa přesně na centimetr tam,kde řekla; když nám doporučila nakupování a procházku v hlavním městě - absolvovali jsme výlet bez jediného zaváhání a všude šli skoro najisto; všechny pláže na pol.Paliki, které nám doporučila k návštěvě byly ve skutečnosti přesně tak nádherné, jak nám řekla - do puntíku. Možná, že Vám, jako zaměstnavateli může připadat, že kvalitně odvedená práce Vašich zaměstnanců by měla být samozřejmostí, ale věřte, že ne všude tomu tak je.
Závěrem si tedy ještě jednou dovolím poděkovat a vyzdvihnout služby a přístup Marcely Vejnoskové k nám, klientům a Vám, jako CK poděkovat za skvělý výběr Vašich zaměstnanců. Prosím, předejte Marcelce naše poděkování a vyjádření našich díků.
Děkujeme za vše a vězte, že se Vaše CK u nás "doma" dostala na první místo při výběru další dovolené. Pevně věřím, že služeb Vaší CK ještě v budoucnu využijeme.

Hezký den.
Ivana Hladíková

Dobrý den.

Díky za krásnou dovolenou, se vším jsme byli maximálně spokojení!

S pozdravem,
Jiří Č e c h

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Samos, oblast Kokkari - hotel Arion, špičkové jídlo, ubytování nádhera, moře trochu divoké ale čisté.
Jako zlatá tečka byla zástupkyně Vaší cestovní kanceláře slečna Kristýnka, která svou ochotou, vystupováním zářila jako řecké sluníčko nad ostrovem.

Vopatová Ladislava

Dobrý den,

rád bych poděkoval cestovní kanceláři Viamare za krásnou dovolenou.
Letošní rok jsme se rozhodli strávit dovolenou na ostrově Lesbos, protože jsme chtěli strávit klidnou dovolenou. Zájezd jsme zakoupili u vaší CK v termínu 19 - 30. 8.2011 a bydleli jsme ve studiu Kavaki v Petře.
Hlavní zásluhu na naší spokojenosti měl Váš delegát pan Václav Čermák. Již od příletu po dobu transferu nás informoval tak dokonale, že jsme se o ostrově ale i o Řecku dozvěděli mnohokrát více, něž za dva předešlé pobyty s jinými CK. Jeho nejen informační servis byl dokonalý. Fakultativní výlety s panem Čermákem byli zábavné, ale i velice poučné a plné hodnotných informací.
I servis ze strany Řeckých partnerů byl na dobré úrovni.
Proto dovolte, abychom ještě jednou poděkovali CK viamare a hlavně panu Václavovi Čermákovi za naší krásnou dovolenou.

Manželé Jirsovi.

Dear Mare e Vista team,

we are already safely back to our home. Thank you for your excellent services and personal engagement. We spent in Andros really beautiful holidays and will keep the island, Batsi and your hotel long in our rememberings!
We very much recommend Andros and your hotel to other clients of Viamare.

Regards
Family Babka

Hezký den paní Novotná,

hned na začátku Vám a VIAMARE chceme poděkovat za krásnou a romantickou dovolenou na Kosu. Sice jsme to zařizovali na poslední chvilku, ale vše to dopadlo skvěle.
Hotel Michelangelo je velice příjemný, tichý komplex se skvělým servisem. Pokoje jsou na vysoké úrovni a výhled na moře přímo z terásky je kouzelný.

Po celou dobu pobytu jsme měli zapůjčený vůz a ani zde nebyl žádný problém. Jen poplatek za přistavení vozu se maličko lišil, místo 20 eur to bylo 25, ale bylo spíše úsměvné, prý je vyšší kvůli poplatku za parkoviště

Také poloha hotelu vybízí k večerním návštěvám a procházkám města Kos>. Vozem je to pár minut do centra, kde se dá parkovat skoro všude v přilehlých uličkách.

Ještě jednou děkujeme za Váš perfektní přístup a odpočinkovou dovolenou na kterou stále vzpomínáme.

A těšíme se brzy na další s Vámi a s Vaší kanceláří.
Radek a Terezka
Praha

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za moc hezkou dovolenou na Rhodu.
Byl to krásný týden i díky ubytování v příjemném, čistém studiu Amarylis, s denním úklidem, kousíček od moře a službám ochotného a vždy pozitivně naladěného delegáta Borka Komana.
Absolvovali jsme také výlet do Rhodu z nabídky fakultativních akcí. Průvodkyní byla paní Papadopulos, velmi sečtělá a charismatická dáma. Její poutavé vyprávění nás nadchlo.

Díky, mějte se dobře a všude vás chválím!
Dana Brožková

Vážení,

moje žena mne už víc než měsíc uhání, abych vám napsal a poděkoval za hezkou dovolenou v červnu na Kefallonii na krásné pláži .
Tak tedy: dík paní Rybové z pobočky ve Francouzské ulici na Vinohradech, že nám to zařídila a dík místní delegátce Marcelce, která nás doprovázela s krásným úsměvem a obětavostí.

Propagujeme váši cestovku známým a myslím, že i my se tam s vámi někde do Řecka ještě podíváme!
Lada a Jan Hyvnarovi

Dobrý den,
musíme poděkovat vaší cestovní kanceláři za perfektní služby spojené s pobytem na Samosu. Delegátka byla vždy velice ochotná a ve všem nám poradila. Moc děkujeme za krásnou dovolenou na Samosu.
Svatí

Dobrý den, paní Černá,

chtěla bych Vám a celému týmu Viamare poděkovat za opět skvělou dovolenou. Zvolili jsme nakonec Samos a byli jsme spokojeni. Vítr byl naopak příjemný, ostrov byl opravdu krásný.
Velké díky patří také delegátce Kristině Komanové, která se o nás skvěle postarala a ochotně pomohla, když jsme se na ni obrátili. Je to profík na svém místě, milá, usměvavá, sympatická a zodpovědná slečna, která dovolenou příjemně doladila.

Díky a budeme se těšit příští rok.
Dana Pokorná

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za naší překrásnou dovolenou na Karpathosu. V mém soukromém “žebříčku” řeckých ostrovů, které jsme s Viamare navštívili, bych tento ostrov zařadila na třetí místo hned za Kefalonii a Lefkadu.

Přejeme vše dobré a budeme se těšit na příště.
manželé Josífkovi

Vážení,
chtěla bych touto cestou moc poděkovat vaší kanceláři za skvělou dovolenou na ostrově Kos. Zejména slečně Lucii Novotné, která mi vybrala a doporučila pobyt doslova “ma míru” - jela jsem s vaší kanceláří poprvé a byla jsem opravdu mile překvapena!
Krásné tiché místo, čisté moře, málo lidí, vstřícný a milý personál, vzorná čistota a skvělé služby a osganizace včetně služby delegátky paní Veselé - zkrátka nemělo to chybu a užily jsme si s dcerou dovolenou podle svých představ včetně krásných výletů a zážitků.

Rozhodně vaši kancelář doporučím svým přátelům a známým.
Děkuji a zdravím,
Alena Koudelková

Dobrý den,

chtěla jsem Vám moc poděkovat za zprostředkování dovolené na ostrově Kos. Je to krásný ostrov a musím velmi pochválit vaše ubytovací kapacity a vůbec služby, které poskytujete - včetně práce p. Veselé.

Ještě jednou moc děkujeme a doufám, že se s Vámi podíváme na další kouzelná místa v Řecku.

Přeju hezký zbytek léta a mějte se fajn. Určitě vás budu jako cestovku doporučovat u našich klientů.

S pozdravem
Jana Nováková

Poděkování za skvělou dovolenou 1.7. - 12.7.2011

Nedávno jsme se vrátili z dovolené v Kefalonii, ubytováni jsme byli v hotelu CEPHALONIA PALACE. Chtěl bych tímto poděkovat Vaší cestovní kanceláři za skvělou dovolenou a bezvadný servis.
Půjčili jsme si na pár dní auto, navštívili jsme několikrát písčitou pláž za letištěm, kde nízko přes pláž přistávají letadla, klášter Moni Agiou Gerasimou, výběžek Assos, kde je fajn koupání a taverničky přímo u moře, hrad blízko Peratata se skvělou tavernou s vyhlídkou. Obdivovali jsme krásná místa jako klášter Kipurion a nedalekou pláž „300 schodů”, dále úžasné pláže Mirtos a Petani a v neposlední řadě malou skvělou pláž Lagadatia, kterou znají domorodci, nebo krásné malé plážičky po cestě z Agia Efimia/a> do Sami. V městečku Agia Efimia si lze půjčit loďku s motorem a objevovat malé pláže přístupné jen z moře.
V šem mohu doporučit také výlet velkou lodí kolem ostrovů Ithaka, Scorpios, Meganisi, Lefkáda. Chtěl bych tímto pochválit delegátku Marcelu Vejnoskovou, která se o nás skvěle starala na výletě i během celého pobytu.

Dovolenou jsme si opravdu užili.
Jiří a Michaela Fröhlichovi

Dobrý den,

s Vaší cestovní kanceláří jsme byli pětkrát na Krétě v městečku Plakias. Vždy jsme byli maximálně spokojeni. Letos jsme si vybrali dovolenou s jinou CK do Paleochory, z důvodu odletu z Ostravy.
Musím Vám sdělit, že služby Vaší cestovní kanceláře jsou na mnohem vyšší úrovni, což se týká výběru ubytovacích objektů, čistoty pokojů a také profesionality a ochoty vašeho delegáta Pavla Kušníra.
Jsme rozhodnuti, že příští rok určitě poletíme opět s Viamare.

Přejeme krásný den.
Jana a Jarek Volejníkovi, Karviná

Vážená paní Hanžlová,

musím Vám napsat……vrátili jsme se z Kosu - ubytování Andreas, které jste mě doporučila, bylo perfektní a vyhovovalo po všech stránkách! Klid, málo lidí a obchody s tavernami na dosah. Ten, kdo chce rušno, ať jede jinam.
Chci Vám moc poděkovat, neboť na mém výběru byli závislí další 3 lidé/nikdy s Viamare nebyli/, kteří si to též chválili!!…..Opravdu to bylo moc pěkné. Taktéž delegátka Hana Veselá byla velice vstřícná a nápomocna. Chválíme jí!!!

Přejeme Vám hodně spokojených klientů…!
S pozdravem V.M.

Dobrý den,

chtěli bych Vaší cestovní kanceláři poděkovat za příjemně strávenou dovolenou v Paleochoře na Krétě. Byli jsme na ostrovech s Vaší cestovní kanceláří již počtvrté a vždy k naší plné spokojenosti.

Díky.
Hana a Karel Štádlerovi

V Parze se nám moc líbilo, obzvláště nás potěšila Vaše delegátka Jana. Její přístup byl navýsost profesionální a přitom hřejivě lidský. S vděkem vzpomínáme, že nám pomohla vyřešit naše „rekreantské bolístky”.

Janě

Jana, česká delegátka,
nebere svou práci zkrátka.
Milá, hodná, usměvavá,
práci svou má jistě ráda.

Pomůže a poradí,
průšvihy vždy vyhladí.
Dobrým slovem poradí,
na volný čas nehledí.

Když je zima, vítr fučí,
na výlet jet doporučí.
Motorkou či autobusem,
kdo chce může pěšky nebo klusem.

A co toho všeho ví,
o Parze, Héře, Diovi.
Každý z nás by na to řek,
že ví víc než starý Řek.

Čas dovolené však rychle plyne,
jak voda v bájné řece Styx.
Mně už zbývá jenom říct:
„Milá Jano, rýmy stranou,
v Parze zase na shledanou!”

Marcela a Ladislav Motyčkovi

Tak jako k jaru sněženky
tak jako k nocím patří rána
tak k řecké Parze rozhodně
patří i milá dívka Jana.

Má v sobě krásné charisma
i jiskru bezbřehého mládí
umí se smát i zamračit
však její oči stále hladí.

Není to dáno každému
- někdy je to i pěkná síla
ona však nedává to znát
a vždy je korektní a milá.

Je obětavá - někdy moc
pomůže, radí, usmívá se
patří k té Parze docela
k té její nekonečné kráse.

Děkujeme ti Janičko
že problémy nám nenastanou
a těšíme se určitě
v Parze (či Praze) nashledanou.

Hana Roubíčková & spol.

Dobrý den paní Hanžlová,

dobře jste nám poradila, na Kefallonii a v Xi se nám moc líbilo, místo přesně pro nás, klid a pár kroků od moře. Ubytování bylo hezké, krásná velká slunečná terasa, úklid naprosto dostačující a delegátka Marcela velmi milá a ochotná. Vše šlo hladce a bez problémů.

Myslím, že Xi příští rok opět vyhraje :-). Mějte se moc hezky a přeji hodně spokojených klientů

Zdraví vás
Jitka Rybníčková

Dobrý den,

ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování perfektních služeb na naší dovolené v hotelu Agios Nikitas na Lefkádě v termínu 10.- 17.6.2011. Již při jednání s referentkami CK v Praze jsme ocenili velmi profesionální přístup, díky kterému jsme si Viamare letos opět vybrali.

Naše spokojenost pokračovala i po příletu do Prevezi, kde jsme bez zbytečného čekání ihned nastoupili do autobusu, který nás odvezl do hotelu Agios Nikitas. Do hotelu jsme přijeli cca v 10:45 místního času a k našemu milému překvapení jsme byli během 15ti minut ubytováni, aniž bychom museli čekat až do 14.00 hod., jak tomu bývá zvykem.

Snad díky včasné rezervaci (v prosinci) jsme dostali pokoj s částečným výhledem na moře a balkon byl celý den zastíněn. Cestovali jsme se 17ti měsíčním dítětem a golfkami, cestou do pokoje jsme překonávali jen tři schody. Dle informací z katalogu jsme byli připraveni překonávat s kočárem řadu schodů.

Co se týče samotného hotelu, velmi mile nás překvapil. Ochotný a usměvavý personál, velmi sympatická a vstřícná paní recepční (mluvící pouze anglicky). Hotel je ve skutečnosti mnohem hezčí než na fotkách v katalogu. Všude perfektně čisto, lépe uklizeno než v mnohem kvalitnějších hotelech, které jsme navštívili. Úklid se konal denně. Dcera trošku zašpinila čokoládou čistě převlečenou postel, druhý den ji převlékli znovu.

Snídaně na krásné terase byla na řecké poměry plně dostačující: bábovka, světlý chléb, tvrdý sýr, šunka, vejce na tvrdo, marmeláda, med, corn flakes, káva, čaj, džus - každý den stejné. Každý si mohl nabrat libovolné množství, kolik sní.

Hotel je ideální pro všechny, kteří hledají klid, rodinnou atmosféru a hezké prostředí.

Pan delegát je ochotný, podá potřebné informace.

CK Viamare patří vřelé díky za skvělý servis a tím i za přispění k prožití krásné dovolené na Lefkádě.

S pozdravem
Magda Šťastná

Dobrý den,
Před pár dny jsme se s přítelem vrátili z dovolené zajištěné Vaší cestovní kanceláří, na ostrově Karpathos. Chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní dovolenou, krásné ubytování v hotelu Lefkos Village, kde jsme byli moc spokojení. Bylo to nejhezčí ubytování, jaké jsme zatím na dovolené měli a hlavně poprvé s krásným výhledem na moře. Jsem ráda, že jste tento ostrov zařadili do Vaší nabídky, opravdu jsme měli nezapomenutelnou dovolenou.
S pozdravem
Magda Koutná

Milá paní Prouzová,
Moc děkujeme za vaše přání, které nás opravdu moc potěšilo.
Ještě jednou jsme vám chtěli poděkovat: náš - teď již musím psát- loňský - pobyt byl již jedenáctý v Řecku, ale řadou okolností byl pro nás opravdu vyjímečně krásný a i vy jste na tom měla významný podíl. Děkujeme vám za to, jak přistupujete ke svým klientům a jak se jim věnujete opravdu vyjímečným způsobem.
A chtěli bychom vám popřát krásný, pohodový, zdravý rok 2011 a kolem hodně moudrých, spolehlivých a chápajících lidí a spoustu důvodů k úsměvům. A samozřejmě hodně milých, spokojených klientů a co nejméně sebestředných reptalů, xixi.
A stylově řečeno: Ať jsou vám všichni olympští bohové nakloněni.
Mějte se moc hezky. Ještě nevíme, jak to dopadne s naší letošní dovolenou, ale chtěli bychom se do Řecka opět dostat a Parga je pochopitelně velmi žhavým kandidátem (a bylo to poprvé, co se vrátíme na stejné místo). No a v tom případě se pochopitelně moc těšíme na setkání.
Hezký večer.
Zdenka a Petr Burianovi

Janě Prouzové.

Odstín kůže pozměniti z barvy sýrů Laktosu,
přilétli jsme do Prevezy a spěchali k Valtosu.
Cestujeme s Viamare s dámou Janou Prouzovou,
je to ta, co musí řešit situaci nouzovou.
Tak nás 20 bez jednoho obsadilo Garden House,
vesele jsme dováděli jak ve filmu Mickey Mouse.
Vše nás tady zajímalo, nás postarší trapery,
ti zdatnější navštívili Meteora kláštery.
Na sluníčku nepekli se, neseděli v šenku,
pro zážitek v dešti spali, samozřejmě venku.
My jsme parta nenáročná-rádi hory, moře,
nevadí nám, když přes stíny slunce svítí spoře.
I když prší ve finále a nesvítí sluníčko,
byli jsme tu spokojeni, delegátko Janičko.
Velké chvále pro jistotu musíme se vyhnout,
mohla byste v budoucnosti pochvalami zpychnout.
Každopádně spokojení, nikdo neměl zlost,
myslím, že jste udělala pro nás víc než dost.
Kdyby někdo nevěřil mi, tak mu strčím zlaťák,
za všechny Vám přeje štěstí ctitel „metař Nafťák”.

Říjen 2010

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou vyjádřit pochvalu a poděkování vaší delegátce a vůbec vaší CK.
Byli jsme nedávno s manželem na dovolené na Lefkadě, 9. - 16.9., ve Vassiliki, penzion Leonidas.
Půjčili jsme si skútra v půjčovně, s níž vaše CK spolupracuje, a to bylo naše štěstí, protože jsme píchli zadní kolo, vysoko v horách, min. 20 km od Vassiliki. Poslala jsem sms slečně delegátce, vyměnili jsme si spolu několik dalších sms na upřesnění situace a ona vše s půjčovnou zařídila. Po cca 2 hodinách (což v Řecku není žádný dlouhý čas a navíc byla neděle) přijel majitel půjčovny, kolo na místě opravil - byla to jen malá dírka a nebylo třeba gumu měnit - a my mohli pokračovat v našem výletu, navíc bez jediné další vydané koruny.
Úžasné!
Předpokládám, že kdyby byl skútr z jiné půjčovny, mohlo to celé probíhat úplně jinak, kdovíjak by probíhala komunikace mezi námi a půjčovnou, kdoví kdy a jakým způsobem bychom se z hor vůbec dostali, měli bychom po výletě a penězích za půjčení a možná bychom i hradili náklady na dopravu a opravu.. nechci domýšlet.
Díky spolupráci vaší CK s půjčovnou a rovněž díky dobré práci vaší delegátky jsme ale dopadli maximálně kladně.
Ještě jednou děkujeme a příště pojedeme zase.
Hodně spokojených zákazníků Vám přeje
Andrea Urbanová, Petr Volejník

16.11.2010

Zkraje devadesátých let, nadšeni nenadálou možností cestovat kamkoli, jsme začali jako klienti stále stejné cestovní kanceláře pravidelně střídat pobyty na čtyřech největších Kanárských ostrovech. Asi po deseti letech jsme usoudili, že komercializace těchto ostrovů už překročila únosnou mez a že ona cestovní kancelář si po změně majitele sice zachovala svůj původní název, nikoli však úroveň poskytovaných služeb. Proto jsme se napříště rozhodli pro střídání pobytů na různých řeckých ostrovech s různými cestovními kancelářemi. Toto předsevzetí nám vydrželo do té doby, než jsme poznali ostrov Samos a cestovní kancelář Viamare.

Stručně řečeno, letos jsme byli na jmenovaném ostrově potřetí za sebou, z toho podruhé s Viamare, a rádi bychom znovu vyzdvihli úroveň i kvalitu informací a služeb poskytovaných touto cestovní kanceláří. S velkým potěšením jsme se opět setkali s delegátkou Kristínou Komanovou, milou, vstřícnou a řečtiny znalou dívkou, která na ostrově působí již několik let. Nepatříme sice k těm, kteří by se bez delegáta vůbec neobešli, ale je příjemné vidět, že je během vaší dovolené stále nablízku osoba připravená kdykoli přispět radou či pomocí.

Samotný ostrov, obklopený čistým, teplým a od břehu hlubokým mořem, opět nezklamal. Navíc nás mnozí z místních majitelů kaváren a restaurací již považují za své stálé hosty nebo dokonce osobní přátele, čímž se pověstná řecká pohostinnost v jejich podání ještě znásobila.

K tradičním atrakcím ostrova Samos, jako je překrásná pláž Tsamadou s jediným oficiálním nudistickým sektorem, pobřežní promenáda v Pythagorově rodišti či malebné uličky hlavního města, jsme si letos přidali také trochu adrenalinu. S vypůjčeným off-roadem jsme projeli řadu horských stezek s nádhernými vyhlídkami, na nichž jsme si místy kladli otázku, zda by naše případná záchrana vrtulníkem byla ještě možná.

Pochopitelně, není nezbytné podstupovat takováto rizika, ale půjčení auta na pár dní určitě umocní zážitky z dovolené. Pokud se k tomu na ostrově Samos rozhodnete a místem Vašeho pobytu bude Kokkari, pak je takové půjčení opravdu bezrizikové; delegátka Viamare totiž sídlí přímo v kanceláři agentury Sixt. Ceny jsou tam férové a služby vynikající.

A tak, když teď přemýšlíme o tom, kam a s kterou cestovkou pojedeme na příští letní dovolenou…

Marek Kučera a Iva Horová

Dobrý den,
ráda bych poděkovala touto cestou za příjemně strávenou dovolenou s Vaší cestovní kanceláří. Byli jsme s manželem na ostrově Lesbos, v destinaci Anaxos 15.9.- 25.9.2009. Byli jsme ubytováni v apartmánech Atena přímo u pláže. Přes to, že jste měli v katalogu uvedeny 2 hvězdičky, ubytování odpovídalo velmi dobrému standardu. V pokoji bylo čisto, dostatek nádobí, úklid prováděn pravidelně. Velmi ochotná a příjemná byla i delegátka paní Anna Růžička, která se všem věnovala myslím i nad rámec svých povinností, což je na konci sezóny opravdu na velkou pochvalu.
Potěšil mne i dostatek informací, který není vždy samozřejmostí u jiných CK.
Pokud budu chtít příště někam do Řecka, určitě využiji nabídky Vaší cestovní kanceláře.
S přáním hezkého víkendu
Monika Grosmanová

Vážení,
potřetí jsme s Vaší kanceláří byli na ostrově Rhodos-Stegna-Antuan Matina (14.-28.9.).
Jsme Vaši stálí zákazníci. A opět máme z dovolené výborný pocit. Služby, delegátka, ubytování, paní domácí - prostě bezchybné. I změnu při příjezdu a odjezdu (drobné čekání) jsme díky paní domácí zvládli.
Prostě - děkujeme.
A díky za perfektní počasí, které nám Vaše kancelář Viamare zajistila.
Magda a Kamil Veselý

Dobrý den paní Černá,
Dovolte mi, abych Vám jménem svým i manžela poděkovala za zajištění ubytování na ostrovech Andros, Syros a Naxos, kde jsme byli na svatební cestě. Vše odpovídalo popisu v katalogu, čisto, uklizeno, majitelé ubytovacích zařízení byli velice příjemní a vstřícní, především pak studio Thalassia Thea na Syrosu, kde o nás bylo postaráno jak o vlastní. Všechny jmenované ostrovy jsme procestovali na skutru, navštívili jsme krásné romantické pláže, kde jsme byli skoro sami vzhledem k termínu přelom září/říjen, přesto nám po celé tři týdny svítilo sluníčko a bylo pěkné počasí. Trajekty mezi jednotlivými ostrovy fungují jak naše MHD. Stihli jsme navštívit ostrovy Tinos a Mykonoss a při zpáteční cestě jsme zůstali tři dny v Aténách a navštívili místní památky, které jsou opravdu impozantní. Celý pobyt hodnotíme velice kladně, jsme moc spokojeni a plni dojmů a zážitků.
Děkuji,
Tereza a Aleš Pazourkovi

Vážená paní Černá,
Chtěla bych Vám moc poděkovat za služby spojené s organizací naší dovolené na ostrově Kythira (23. 8. - 4. září).
Byla to dovolená přesně podle našich představ, příroda, koupání, památky i nerušené řecké prostředí bez záplavy turistů. Ze studia v hotýlku Afrodité jsme měli podhled na celé panorama přístavu, studio bylo nejen nečekaně prostorné ale i velmi vkusně i účelně zařízené.
Nakonec i přestup v Athénách na zpáteční cestě byl bez problémů - zavazadla nám odbavili z Kythiry rovnou do Prahy a my se zajeli podívat do centra a na Akropolis. Plánuji někdy se za Vámi zastavit, s mapou a říct několik tipů a zkušeností, případně ukázat nějaké fotky.
Zůstalo nám na Kythiře stejně několik neprozkoumaných míst a možná se tam jednou rádi vrátíme.
Přeji Vám hezký dlouhý víkend.
S pozdravem
Olga Mullerová

Vážení,
rád bych Vám poděkoval za perfektní služby.
Jsme s manželkou Vaši stálí zákazníci a letos jsme byli podruhé ve Stegně,
Antuan Matina na Rhodosu.
Jak jsem psal vloni i letos opakuji, dovolená neměla chybu. Paní domácí
skvělá, delegátka Blanka pozorná, doprava a vše ostatní bez chyby.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám: vydržte !
Magda a Kamil Veselých

Dobrý den, chci Vám poděkovat za krásnou dovolenou na Krétě v Plakiasu 8.-15.9. Všechno bylo moc hezké a nemalou zásluhu na tom měl Váš delegát pan Kušnír (doufám, že jsem si dobře zapamatoval jeho jméno). Jeho profesionální přístup, ať co se týče příjemného vystupování, erudovaného výkladu, či dochvilnosti, nám umožnil prožít krásnou a klidnou dovolenou. Jedinou výtku bychom měli k přepravci ČSA; letadlo evidentně zapůjčené od čínských aerolinií (podle místa mezi sedadly) nebylo nejlepší, ale dvě hodinky se to dalo vydržet. Tak ještě jednou díky Kurečka

20.09.2010

Dobrý den.
Tento rok jsme zkusili Sardinii autem místo Řecka. Pěkná, ale rádi se zase vrátíme k přívětivému Řecku letecky.
Považujeme se mezi vaše stálé klienty a jako první budeme vyhledávat zájezd do Řecka právě u Vás.
Chtěl bych se zeptat kdy letos vyjde váš nový katalog na rok 2011.
Děkuji za informace.
Petr Babiánek

VÁŽENÍ,
DOVOLTE MI, ABYCH ASPOŇ TOUTO CESTOU PODĚKOVALA ZA NESKUTEČNĚ VSTŘÍCNÉ A PROFESIONÁLNÍ JEDNÁNÍ VAŠÍ DELKEGÁTKY NA OSTROVĚ SÁMOS, KTERÁ BYLA DNE
10.ZÁŘÍ 2010 NA LETIŠTI PŘI ODBAVOVÁNÍ VAŠICH KLIENTŮ. BOHUŽEL JSEM ZAPOMĚLA JEJÍ JMÉNO, JEDNÁ SE O ŠTÍHLOU SVĚTLOVLASOU ŽENU, VELMI MILÉHO CHOVÁNÍ. JEDNALO SE O ODLET LETADLA DO PRAHY KOLEM 15 HODINY ZE SÁMOSU. OSTROV SÁMOS JSEM OPOUŠTĚLA A MĚLA SE O NÁS STARAT NAŠE DELEGÁTKA OD CK GREECETOURS, KTERÁ SE NA NÁS ÚPLNĚ VYKAŠLALA A NA LETIŠTĚ JAKSI ZAPOMĚLA DORAZIT, AČ NÁM NA SCHŮZCE SLÍBILA, ŽE TAM BUDE. JSEM INVALIDNÍ, MÁM PRŮKAZKU ZTP A POTŘEBOVALA JSEM POMOC PŘI JEDNÁNÍ U ODBAVOVÁNÍ NA LETIŠTI, ABYCH ASPON SEDĚLA NA KRAJNÍM SEDADLE V LETADLE, PROTOŽE NEUMÍM ŽÁDNÝM CIZÍM JAZYKEM A TAK TO BYLO DOST OBTÍŽNÉ. POŽÁDALA JSEM VAŠÍ DELEGÁTKU, KTERÁ V DANÉ CHVÍLI BYLA POBLÍŽ. ONA OCHOTNĚ VŠE S LETIŠTNÍ PRACOVNICÍ DOMLUVILA A DOKONCE JSEM MĚLA SEDADLO PRO TŘI, ABYCH MOHLA CESTU DOMŮ ZVLÁDNOLUT V POHODLÍ. BYL TO OD NÍ NEJEN PROFESIONÁLNÍ ZÁSAH, ALE PŘEDEVŠÍM LIDSKÝ. TOUTO CESTOU BYCH VÁM CHTĚLA POGRATULOVAT K TAKOVÉTO PRACOVNICI A JÍ JEŠTĚ JEDNOU VŘELÉ DÍKY. ANTONIE HEMERKOVÁ
JESTLI MĚ ZDRAVÍ A FINANCE DOVOLÍ JEŠTĚ I V PŘÍŠTÍM ROCE ABSOLVOVAT POBYT U ŘECKÉHO MOŘE, BUDE TO PRÁVĚ PŘES VAŠÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ A TO DÍKY VAŠÍ DELEGÁTCE.

Vážená paní Rybová,
chtěli bychom s manželkou touto cestou poděkovat Vám a cestovní kanceláři Viamare za zajištění velmi příjemné dovolené na ostrově Zakynthos, ve středisku Limni Keri, studia Dakis v termínu od 24.8. do 3.9.2010. Od prvního kontaktu s vaší cestovní kanceláří i po celý průběh dovolené jsme byli velmi spokojeni s celkovým přístupem a perfektní organizací. Chceme rovněž moc poděkovat delegátce Haně Veselé za obětavost, laskavost a vstřícnost. Oceňujeme její znalosti, kterými nás po celý průběh pobytu zahrnovala a díky kterým jsme měli možnost poznat lépe tento nádherný ostrov včetně jeho obyvatel. Ještě jednou moc děkujeme.
S pozdravem
Přemysl Krušinský

Vážená paní Hanžlová.
Chci především poděkovat za nádherný zájezd na Lefkadu, který jsem začátkem června díky vaší skvělé cestovní kanceláři mohla uskutečnit. Ve Vassiliki jsme se seznámili se sympatickou delegátkou, Terezou Švihálkovou a slíbili jí, že jí po návratu do Čech pošleme mailem nějaké fotky.
Příští rok se chci na Lefkadu znova vrátit, mám na ni nezapomenutelné zážitky. Přeju hezký den.
Simona Vodrážková, Český Krumlov

Dobrý den paní Hanžlová,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za super dovolenou na Krétě s jejíž organizací jste mi pomohla. Chtěla jsem se přihlásit do diskuse, ale asi mám v práci omezeny možnosti přístupu, a tak Vám chci poděkovat alespoň touto cestou. Dovolená a ubytování v Hotýlku Lofos v Plakiasu byla super!!! a práce Vašeho delegáta Pavla více jak 100%tní - je to člověk na svém místě. Ochotný, vstřícný s potřebnými informacemi a flexibilitou… Hotýlek je útulný, domácí jsou milí a ochotní lidé. Vhodný pro klienty, kteří mají rádi klid a pohodu a nepotřebují “all inclusive”… po dohodě jsem neobjednala polopenzi a jsem ráda, protože v městečku je spousty příjemných hospůdek kde se dobře jí a přijde si na své každý - výběr kuchyní je velmi různorodý a ceny přijatelné - hlavní chod do 10 EUR na osobu… Počasí nám ukázalo i tu méně přívětivou tvář - velikánský vítr díky, kterému jsme objevili 2 krásně “zastrčené” pláže cca 3 km, vhodné na šnorchlování.
Děkujeme Vám za spolupráci a někdy v budoucnu opět využijeme Vaše služby.
S pozdravem A.M.

Dobry den,
chtela jsem velice podekovat za krasnou dovolenou, kterou jsme stravili diky vasi cestovni kancelari na ostrove Zakynthos v letovisku Limni Keri. Nemensi dik patri tez pani Hance Vesele, ktera se po celou dobu pobytu starala o vse, co jsme potrebovali, byla vzdy s usmevem na rtech a vsechny situace zvladala s laskavosti a humorem.
Jeste jednou veliky dik vsem
Barbora Seifertova

Dobrý den,
chtěli bychom poděkovat za krásnou dovolenou na ostrově Zakynthos v termínu 23. 7. - 3. 8. 2010 v městečku Limni Keri a ve studiích Miranda.
Výborná také byla letecká doprava, která neměla vůbec zpoždění.
Taktéž děkujeme za přátelský a milý přístup delegátky.
Těšíme se na další dovolenou s Vámi!
S pozdravem
Kristýna Čerstvá a Jan Pejša

Dobrý den! Rád bych Vám poděkoval za pěknou červencovou dovolenou na ostrově Samos, Kokkari, hotel Sunrise. Byli jsme v Řecku osmnáckrát, několikrát s Viamare, ale toto místo se nám líbilo nejvíc. Je pravda, že hotel je skromnější, ale na nádherném místě s krásným a pohodlně přístupným koupáním. A o tom to je! Kdo nejede na dovolenou bydlet a přejídat se, musí být nadšen. Měli jste dobrý nápad. Myslím, že tam s Vámi pojedeme znovu.
Antonín Fischer

Vážená paní Rybová,

Ve dnech 15. až 29.7.2010 jsme s vaší cestovní kanceláří absolvovali pobyt na Kefalonii v Lassi ve studiu Lucy. Byla to pro nás nejkrásnější dovolená. Děkujeme za vynikající služby vaší kanceláře, objednáním zájezdu počínaje a prací vaší delegátky Marcely Vejnoskové konče.

Tento zájezd bychom chtěli doporučit všem vašim klientům, kteří mají zájem o nádherné prostředí v soukromí.

S pozdravem
Manželé Kroupovi

Dobrý den p. Černá,
Dovolená byla pro nás velice pěkná. Pani Gramatula a p. Kosmas jsou velice příjemní a starostliví lidé. Pani G. mluví částečně francouzky, tak se moje manželka o všem domluvila. S ubytováním nebyl nejmenší problém, naopak, bylo velice pěkné a starostlivost z jejich strany absolutní (Kosmas nás čekal na letisku, odvezl nás na trajekt, uělali nám výlet po měste a na sever ke kostelíku Sv. Michala, zavezl nás na pláž Agathopes, taky nám nabídl odvoz na Kini, ale tam jsme nešli, každý den nám přinesli čerstvá rajčata, při příchodu na uvítanou jsme měli připravené sendviče se šunkou a sýrem, rajčata, láhev vody a 2 dcl ouzo), každý den čisté bílé 4 osušky, vyměnené prádlo, uklizený pokoj - prostě skvělá starostlivost. Pani se pořád ptala jestli něco nepotřebujeme. Nabídnutou odměnu odmítli, tak jsme si dovolili koupit při odchodu kytici květin pro p. Gramatulu. Ostrov je velice příjemný, klidný a čistý, lidé jsou víc než příjemní a hlavní město velmi pěkné.
S cestou nebyl nejmenší problém, tam jako po drátku, na druhý den po příjezdu nám p. Gramatula koupila lístky na trajekt zpět, tak jsme měli vše zařízeno, cesta zpět bez nejmenšího problému, v Pireu autobus podle plánu, letadlo domů taky.
Myslíme si, že tato destinace je velice pěkná a Vaše doporučení k p. Gramatule byla šťastná volba pro nás.
Pani Černá, oceňujeme a velmi pěkně děkujeme za Vaší perfektní přípravu naší cesty a dobré doporučení.
Se srdečným pozdravem Kováč.

Dobrý den,
nedávno jsem se vrátila ze zájezdu do Řecka na Zakynthos. Sekce tanců vás asi moc nezajímá (byla bezva), ale já bych chtěla hlavně pochválit paní delegátku Hanku, která se o nás vzorně starala. Všechno věděla, když nevěděla, zjistila, výlety byly pěkné. Při příletu i odletu všechno klapalo.
Limni Keri mohu vřele doporučit rodinám s dětmi. Byl tam klid. Voda čisťoučká, mělká.
Ubytování v Dakisu má své mouchy (v některých pokojích nejdou otevřít dveře do koupelny, zarazí se o umyvadlo:). No nic, jižní přístup…Postrádali jsme také podložku pod nohy. V nádobí by se hodil 1 menší hrnec, 2 třílitrové jsou zbytečné. Ale příjemnost a vštřícnost paní domácí to vynahrazuje.
Zdravím vás a přeji dobrou sezónu.
Eva Holeckova

Dobrý den, paní Novotná,
dovoluji si Vám poděkovat za skvělý tip na dovolenou, ostrov Kos. On se nezdá, ale umí překvapit ;-) Prožila jsem 7 dnů nádherné dovolené, ze které mám spoustu zážitků. Nelze nevyzdvihnout profesionalitu a starostlivost delegátky pí. Mgr. Kláry J. Newton, která do Zafiry dojížděla 2 krát denně a vždy ráda poradila, pomohla.
Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně osobních i pracovních úspěchů a co nejvíce spokojených klientů.
S pozdravem,
Dana K.

Vážení zástupci CK,
v termínu 19.- 30.6.2010 jsme byli s vaši kanceláří Viamare na dovolené na Krétě v Plakiasu.
Dovolená i celý pobyt se nám velice líbil. Chtěl bych vyzdvihnout služby vašeho delegáta p. Pavla Kušníra. S jeho profesionálním a zároveň “lidským” přístupem jsme byli velmi spokojeni a příjemně překvapeni. Již jsme pár dovolených absolvovali a takový postoj delegáta není zrovna běžný. Mít takového člověka k dispozici je pro kancelář určitě velkým přínosem (což jistě víte) a je třeba si takových zaměstnanců vážit.
Díky za příjemnou dovolenou.
S pozdravem Tomáš Herynek

Vážená paní magistro,
jménem celé naší rodiny bych Vám tímto chtěl poděkovat za naprosto perfektní služby Vaší cestovní kanceláře VIAMARE.
Již při objednání naší dovolené na ostrově Lefkada nám Vaše zaměstnankyně slečna Hanžlová ochotně poradila s výběrem velmi pěkného apartmánu v penzionu Aiolos ve Vassiliki, s krásným výhledem na moře a velikostí velmi vhodnou pro rodinu s dvěma dětmi. Cesta na Lefkadu a zpět proběhla naprosto bez problémů, stejně tak jako ubytování a služby Vašeho delegáta. A to, že na Lefkadě bylo po dobu našeho pobytu počátkem měsíce června velmi pěkné počasí už je jenom pomyslná třešnička na dortu naší krásné dovolené.
Není to poprvé, co naše rodina jela na dovolenou s Vaší cestovní kanceláří a po této naší zkušenosti určitě ne naposledy.
S pozdravem
Ing. David Bureš, Ph.D. s rodinou

Vážená paní Běláková,
koupily jsme si s kamarádkou u Vaší cestovní kanceláře dovolenou v Paleochoře v penzionu Galini od 29.5. do 9.6.2010, kde pracuje jako delegátka slečna mgr. Bibiana Sarnecká.
Slečna Sarnecká se o nás celou dobu skvěle starala, pokud se vyskytly nějaké drobné problémy, okamžitě všechno vyřešila rychle, bez problémů a s úsměvem. Chtěly bychom jí poděkovat i za výbornou přípravu na výlety i procházky po okolí Paleochory.
Přejeme Vám, abyste při výběru Vašich delegátů měla pořád tak šťastnou ruku jako se slečnou Sarneckou.
S pozdravem
Věra Benešová
Eva Žůrková

Dobrý den paní Jano,
já i můj manžel bysme chtěli moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala v době naší dovolené v Parze. Náš pobyt se uskutečnil ve dnech 9.7. až 23.7.2009. Ubytovaní jsme byli v Irini. Celá dovolená byla moc krásná i přes moje zdravotní problémy (alergie na očích od slunce). Moc Vám ještě jednou děkuji, za doprovod k lékaři. Ještě jsem se s tím nesetkala, aby na mě byl někdo tam ochotný mě rychle pomoci. Nevím jak bych Vám to vynahradila, tak alespoň přijměte moje dík touto cestou. Příjemný a krásný pobyt v Parze byl také díky Vám. Vše jste nám krásně vysvětlila již v autobuse z letiště do našeho ubytování. Už jsme se těšili, jak to bude krásná dovolená. A také byla. Počasí bylo překrásné, ubytování nemělo chybičku. A ten řecký večer na POGO byl také pěkný. Určitě se do Pargy vrátíme a rádi Vás zase uvidíme. Jen nás mrzí, že se nemůžeme zúčastnit těch krásných výletů, které pořádáte. Nedovoluje to tělesné postižení mého manžela (má amputované obě dolní končetiny a chodí na protézách).
Děkujeme za zprostředkování půjčení skůtra, mohli jsme tím vidět něco víc, kam můj manžel nemohl dojít pěšky.
S pozdravem
Věra Ducháčková

Vážení přátelé,
promiňte mi to familiérní oslovení, ale po letošní dovolené, kterou jsem strávila ve společnosti Vaší cestovní kanceláře, si troufám tvrdit, že patříte mezi mé přátele. Ráda bych se s Vámi podělila o svůj zážitek z dovolené na ostrově Kefalonie. Jela jsem se svou přítelkyní, po téměř 30-ti letech na svojí skoro první dovolenou právě s Vaší cestovní kanceláří. Ve svém věku 65-ti let to byl pro mě ohromný zážitek, nejen krásná příroda, voda, lidé, restaurace, ale v neposlední řadě perfektní organizace a velmi milý přístup delegátky slečny Marcelky Vejnoskové. Tato slečna je skutečný profesionál a člověk se srdcem na dlani. Já sama jsem ji obtěžovala několikrát se svým zdravotním problémem, vždy ochotně vyhověla, zajela se mnou k lékaři a pomohla najít to nejvhodnější řešení. Vzhledem k tomu, že nejsem zkušený turista, byla její pomoc víc než užitečná.
Byla bych velmi ráda, kdyby slova uznání padla na „úrodnou půdu” a tato slečna byla po právu odměněna.
Děkuji Vaší delegátce a společnosti vůbec za krásný zážitek a věřím, že nebyla moje dovolená poslední a spolupráce s Vaší cestovní kanceláří také ne.
Ještě jednou velký dík, mnoho spokojených turistů a úspěšné roky v podnikání.

S pozdravem Dagmar Dudíková

Dobrý den,

minulý týden jsme se vrátili z pobytu na Krétě v Plakiasu, kde byla zástupkyní Vaší cestovní kanceláře (Viamare) Zdeňka Kovaříková, která se perfektně starala o vše potřebné. Byla vynikající i při organizovaném výletu do střediska Matala. Na všechny dotazy byla schopna odpovědět vždy na úrovni, i v anglickém jazyce (pro cizí klienty). Celou trasu měla prostudovanou a po celou dobu se plně věnovala svým klientům, což nebývá stále ještě zvykem.
Bylo patrné, že vaše zástupkyně má nejen znalosti, ale práce ji baví.

Děkuji tímto ještě jednou jí a celé Vaší společnosti.

Dr. Václav Tomášejk

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour