Kodex kvality

Cestovní kancelář VTT si váží všech svých klientů a co jim slíbí, tak také dodrží. Dělá to již 25 let.

Klienti VTT bydlí v ubytováních, které si vybrali a zaplatili. Připadá nám proto zvláštní slibovat, že dodržíme smlouvu, a že klienty ubytujeme do jejich zaplacených hotelů, studií a apartmánů.

VTT poskytuje velmi přesné a nadstandardní informace o ubytování. U více jak 85% ubytování z nabídky VTT dokážeme klientům říci podrobnosti typu, v kolikátém patře je jejich pokoj, jak bude vypadat 3. lůžko, jaká je skutečná přístupnost k pláži a k možnostem nákupů (nevyjadřujeme se jen v metrech).

Zaměstnanci VTT jsou speciálně školeni přímo v místě našich destinací, mají osobní zkušenost s místem i s ubytováním a předloží Vám doplňující fotogalerii.

Před zahájením sezóny probíhají velmi důsledné kontroly v jednotlivých destinacích. VTT kontroluje každé nabízené ubytování a ještě před příjezdem prvních klientů pracuje společně s majiteli na odstranění závad.
Na řeckých ostrovech se o Vás starají zkušení delegáti VTT. Ty si pečlivě vybíráme a neustále je proškolujeme, tak aby průběh Vaší dovolené byl bezchybný.

To je další důvod, proč cestovat právě s VTT.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour