O VTT (VENUS TRADE AND TOURS)

Cestovní kancelář VTT je česká cestovní kancelář, která se specializuje na letecké pobytové zájezdy do Řecka, řecké ostrovy a Kypr. Jako zavedená značka působí na českém trhu přes 27 let.

Cestovní kancelář VTT je společně s cestovními kancelářemi Viamare a Vítkovice Tours součástí TRAVEL HOLDINGU. Ten svým obratem přes 700 mil. Kč je sedmičkou na českém trhu cestovního ruchu. Jednotlivé cestovní kanceláře jsou zavedené značky a jako specialisté se orientují na příslušné destinace.

Historie VTT

Image ck-vtt-titulky-katalogu-2.jpg
Image ck-vtt-titulky-katalogu3.jpg
Image tutilky2011–2012–2013.jpg

Kam do Řecka můžete s VTT cestovat?

Ve VTT se neustále snažíme objevovat nová místa a díky tomu jsme do některých destinací přivedli české klienty jako první.

Již více než 20 let s námi jezdíte na kouzelné ostrovy s nádhernými plážemi Lefkada a Kefalonie. V roce 1999 jsme pro vás objevili také krásu jižního pobřeží Kréty v městečku Paleochora, odkud se můžete vydat na nejjižnější bod Evropy – ostrov Gavdos. Okouzleni nádhernou přírodou Epiru jsme do naší nabídky zařadili také pevninu s malebným městečkem Parga.

Postupně jsme přidali také další řecké ostrovy - zelený Samos, slunečný Rhodos, malebný Kos, hornatý Karpathos nebo známé Korfu. A i v sezóně 2016 pro vás máme novinku – zelený smaragd v Egejském moři Skiathos, který můžete znát z muzikálu Mamma Mia.

Pokud chcete poznat pravé Řecko, můžete vyrazit také na některý z méně známých ostrovů, jako je Kythira, Andros, Naxos, Syros, Mykonos nebo Tinos.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour