Jedno dítě zcela zdarma (letenka i pobyt) pouze do 30. dubna (u vybraných pobytů).

Recenze - MARIA

Zobrazit ubytování
6,6
2 hodnocení
6,5
UBYTOVÁNÍ
8,5
SLUŽBY
5,5
OKOLÍ
6
STRAVA
7,5
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Ultra last minute dovolená za dobré peníze, která nás nezklamala

Dovolená se nám líbila, jedná se o lokalitu, která je relativně klidná a kde si bez problémů najdete "svůj kousek pláže". Navíc jen zřídkakdy uslyšíte češtinu, což také oceňuji. Thassos sice nemá žádná

Celkový dojem

Dovolená se nám líbila, jedná se o lokalitu, která je relativně klidná a kde si bez problémů najdete "svůj kousek pláže". Navíc jen zřídkakdy uslyšíte češtinu, což také oceňuji. Thassos sice nemá žádná

Poloha

Okolí ubytování není zrovna ideální - vedle zahrada s desítkou koček (mňoukání koťat v noci je až hororové) a na druhé straně rozestavěný skelet.. Ale chápu, že to majitelka nijak neovlivní. K moři to bylo kousek. Doporučuji si popojít kousek směr Tripiti beach, je tam mnoho zakoutí kde se dají strávit romantické večery :) Okolí Limenárie je fajn na procházky do 5 km. Auto jsme si nepůjčovali, na lodi jsme nebyli (odradil nás jejich přístup, kdy jednu to je za 20 EUR, jindy za 30 EUR - prostě jak se nám líbíš, tak to budeš mít)

Ubytování

Ubytování je pěkné, jednoduché, relativně čisté. Bohužel komáři a hluky z ulice jsou otravné. Hluk se dá vyřešit příplatkem klimatizace a zavřením všech oken. Komáři zase decimací :)) Celkově si myslím, že v rámci Limenarie jednalo o standardní ubytování. Pokoj jsme měli vcelku prostorný. Paní domácí vynášela koše, každé tři dny myla podlahu a měnila povlečen. Za mě bez problémů.

Stravování

Polopenzi jsme si zaplatili na jeden den na místě. Nás nezaujala, tak jsme si ji na další dny nedopláceli. Jedni sousedi si ji pochvalovali, další haněli. Asi záleží na každém co mu vyhovuje. My jsme chodili do supermarketu za městem a stravovali se sami - všechno co dostanete v restauraci stejně bylo kromě některých ryb z mrazáku :)

Další služby

Hodnotím pouze delegátku, která byla opravdu výřečná a místo velmi dobře znala. Nabídka výletů a volnočasových aktivit nás sice nezajímala, ale jinak podala všechny informace a všem na jejich dotazy bez problémů odpověděla. Vnímám ji jako profesionálku.

Marek Pavka
17.07.2018
5,8
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 8
OKOLÍ 4
STRAVA 5
Ubytování čisté, sice hlučnější, ale s příplatkem za klima OK

První noc byla zlá, hluk ze silnice a jelikož klima byla za příplatek, který již nebylo možné v noci uhradit, vůbec jsme se nevyspali.Další noci byly OK, neb jsme měli klima a zavřeli balkón i okenice.++čistota (pravidelný kvalitní úklid, ...

Celkový dojem

První noc byla zlá, hluk ze silnice a jelikož klima byla za příplatek, který již nebylo možné v noci uhradit, vůbec jsme se nevyspali.Další noci byly OK, neb jsme měli klima a zavřeli balkón i okenice.++čistota (pravidelný kvalitní úklid, na řecké poměry na vysoké úrovni)++sladká pitná a dobrá voda v celém objektu (žádná slaná sprcha)+poloha blízko u pláží a centra+lednice a kávovar--silný hluk ze silnice i ve 2 ráno nonstop (zejména hlučné motorky, zřejmě místních, kteří spí ve dne a v noci se přesouvají po ostrově)-koupelna, malý sprchový kout, ale s dobrým proudem vody (to také nebývá zvykem)-horší parkování auta (před objektem je koryto při záplavách hrozí odplavení vozu, což policie avizovala letáky za stěrače)-výhled (do rozestavěného baráku, ale to se dá přežít)

Poloha

--blízkost hlavní silnice v úrovni oken-rozestavěný dům naproti-horší parking

Ubytování

++čistota (pravidelný kvalitní úklid, na řecké poměry na vysoké úrovni)++sladká pitná a dobrá voda v celém objektu (žádná slaná sprcha)+poloha blízko u pláží a centra+lednice a kávovar--silný hluk ze silnice i ve 2 ráno nonstop (zejména hlučné motorky, zřejmě místních, kteří spí ve dne a v noci se přesouvají po ostrově)-koupelna, malý sprchový kout, ale s dobrým proudem vody (to také nebývá zvykem)-horší parkování auta (před objektem je koryto při záplavách hrozí odplavení vozu, což policie avizovala letáky za stěrače)-výhled (do rozestavěného baráku, ale to se dá přežít)

Stravování

V okolí řecká dražší klasika, skvělé saláty a tzatziki, většinou však ale bohužel smažená jídla ze kterých po delší době nemusíte být nadšení, lepší je jít do rybí taverny úplně na okraji vesnice (opačně než přístav) na rybuV horách lze nalézt i taverny s pečeným jehněčím

Další služby

++čistota a skvělá paní domácí-příplatková klimatizace (zaplatili jsme, ale první noc bez ní bylo peklo)

Luděk Tesař
16.07.2018