Jak uplatnit voucher ještě na letošní dovolenou? Více informací ZDE.

Recenze - Rodinné bungalovy NEPTUN KLUB BAŠKA VODA

Zobrazit ubytování
8,3
257 hodnocení
7,9
UBYTOVÁNÍ
8,6
SLUŽBY
9,6
OKOLÍ
8,1
STRAVA
8,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Chorvatská legenda - Bungalovy Neptun v Baška Voda

Celkový dojem z dovolené je takový, jak si to tam užijete a to bylo moc fajn. O tomto ubytování se tradují legendy, jak to etalonu TDI z MB. Fakt je ten, že to je fakt čistě o přespání a když se pohybuje jeden, druhý musí ideálně sedět na ...

Celkový dojem

Celkový dojem z dovolené je takový, jak si to tam užijete a to bylo moc fajn. O tomto ubytování se tradují legendy, jak to etalonu TDI z MB. Fakt je ten, že to je fakt čistě o přespání a když se pohybuje jeden, druhý musí ideálně sedět na posteli nebo balkonu. Jídlo nemůžu objektivně hodnotit, protože jsme chodili do hotelu Horizont ****. Optikou kvality jídla super, ale prostě docházíte. Super je, že pláž je fakt pár kroků a je nádherná. Není moc stínu, kam se schovat s malými dětmi, ale najde se.

Poloha

Ubytovací zařízení je na kraji obce v klidové části. Výhledy na ostrovy nebo Biokovo jsou úžasné. Výhoda okolí je, že tudy nevede žádná rušná silnice.

Ubytování

Je to opravdu malinké, postavené kdysi dávno a není to toho nijak investováno.

Stravování

Popisuji situaci z 7/2020. Jídlo v jiném ubytovacím zařízení, kvůli menšímu počtu hostů. Jídlo super kvalitní. Piti v rámci All Inclusive light nic moc. No Name pivo, jedno víno a limonády z postmixu. Vše úplně bokem a jen v jídelně u večeře. Zažili jsme COVIDbufet. Všechno jídlo nandaval personál v rouškách. Oni byli fakt dobří, ale chvilkami toho měli dost. Jídelna plná, hic od ohřívacích stolů.

Další služby

S paní delegátkou nepotřeboval mluvit. Neptun Club pro děti v roce 2020 nefunguje, což jsem nevěděl (moje chyba, že jsem si to nepřečetl na webu v popisu zájezdu) a kvůli tomu jsme tam hlavně jeli s dětmi. Jinak Baška nabízí spoustu zájezdů, půjčení lodí, skútrů, výletů.

Lukáš V.
04.08.2020
8
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Urania

Krásné místo. Obecně: žádný obtěžující hmyz, v moři se dá i něco málo vidět při šnorchlováni . Okoli čisté , procházky pohodlnė do Brely na jedné straně a Krvavica na opačné. Ubytování skromné a přitom naprosto dostačující, denně výměna ...

Celkový dojem

Krásné místo. Obecně: žádný obtěžující hmyz, v moři se dá i něco málo vidět při šnorchlováni . Okoli čisté , procházky pohodlnė do Brely na jedné straně a Krvavica na opačné. Ubytování skromné a přitom naprosto dostačující, denně výměna všech ručníků + úklid.Navic ve stínu borovic s malým balkónem blízko moře i stravování. V našem případě ligh all incl. v hotelu Horizont. Pohoří Biokovo se nekouká .😀Skvělá kombinace.

Poloha

Na pláži navezeny bílé kamīnky, které byly místy ostré. Dále k Baška polje byly oblázky .A zároveň malé plážičky..včetně FKK.

Ubytování

V patře měli klimatizaci, dole nebylo třeba i když byly vedra. Jen balkón nelze bezpečně uzavřít, cenné věci buď s sebou nebo do trezoru.Jinak jsme měli v přízemí běžně celý den i noc lehátko, boty...

Stravování

Ligh all incl. Vzhledem k cenám v Chorvatsku ideální. Pití, ovoce, zmrzlina.Dostatek všeho a výběr standardni na hotel se 4*.

Další služby

Až s podivem opravdu úklid každý den s výměnou VŠECH ročníků.

Jarmila
03.08.2020
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 10
Náhradní ubytování - Hotel Horizont

Výborné ubytování, skvělé služby, velmi vstřícný přístup personálu.

Celkový dojem

Výborné ubytování, skvělé služby, velmi vstřícný přístup personálu.

Martina Pšeničková
28.07.2020
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Chorvatsko - Baška voda

Dovolená předčila naše očekávání. CK má výborně zvládnutou dopravu autobusy. Řidiči jsou profesionálové, luxusní autobusy, dostatek přestávek i občerstvení.

Celkový dojem

Dovolená předčila naše očekávání. CK má výborně zvládnutou dopravu autobusy. Řidiči jsou profesionálové, luxusní autobusy, dostatek přestávek i občerstvení.

Poloha

Čistota kempu i u moře v pořádku.

Ubytování

Vše co bylo potřaba jsme měli. Úklid a výměna ručníků - denně

Stravování

Jídlo výborné, nabídky různých druhů ryb (oběd i večeře). Dostatek nápojů.

Další služby

Animátoři - děti byly spokojené.

Samcovi
21.09.2019