SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - Pavilon DUKIĆ-A NEPTUN KLUB - PROMAJNA

Zobrazit ubytování
8
82 hodnocení
7,7
UBYTOVÁNÍ
8,4
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
7,8
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Velká spokojenost

Dobrý den, zapomněla jsem, tak píši až ted - 3/7 jsem odjela na 14 dní do Chorvatska, Promajna, pavilon Dukic. Byla jsem tam potřetí, velká spokojenost, téměř rodinné zázemí, jen bych navrhla změnu stravy, třetí rok stále stejné jídlo, i ...

Celkový dojem

Dobrý den, zapomněla jsem, tak píši až ted - 3/7 jsem odjela na 14 dní do Chorvatska, Promajna, pavilon Dukic. Byla jsem tam potřetí, velká spokojenost, téměř rodinné zázemí, jen bych navrhla změnu stravy, třetí rok stále stejné jídlo, i když ne špatné. A moc chválím delegáta TOMÁŠE KARKANA, byl velice milý, ochotný, se vším poradil a pomohl. Prosím - pochvalu na něj předejte zodpovědné osobě, aby byl pan KARKAN náležitě oceněn. Děkuji, C.A.

13.10.2020
7
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 7
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Promajna, pro mne ráj

Úžasné místo, hory, moře, nádhera

Celkový dojem

Úžasné místo, hory, moře, nádhera

Poloha

Okolí hotelu je pěkné, opět by to chtělo menší úklid za objektem, bývá zde nepořádek, v Promajně je čisto, pláže vyhovující, moře v dopoledních hodinách úžasné, v odpoledních hodinách se pravděpodobně někde něco vypouští do moře a to je nějakou dobu nečisté

Ubytování

Kvalita ubytování dobrá, zařízení dobré, chtělo by to pár oprav a bylo by to OK,

Stravování

Stravování v místě ubytování je dostačující, chutné, snídaně by mohla nabízet tmavé pečivo a sladké pečivo, po večeři by bylo dobré více ovoce, dostává se spíše jogurt nebo poding, jinak porce jsou akorát, místní kavárny jsou super, restaurace též, ty moc nevyhledávám, neboť jídlo v místě ubytování je jak jsem řekla dostačující, do restaurace je dobré si zajít pro zpestření chuti.

Vlasta
30.09.2020
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Poděkování všem

Děkuji všem zaměstnancům CK Travell Family za Vaší práci, obzvláště v této rušné a nejisté době. Chorvatsko je má srdeční země a týden pobytu pro mě znamená více než např. 4 týdny v lázních. Za cca 5 let využívání služeb CK jsem byla vždy ...

Celkový dojem

Děkuji všem zaměstnancům CK Travell Family za Vaší práci, obzvláště v této rušné a nejisté době. Chorvatsko je má srdeční země a týden pobytu pro mě znamená více než např. 4 týdny v lázních. Za cca 5 let využívání služeb CK jsem byla vždy spokojena s přístupem pracovníků v kancelářích i všech ostatních, kteří nás doprovázejí na cestách a během pobytu. Velmi oceňuji přítomnost průvodců během cesty, tento rok nás doprovázela paní Jana Ležalová, velmi příjemná a vtipná dáma - tímto děkuji jí i řidičům za pohodovou a bezpečnou jízdu. Pokud jde o ubytování a stravu - je přiměřené ceně zájezdu a nemám připomínky. Ještě jednou za vše děkuji a přeji CK TF spoustu spokojených klientů a hlavně.. aby vydržela :))

Poloha

Nadšená

Ubytování

Přiměřené ceně zájezdu

Stravování

Přiměřené ceně

Další služby

V celku spokokojená

Marie Rudolfová
08.09.2020
6,3
UBYTOVÁNÍ 4
SLUŽBY 7
OKOLÍ 9
STRAVA 5
Pohodová dovolená

Super animační program, animátoři i delegátka profesionální, pohodoví. Zvláště Jirka velmi ochotný - Jirko, děkuji za odnesení kufru, Andrejka, naše sluníčko, milá, ochotná.

Celkový dojem

Super animační program, animátoři i delegátka profesionální, pohodoví. Zvláště Jirka velmi ochotný - Jirko, děkuji za odnesení kufru, Andrejka, naše sluníčko, milá, ochotná.

Poloha

Velmi hezké, menší plážičky. Krásné hory Biokovo.

Ubytování

Ubytování v Dukič A je zbytečně vybydlené, zařízení tam sice částečně je, ale nefunguje - televize, police ve skříni na jedné hromadě, byla jsem sama na pokoji, tak jsem věci měla v jedné kupě, polička u umyvadla chybí zcela, na vedlejším pokoji byla nahrazena kusem desky, prasklý poklop na WC. Jsou to všechno drobnosti, ale již se vyskytovaly na jaře, kdy jsem byla po zimní sezoně první účastník a vydržely až do konce, kdy jsem odjížděla 28.9. To mezi tím asi nikomu nestálo za to, aby při střídání turnusů, nebo aspoň na začátku sezony, všechny pokoje zkontroloval? Když jsem na dovolené, nemám zájem čekat na pokoji na nějakého opraváře a vyklízet skříň, aby tam upevnil police. Při 3týdenním pobytu neochota uklízet, musela jsem 2x žádat, aby mě aspoň umyly WC, neměla jsem přípravek na něj. Platím 3x plnou cenu za pobyt, tak jsem čekala, aspoň úklid po týdnu, nejen, že dostanu čisté ručníky a povlečení, ať si to převleču sama.

Hana Kučerová
01.10.2019