Jak uplatnit voucher ještě na letošní dovolenou? Více informací ZDE.

Recenze - Hotel LABINECA

Zobrazit ubytování
8,7
102 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,9
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
8,8
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Vynikající dovolená

Gradac je malé městečko na jih od Makarské, bála jsem se, že se tam budu nudit, ale nic takového nenastalo. Krásné procházky, pro aktivní dovolenkáře vyjížďky na kole nebo výlety do přírody, paddleboardy, lodičky apod. Málo obchodů se ...

Celkový dojem

Gradac je malé městečko na jih od Makarské, bála jsem se, že se tam budu nudit, ale nic takového nenastalo. Krásné procházky, pro aktivní dovolenkáře vyjížďky na kole nebo výlety do přírody, paddleboardy, lodičky apod. Málo obchodů se suvenýry a stánků s oděvy, které lze najít jinde, ale to leckdo může považovat za výhodu. Velice vhodné pro děti.

Poloha

Bylo to moje první Chorvatsko a byla jsem ohromená. Cestuju hodně, a o to víc mě překvapilo, jak krásná krajina čeká jen kousek od domova. Určitě se sem chci někdy vrátit. Moře je průzračné a teplé, oblázky vůbec nevadí, naopak, nemáte písek všude :) Lidé příjemní, usměvaví, všude čisto, obávám se, že v tomto ohledu za Chorvatskem, které je posledním připojeným státem Unie, dost zaostáváme.Díky slečně delegátce a velice příjemným zaměstnancům zdejší minicestovky bylo snadné zajistit si jednodenní výlet, můžete vyrazit do přírody (Bačinská jezera, pohoří Biokovo) nebo do Dubrovníku, což jsem využila. Opět, Dubrovník nezklamal, letos ojedinělá možnost vidět ho poloprázdný, pokud se tam vydáte, nezapomeňte navštívit i ostrůvek Lokrum s výstavou Hry o trůny a volně pobíhajícími pávy a králíčky.Poznámka pod čarou - přijeli jsme Regiojetem, tedy od vlaku doprava autobusem. Autobus nás vyhodil a nabíral na zcela opačném konci Gradacu. Když jsem to zmínila před majitelkou cestovky, která mi zajišťovala výlet do Dubrovníku, řekla že no problem, v den odjezdu jí mám zavolat a hodí nás s těmi kufry od hotelu k autobusu, samozřejmě zdarma. Toto jsou maličkosti, které vás pak přimějí napsat pozitivní recenzi.

Ubytování

Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře. Vybavení není nové, ale je udržováno v perfektní čistotě. Velice dobré matrace. Na pokoji je minibar - maličká lednička, a v koupelně fén.Hotel jako takový má zvláštní rozložení pater a na celé křídlo pouze jeden výtah (křídla jsou neprůchozí), přičemž moře je technicky vzato v mínus čtvrtém patře, tak na to se připravte. Ale osobně jsem to brala jako součást animace - sportovní program.Super bazén! Vzhledem k tomu, že hotel nebyl plný, nenastala žádná tahanice o lehátka.

Stravování

Za mě perfektní. Každý den výběr z masa, ryb, polévek, salátů a dezertů, ale hlavně: každý den byl tento výběr jiný, tj. během našeho pobytu se nic neopakovalo. Co mě překvapilo nejvíc byla síla podávaného alkoholu :D, opravdu to nakládalo :), a kvalita piva. Káva mohla být lepší, ale kdo jede do Chorvatska pít kafe. Stravování mimo hotel jsme vzhledem k All In moc nevyzkoušely, ale zmrzlina byla fantastická.

Další služby

Chtěla bych vyzdvihnout přístup personálu, od slečny delegátky přes ochotné zaměstnance jídelny a baru až po přátelské animátorky. S takto vřelým přístupem se setkáte málokdy. Už jen kvůli týmu zaměstnanců bych se do hotelu Labineca ráda brzy vrátila.K té animaci - děti jsme s sebou neměli, ale soudím, že je to pro ně ideální místo. Vypadaly, že se s animátorkami skvěle baví. Animátorce Áně nikdy nepřestanu být vděčná za to, jak nám první den vytáhla kufry do schodů :)

Pavla
20.07.2020
8,3
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 9
Prima dovolená v druhé polovině září

Týdenní pobyt v druhé polovině září se vydařil. Počasí vyšlo, snad jen kromě jedno dopoledne, kdy foukal vítr a na moři byly poměrně velké vlny. Jídlo bylo skvělé, poměrně velký výběr. Ubytování též bez problémů

Celkový dojem

Týdenní pobyt v druhé polovině září se vydařil. Počasí vyšlo, snad jen kromě jedno dopoledne, kdy foukal vítr a na moři byly poměrně velké vlny. Jídlo bylo skvělé, poměrně velký výběr. Ubytování též bez problémů

Poloha

Nádherný je pohled z balkonu na moře, hory a my viděli směrem na Brist.Na pláž jsme chodili přímo pod hotel, jelikož na ní bylo velmi málo lidí, její velikost byla dostačující, nechtěl bych to vidět ale v sezoně. Pláž je neupravovaná. Sprchy na 30 s za 2 kuny. Nebo se chodit sprchovat "3 patra" k bazénu.Promenáda v Gradacu hezká,ale už bylo po sezoně, tak poměrně pusto a prázdno. Chodníkem kolem moře se dá procházkou dojít do sousedního Bristu.

Ubytování

Po příjezdu ve 13 hodin jsme byli hned ubytování na pokoji 705. K pokoji z recepce to bylo do druhého poschodí. Jezdilo se výtahem. Z recepce do restaurace to bylo o poschodí níže. Výtah byl poměrně dost využíván, takže jistotou bylo schody. vyběhnout. Pokoj byl poměrně stísněný. Koupelna menší, s vanou. Každý pokoj měl svůj vlastní balkon se stolkem a 2 židličkami s výhledem na moře.Na pláž se muselo po schodech, kterých bylo z recepce kolem 150, nebo přejít do druhé přilehlé budovy a sjet výtahem 2 poschodí a zbytek opět doběhnout po schodech. Problém s parkováním auta jsem neměl, před hotelem bylo volno. Neochotný recepční se sice snažil nás přesměrovat na placené parkoviště za 10 E za den. Tato cena se mi zdá dost vyděračská .V sezoně ale nejspíš není kde jinde zaparkovat.

Stravování

Hladem jsme rozhodně netrpěli. Stravování bylo výborné. Kuchyně však spíše odpovídala té francouzské. Hodně zeleniny upravené na různé způsoby, většinou dva druhy ryb na oběd a večeři. Vždy byl pstruh. A kdo nechtěl, tak se mohl dát drůbeží (kuře, kachna, krůta), telecí, vepřové v různých kombinacích. Myslím, že každý si vybral dle své chuti.Na oběd a večeří byli 4 druhy zmrzliny, trošku přemražené, ale chuťově po rozmrazení dobré. K pití jako všude. Od piva po limonády z automatu.Tvrdý alkohol se podával ve snack baru na terase od 10. 00Snídaně byli klasické, to bych řekl, že byly trošku skromnější, ale vybrat se určitě dalo a navíc si bylo možno pochutnat např. na kapučínu z automatu. Jinak se podávala překapávaná káva.V odpoledních hodinách byl snack u baru na terase. Chlebíčky, meloun, nějaké sušenky, pizza od oběda. Moc na odbyt to ale nešlo .

Další služby

Hotel je zaměřen na francouzskou klientelu. Češtinu od recepčních neuslyšíte ani náhodou. V televizi bylo pár programů, např. ČT24 chyběl. TV jsme nepoužívali.Ručníky na pokoji měnili každý den.A to asi tak bylo všechno.Francouzské animátory bylo slyšet snad v okruhu 200m.Hotelový bazén není pro malé děti, hloubka 150 až 180 cm. Lehátka a slunečníky byly u bazénu k dispozici. Terasa u baru působila "strohým" dojmem. Obyčejný "bufet" s možností sednutí.WiFi v hotelu i na pláži šlo poměrně dobře. Byl však problém s nastavením na tablet i telefon. Pomohla až recepční.

BB
02.10.2019
8,5
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 6
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Bezvadná dovolená na sklonku léta

Celková spokojenost

Celkový dojem

Celková spokojenost

Poloha

Pláž pěkná, dokonce písčitá. Okolí hotelu pěkné. Pěkné procházky kolem moře i do hor. Pěkný velký bazén i terasa u baru.

Ubytování

Perfektní výhled z balkónu, klimatizace, pouze menší prostor pro uložení věcí. Televize bez českých programů.

Stravování

Slušný výběr v restauraci snídaně, oběd i večeře. Nevím proč, ale za celý týden nebyla k dispozici cibule. Okolní podniky jsme nenavštěvovali, i když jich zde bylo hodně. Stravování v hotelové restauraci bylo plně dostačující.

Další služby

Delegát příliš neznal nejbližší okolí (hory). Nefunkční minigolf.

Antonín Stára
24.09.2019