MARIN   studia a apartmány - recenze

Recenze

9,3
33 hodnocení
9,1 Ubytování
9,4 Služby
9,4 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2 3 4 5
9,8
Nádherná dovolená
9 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená předčila naše očekávání.Kokkari je nádhérné letovisko,s dostupností ...
Celkový dojem
Dovolená předčila naše očekávání.Kokkari je nádhérné letovisko,s dostupností nejhezčích pláží na ostrově.Na promenádě velké množství taveren a restaurací s výběrem řeckých specialit.Určitě se na Samos budeme chtít někdy vrátit.Samos jsme navštívili na začátku září a celý pobyt jsme měli krásné počasí bez mráčků.
Okolí

Apartmán a studia jsou na výborném místě, v klidné části, ale hned v centru dění.(kousek moře, kousek aut.zastávka, obchody apod.)Navíc všude plno kočiček a koťátek-milovnici budou mít radost.(naše dcera byla nadšená).

Ubytování

V kuchyni nám chyběla trouba.Pokoje krásné,čisté,jednoduše zařízené.Každý den nám paní vynášela odpadky a v půlce týdne dokonce převlékla povlečení a vyměnila ručníky! Měli jsme apartmán s dvěma balkony a to bylo super.Jen pozor na komáry...

Strava

Pobyt jsme měli bez stravy.Nakupovali jsme pečivo v pekárně-spokojenost, v blízkosti je i fast food-řecký gyros-doporučujeme:-), v letovisku jsou i dva obchody s menším množstvím potravin, ale vždy jsme nakonec měli plný košík..:-) V okolí je velké množství taveren, barů a restaurací, že nevíte kterou si vybrat...

Další služby

Sympatická Paní Delegátka vždy dobře poradila(výlety, půjčení auta, víno atd.),velká spokojenost.Zaplatili jsme si i výlet lodí:Picnic a byli jsme spokojení.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Roman Tesař, 16.09.2018
9,5
Relax s průzračným mořem a dobrým jídlem
8 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou jsme si moc užili a opět se nám vydařila díky Viamare. Procestovali jsme ...
Celkový dojem
Dovolenou jsme si moc užili a opět se nám vydařila díky Viamare. Procestovali jsme celý ostrov a Kokkari musíme říct, že bylo nejhezčí letovisko. Od moře jsme bydleli cca 2 minutky pěšky krásnou uličkou, která voněla po všem,co tam zrovna kvetlo. Do "centra dění ať nočního či denního" to bylo také kousíček. Taveren neskutečné množství..nevěděli jsme kam jít dříve. Zhubnout jsme určitě nemohli :D. Obchůdků rovněž velké množství, dvě pekárny. Vše kousíček. V uličce u ubytování je i pan vinař se svým "sklípkem" , kde jsme si moc rádi zakoupili víno a i nějaké odvezli domů. Bylo moc dobré a ještě za skvělou cenu. Moře čisté, pláže udržované. Hlavní pláž a současně hlavní pláž Kokkari byla krásná s průzračným mořem.
Okolí

Čisto, spoustu kočiček

Ubytování

Skromné ubytování u milých majitelů. Vše čisté, každý den vynášení košů. V polovině týdnu výměna ručníků a kompletního úklidu včetně výměny ložního prádla.

Strava

Vynikající a vždy jsme dostali něco dobrého jako pozornost.

Další služby

Měli jsme tu čest poznat se s paní delegátkou Kristinou. Byla moc milá, ochotná. Vše pomohla zařídit. Měli jsme zapůjčené auto, čisťounké, zachovalé a v dobrém stavu. Výhoda od pojištění přes Viamare byla, že nebyla žádná spoluúčast. Naštěstí jsme to nemuseli využít. Doporučuji procestovat ostrov.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Karabová, 03.09.2018
8
s autem a vasim delegatem bezva
8 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
dtto
Celkový dojem
dtto
Okolí

v poradku

Ubytování

spokojeni

Strava

taverny hodne rozdilne, nelze hodnotit v globalu

Další služby

vaclav cermak je super, jezdime do destinaci podle toho,kde se nachazi

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
vera matiaskova, 26.08.2018
9,8
Bezva dovolená
9 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Byli jsme maximálně spokojeni. Každý den koupání na jiné pláži. I v sezoně nebyly ...
Celkový dojem
Byli jsme maximálně spokojeni. Každý den koupání na jiné pláži. I v sezoně nebyly pláže přeplněné turisty. Na severu se nám pláže líbily více než na jihu. Určitě se do Kokkari chceme vrátit, týden byl málo :-)
Okolí

Moře i pláže krásně čisté,voda teplá akorát. Skoro na každé pláži sprcha.

Ubytování

Ubytování čisté, všude blízko, jen málo soukromí. Z balkonů si prostě vidíte se sousedy "až do talíře i do postele".

Strava

Do Řecka jezdíme už jedině bez stravování. Možností je tolik, že by byla škoda jíst jen v jednom hotelu.

Další služby

Pan Čermák - super službyPIKNIK výlet nesplnil naše očekávání.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dana, 31.07.2018
9
Nádherná dovolená
7 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Dovolená splnila, nebo spíše předčila, naše očekávání. Ostrov je nádherný, nabízí ...
Celkový dojem
Dovolená splnila, nebo spíše předčila, naše očekávání. Ostrov je nádherný, nabízí vše od relaxu na plážích s barem, divokých opuštěných pláží, památky, přírodu...vše bez houfů turistů. Organizace ze strany Viamare dokonalá, i před dovolenou ochotně odpovídali na mé neznalostní dotazy. V místě jsme se mohli spolehnout na delegáta, vše nám zajistil a vysvětlil. Velice doporučuji zainvestovat a půjčit si alespoň na 3 dny auto, ostrov nabízí tolik možností, že bez auta nemáte šanci vše objevit ... i ty 3 dny jsou málo. Ubytování sice skromné, ale čisté - nám plně dostačující, stejně chceme trávit dovolenou spíše v terénu než se válet na pokoji. Také bych chtěl naschvál pochválit leteckou společnost Travel Service, před dovolenou jsme se dočetli mnoho negativních až poškozujících komentářů, málem jsme se o dovolenou začali bát ... žádnou takovou zkušenost jsme neměli, vše proběhlo tak, jak mělo, letadlo tam i zpět odletěla na čas, let bez problémů, personál příjemný, pilot komentoval let ... maximální spokojenost. Všem, kdo hledají trochu klidu od přeplněných chorvatských pláží, krásnou přírodu, víno, olivy ... maximálně doporučuji.Poznámka: bez rukavic nesahat na opuncie :-)
Okolí

Jediný, kdo bude zklamaný je ten, kdo hledá divoká letoviska, zábavní parky, přeplněné pláže

Ubytování

Jednoduché, skromné - ale plně dostačující a čisté

Strava

Sice jsme měli zájezd bez stravy, ale hodnotím spíše podniky, kde jsme se stravovali ... všude moc dobré jídlo, někde spíše podřízené turistům, jinde ryze řecké.

Další služby

Služby delgáta bez chyby, stejně tak pronájem auta bez potíží

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vojtěch Blaťák, 30.07.2018
8
Zelený ostrov
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Příjemná a klidná dovolená, strava v pohodě, v místních tavernách si každý najde to ...
Celkový dojem
Příjemná a klidná dovolená, strava v pohodě, v místních tavernách si každý najde to svoje, delegát Václav Čermák opět super, až tam jednou opravdu nebude, tak to bude velká chyba. Moře čisté, příjemně osvěžující, pláže oblázkové, výlety pořád stejné, takže nic pro ty, kteří jezdí opakovaně. Chtělo by to oživení, místo na Patmos, pro změnu na Ikarii ap. Jediné nepříjemné zaskočení byl silný a studený vítr na pláži, což jsem koncem srpna nečekal. Jinak za rok se tam opět vrátím, právě pro tu pohodu a klid.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Slávek Hrstka, 04.09.2017
10
Kokkari Marin
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Městečko Kokkari na Samu prostě nemá chybu - velikost akorát, krásné domky, krásná ...
Celkový dojem
Městečko Kokkari na Samu prostě nemá chybu - velikost akorát, krásné domky, krásná poloha u moře i u hor (hned za městečkem značené trekové cesty - v Řecku jedinečné!), obchůdky, taverny se skvělým jídlem i zdravé rychlé občerstvení. Ubytování v Marin bylo čisté, s plně postačujícím vybavením, schované mezi domky, takže tiché, přes střechy jsme koukali na vrcholky hor. Doslova jsme žili mezi místními. Ubytovatelé milí a ochotní. Bonusem jsou všudypřítomné kočky a koťátka, které jsme na pokyn pana delegáta nekrmili, o to víc se s nimi mazlili. Prima dovolená pro lidi, kteří ocení krásy přírody a zdravou geniální jednoduchost řeckého životního stylu.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Terezie, 04.09.2017
10
...tak jsem se tam vrátila
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
a opět nádherná dovolená...slunečné počasí, úžasná pláž a služby na ni...no a Václav ...
Celkový dojem
a opět nádherná dovolená...slunečné počasí, úžasná pláž a služby na ni...no a Václav náš delegát?....jako vždy všechno na jedničku...a tím, že tuto práci znám- chvilku mě to také "živilo", musím říct, že jeho starostlivost o nás, "dovolenkáře" na super úrovni, zařídil auto, navigoval na výlety, zajistil sýr...prostě všechno, co člověk pro klidnou dovču potřebuje...ubytování v Marin pohodička...díky a už se těším na příští rok...jinak Kokkari je naprostá jednička na Sámosu, projela jsme ho celý...ještě jednou díky Viamare...
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dáša, 18.08.2017
1 2 3 4 5

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour