Recenze - APOLLONIO

Zobrazit ubytování
9,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Faliraki je rušné letovisko s dlouhou písečnou pláží, nabízí vodní sporty i zábavu pro malé i velké. Pláž je čistá, moře klidné s pozvolným vstupem. Každý si zde může najít to své. Doporučuji si půjčit dopravní prostředek a procestovat jak hory, které se táhnou celým vnitrozemím, tak vše ostatní, co vás zajímá. Výběru mapy musíte věnovat větší pozornost, za 7 euro jsme koupili slušnou mapu a když využijte i GPS v chytrém telefonu, nikde se neztratíte.

Poloha

Všechny obchody, restaurace a ostatní služby jako půjčovny aut, motocyklů, kol, zábava, bankomat jsou v dochozí vzdálenosti od ubytování.

Ubytování

Čisté jednoduché ubtování s klimatizací a trezorem v ceně umístěné v klidné části letoviska v blízkosti pláže. Denní kvalitní úklid, každý druhý den převlékání postelí a výměna ručníků nám velmi zpříjemnila pobyt Doporučila bych cestovní kanceláři, aby při zajištění nočních letů (náš odjezd z Faliraki ve 20:00) nabízela standardně v ceně zájezdu službu check-out v 18 hodin. Služba nám byla nabídnuta prostřednictvím delegátky za doplatek 20 euro. Tuto jsme využili, protože si myslím, že ke kvalitnímu cestování nepatří půl dne nemít přístup k toaletě a koupelně. Ocením, když nám tuto částku vaše CK vrátí zpět.

Stravování

V blízkosti ubytování je mnoho taveren, není problém se tu dobře najíst. "AB market" nebo bližší "Bazar" je cca 15 minut chůze od studií, zde můžete nakoupit suroviny i k vlastnímu vaření. Gyros "na rohu", který jsme bez problémů našli 1. den a poznáte ho podle neustálé obleženosti nabízí alternativu k výše popsanému způsobu stravování. Pro milovníky fast food je v blízkosti i Mc Donald. Jediné, co zde nenajdete, je pekař, tak ho ho znáte z jiných destinací, který prodává celý den čerstvé pečivo. Zde pod pojmem "Bakery" existují spíše kavárničky s pečivem nebo obloženými bagetymi.

Další služby

Delegátka Eva je milá, vstřícná, vše, co jsme potřebovali a na čem jsme se dohodli, nám zajistila.

Venuše Povýšilová
07.09.2018