Cestovní pojištění

Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně zájezdů pořádaných TRAVEL FAMILY. Doporučujeme vám si pojištění připlatit při koupi zájezdu. Nabízíme výhodné komplexní cestovní pojištění UNIQA, vč. storna, již od 40 Kč za osobu a den.
Cestovní pojištění vám zajistí klidné a bezstarostné cestování během vaší dovolené v zahraničí. Pokud nebudete mít cestovní pojištění, nesete sami veškerá rizika a náklady související s pobytem v cizině.

Při zakoupení cestovního pojištění k First Minute zájezdu (objednání nejpozději do 31. 3. 2019) mají děti do 12 let pojištění zdarma. Pojištění zdarma mohou děti využít v případě, když cestují společně s rodinou, tj. nejméně s jednou dospělou osobou v příbuzenském vztahu, která má uzavřené cestovní pojištění. Děti jsou pojištěny ve stejném rozsahu jako dospělí.

Cestovní pojištění UNIQA

Bližší informace o cestovním pojištění, rozsah, pojistné limity atd. naleznete na stránce katalogu Cestovní pojištění

Podmínky pojištění

Zákazníci, kteří si cestovní pojištění zakoupí, jsou pojištěni u společnosti UNIQA pojišťovna, a.s. Rozsah pojištění a limity pojistného plnění jsou uvedeny výše a v katalogu v části „Pojištění“.
Případné pojistné události řeší zákazník přímo s pojišťovnou. Pojištění se řídí Všeobecnými pojistnými podmínkami a Pokyny pro případ pojistné události, které jsou také součástí cestovních dokladů.

Dokumenty k cestovnímu pojištění

Cestovní pojištění UNIQA – Všeobecné pojistné podmínky

Cestovní pojištění UNIQA – Pokyny pro případ pojistné události

Cestovní pojištění UNIQA – Informační dokument o pojistném produktu

Cestovní pojištění UNIQA – Informace o zpracování osobních údajů – GDPR