Poznávací zájezdy Řecko, Kypr

Počkejte prosím, hledáme podobné zájezdy..


Díky poznávacím zájezdům zažijete Řecko a Kypr na vlastní kůži!

Vyzkoušejte atmosféru cizích zemí a poznejte novou kulturu s poznávacími zájezdy v Řecku a na Kypru od VTT a Viamare. V naší nabídce na vás čeká několik lákavých destinací. Můžete vyrazit na poznávací zájezdy do Řecka a zažít kouzlo Peloponéského poloostrova nebo ostrova Kréta, případně jet na poznávací zájezd na Kypr, během kterého můžete objevit přírodní krásy, kouzelné pláže i historické památky.

Proč vyrazit na poznávací zájezdy 2018 právě s námi

Cestovní kanceláře VTT a Viamare mají bohaté zkušenosti se zájezdy po celém Řecku, díky čemuž nabízí opravdu nezapomenutelné poznávací zájezdy. Zkušení průvodci vám pomohou objevit například poloostrov Peloponés, který je tou pravou kolébkou evropské kultury a vzdělanosti, nebo jeden z nejrozmanitějších řeckých ostrovů – Krétu.

Poznávací zájezd na Kypru vám zase pomůže odhalit tajemství Afroditina ostrova lásky a krásy, který je ideální destinací pro návštěvy historických památek i romantických zákoutí. Poznávací zájezd je skvělou volbou, jak si užít aktivní dovolenou, dozvědět se spoustu zajímavých informací a přitom navštívit ta nejzajímavější místa.

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour