Recenze - RITSA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
8,4
24 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,3
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
8,3
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 5
STRAVA 10
S průběhem dovolené jsme byli velmi spokojeni.

Spokojenost

Celkový dojem

Spokojenost

Ubytování

Výborné, oceňujeme čistotu a vstřícnost personálu hotelu

Další služby

Velká nespokojenost je s transferem letiště - Jaroměř dne 21.9.2018.Bylo použito nevhodné vozidlo, neochotný řidič - přes několikaterou žádost a prosbu cestujících bylo řidičem odepřeno vyvětrání s poukazem že vozidlo žádnou ventilaci nemá.Při zastávce nechal osádku sedět v zavřeném autě.Dle našeho dojmu řidič nebyl schopen nutnou trasu správně naplánovat se snahou vyhovět pouze svým známým.Tak bylo najeto zbytečně mnoho km.

manželé Milan a Alena Sedláčkovi
30.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Nádherné Tolo

Na tomto místě jsem již dvakrát.Moc krásná lokalita.V hotelu Ritsa je skvělé zázemí pro české turisty.Delegátky působí v tomto hotelu a výborně se starají nejen o výlety,ale obětavě řeší i mnohé problémy lidí,které mohou nastat zdravotně,s ...

Celkový dojem

Na tomto místě jsem již dvakrát.Moc krásná lokalita.V hotelu Ritsa je skvělé zázemí pro české turisty.Delegátky působí v tomto hotelu a výborně se starají nejen o výlety,ale obětavě řeší i mnohé problémy lidí,které mohou nastat zdravotně,s kufry,nákupy atd.Musím napsat,že zatím jsem se s takovým přístupem setkala opravdu málokde.Výlety jsou skvělé a s poutavým výkladem a dobrou organizací.Hotel je blízko nádherné písčité pláže a v centru městečka,kde je možné si nakoupit.Navíc hotel Ritsa je cenově příznivý.Hory ,moře,pláže-to je Tolo.

Poloha

Okolí je přenádherné.Můžete jít na blízké kostelíky,archeologické naleziště s krásným kostelíkem v Assini.Pod kostelíkem Assini je nádherná malá oblázková pláž s tyrkysovou vodou.Naproti hlavní a dlouhé písčité pláže ,která se táhne přes celé Tolo je ostrůvek s kostelíkem,kam se dostanete na šlapadlech či lodičce.Jsou zde krásné výhledy,pokud si vyšlápnete trošku výš.

Ubytování

Pro nás příjemné.Krásné novější koupelny s pěkným sprchovacím koutem , fénem.a funkční klimatizací..Pokoje standartní ,menší,s prostorným balkonem.Bohužel výhledu na moře vadí rozestavěný hotel,který je těsně před Ritsou.Nám to nevadílo,stejně jsme byly stále na pláži nebo na výletě.Hotel také zapůjčí zdarma slunečníky a zajistí balenou vodu.Některé pokoje mají výhled na hory.

Stravování

My byly spokojené.Polopenze je jednoduchá,ale dostačující.Snídaně-salám,sýr,šunka,vejce,jogurt,lupínky,med,kompotované broskve,sladké pečivo,bílý chléb/veka/,káva,rajčata,okurek,čaj,mléko,.Večeře různé-polévka,brambory,hranolky,zapékaná zelenina na řecký způsob,někdy malé grilované rybky,musaka,,stále rajčata,okurek,zelí,někdy meloun,jablko,broskev,nanuk po večeři jako dezert.Na bohaté jídlo ale musíte do 5*hotelu.Zde je to chudší,ale dobré.Přes den vám na oběd udělají výborné suvlaki/špíz/ za 2Eu nebo grilované maso či rybu za daný obnos.Mají to velmi dobré,takže taverny ani moc navštěvovat netřeba.

Další služby

Pro nás služby byly výborné.Nabídky výletů pro milovníky historie velmi dobré.Vše máte na nástěnce v hotelu.Navíc jsou každý večer dostupné i delegátky.

Helena Chmelařová
29.09.2018
6,3
UBYTOVÁNÍ 5
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 3
Nádherné a čisté moře, pláž však neudržovaná, v písku všechno možné.

Dovolená díky moři a počasí příjemná. Městečko malé, ale kdo nehledá zábavu nebude zklamán. Tam klidně znovu, ale ubytování bych volila jiné.

Celkový dojem

Dovolená díky moři a počasí příjemná. Městečko malé, ale kdo nehledá zábavu nebude zklamán. Tam klidně znovu, ale ubytování bych volila jiné.

Poloha

Okolí hotelu dost nemilé, rozestavěný hotel v těsné blízkosti a bohužel i odpadky. Hodně zavřených budov ve špatném stavu, nepůsobí to moc vesele. Na druhé straně je na Peloponesu co vidět a koho baví historie bude spokojený. Výlety jsou různé a myslím, že si každý vybere.

Ubytování

Úklid na pokojích každý den, vadily jen technické nedostatky - nefunkční polovina světel na pokoji, vadná a nečistá sprchovací hlavice, porouchaný koš na použité toaletní papíry(nášlapný systém), kryt kanálku na podlaze pokroucený a stále vypadávající. Měla jsem objednaný pokoj k bazénu kvůli strachu ať nekoukáme někde na smetiště, to bylo v pořádku, až na to, že pod balkonem je sezení a tam se kouřilo, v tom horku mít pokoj plný cigaretového kouře pro mne jako nekuřáka bylo velmi nepříjemné. Ale to člověk nemůže vědět dopředu. Hotel je doopravdy rodinného typu jak je uvedeno v nabídce, majitelé příjemní. ale přes víkend tam byla s nimi i celá velká rodina s dětmi a ten hluk a křik byl pořádný. Řecko mám moc ráda a příště budu vybírat pečlivěji, snad se podaří. Ale i tak celkem pěkná dovolená.

Stravování

Strava v hotelu dost fádní,stejné chuti, na to jak je řecká kuchyně rozmanitá a chutná tak dost velké zklamání.málo ovoce slabá nabídka i na snídani.

Další služby

Obě paní delegátky velmi příjemné, mladší jen potřebuje více zkušeností ve slovním projevu.

Dana Langová
26.09.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Naše dovolená v Řecku

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni, doporučujeme.

Celkový dojem

S dovolenou jsme byli velmi spokojeni, doporučujeme.

Miloslav Bílek
25.09.2018