Recenze - RITSA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
8,5
29 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
8,4
SLUŽBY
8,7
OKOLÍ
8,4
STRAVA
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pelopones - Tolo- Ritsa hotel

krásné a klidné letovisko, pěkné romantické pláže, klidné a teplé moře s ostrůvkem a kostelíkem, kam se dá zajet se šlapadlem, velice romantická místa s tavernami s nádhernými výhledy na moře a přístav, výlety za památkami Řecka- Atheny, ...

Celkový dojem

krásné a klidné letovisko, pěkné romantické pláže, klidné a teplé moře s ostrůvkem a kostelíkem, kam se dá zajet se šlapadlem, velice romantická místa s tavernami s nádhernými výhledy na moře a přístav, výlety za památkami Řecka- Atheny, Mikény, Korint, Epidaurus, noční plavba do Navplia se západem slunce , plavba na ostrov Hydra a Speces, měli jsme štěstí, že nás chvilku doprovázeli i delfíni -krásné ostrovy atd.....Hotel Ritsa vyloženě vkusný, rodinný, poskytující vše potřebné, výborná řecká kuchyně, personál rozumí česky, velice ochotný včetně majitelů. Byli jsme tam v roce 2011, vrátili se letos 2019, stejně pěkné, stejně nádherná dovolená. Děkujeme:)

Poloha

moře kousek, písečné pláže, romantická zákoutí, pěkné taverny, obchody, přístav, pěkné večerní procházky po celém Tolu

Ubytování

ubytování vkusné, každý den se uklízelo, kousek od moře, bazén k dispozici, slunečník na pláž k dispozici, ochotní a vstřícní majitelé i veškerý personál, výborná řecká kuchyně

Stravování

Jak v hotelu, tak v tavernách, výborná řecká kuchyně, víno, vše:)

Další služby

Vše v pohodě, delegátky denně večer k dispozici, vše vysvětlí, informují, není co dodat:)

Manželé Lavičkovi
01.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Dovolená Řecko - hotel Ritsa

Ritsa je hotel v městečku Tolo. Je cca 100 m od pláže. Měli jsme koupený pobytový zájezd s možností nákupů výletů, které jsme nevyužili. Půjčili jsme si auto a jezdili jsme si sami.

Celkový dojem

Ritsa je hotel v městečku Tolo. Je cca 100 m od pláže. Měli jsme koupený pobytový zájezd s možností nákupů výletů, které jsme nevyužili. Půjčili jsme si auto a jezdili jsme si sami.

Poloha

Čistá písčitá pláž s velmi pozvolným vstup do moře je cca 100 m od hotelu. Ritsa je ve velmi klidná část Tola, nejbližší supermarket prakticky "za rohem". Poblíž na skalnatém pahorku místní naleziště Asini - upravený volně přístupný areál s popiskami v řečtině a angličtině s krásným výhledem na okolí. Vhodné místo pro výlety do Nafplia, Korintu, Epidaurusua Mykén.

Ubytování

Rodinný hotel stranou od rušné hlavní třídy. Menší dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami (palanda) vybavený klimatizací, s výhledem na rozestavěný hotel, dostatek úložného prostoru. Denní úklid a pořádek. Ve dveřích na balkon byli sítě proti hmyzu, na noc jsme zapínali Raid.

Stravování

Využívali jsme polopenzi formou bufetu. Snídaně - 1druh uzeniny, 1 druh tvrdého sýra, vajíčko na tvrdo, jogurt, lupínky, kompot, marmeláda, pečivo. Večeře - různé druhy zeleninových směsí, mas, polévka, ... všeho dostatek. Naše děti byly celý týden na hranolkách s kečupem:-)

Další služby

Příjemný personál, který rozumí i česky.

Lenka Vacinová
22.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pelopones je nádherný, hotel Ritsa nejlepší

Pelopones je nádherný ostrov. Odvezli jsme si spoustu zážitků a viděli mnoho krásných míst. Hotel Ritsa má skvělé majitele a nabízí perfektní služby. Ve srovnání se 4 hvězdičkovým all inclusive hotelem, který jsme navštívili loni, nás ...

Celkový dojem

Pelopones je nádherný ostrov. Odvezli jsme si spoustu zážitků a viděli mnoho krásných míst. Hotel Ritsa má skvělé majitele a nabízí perfektní služby. Ve srovnání se 4 hvězdičkovým all inclusive hotelem, který jsme navštívili loni, nás tento letos příjemně překvapil. Viamare skvělá cestovka s výbornými delegáty.

Poloha

Pláž u hotelu perfektní. Hotel je na konci Tola, takže je zde klídek. Tolo nabízí spousty taveren, obchodů a nejlepší Frozen jogurt, na který jsme hodili denně. Krásné byly noční procházky po pláži, která je opravdu dlouhá a dojdete po ní až do přístavu. Pokud se vyšplháte na zdejší kopce, získáte nezapomenutelný výhled na celé Tolo a moře. Doporučuji navštívit nedaleké Nafplio, které nás okouzlilo.

Ubytování

Rodinný hotel s řeckou atmosférou. Pokoje po rekonstrukci opravdu pěkné. Výhled na moře sice ruší rozestavěný hotel, jenže my byli stejně skoro pořád venku, takže nám to bylo jedno.

Stravování

Jsem konzervativní, tudíž mi k snídani stačí každý den jogurt a croissanty. Obědy od majitelů výborné, doporučuji tzatziky a kebab. Večeře většinou také výborné, jen bych uvítala větší výběr salátů.

Další služby

Úklid pokojů občas pokulhával, ale zbytek služeb byl stoprocentní. Oceňuji nabídku obědů za skvělé ceny, kdy majitelé grilují a jídlo je fantastické. Dále oceňuji zdarma slunečníky na pláž a hlavně příjemné majitele.

Vendula Šustková
21.07.2019
7
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 5
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pro nenáročné

Celkový dojem tak napůl. Peloponés úžasný, pro ty, kteří chtějí něco vidět a zažít. Trochu špatně jsme pochopili význam rodinný hotel. V tomto případě nejen vlastnictví hotelu, ale i pro rodiny s dětmi. Za chování některých hostů nemůže ...

Celkový dojem

Celkový dojem tak napůl. Peloponés úžasný, pro ty, kteří chtějí něco vidět a zažít. Trochu špatně jsme pochopili význam rodinný hotel. V tomto případě nejen vlastnictví hotelu, ale i pro rodiny s dětmi. Za chování některých hostů nemůže hotel ani CK, bohužel tady se hodně projevilo, že dnešní děti se vychovávají nevýchovou. Bezohlednost některých rodičů nám tak dovolenou kazila. Hotel je ryze pro českou klientelu, pro někoho klad, pro někoho ne. Ještě bych zmínila, že cesta z letiště trvá 2,5 hodiny, s jednou přestávkou, takže je to docela daleko.

Poloha

Pláž v Tolu je krásná, čisté moře. Jinak Tolo na nakupování nic moc, lepší je si zajet do Nafplia nebo Argosu. Nedaleko hotelu (cca 15 minut procházkou, bohužel po silnici) je krásné archeologické naleziště Asini, nově otevřené, všechno upravené, čisté, s multimediální místností a vstupem zdarma. Doporučujeme návštěvu, i když paní delegátka říká nic moc. (Byla tam?)

Ubytování

Hotel je blízko moře, majitel půjčuje hostům slunečníky na pláž zdarma. Klimatizace a trezor zdarma - velké plus. Pokojíček malinký, ale pokud se jdete jen vyspat, jde to.Velké mínus - měli jsme pokoj s bočním výhledem, což by nevadilo, nepotřebujeme vidět na moře, ale pokud si chtěl člověk sednout večer na balkonek, koukal na rozestavěný hotel. Škoda, že sem nejdou dát fotky, možná by si leckdo pobyt rozmyslel.

Stravování

Snídaně nic moc, klasika dvouhvězdičkového hotelu, ale hlad nebyl. Chtělo by to obměnit salám a sýr, každý den stejný. Jinak vejce natvrdo, rajčata, občas párečky, 1x za pobyt vejce smažená. Sladká buchta a malé croissanty (Lidl?), jogurt, lupínky, džem, med, kompotované broskve (všude prodávají místní broskve a meruňky, byl by problém místo kompotu čerstvé ovovce?), krájená veka. Holt to chce střídat, doma si taky nenaložím všechno dohromady. Káva z prášku, čaj, kakao, džus z prášku. Večeře byly moc dobré, výběr ne až tak velký, ale chutné a dostatečné množství. Maso, zelenina, přílohy, saláty, většinou i jeden druh ovoce, 1x nanuk z Lidlu.

Další služby

S ostatními klienty jsme se shodli, že by měla paní delegátka uvažovat o změně zaměstnání, je slušně vyhořelá. Co se týká výletů, bylo by potřeba větší propagaci. My jsme jezdili po výletech sami, kromě jednoho, ale kdyby na úvod dovolené paní delegátka věnovala více času povídání o Peloponésu, byl by určitě větší zájem. Výlet do Athén byl super, paní delegátka má skvělé znalosti, je vidět, že Řecko miluje. Ale chování ke klientům už je za hranicí. A navíc dává špatný příklad nové mladé kolegyni. Auto jsme si půjčovali sami v půjčovně, takže nemohu hodnotit. Těšili jsme se na řecký večer, den před akcí byl zrušen.

Martina Urbanová
04.07.2019