Recenze - ARIS

Zobrazit ubytování
8,8
4 hodnocení
8,5
UBYTOVÁNÍ
8,8
SLUŽBY
9,8
OKOLÍ
8,3
STRAVA
8,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Krásná dovolená

Moc pěkná dovolená

Celkový dojem

Moc pěkná dovolená

Poloha

Moře už v červnu velmi teplé, mělké, čisté, plné rybek. Pláž čistá, písčitá.

Ubytování

Hotel leží na krásném místě přímo na pláži. Pokoje s výhledem na moře - nemohla jsem se vynadívat.

Stravování

Poctivá řecká kuchyně.Dostatek zeleniny. Měli jsme AI a byli jsme spokojeni.

Další služby

Úklid probíhal denně. Dost se nosil písek z pláže do pokojů . Možná by se dala umístit oplachovací hadice nebo kohoutek ke všem vstupům. Služby delegátky Květy v pořádku. Rozhodně doporučuji jet na výlet, protože její znalosti a vyprávění jsou neocenitelné. Za nás Athény 1*. Argolida - výborná a výlet do nočního Nafplia má rozhodně své kouzlo.

Jitka
20.06.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
Krásná pohodová dovolená, tak jako každý rok v hotelu Aris.

Všeobecná spokojenost.

Celkový dojem

Všeobecná spokojenost.

Poloha

Oceňujeme čistou pláž a moře přímo u hotelu.

Další služby

Se službami delegátky Květy Reichlové jsme byli naprosto spokojeni. Ocenit nutno zejména způsob jednání, historický přehled a znalost řečtiny.

Koštová Alena
16.09.2018
7,3
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 6
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Pěkná dovolená, moře průzračné, teplé, klidné.

Pohodová dovolená, strava poněkud jednotvárná, hlavně snídaně, ale vařeno velmi chutně. Měli jsme polopenzi, k večeři zdarma voda.Hotel na pláži, lehátka zdarma ihned u vody. V případě obsazenosti hotelu nutno si přivstat a rezervovat si ...

Celkový dojem

Pohodová dovolená, strava poněkud jednotvárná, hlavně snídaně, ale vařeno velmi chutně. Měli jsme polopenzi, k večeři zdarma voda.Hotel na pláži, lehátka zdarma ihned u vody. V případě obsazenosti hotelu nutno si přivstat a rezervovat si lehátko ručníkem. Pláž velmi malinká a nebylo kam si dát vlastní osušky.Velmi zajímavé výlety, velký výběr a ne moc drahé. Hotel na klidném místě, v blízkosti krámky, taverny, zmrzliny. Řekové jako vždy ochotní, příjemní, až na poněkud zvláštníhopřístupu - asi syn majitele, který sbíral nádobí při jídle. Bez úsměvu, strohý, beze slov, celkově působil nepřístupným dojmem, jako by ani nebyl Řek.

Ubytování

I když jsme měli zaplacen hlavní hotel Aris - byli jsme ubytováni hned vedle - Aris II a řekla bych, že to bylo přímo na střeše.Pokoj byl po rekonstrukci, čistý, prostorný, koupelna velmi malinká, ale na sprchování stačilo. Štěstí bylo, že klimatizace fungovala perfektně, jinak bychom se asi upekli, nad námi už jen obloha a slunce. Prostorná terasa, pokud jsme neseděli pod slunečníkem, byl shora pěkný výhledna moře a hory. Po mém sdělení paní delegátce Květě, nebyla vůbec chuť situaci řešit. Ale nakonec jsme si zvykli a byli i rádi, měli jsme tam opravdu úplné soukromí a klid.Pravidelná výměna ručníků, čisto - úklid na 1.

Stravování

Snídaně každý den stejné, ale každý si mohl vybrat, výborné jogurty, ovoce.Večeře skromnější, ale velmi chutné, jako dezert každý den červený meloun a nějaké pudinky.Přesto, že jsme byli u moře ani 1x nebyla ryba, což mě překvapilo. Ale samozřejmě bylo možno si ji objednat hned v blízké taverně.Dovolená pěkná, ale asi bych se už do stejného hotelu nevracela.

Další služby

Přístup paní delegátky jsem již popsala, ale jinak perfektní znalost historie, velmi poutavé vyprávění o Peloponésu při výletech.Výletů velký výběr, pěkná noční plavba lodí do městečka Nafplio - doporučuji. Auto jsme si nepůjčovali.

Rácová Darja
03.09.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Krásná dovolená, naprostá spokojenost.

Poloostrov Peloponés je krásně zelený a čistý, plný historie.

Celkový dojem

Poloostrov Peloponés je krásně zelený a čistý, plný historie.

Poloha

Pláž hned u hotelu, lehátka zdarma. Z hotelu tři schody na pláž, nad pláží bar a jídelna.

Ubytování

Ubytování bez připomínek, pokoj čistý, výhled na moře.

Stravování

Jídlo velice chutné, snídaně by mohly být trochu pestřejší (mohlo by být třeba tmavé pečivo).

Další služby

Velice jsme byli spokojeni s paní delegátkou Květou Reichlovou. Zajistila nám zapůjčení auta. Organizace výletů byla též v pořádku.

Hana Prokopová
17.07.2018