ANGELO   studia - recenze

Recenze

9,3
4 hodnocení
8,8 Ubytování
9 Služby
9,5 Okolí
9,8 Stravování
Řazení
8,5
Rozumná dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Klidná dovolená, bez problémů.
Celkový dojem
Klidná dovolená, bez problémů.
Okolí

Před apartmány výborná pekárna plná dobrot. Pláž písčitá přes silnici. Možnost pronájmu slunečníků za cca 8 Eur/set. Moře čisté s pozvolným vstupem. Možnost půjčení kajaků. šlapadel a malých člunů za poplatek. Živější centrum s obchody vzdáleno cca 300 metrů od apartmánu.

Ubytování

Starší nábytek, plně funkční. Omezené množství nádobí, pouze pro jednoduché vaření. Hezký výhled na moře, ale pouze horní patro.

Strava

Vlastní

Další služby

Pravidelný úklid, vynášení košů. Problém s uklizečkou, která svojí práci vykonávala v brzkých hodinách a nekompromisně se vnutila do pokoje za každých okolností. Majitel půjčuje bezplatně lehátka i slunečníky na pláž , jsou staršího data.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Ivana Vaňková, 20.08.2018
9,5
Krásná dovolená v Tole
8 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Všechno bylo super,příjemně jsme jsi odpočinuli,moc se nám tam líbilo.Vše na dosah ...
Celkový dojem
Všechno bylo super,příjemně jsme jsi odpočinuli,moc se nám tam líbilo.Vše na dosah ruky,supermarkety,taverny....
Okolí

Okolí studia Angelo je moc pěkné,na dosah ruky pláž,krásné teplé moře.Dostatek místa na umístnění lehátka a slunečníku ,které nám zdarma půjčoval majitel studia.

Ubytování

Ubytování bylo dobré,bydleli jsme v Angelo I ,odkud byl krásny výhled na moře.Uklízečka nám uklízela každý den.

Strava

My jsme se stravovali sami.Taky jsme chodili na obědy do hotelu Ritsa,nebo do taveren.Jídlo bylo super,a cenově přístupní.Vedle studia Angelo je výborná pekárna,kde jsme si kupovali chléb,a výborné slané i sladké pečivo vždy čerstvě napečené.

Další služby

S paní delegátkou Květou jsme byli moc spokojeny.Má hodně vědomostí o mytologii Řecka.Nám vyprávěla cestou na fakultativní výlet do Delfy.Půjčili jsme si auto,navštívili Mykény a okolí.Moc milí lidi v autopůjčovně,jsme byli spokojeny.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iveta a Juraj, 20.08.2018
9
Pohodová dovolená, všechno na dosah ruky
9 Ubytování 8 Služby 10 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Přestože tato dovolená byla jedna z našich nejlevnějších, byla to jedna z ...
Celkový dojem
Přestože tato dovolená byla jedna z našich nejlevnějších, byla to jedna z nejlepších. Vše bylo na dosah a navíc žádný turistický "velkoprůmysl", který nesnášíme. Písečná pláž hned naproti hotelu přes silnici, mobilní WC a sprchy na pláži, zdarma zapůjčení slunečníků a lehátek složených na dvoře hotelu, hned u východu z hotelu supermarket a pekárna, stravování asi 100 m za rohem v hotelu Ritsas (polopenze - jednoduchý bufet) kvalitní, chutné, všeho dostatek.
Okolí

V Tolo se nám moc líbilo, pláž dlouhá, široká, čistá a na dosah, dost místa mezi organizovanými úseky pro vlastní (půjčený) slunečník. Moře 27°C, ráno čisté, k večeru vyplavovalo jednotlivé kusy igelitu, takže jsme měli možnost na vlastní kůži pochopit, co je "plastová kalamita" v mořích a oceánech... Na pobřežní promenádě obchody, taverny a j. Navštívili jsme trhy v Nafplio (v sobotu, ač pí delegátka tvrdila, že jsou jen ve středu, kdy tam Ona pořádala výlet).

Ubytování

Ubytování v klidném prostředí ve dvoře se zelení, kde většinou nerušil provoz na přilehlé silnici, s výhledem na mořskou stranu. Za budovou atrium s posezením a houpací lavicí, citroníky a jiná zeleň.Čisto, denní úklid, výměna prádla asi 2x za pobyt. Příjemný personál.

Strava

Polopenze je v podobě jednoduchého bufetu. U snídaně dobrý výběr pečiva (croissanty, bábovka a pod.), chléb, čaj, káva, kvalitní a chutný juice, šunka, plátkový sýr, párečky, rajčata, broskvový kompot, jogurt, 2 druhy marmelády... K večeři 2 základní jídla (např. pečené kuře nebovepřové a těstoviny v různé úpravě) a alespoň 2 druhy přílohy (rýže, br. kaše, hranolky...). Hranolky byly každý den, zpočátku se moc nedařily, později už byly lepší. Denně byl zeleninový salát, po večeři ovoce nebo nanuk.

Další služby

Služby je nutné rozdělit na služby hotelu (ocenili jsme vybavení k zapůjčení - slunečníky a lehátka, které jsme si denně nosili na pláž a zpět; bylo v dostatečném množství, ještě dost zbývalo) a služby delegátky, která byla očividně zaměřena na hotel Ritsas, kde se stravovala a studia Angelo šla tak trochu mimo ni, takže tvrdila např., že slunečník je možné zapůjčit jen v Ritsas...

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef, 14.08.2018
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená s hezkým ubytováním na nádherné pláži
Celkový dojem
Krásná dovolená s hezkým ubytováním na nádherné pláži
Strava

jedl jsem v hotelu Ritsa výborné snídaně i večeře

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Pavel Ženíšek, 08.08.2018

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour