Recenze - PORTO PLAZA

Zobrazit ubytování
9,1
5 hodnocení
9,6
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
8
OKOLÍ
9
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Vše v pořádku

Celkově super .Vhodné pro milovníky klidu - žádné krámy,žádný hluk ,prázdné pláže.

Celkový dojem

Celkově super .Vhodné pro milovníky klidu - žádné krámy,žádný hluk ,prázdné pláže.

Jan Fedák
17.09.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 10
Limnos koncem června 22.6. - 3.7.

Těšili jsme se. Hotel se nám líbil i light inclusive. Na 1. schůzce s delegátkou Alicí jsme se dozvěděli, že na ostrově neexistuje místní autobusová doprava (jen možnost taxi za 13 EUR do Miriny a za 13 zpět), o společný výlet autobusem po ...

Celkový dojem

Těšili jsme se. Hotel se nám líbil i light inclusive. Na 1. schůzce s delegátkou Alicí jsme se dozvěděli, že na ostrově neexistuje místní autobusová doprava (jen možnost taxi za 13 EUR do Miriny a za 13 zpět), o společný výlet autobusem po ostrově nebyl zájem, protože majitelé ŘP si pronajali auta. A ještě jsem onemocněla (žaludeční potíže) - delegátka mě doprovodila do nemocnice, kdy mě 3 dny hospitalizovali a vyléčili. Trochu se nepovedlo počasí, ale když jsem se vrátila z nemocnice, začalo svítit slunce a moře bylo teplé. A tak bylo koupání skvělé. Měli byste v katalogu upozornit na dopravní možnosti (nemožnosti) na Limnosu.

Poloha

Okolí hotelu - je na opuštěnějším místě, ale pásly se tam ovce, pláž byla trochu oblázková, ale bylo tam písečné místo pro bosou nohu, aby mohla do vody. Na pláži byl písek, pak oblázky a pak zase písek. Ale jela jsem za plaváním a koupáním a to bylo dobré, voda teplá.

Ubytování

Ubytování v Porto Plaza bylo příjemné.

Stravování

Měli jsme all light inclusive - takže dobré

Další služby

Delegátka Alice byla výborná a starostlivá, jak jsem psala výše, o výlety nebyl zájem a ani já ani můj partner nemáme ŘP k pronájmu vozidla a vlastně ani nejsme tak bohatí (jsme důchodci), abychom příliš utráceli. Za výlet bychom rádi zaplatili, máme s VTT dobré zkušenosti z předchozích výletů (Peloponés, Olympská riviéra, Samos ad.)

Mgr. Božena Kubrová
14.08.2018
9
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Spokojenost ve všech směrech :-)

Dovolenou jsme si užili a na stejné místo se jistě ještě někdy vrátíme.

Celkový dojem

Dovolenou jsme si užili a na stejné místo se jistě ještě někdy vrátíme.

Poloha

Limnos je turismem nepolíbený ostrov. Najdete zde klid, protože po turistech ani noha, potkáváte jen místní. Hotel je v kopečku, takže nedoporučuji lidem, co se špatně pohybují. Když sejdete svah z hotelu a přejdete místní komunikaci (po které přejede kolem pěti aut za den, je zde opravdu klídek), můžete si vybrat ze dvou pláží: 1. když se dáte doprava, ujdete cca 50 m a jste tam. Na pláži je klid, moře je nádherně čisté, nicméně je zde 1-2 m široký pás kamenů, který se musí přejít, proto doporučuji boty do vody!!! Bar na pláži funguje dobře, pokud chcete lehátka a slunečník zdarma, měli byste si v baru něco koupit, ale přišlo nám, že to barman nijak nehlídá.2. pláž je když se dáte doleva, ujdete cca 150 m, pláž se jmenuje Ratatonga. Moře opět krásné, průzračné, zde navíc nejsou téměř žádné kameny. Nicméně pláž je oblíbená u místních, takže počítejte s tím, že je tam živo. Navíc už si musíte něco koupit na baru (hlídají si to), abyste měli lehátka a slunečník, a zde je pití dražší než na první pláži.V okolí je jeden minimarket a tuším, že jen jedna taverna (příjemná, hezký zážitek).Všude je klid, je to takový zapomenutý ostrov. Nehledejte žádné diskotéky nebo ruch.

Ubytování

Hotel je ve velmi dobrém stavu, je na něm znát, že je novější. Pokoje malé, my měli kromě dvoulůžka ještě 2 přistýlky v podobě palandy a přišlo mi, že jen pro dva lidi by byl pokoj akorát. :-) Jinak čisto, stále hezky vymalováno, nábytek není oprýskaný. Málo úložných prostorů - opět spíše pro dva lidi. Doporučuji si přibalit s sebou pár ramínek na šaty. Koupelna celkem prostorná, doporučujeme neplýtvat vodou nejen z důvodu, že jste na ostrově, ale i proto, že trubky jsou úzké, tak aby se vám voda odtokem nevracela zpět.Úklid každý den, sem tam mravenci.

Stravování

Co se jídla týče, tak já byla nadšená. Bufetové snídaně a večeře, obědy servírované. Je pravda, že k snídani bylo každý den to samé, nicméně výběr byl velký (vajíčka na 4 způsoby, párky, několik druhů sladkých i slaných koláčů, buchty, müsli, řecký jogurt...), večeře byly bohaté (polévka, těstoviny, dušená zelenina, výběr ze dvou druhů mas, přílohy; střídalo se to a každý si vybere). K obědu polévka a servírované hlavní jídlo, což byla vždycky nějaká řecká specialita. Zelenina, feta a olivy vždy k dispozici dle libosti.

Další služby

Výborná delegátka, pravidelně docházela do hotelu a byla k dispozici. Mně velmi ochotně pomohla zprostředkovat speciální přání. :-) Všichni se v hotelu snaží, sem tam něco zkusí říct i česky, u jídel byly české popisky.

Alžběta Marko
06.08.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Úžasná dovolená a destinace.

Ten kdo miluje ticho, klid, samotu a neporušenou destinaci turismem, je na správném místě. Ostrov Limnos je krásný, stojí za to si ho projet křížem krážem zapůjčeným autem a vidět ty překrásné, prázdné a čisté pláže, moře a ostatní ...

Celkový dojem

Ten kdo miluje ticho, klid, samotu a neporušenou destinaci turismem, je na správném místě. Ostrov Limnos je krásný, stojí za to si ho projet křížem krážem zapůjčeným autem a vidět ty překrásné, prázdné a čisté pláže, moře a ostatní zajímavosti ostrova, včetně vykopávek a historických památek a samozřejmě i jeho úžasné domorodé obyvatele. Je také dobré vyzkoušet jejich gastronomii a to hlavně v tavernách specializujících se na ryby a mořské plody. Dovolená na Limnosu je pro lidi, kteří netouží po diskotékách, promenádách, tržnicích a lidských mraveništích.

Poloha

Vše čisté … moře s pozvolným vstupem, pláže, hotel, pokoje, jídelna.

Ubytování

Hotel Porto plaza je nový, takže vše je v něm hezké, bez jakýchkoliv závad. Všechny pokoje mají výhled na moře. Úklid pokojů, výměna ručníků atd., vše v nejlepším pořádku. Personál vždy usměvavý.

Stravování

Jídlo bylo výborné, rozmanité a v našem hotelu i s českých nádechem, protože zde i mnoho čechů bylo a zřejmě i stále je. V tavernách výborné řecké speciality, které stojí za to ochutnat. Obsluha, jak na hotelu, tak v tavernách, velmi pohodová, profesionální a vždy usměvavá. Jedním slovem super.

Další služby

Naše delegátka, paní Kelemaníková, byla neskutečně ochotná a úžasná. Nám velmi pružně zařídila zapůjčení auta na tři dny. Po celou dobu se o nás od samého začátku příletu, až po samotný odlet, starala.

Lubomír Markl
27.07.2018