Recenze - PARA THIN ALOS

Zobrazit ubytování
9,2
13 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,5
OKOLÍ
8,4
STRAVA
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Krásná klidná dovolená

Výborný, avšak i díky příznivému počasí, jen moře už moc teplé koncem září nebylo.

Celkový dojem

Výborný, avšak i díky příznivému počasí, jen moře už moc teplé koncem září nebylo.

Poloha

Pro nás výborné, hned na pláži, malý bazén, který nikdo nevyužíval.Dostatek lehátek - zdarma, malý bar s i po sezoně dlouhou otevírací dobou.Asi 15 m malá samoobsluha, výborně zásobená. Není to však pro turisty, kteří neočekávají naprostý klid. Autobusová doprava neexistuje, taxík do Myriny velice drahý, nutnost pro výlety zapůjčit auto. Konec září- jedna taverna poblíž, jeden obchod- nám to ale naprosto vyhovovalo

Ubytování

Příjemný malý areál přímo u krásné pláže s čistým mořem.Měli jsme bohužel ten nejmenší pokoj ale dostačující, vše tam bylo k dispozici, kuchyňské vybavení chudší ale na malé vaření dostačovalo.Hlavně vše čisté.

Stravování

Měli jsme vlastní, v krámku vše nutné k dostání, na večeři jsme několikrát byli v 50 m vzdálené taverně, kde moc dobře vařili.

Další služby

Příjemní majitelé hotel velmi dobře udržují.Výborný úklid, sněhobílé osušky.

Dana Kolaříková
03.10.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Řecko opět nezklamalo

výborný dojem

Celkový dojem

výborný dojem

Eliška Procházková
25.08.2019
9,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Řecko zase nezklamalo

výborný dojem

Celkový dojem

výborný dojem

Poloha

Moře pohádkové,úžasná koupačka,ostatní řečeno výše....

Ubytování

Ubytování v Parathinalos jsme zvolili po pečlivém zvážení a přečtení mnoha recenzí.Hlavním požadavkem,zadaným do filtru byl KLID.Očekávání bylo téměř splněno.Nikde neobtěžuje žádná hudba ani zvuky ze silnice,která zde končí/prozatím.../Na pláži klid a volnost,pokud nepočítáme pár cizích hlučnějších hostů navíc o státním svátku či víkendu.Velkou devízou zde je písečné mělké podloží,které si mnozí oblíbili k zdravotním procházkám po vodě.Ikdyž někdy fouká vítr,ve zdejší zátoce je moře vždy klidné.Klid a pohodu narušovala pouze hlučná klimatizace,ale to je záležitost některých neuznalých klientů,kteří nepřiměřeně své pokoje vymražují často se sluchátky na uších a při otevřených oknech.Pan domácí v souvislosti s tím opakovaně na toto upozorňoval.Dalším "koloritem "tohoto hotelu je neustálé mlácení dveřma,které jsou kvůli průvanu chytře opatřeny podložkami a každý ohleduplný klient si s tím po prvním dnu poradí tak ,aby neobtěžoval sousedy .V našem turnusu však největší kamenem úrazu byly 2-3 italské rodiny,ubytované v bungalovech na dvorku u bazénu,které rázem charakter této lokality změnily na italské sídliště.Na balkoně má každý slunečník,je zde však málo místa na sezení,hluk z klimatizací a od italských hostů,takže nebyl možný k používání.Také plavky není kam pověsit....

Stravování

Měli jsme předplacené večeře v Porto Plaza.Doslova "přežíračka" s možností polévky ,bufetového předkrmu i desertu.Hlavní chod servírovaný,jeden nápoj zdarma a voda neomezeně.A opět- nikde k jídlu neobtěžuje hudba!!

Další služby

Úklid byl přepečlivý,majitelé starostliví,delegátka kvalitní a příjemná.Pro poznání ostrova je vypůjčení auta nutností,na popisy výletů se však raději zeptat 2x.Ku příkladu skalní útvary Faraklo několik rodin "přejelo", a nenašli tu hlavní atrakci.Také slané jezero se hledalo velmi obtížně.Stejně tak nájezd k horské túře na kapli Panagia Kakkaviotissa ve skalách...Jinak úžasných pláží spousta-jedna hezčí jak druhá..

Eliška Procházková
24.08.2019
8,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Příjemná a klidná dovolená

Prožili jsme příjemnou a klidnou dovolenou na hezkém místě. Ubytování bylo na velmi solidní úrovni - kuchyňka s ledničkou, TV, klimatizace, denní úklid a to vše několik metrů od pláže. Ta sice byla kamenitá, ale vstup do moře byl přes ...

Celkový dojem

Prožili jsme příjemnou a klidnou dovolenou na hezkém místě. Ubytování bylo na velmi solidní úrovni - kuchyňka s ledničkou, TV, klimatizace, denní úklid a to vše několik metrů od pláže. Ta sice byla kamenitá, ale vstup do moře byl přes dřevěné schůdky, které vedly k písečnému dnu křišťálově čistého moře. Na pláži k dispozici lehátka a bar. V těsné blízkosti byla i písečná pláž. Naše oblíbené večeře jsme realizovali v řecké taverně s vynikající kuchyní a příjemnou domácí atmosférou na druhém konci vesnice, kam jsme docházeli podél pobřeží příjemnou procházkou. Jen neradi jsme odjížděli z tohoto krásného místa, které se zapsalo do našich vzpomínek jako jedno z nejpříjemnějších.

Poloha

Starostlivost a pečlivost majitelů byla patrná i na pozemku a přilehlé pláži. K dispozici dostatek lehátek, bar se stolky a velmi hezky udržovaná zeleň. Obchod v těsné blízkosti s dostatkem základních potravin a nápojů.

Ubytování

Pokoj byl vybaven vším, co je na dovolené třeba a to vše s denním úklidem. Kuchyňka, lednička, TV, klimatizace, sejf, sprcha umyvadlo a balkónek s výhledem na moře. Zde máme snad jedinou výhradu - klimatizační jednotka umístěna na balkóně. Zabírá již tak skromný prostor a pokud je zapnuta, nedá se na balkóně sedět.

Stravování

Navštěvovali jsme vzdálenější tavernu "Západ slunce", kde byla příjemná obsluha a solidní výběr sea food. Měli výborné červené víno. Tavernu, která je v sousedství našeho ubytování jsme navštívili jednou a to na několik minut. Vadila nám znatelná neochota personálu a tak jsme odešli.

Další služby

Delegátka plnila své povinnosti odpovědně. Dle našeho názoru zbytečně omlouvala některé povinnosti jako například "používání toaletního papíru". V Řecku to tak je všude a všichni s tím počítáme.

Pavel Horák
04.08.2019