Recenze - PARA THIN ALOS

Zobrazit ubytování
9,3
8 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
9,5
SLUŽBY
9,8
OKOLÍ
7,9
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 8
krásné klidné místo

Velmi příjemné ubytování přímo u moře, milá rodinná atmosféra, čisté moře a téměř prázdná pláž.Byli jsme s dětmi, pro které to bylo skutečně ideální místo, hojně využívaly i malý bazének v areálu.Měli jsme pobyt bez jídla, krámek se ...

Celkový dojem

Velmi příjemné ubytování přímo u moře, milá rodinná atmosféra, čisté moře a téměř prázdná pláž.Byli jsme s dětmi, pro které to bylo skutečně ideální místo, hojně využívaly i malý bazének v areálu.Měli jsme pobyt bez jídla, krámek se základními potravinami se nachází 50m od ubytování, takže jsme naprosto nestrádali, v pokojích jsou kuchyňky se základním vybavením. Na večeře jsme chodili do taverny, vyzkoušeli jsme večeři v hotelu Porto Plazza, několikrát jsme jedli na výletě v Myrině, kde opravdu je z čeho vybírat. 3 dny jsme projížděli ostrov půjčeným autem, všude byly krásné pláže, navštívili jsme některé doporučené památky. Paní delegátka nám ve všem ochotně pomohla a dobře poradila.

Poloha

klidné místo téměř bez lidí, pláž čistá, oblázková s deštníky zdarma u našeho ubytování, o pár desítek metrů vedle již byla písečná. Vstup do moře povlovný, v moři na dně písek, pouze na kraji asi 10m pás oblázků

Ubytování

příjemné, čisté

Stravování

taverna Akrogiali, kam jsme chodili, byla příjemná, ale ve srovnání s Myrinou dražší a užší výběr jídel, mladík který obsluhoval se dost obtížně domlouval anglicky. Jídla dobrá. V hotelu jídlo dobré.

Další služby

paní delegátka nám zajišťovala pronájem vozu a radila s výlety, vše proběhlo výborně

Jitka Pečírková
27.08.2018
9,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 9
Prostě pohoda

Popravdě první dojem nebyl až tak úžasný,ale to pak bylo skvělé pokud někdo potřebuje vypnout a načerpat nové síly úžasné doporučuji.

Celkový dojem

Popravdě první dojem nebyl až tak úžasný,ale to pak bylo skvělé pokud někdo potřebuje vypnout a načerpat nové síly úžasné doporučuji.

Ubytování

překrásné

Další služby

vše dokonale čisté

Zuzana
21.08.2018
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 7
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pohádková dovolená

Místo určené pro naprosto klidnou a odpočinkovou dovolenou. Rodina se o objekt výborně stará, všude je čisto, krásná zahrada, lehátka na pláži jsou každý den umytá. Nikde žádné odpadky. Maličký market u silnice má vše potřebné. Na baru ...

Celkový dojem

Místo určené pro naprosto klidnou a odpočinkovou dovolenou. Rodina se o objekt výborně stará, všude je čisto, krásná zahrada, lehátka na pláži jsou každý den umytá. Nikde žádné odpadky. Maličký market u silnice má vše potřebné. Na baru výborné frapíčko, saláty a na nich sýry z místních farem. Ranní budíček- kohouti, kozy a zvonky ovcí z farmy za kopcem.Prostě nádhera. Stravovali jsme se v hotelu Porto Plaza, jídlo výborně připravené, tradiční řecké.Jediné čím jsme byli zaskočení, že CK nabízí několik výletů a bylo jich tak málo, že jsme se na žádný nedostali. Pak je nutné půjčit auto a ostrov si prohlédnout sami. Do Miriny lze objednat taxi přímo na baru. Pro milovníky rušných večerů je nutné jet do Miriny.Nám klid naprosto vyhovoval, byli jsme spokojeni.

Poloha

Pláž čistá, upravený vstup do vody.

Ubytování

Čisto, úklid každý den. Ložní prádlo vyměněno 3x.

Stravování

Stravovali jsme se v hotelu a jídlo bylo opravdu výborné.

Další služby

Výlet na moře milujeme, ale zřejmě cena 45eu nikoho nenadchla, tak za náš pobyt byl jen jednou.

Magda Behenská
16.08.2018
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Dovolená v oáze klidu

Pohodová dovolená v krásném prostředí, velmi pěkné ubytování u pláže. Klidné prostředí, milí majitelé, ticho a klid. Obchůdek se základními potravinami je hned přes silnici, u malého baru je možné dát si nápoje a malé občerstvení. Pohodlná ...

Celkový dojem

Pohodová dovolená v krásném prostředí, velmi pěkné ubytování u pláže. Klidné prostředí, milí majitelé, ticho a klid. Obchůdek se základními potravinami je hned přes silnici, u malého baru je možné dát si nápoje a malé občerstvení. Pohodlná lehátka na pláži zdarma, moře průzračné s písečným dnem. Taverna cca 150 m od ubytování.Limnos je krásný ostrov s mnoha plážemi - doporučuji půjčit si auto a projet ostrov. Jeden z velmi zajímavých výletů je do hor na písečné duny s pláží Gomati s velmi teplou vodou.Vhodné pro ty, co si chtějí odpočinout od každodenního shonu a stresu.

Poloha

Ve vesničce kousek za ubytováním končí silnice, jedná se tudíž o velmi klidné místo s krásnými výhledy na moře a hory.

Ubytování

Studia s klimatizací zdarma, s kuchyňkou ( se základním vybavením ), varná konvice, lednice s mrazákem.Celkem prostorný sprchový kout Všechna studia mají balkon.

Stravování

Služeb jsme nevyužili, stravovali jsme se sami - základní potraviny se dají nakoupit v krámku vzdáleném 20m, na větší nákup lze zajet do asi 6km vzdálené Myriny, kde jsou 2 větší supermarkety.

Další služby

Velmi vstřícný a profesionální přístup paní delegátky.Majitelé studií se perfektně starají, bydlí v místě ubytování, jsou ochotní a vždy k dispozici.

Alena Horáčková
06.08.2018