SLEVY AŽ 40% NA LÉTO 2021 + 5 % SLEVA NAVÍC PŘI PLNÉ ÚHRADĚ DO 31. 01.

Recenze - DIAMANTIDIS

Zobrazit ubytování
8
1 hodnocení
8
UBYTOVÁNÍ
9
SLUŽBY
10
OKOLÍ
5
STRAVA
8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 9
OKOLÍ 10
STRAVA 5
Vše bylo výborné

Krásný ostrov,turisty stále téměř nedotčený,výborné koupání na městské pláži,kde jsme plavali téměř sami-někomu by ovšem mohlo vadit,že bylo potřeba dojít na pláž půl kilometru hlavní silnicí bez chodníků a proplétat se mezi auty a ...

Celkový dojem

Krásný ostrov,turisty stále téměř nedotčený,výborné koupání na městské pláži,kde jsme plavali téměř sami-někomu by ovšem mohlo vadit,že bylo potřeba dojít na pláž půl kilometru hlavní silnicí bez chodníků a proplétat se mezi auty a motorkami,které nikdy nikomu nedají přednost-zvykli jsme si,hotel příjemný, čistý,velmi milý personál,někdy hlučný,jak to tak v hotelu bývá,jídlo dostačující,ikdyž jednotvárné a často něco došlo,ale nasnídal se každý- Pěkný,čistý bazén,stále prázdný,lehátka bez slunečníků,ale od 15.h ve stínu, s malou částí pro děti. Jinak pro děti bohužel v hotelu naprosto nic dalšího. Kdo chce cestovat, musí si pronajmout auto, žádná doprava zde nefunguje, autobus apod.nic. Městečko báječné, mezi hradbami, obchůdky, taverny, přístav, velmi malebné. Na tohle místo bychom se vrátili s radostí.

Další služby

Delegátka by la výborná, vyšla nám ve všem vstříc, ikdyž by nemusela-např.při přednostním odbavení na letišti s ohledem na malé dítě, které jsme měli s sebou,velmi milá a pozorná.

Hana Raiterová
06.08.2018