VÝHODY ZDARMA A AKČNÍ CENY DĚTÍ KONČÍ JIŽ 31. 1. 2020!

Recenze - VERONIKA

Zobrazit ubytování
8,5
8 hodnocení
8,6
UBYTOVÁNÍ
8,4
SLUŽBY
8,5
OKOLÍ
8,4
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Pafos - kouzelné místo na Kypru

Vzhledem k 3*hotelu nadstandartní ubytování, čistota i jídlo (polopenze).K moři cca 400m, několik nevelkých pláží s pískem, lehátka na čisté trávě.Do centra města (přístav) cca 20min. chůze ale v blízkosti hotelu dostatek obchodů i ...

Celkový dojem

Vzhledem k 3*hotelu nadstandartní ubytování, čistota i jídlo (polopenze).K moři cca 400m, několik nevelkých pláží s pískem, lehátka na čisté trávě.Do centra města (přístav) cca 20min. chůze ale v blízkosti hotelu dostatek obchodů i restaurací.

Němčanský
24.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Podzimní dovolená.

Byli jsme v hotelu Veronika již v roce 2016. Hotel je na výborném místě autobusová zastávka je před hotelem. Pokud si koupíte týdenní jízdenku za 20 euro objedete všechny památky v okruhu asi 30km. Tato jízdenka platí i na přestupy. ...

Celkový dojem

Byli jsme v hotelu Veronika již v roce 2016. Hotel je na výborném místě autobusová zastávka je před hotelem. Pokud si koupíte týdenní jízdenku za 20 euro objedete všechny památky v okruhu asi 30km. Tato jízdenka platí i na přestupy. Jízdenku koupíte v přístavu kde je konečná.Od hotelu 611 Harbor. Pokud požádáte dostanete i knížku s jízdními řády je zdarma. Jízdenky jedna jízda 1,5euro celodenní 5euro.

Poloha

Okolí hotelu krásné. Všude rostou pomeranče. mandarinky ,citrony. a banány.V době našeho pobytu ještě nebyly zralé.K moři je to kousek nebo můžete jet autobusem. Pláže jsou pískové . Při našem pobytu v září byly velké vlny a foukal vítr. Jinak velké teplo u moře pouze pod slunečníkem. Voda teplá a čistá. Spousta vodních atrakcí.

Ubytování

Letos jsme měli velký pokoj s rohovou vanou s výhledem do zahrady.Byli jsme překvapeni dárkem od manažera hotelu k manželovým 70narozeninám.Uklid byl každý den a ručníky měnili jak jsme potřebovali.Vše v naprostém pořádku.

Stravování

Měli jsme polopenzi ,abychom mohli chodit po památkách. Snídaně každý den stejná .l.Nejlepší byly sýry . Večeře se každy den měnila.Saláty několik druhu masa , ryba , moučníky a ovoce.. Proti roku2016 se personál v jídelně zlepšil. Zaměstnaci jsou velmi ochotni a rychli.Klientela hotelu je anglická polská a ruská. Na recepci velmi příjemní zaměstnanci.Snaží se s vámi domluvit i když žádny jazyk neumíte pořadně.U nás to vyhrála polština.

Další služby

Paní delegátka příjemná . Výlet do Famagusty nádherný.Nevýhoda ,že tento výlet není v českém jazyce.Bylo to rusky ,průvodkyně mluvila pomalu tak něco jsme porozuměli.

Věra
04.10.2018
8
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 6
spokojená dovolená v klidném prostředí

V hotelu jsme byli opakovaně,proto pro nás byla znalost prostředí výhodou. Cena zájezdu odpovídala. Se službami hotelu jsme byli spokojení, milý personál, rodinné prostředí, překrásná zahrada. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné ...

Celkový dojem

V hotelu jsme byli opakovaně,proto pro nás byla znalost prostředí výhodou. Cena zájezdu odpovídala. Se službami hotelu jsme byli spokojení, milý personál, rodinné prostředí, překrásná zahrada. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné prostředí a nemají přehnané nároky na stravu. Přestože byl výběr v bufetu stereotypní a omezený, vždy bylo jídla dostatek a bylo chutné.

Jana Ondrušková
26.09.2018
8
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 9
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Dovolená se povedla - Kypr se líbil partnerce i dceři.

Příroda a celkově Kypr nádhera. Počasí celkově ušlo. Zataženo se trefilo do našich výletů. Celkový dojem - pěkná dovolená pro dva dospělé a mladistvou za celkem za 85 000,-

Celkový dojem

Příroda a celkově Kypr nádhera. Počasí celkově ušlo. Zataženo se trefilo do našich výletů. Celkový dojem - pěkná dovolená pro dva dospělé a mladistvou za celkem za 85 000,-

Poloha

hotel a okolí celkově moc pěkné, pláže slušné až na větší množství chaluh a 3 dny obrovské vlny vlivem větru.

Ubytování

Hotel celkově slušný. Jídlo, chutné odpovídající 3 hvězdičkám. Pokoj pěkný, jen služby ohledně povlečení a výměny ručníků žádné. Za 10 dnů nikdo neměl snahu něco vyměnit - jen koše se vynášely.

Stravování

Služby All inclusive ohledně jídla a pití bez problému. Jen by se možná mělo občas obměnit jídlo nebo druh jídla. Celkově však spokojenost. Zákusky supr.

Další služby

Práce delegátky kvalitní - prodala nám výlety za cca 600 euro, které se nám skutečně moc líbily.

Richard
13.09.2018