Recenze - NAVARRIA

Zobrazit ubytování
5,1
3 hodnocení
5,3
UBYTOVÁNÍ
3,7
SLUŽBY
8
OKOLÍ
3,3
STRAVA
6,3
UBYTOVÁNÍ 7
SLUŽBY 2
OKOLÍ 8
STRAVA 8
Klidná a příjemná dovolená

Toto letovisko jsme navštívili již několikrát,takže jsme věděli co můžeme očekávat.Počasí vyšlo na jedničku a koupání v čistém a teplém moři bylo super.

Celkový dojem

Toto letovisko jsme navštívili již několikrát,takže jsme věděli co můžeme očekávat.Počasí vyšlo na jedničku a koupání v čistém a teplém moři bylo super.

Poloha

8-okolí hotelu příjemné,koupání super,pláž velice dobrá,blízko hotelu a málo turistů

Ubytování

Ubytování bych ohodnotil číslem 7.Úklid pokojů byl prováděn denně,uvítal bych častější výměnu ručníků a ložního prádla.Prostěradlo bylo za celý pobyt vyměněno pouze jedenkrát.

Stravování

8-stravování na velice dobré úrovni,dobrý výběr jídel, jak na snídani tak i na večeři

Další služby

Služby delegátky bych ohodnotil číslem 2.Viděli jsme ji pouze při příletu a odletu.Prý z důvodu poruchy auta se nedostavila a neuskutečnila se ani jediná schůzka a ten,kdo byl na Kypru poprvé nedostal žádné informace o místě pobytu a dalších možnostech,které Limasol a Kypr nabízí.Snad nebyl problém zajistit si auto z půjčovny.

Stanislav Kochta
03.10.2018
4,5
UBYTOVÁNÍ 3
SLUŽBY 5
OKOLÍ 9
STRAVA 1
Velké zklamání

Na Kypr a přímo do Limassolu jezdím již od roku 2002, většinou s CK VTT (nyní VTT-Viamare). Vždy jsem byla s jejími službami a nabídkou hotelu spokojená. Výjimkou je ale letošní dovolená. Hotel Navarria, který je označen třemi hvězdičkami, ...

Celkový dojem

Na Kypr a přímo do Limassolu jezdím již od roku 2002, většinou s CK VTT (nyní VTT-Viamare). Vždy jsem byla s jejími službami a nabídkou hotelu spokojená. Výjimkou je ale letošní dovolená. Hotel Navarria, který je označen třemi hvězdičkami, patřil k nejhorším a neodpovídal ceně, kterou jsem za pobyt zaplatila.

Poloha

Písečná pláž a okolí hotelu odpovídalo popisu z katalogu.

Ubytování

Pokoje se starým nábytkem, málo úložných prostor, nedostatečný úklid. Jediné plus - klimatizace, každodenní výměna ručníků.

Stravování

Pod pojmem švédský stůl si představuji rozmanitou stravu a ne čtyři stále stejná, špatně upravená hlavní jídla. Zeleninové saláty téměř žádné, z ovoce jen blumy v ledu, meloun bez chuti, někdy hrušky. K tomu ještě nedostatek nádobí a příborů. Během jídla společnost koček, které byly nejen na terase, ale i v jídelně. O hygieně v kuchyni, kam jsem nahlédla ráno před odjezdem, se raději nezmiňuji.

Další služby

Delegátku jsem viděla při příletu a odletu. Během pobytu jsme komunikovaly přes SMS.

Marie Lipárová
24.09.2018
4,5
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 4
OKOLÍ 7
STRAVA 1
Navarria

Hotel je na dobrém místě, obsluha a vůbec personál je v pohodě. Horší je to s jídlem. To tedy lituji lidi, co si koupili all inclucive. Jídlo je opravdu snad nejhorší, co jsem zažila a to jsem bývalá průvodkyně. Každý den to samé, žádný ...

Celkový dojem

Hotel je na dobrém místě, obsluha a vůbec personál je v pohodě. Horší je to s jídlem. To tedy lituji lidi, co si koupili all inclucive. Jídlo je opravdu snad nejhorší, co jsem zažila a to jsem bývalá průvodkyně. Každý den to samé, žádný výběr. Koření asi neznaj, takže bez chuti..Jinak moře a okolí nádhera.

Poloha

čisto

Ubytování

Dobré

Stravování

hnus

Mgr. Hana Lejskeová
23.08.2018