Recenze - CYNTHIANA BEACH

Zobrazit ubytování
9,5
1 hodnocení
10
UBYTOVÁNÍ
10
SLUŽBY
9
OKOLÍ
9
STRAVA
9,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Velmi příjemný pobyt v krásném a klidném prostředí.

Hotel se nachází na JZ části Kypru, což znamená, že vítr přichází převážně z tohoto směru a způsobuje občas větší příboj, kvůli němuž pak nelze vstupovat do vody. Částečně je to kompenzováno přírodní lagunou na pláži, která je směrem k ...

Celkový dojem

Hotel se nachází na JZ části Kypru, což znamená, že vítr přichází převážně z tohoto směru a způsobuje občas větší příboj, kvůli němuž pak nelze vstupovat do vody. Částečně je to kompenzováno přírodní lagunou na pláži, která je směrem k moři téměř uzavřená a kde je příboj eliminován. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro něž jsou zde připraveny sportovní i kulturní aktivity. Z naší strany jsme byli s pobytem velmi spokojeni.

Poloha

Hotel je v klidném a krásném prostředí s výhledem na krásné panorama zátoky, v případě většího příboje, kdy je zákaz vstupu do moře, lze kromě hotelového bazénu využít přírodní chráněnou lagunu přímo na pláži, takže koupat se v moři lze nepřetržitě.

Ubytování

Vzhledem k možnosti porovnání s rokem 2017, kdy jsme tento hotel navštívili poprvé, jsme zaregistrovali podstatné vylepšení ubytovacích interiérů - vše nové počínaje nábytkem, dveřmi, přes elektriku, klimatizaci, posuvné dveře na balkon atd.

Stravování

Stravování v hotelu má středně velký sortiment jídel, která jsou však velmi chutná.

Další služby

Služby v hotelu bezproblémové, i když jsme je zdaleka nevyužili, protože jsme na Kypru byli již nejméně podesáté a všechny možné výlety jsme již absolvovali dříve.

Jan Erazim
30.09.2018