SYNERO   studia a apartmány - recenze

Recenze

9,2
6 hodnocení
9 Ubytování
9 Služby
9,2 Okolí
9,5 Stravování
Řazení
8,3
Dojem ze severní Kréty
8 Ubytování 9 Služby 7 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Pohodová dovolená. Vše fugovalo jak mělo a navazovalo od letiště po ubytování i ...
Celkový dojem
Pohodová dovolená. Vše fugovalo jak mělo a navazovalo od letiště po ubytování i konečný svoz. Pobyt celkově bez problémů. Příjemné ubytování, příjemný delegát, moře krásné.
Okolí

Rušnější místo, spousty taveren a obchodů. Moře krásné, ale celý týden neklidné, velké vlny a občas haluchy..

Ubytování

Studio Synero přesně odpovídalo naší představě. Zapadlé v zahradě, oddělené od okolního ruchu, studio prostorné, čisté, výhled do zahrady, vzdáleně na moře i na hory. Úklid v pořádku. Balkonek, posezení, dostatečně velký sušák.Spokojenost.

Strava

Hotel Kyknoos výborné jídlo, velký výběr, jen vázla trošku organizace. ( pravidelně chyběly lžičky ke kávě atd.)Místní taverny dobré, příjemné prostředí, chutné jídlo.

Další služby

Delegát byl ochotný, milý a vstřícný. Výlet vyšel k naprosté spokojenosti.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Daniela Čermáková, 16.08.2018
7,5
Naprostá spokojenost
6 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Klidná dovolená
Celkový dojem
Klidná dovolená
Okolí

V okolí spousta obchodů, taveren, dokonce i lékárna. Dá se dojít do městečka Malia. Pláže písečné s velmi pozvolným vsupem (vhodné pro děti). Lehátka se slunečníkem na plážích dražší, ale na každém kroku se dá koupit vlastní slunečník za pár euro.

Ubytování

Ubytování skromnější, ale vyhovující. Odpovídá počtu hvězd. Častý úklid a výměna ručníků. Kuchyňka dostačující. Wifi fungovala bez problémů.

Strava

Okolních taveren je tolik, že si člověk nestačí vybrat. Obchodů s potravinami taky spousta.

Další služby

Delegát vždy přijel včas na schůzky. Osobně byl přítomen příjezdu i odjezdu na letiště.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lucie Hanušová, 13.08.2018
9,5
POHODA NA KAŽDÉM ROHU
10 Ubytování 8 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená proběhla v naprosté pohodě - od výběru přes zaslání informací k odletu, ...
Celkový dojem
Dovolená proběhla v naprosté pohodě - od výběru přes zaslání informací k odletu, odjezdu, zajištění transferu z letiště do letoviska, ubytování, zajištění výletů i cesty zpět.
Okolí

Blízko aparmánu je několik pláží - s kameny i písečných s velmi pozvolným vstupem do vody a krásně čistou vodou. Také je tam sladká voda ve sprše a převlékací kabinky. Slunečníky jsou za mírný poplatek. V okolí je opravdu hodně supermarketů, kde je možné zakoupit jídlo i veškeré vybavení, suvenýry. Funguje hromadná doprava klimatizovanými autobusy do dalších míst, jízdenky se kupují u průvodčích za jízdy.

Ubytování

Ubytování v apartmánu odpovídalo naší představě. Uklízečka chodila denně svádět nekonečný boj s pískem, 2x za pobyt proběhla výměna lůžkovin a ručníků. Klimatizace dokoupená na místě byla velkou pomocí ve vedru.

Strava

V hotelu mají vynikají kuchaře, velký výběr jídel. Jídla nejsou přímo označena obsaženými alergeny, ale kuchaři nám ochotně poradili, která jídla jsou vzhledem k našim dietním omezení vhodná.

Další služby

Delegát pan Jaroslav Žižka se o nás staral velmi pečlivě, dojížděl ob den, zajišťoval komunikaci s ubytovatelem a hotelem poskytujícím jídlo, zajistil půjčení auta i výlety s bezvadnými průvodkyněmi, které celý výlet do historie Kréty povýšily na fantastický zážitek. Od příletu do odletu jsme byli v těch nejlepších rukách.Transport z letiště domů se neobešel bez problémů (proto ty 2 hvězdy dolů). Řidič byl nepříjemný, protože na mne musel čekat až si dokončím "nákupy". Běžela jsem koupit jídlo a pití na další cestu pro sebe a 2 děti. Bylo nám rezolutně oznámeno, že jeho auto není jídelní vůz a chvátá, aby nemusel platit další stovku navíc a tak jsme si občerstvení vzali až po vystoupení v cíli. Zastavit v průběhu cesty na parkovišti nám odmítl. Od 10 do 15 jsme tak byli bez vody. Řidič říkal, že přesně to samé mu dělá každý druhý klient. Zvažte proto, jestli i dalši klienti, kteří vystoupí z letadla nepotřebují před pokračováním v cestě ještě čas na zakoupení občerstvení a čas na to, aby se také občerstvili než nastoupí do připravených aut a autobusů, když při jízdě se jíst ani pít nesmí. Setkání s tímto pánem nám úplně zkazilo celý zážitek z dovolené.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Hamplová, 31.07.2018
10
Bezvadná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Není co vytknout,delegát bez chybičky,domácí také,úklid na jedničku s hvězdičkou.Na ...
Celkový dojem
Není co vytknout,delegát bez chybičky,domácí také,úklid na jedničku s hvězdičkou.Na pláž kousek,do městečka také,hospůdka 20m,vynikající kuchyně i obsluha.
Okolí

není co vytknout ....

Ubytování

bezva

Strava

20m restaurace pana Manolise ....vynikají kuchyně i obsluha ...každý den jsme se těšili na denní specialitu ....milujeme řeckou kuchyni ....

Další služby

hodnocení to nejlepší,ochotný delegát p.Žižka,výlet na Santorini také neměl chybu s delegátkou Danuškou.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vlasta Martinová, 24.07.2018
10
Naprostá spokojenost
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásné a čisté ubytování,jídla hojně a výborné, bazén a moře super
Celkový dojem
Krásné a čisté ubytování,jídla hojně a výborné, bazén a moře super
Okolí

Krásné okolí

Další služby

Delegát vždy dostupný a velmi milý a ochotný

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra Poláková, 22.07.2018
9,8
Ideální dovolená s dětmi
10 Ubytování 9 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na jedničku.
Celkový dojem
Na jedničku.
Okolí

Ideální. Nikoliv v hlušném centrum, ani na samotě v polích. Do obchodů a taveren pár kroků. Kdo vstává brzy, musí se pro nákup čerstvého pečiva trochu projít (napravo asi 1km Stefi, kromě pečiva velmi draho, ale otevřeno od 7) nebo rovnou do Malie. Na větší nákup se vyplatí moderní supermarket kousek pod křižovatkou v Malii.Kdo chodí, najde krásný trail (10-12km) přes nejbližší hřeben do vesničky Mochos, odkud se dá pokračovat do kláštera a pak sešupem do Stalidy (všude jsou ploty, aby neutekli kozy a ovce na silnice, ale mají brány). Nejbližší pláž u Kyknos je se skálou ve vodě (a bylo tady i hodně trávy). Pro děti nevhodná. Vzdálenější pláže (na obě strany) jsou písečné a v pohodě. I pro šnorchlování.

Ubytování

Poloha v zahradě prakticky v ideálním místě mezi Stalidou a Malií. Poměrně velká studia. Veškeré vybavení. Příkladně čisto.

Strava

V okolí nepřeberné množství taveren. Blízký, levný a dobře zásobený obchod (resp.2) jsou napravo hned za křižovatkou. Ale otvírají až k 9. Ještě lepší si zajít do uliček Malie, kde se potkáte i s místními.

Další služby

Drobný problém pan majitel do druhého dne bez problému vyřešil.Trochu zamrzí delegát, jehož znalost místních reálií je řekněme poněkud tristní.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 13.07.2018

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour