SIFIS    studia a apartmány - recenze

Recenze

9,3
41 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,3 Okolí
9,3 Stravování
Řazení
1 2 3 4 5
9,8
Spokojenost
10 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Že jsme spokojeni je vyjádřeno tím, že jsme v Paleochoře byli již popáté. Vždy v ...
Celkový dojem
Že jsme spokojeni je vyjádřeno tím, že jsme v Paleochoře byli již popáté. Vždy v Sifisu. Ubytování v této cenové kategorii je dokonalé, umístění prakticky v centru, ale přesto klidné (vítr ke Krétě patří), přes silnici dlouhá pláž s výborným přístupem do vody. Večerní Paleochora je nenapodobitelně kouzelná s množstvím taveren z nichž zejména jedna nemá chybu. Tři andílkové s českou majitelkou, čímž je velice usnadněno rozhodování co si dát k jídlu, neboť ona poradí a vysvětlí co které jídlo je. Nová delegátka paní Lubica výborně nahradila předchozí paní Zdenku, jak ochotou tak znalostmi Kréty.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jarda a Eva, 09.07.2018
10
Krásné ubytování, ideální poloha
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Dovolená v Palechoře mne nadchla, vše bylo moc krásné. Ubytování moc pěkné, ideální ...
Celkový dojem
Dovolená v Palechoře mne nadchla, vše bylo moc krásné. Ubytování moc pěkné, ideální poloho pár metrů od pláže. Delegátka Zdeňka ochotná a milá. Pláže byly nepřeplněné a jídlo u Tří Andílků prostě úžasné. Doporučuji moc.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Děkujeme

Eva Vacková, 27.08.2017
9
Pohodová Paleochora
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
V Paleochoře i v apartmánech Sifis se nám líbilo, je to pohodové místo, které ...
Celkový dojem
V Paleochoře i v apartmánech Sifis se nám líbilo, je to pohodové místo, které splnilo naše očekávání.Apartmány jsou jednoduché, ale pěkně umístěné - všude je blízko: k moři, na nákupy, do centra i ke všemmožným restauracím a tavernám. Pláž je písčitá a vhodná i pro děti, jen se musí počítat s větrem a někdy i s vlnami. Lidí tu asi nikdy není příliš mnoho a to je dobře, přesto je večer celé centrum, pěší zóna i nábřeží plné místních i turistů. Atmosféra je báječně dovolenková. Musí se počítat s tím, že se člověk nachází skoro doslova na konci Evropy, v okolí toho relativně až tak moc k vidění není. Nejbližší větší město je až Chanie a tam to trvá autem přes hory aspoň 1,5 hod. Takže letos nám nevyšlo tam zajet, ale příště, až zase pojedeme do Paleochory, se nám to už snad podaří :-)
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petr, 23.08.2017
10
Skvělé
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásná dovolená vše blízko, moře čisté . Ubytování bez problémů. V okolí spousta ...
Celkový dojem
Krásná dovolená vše blízko, moře čisté . Ubytování bez problémů. V okolí spousta možností se levně najíst.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiřina, 20.08.2017
8
Takže naprostá spokojenost a za rok na shledanou!
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Letošní dovoleno s Viamare na Krétě jsem ohodnotil za 2 a to z jednoduchého důvodu: ...
Celkový dojem
Letošní dovoleno s Viamare na Krétě jsem ohodnotil za 2 a to z jednoduchého důvodu: nechávám si rezervu na příští,protože té letošní není prakticky co vytknout. Zájezd do Paleochory - studia Sifis byl bez stravy, takže jsme byli odkázáni na restaurace v městečku a během pobytu jsme navštívili 5 z nich. Úroveň vesměs výborná, počínaje obsluhou a samotnou kvalitou a čistotou prostředí konče.Ubytování v Sifisu na úrovni přibližně stejné, jakou z Kréty známe po dobu více než 20 let, kdy sem jezdíme, tedy velmi slušné, úklid, výměna prádla a ochota majitelů a personálu samozřejmá.Po dobrých zkušenostech v Plakiasu,jsme byli zvědavi na delegáta v Paleochoře a musím říci, že skutečnost překonala veškerá očekávání a slečna/paní?/ Zdeňka má skvělé znalosti o destinaci a celé Krétě, určitě vysoko nad rámec běžných a povinných, snaha o pomoc a úroveň vystupování rovněž vynikající, prostě 1 !I díky ní, jsme objevili pár nových pláží, na kterých se dá ukrýt před občas příliš silným větrem nebo návalem turistů na exponovaných místech/Elafonissi,Falsarna/,např. pláže Sfinari na západě ostrova a Andiri na východ od Paleochory byly skvělé.Jsme si vědomi,že geografická poloha Paleochory neumožňuje širší množství výletů po ostrově, takže jsme využili nabídku pouze v případě soutěsky Agia Irini, výlet skvělý, vč. koupání a krásné cesty horami a to vše se skvělý, již zmiňovaným komentářem. Prostřednictvím Viamare jsme měli na 4 dny zapůjčený automobil, takže jsme navštívili pár známých i neznámých míst v okolí Chanie a vnitrozemí ostrova,vše naprosto v pohodě.Takže naprostá spokojenost a za rok na shledanou!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Dušan, 19.08.2017
10
Krásná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Vilka je hned u pláže, vedle supermarket a pekárna. Ubytování je čisté, majitelé ...
Celkový dojem
Vilka je hned u pláže, vedle supermarket a pekárna. Ubytování je čisté, majitelé příjemní, pokojská ochotná. Byli jsme spokojení. Docházková vzdálenost je kamkoliv do 10 minut. My jsme si nevařili, jen občas snídani. Vynikající restauraci jsme objevili v jedné uličce jmenuje se T aggelaki ( u tří andílků), majitelkou je Češka Radka, ochotně poradí co si dát k jídlu vše vysvětlí. Chodili jsme tam každý den a vše co jsme si dali bylo vynikající. Vřele doporučuji. Delegátka příjemná, dělá dobře svou práci. Za mě za jedna.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lenka Englerová, 06.08.2017
9
Ubytování v Sifisu bylo velmi pěkné
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Ubytování v Sifisu bylo velmi pěkné, pokoj č. 12. byl vkusně zařízen až na matraci, ...
Celkový dojem
Ubytování v Sifisu bylo velmi pěkné, pokoj č. 12. byl vkusně zařízen až na matraci, kde by bylo vhodné, aby na lůžku byly dvě matrace. Jinak prostředí, přímo u pláže fantastické. delegátka Zdenka byla jako vždy vynikající. Stravování v tavernách, hlavně taverna u 3andilku, kde Česká spolumajitelka skvěle vaří a dá se s ní krásně povídat (doporučujeme/. Hlavní pláž je skvělá na koupání (až na to ze je každý rok stále více a více přeplněná lehátky).
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jiří, 06.08.2017
9
Sifis
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem velmi dobrý, Paleochora je kouzelné městečko s úžasnou atmosférou, ...
Celkový dojem
Celkový dojem velmi dobrý, Paleochora je kouzelné městečko s úžasnou atmosférou, spousty taveren, 2 supermarkety, 2 pekárny, ubytování pěkné, každý pokoj má malý balkonek, úklid častý, výměna ručníků a prádla dostatečná, pláž písečná, moře čisté, další pláže po okolí, delegátka Zdeňka velmi ochotná, absolvovali jsme s ní úžasnou soutěsku Irine, krásný zážitek. Možná by v dnešní době nebyla od věci Wi-Fi, ale i bez ní jsme vše vyřešili. Ještě mě napadá v letních měsících bonus pro klienty klimatizace zdarma by se určitě hodila,
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Kučerová, 24.07.2017
1 2 3 4 5

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour