Recenze - KALIA FAMILY CLUB

Zobrazit ubytování
8,7
13 hodnocení
8,8
UBYTOVÁNÍ
8,7
SLUŽBY
9,1
OKOLÍ
8,2
STRAVA
8,5
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 7
STRAVA 7
Pohodová dovolená.

Klidná dovolená. Byli jsme zde naprosto spokojeni, jak s ubytováním i jídlem. Možnost vycházek, blízko do města Heraklion (památky). Velice se nám líbilo podmořské akvárium, které bylo 2 km cesty od nás. Příjemný a ochotný personál. Velice ...

Celkový dojem

Klidná dovolená. Byli jsme zde naprosto spokojeni, jak s ubytováním i jídlem. Možnost vycházek, blízko do města Heraklion (památky). Velice se nám líbilo podmořské akvárium, které bylo 2 km cesty od nás. Příjemný a ochotný personál. Velice jsme byli spokojeni s panem delegátem Žižkou, který podával vyčerpávající informace a byl vstřícný. Výborná byla průvodkyně po Knossosu paní Martina. Animační programy skvělé s Kubou a Eliškou. Zasmáli jsme se a pobavili.

Marcela Klapalová
30.07.2019
7
UBYTOVÁNÍ 6
SLUŽBY 7
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Ubytování ucházející, lokalita pěkná

Ubytování ucházející (nebylo myto pravidelně WC, zašlé koupelnové doplňky, pokažené zámky na dveřích, apod.), lokalita pěkná

Celkový dojem

Ubytování ucházející (nebylo myto pravidelně WC, zašlé koupelnové doplňky, pokažené zámky na dveřích, apod.), lokalita pěkná

Stravování

Objednaná snídaně před výletem nebyla připravena, obědový balíček na cestu byl složen z vody, pomeranče a suchého toustu se salámem stylu godhaj a plátkovým sýrem.

Další služby

Pan delegát byl neaktivní, dostatečně nevysvětlil obsah výletů. Na výletě paní průvodkyně Martina však byla velice schopná, vzdělaná a starala se o klienty s veškerou péčí. Pan animátor nutil klienty CK cvičit, i přesto, že si chtěli odpočinout a pokud nešli, tituloval je lenochy, což bylo nepříjemné.

Denisa
29.07.2019
7,5
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 5
OKOLÍ 10
STRAVA 6
Rodinná dovolená

Pěkná, klidná dovolená, až na pár maličkostí...

Celkový dojem

Pěkná, klidná dovolená, až na pár maličkostí...

Poloha

Blízko pláže. Na všech plážích jsou neustále díky větru velké vlny, ve kterých se nedá plavat. Naštěstí je blízko malá pláž, která je chráněná umělým molem, voda klidná, pěkné koupání. Obchůdky také kousek od ubytování.

Ubytování

Ubytování dostačující, koupelna je v horším stavu, ale dá se. uklízí se denně, výměna ručníků, ložního prádla, vše v pořádku. Bazén přímo u hotelu.

Stravování

Jídlo se po pár dnech přejí, ale nenáročný člověk si vždy něco vybere. Zákusky výborné. Pokud chcete snídani mimo výdejní dobu, tak katastrofa..

Další služby

Práce a přístup animátorů na jedničku. Přístup místního personálu v baru je hrozný. Zmrzlina je od 15.00 do 18.00. Chtěli jsme pro syna zmrzlinu v 18.01 a bylo nám arogantně ukázáno, že už ne. Občerstvení mimo hlavní jídlo ani nestálo za řeč. Alkohol byl hodně nevalné kvality.

Dana
29.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 9
Báječná dovolená

Dovolená v termínu 17.7.-27.7.2019. Včera jsme se vrátili a vůbec se nám nechtělo. Tuto dovolenou jsme vybrali kvůli animačnímu programu Neptun klubu, aby naše Nikolka prožila dovolenou u moře nejen na pláži, aby se aktivně zapojila do ...

Celkový dojem

Dovolená v termínu 17.7.-27.7.2019. Včera jsme se vrátili a vůbec se nám nechtělo. Tuto dovolenou jsme vybrali kvůli animačnímu programu Neptun klubu, aby naše Nikolka prožila dovolenou u moře nejen na pláži, aby se aktivně zapojila do her, cvičení a dalších aktivit. Naši animátoři Kubík a Eliška byli neskutečné úžasní a díky jejich aktivitě se zapojili do všeho i rodiče nebo prarodiče, od ranní rozcvičky, aquaaerobicu, her, stavění hradů na pláži, karnevalu a neposledně disco show. Máme nezapomenutelné zážitky, hlavně Nikolka, která si oblíbila Elišku a nechtěla jet domů. Děkujeme cestovní kanceláři, že zařadili i Krétu do animačního programu Neptun klubu.

Poloha

Pláže k výběru, kdo má rád vlny i pro ty, kteří mají raději klidnější moře.

Ubytování

Měli jsme rodinný pokoj(2 místnosti), prostorný s velkým a malým balkoném s výhledem směrem na moře.

Stravování

Velký výběr z jídel, vepřové, kuřecí, játra, ryby, zapečená zelenina, brambory, hranolky, těstoviny, zeleniny mraky, melouny, i sladkosti, výborné krémy a nadýchané buchty(něco jak bábovka).

Další služby

Každý den úklid, výměna ručníků i povlečení.

Eva Ptáčková
28.07.2019