Recenze - GORGONA FAMILY HOTEL

Zobrazit ubytování
9
6 hodnocení
9,3
UBYTOVÁNÍ
9,2
SLUŽBY
9,3
OKOLÍ
8,3
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 7
Dovolená, která splnila moje očekávání

Krásné ubytování s romantickou tavernou :-). Delegát p. Žižka Vás přivítá na letišti a při odjezdu Vás též doprovodí. První den pobytu se zastaví na schůzku a během pobytu přijde ještě několikrát. Výlety ani zapůjčení auta jsme od CK VTT ...

Celkový dojem

Krásné ubytování s romantickou tavernou :-). Delegát p. Žižka Vás přivítá na letišti a při odjezdu Vás též doprovodí. První den pobytu se zastaví na schůzku a během pobytu přijde ještě několikrát. Výlety ani zapůjčení auta jsme od CK VTT nevyužili. Výlety od CK jsou s českým průvodcem, ale můžete využít individuální výlety od místích CK , které vyjdou i levněji. Auto je možné zapůjčit na každém rohu. V Bali je i velké množství obchodů, nad hotelem je i lékárna. Doporučují výlet do Rethymna, které je opravdu krásné. V Heraklionu prý nic moc není.

Poloha

Okolí je krásné, jen velmi hornatné takže i letovisko je z kopce do kopce :-). Pláž je od hotelu do 100 metrů. Jen nečekejte průzračné moře, pláž je písčitá. V Bali jsou další 3 pláže, které jsou menší než pláž Livadi. Na plážích jsou lehátka se slunečníky za cca 6 € za set. Není moc možností ležení mimo lehátka, není ani prostor ani stín. Leželi jsme převážně u bazénu a došli se do moře vykoupat. Naprosto ideální. U bazénu je i sprcha, na pláži jsou též. Doporučuji dojít na konec letoviska kde je pláž Evita, lze jet vláčkem nebo od přístavu projít nahoru mezi penziony. Je tam hezčí voda a možnost vylézt na sklálu nad pláží odkud je skutečně nádherný výhled.

Ubytování

Krásný zrekonstruovaný rodinný penzion s typickou řeckou tavernou. Pokoje tak akorát velké, na pokoji lednička, fén někde trezor. Byli jsme na 12 dní. Po dvou dnech vždy výměna ručníků a denně úklid. Jen v neděli mají řekové klidnější režim, ale přesto byl vysypán koš a bylo vytřeno. Pokoje jsou opravdu krásné, každý má balkon. Jedna část pokojů je na východ a druhá na západ, ale v každém pokoji je klimatizace, takže je v pokoji příjemně.

Stravování

Stravování je asi jediný průšvih... snídaně hodně chudé... volské oko, vajíčko na tvrdo, jeden druh salámu, jeden druh sýra, margarín, 2 druhy marmelády, jeden druh chleba a řecký jogurt, který je ovšem velmi luxusní. Chybělo třeba nějaké musli, jsou tak jen čoko kuličky a klasické cornfaleks. Ze zeleniny pouze rajče a okurka, oboje ovšem velmi dobré a z nápojů káva, čaj, voda a džus. Ovoce žádné. Po 11 snídaních, ale už toho máte docela dost :-(. Večeře servírované: převážně salát (jejich řecký je naprosto luxusní, rajčata a cibule fantasie), jindy byla i polévka, kterou kuchař asi ani nechutnal :-(. Hlavní chod musaka, kuře s hranolkami, špíz s hranolkami, jejich takové jako by čevapčiči v oranžové omáčce s rýží, špagety - nic moc, ryba s hranolkami... asi 7 jídel, která vaří stále dokola. Dezert je vždy jeden - kopeček zmrzky, hroznové víno, meloun, jablko, hruška. Jídla je ale docela dost. Nápoje možné u večeře koupit. Můžete si dát v taverně jídlo i přes den. Pokud je z menu tak nám přišlo lepší :-). Pokud by zlepšili stravování, nebylo by penzionu co vytknout. Pokud má někdo nějakou dietu, či omezení ve stravování tak bohužel pouze z tohoto důvodu nemůžu penzion doporučit.

Další služby

Služby viz. ubytování... není problém se s majitelem hotelu domluvit na čemkoliv... angl. pár slov i česky :-)

Tereza
08.08.2019
7,8
UBYTOVÁNÍ 8
SLUŽBY 8
OKOLÍ 8
STRAVA 7
Báječná dovolena v Řecku

Dobrý den , děkujeme za báječnou dovolenou v Řecku .

Celkový dojem

Dobrý den , děkujeme za báječnou dovolenou v Řecku .

Olena
30.07.2019
9
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Naprosto pohodový relax

Klidné letovisko, ubytování perfektní a blízko moře. Nabídka služeb v letovisku velmi dobrá.

Celkový dojem

Klidné letovisko, ubytování perfektní a blízko moře. Nabídka služeb v letovisku velmi dobrá.

Poloha

Menší letovisko, hotel téměř v centru, služby - markety, taverny, lékař, lékárna a místní CK - vše v místě, moře asi 100 metrů od hotelu, pozvolný vstup vhodný i pro děti, na pláži dostatek lehátek za slušnou cenu.

Ubytování

Ubytování(pokoj) bylo naprosto perfektní, stejně jako vybavení hotelu - bazén, posezení a lehátka u bazénu, dětské hřiště, hotelová taverna a taktéž služby personálu. fektní stejně jako služby

Stravování

U servírovaných večeří bych uvítal informaci o tom co bude podáváno. Sám nejím ryby a měl jsem špatný pocit když jsem nechal jídlo netknuté kvůli personálu, který si to mohl špatně vyložit a který byl naprosto pohodový a přátelský.

Další služby

Delegát pan Žižka sympatický a velmi starostlivý, výlety jsem nevyužil,jelikož vše co CK VTT nábízela mám již projeto a tak jsem využil služeb místní CK pro výlet do Rethymna, kde jsem ještě nebyl.

Herman Vladislav
22.07.2019
8,8
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 8
OKOLÍ 9
STRAVA 8
Skvělá dovolená

Na náš krátký pobyt naprosto perfektní dovolená. Takové odskočení do Řecka.Moc děkujeme cestovní kanceláři, že tento zkrácený termín 1.7.-6.7.19 připravila.Fakt naprosto skvělé a vyjímečné. Povedlo se to.

Celkový dojem

Na náš krátký pobyt naprosto perfektní dovolená. Takové odskočení do Řecka.Moc děkujeme cestovní kanceláři, že tento zkrácený termín 1.7.-6.7.19 připravila.Fakt naprosto skvělé a vyjímečné. Povedlo se to.

Poloha

Hotel obklopuje krásná zeleň, všude jsou banánovníky, oleandry, opuncie, růže a bouganvilie. U bazénu svěží zelený trávník. Na pláž je to co by kamenem dohodil, a jsou tam i sprchy. Vstup do vody pozvolný. Pláž písčitá. Lehátka a slunečníky za poplatek. Myslím, že umístění hotelu Gorgona Family je asi nejlepší v Bali. Kousek od pláže i do centra a zároveň na okraji letoviska.Centrum Bali je totiž poměrně skalnaté, hotely jsou vystavěny terasovitě a na pláže v zálivech se schází dolů po schodech.

Ubytování

Malý hotel s 15 pokoji po rekonstrukci. Pokoje ještě voní novotou.Dostali jsme pokoj č.102, který ještě asi nebyl po rekonstrukci použitý.Chyběl v něm fén, trezor a místo skříně byl jen regál.Ale určitě to tam dodají. Pokoje č. 101 - 107 jsou situované na východ, takže odpoledne jsou krásně ve stínu. Pokoje 108-115 jsou na západ, takže tam odpo svítí slunce. Ale klimatizace na pokojích jsou úplně nové a fungují skvěle, takže žádný problém.

Stravování

Snídaně jsou bufetové s dostatečným výběrem(vejce natvrdo i jako volské oko,slanina,plátek salámu,sýra,máslo,džem,káva,sáčkový čaj, džus, voda.Jen malinké zklamání, že k jogurtu nebyl med.Večeře jsou servírované-tradiční řecká jídla.Ale bohužel, nelze si vybírat. Porce jídla jsou dost velké.Jídelníček na ukázku: 1.den - předkrm: grilovaná zelenina, hl.chod: smažená ryba,rýže,zelenina,dezert:kopeček zmrzliny s bábovkou2.den- předkrm:salát choriatiki, hl.chod:pasticio, dezert: pomeranč3.den- předkrm:jakási zelenohnědá polévka, hl.chod:smažené kuře,hranolky,jogurt, dezert: kopeček zmrzliny s kandovaným ovocem4.den- předkrm:salát-krouhané zelí,mrkev,hl.salát, hl.chod: jemista (plněné rajče rýží) a jakési řecké karbanátky(možná keftedes), dezert: hruška5.den- předkrm:salát choriatiki, hl.chod: dušené vepřové s omáčkou a rýže, dezert: vodní meloun

Další služby

K hotelu patří taverna, bazén s malým brouzdalištěm pro děti a moc pěkné dětské hřiště.Úklid pokojů probíhá denně, ale asi vzhledem k tomu, že jsme byli ubytováni jen na krátkou dobu (5nocí), tak nám ani jednou nevyměnili ručníky ani ložní povlečení.

Zdeňka Emmerlingová
09.07.2019