Recenze - GERANIOTIS BEACH

Zobrazit ubytování
9,8
6 hodnocení
9,7
UBYTOVÁNÍ
9,8
SLUŽBY
9,7
OKOLÍ
10
STRAVA
9,3
UBYTOVÁNÍ 9
SLUŽBY 9
OKOLÍ 9
STRAVA 10
Pohodová dovolená

Klidný hotel na kraji letoviska, takže jsme byli ušetřeni hluku z nočního života, ubytování ve stylu krétské vesničky splňuje naše požadavky na maximální soukromí. Areál hotelu je velmi rozlehlý, plný kvetoucích stromů a keřů. Ocenili jsme ...

Celkový dojem

Klidný hotel na kraji letoviska, takže jsme byli ušetřeni hluku z nočního života, ubytování ve stylu krétské vesničky splňuje naše požadavky na maximální soukromí. Areál hotelu je velmi rozlehlý, plný kvetoucích stromů a keřů. Ocenili jsme absenci animátorů. Pokoje byly čisté, úklid bez výtek. Vzhledem k poloze hotelu na kraji letoviska a také díky tomu, že většina hotelových hostů trávila celý den na lehátku v blízkosti bazénů, byla pláž u moře prakticky prázdná, řada slunečníků s lehátky nebyla využita. Jediným negativem bylo, že 3 dny z našeho pobytu bylo moře tak rozbouřené, že byla vyvěšena červená vlajka, vlny, které ale naštěstí umožňovaly pobyt ve vodě, pak byly po většinu pobytu. Klidné moře jsme zažili 3 dny. Celkově jsme byli s dovolenou spokojeni, ale vzhledem k tomu, že prioritou je pro mě na dovolené u moře plavání v moři, volila bych příště spíše letovisko, kde je větší záruka klidné hladiny bez velkých vln.

Renata M.
06.08.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Krásné moře, klidné místo, milí lidé, výborné jídlo

Byli jsme velmi spokojeni. Krásné moře, čistý hotel, poklidné místo, pestré jídlo, milá obsluha. Vyžití pro děti. Blízké městečko.

Celkový dojem

Byli jsme velmi spokojeni. Krásné moře, čistý hotel, poklidné místo, pestré jídlo, milá obsluha. Vyžití pro děti. Blízké městečko.

Nora Jakobovâ
20.07.2019
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Dokonalá dovolená

Naprostá spokojenost...ubytování s výhledem na moře s připojením WiFi, hodně blízký vstup do moře, vynikající restaurace - velký výběr jídel,hezké zážitky z organizovaných výletů.

Celkový dojem

Naprostá spokojenost...ubytování s výhledem na moře s připojením WiFi, hodně blízký vstup do moře, vynikající restaurace - velký výběr jídel,hezké zážitky z organizovaných výletů.

Poloha

Pobytové místo je klidné s blízkým vstupem do moře, lehátka zdarma na travnaté ploše. Z jedné strany areálu je klidné místo pro opalování a koupání a z druhé strany.. asi 10 minut pěšky.. je spousta obchůdků a taveren.

Ubytování

úklid bez problémů, na pokoji byla lednice a varná konvice a vše fungovalo :-)

Stravování

Stravování hodně překvapilo, protože výběr teplých jídel, zeleniny, ovoce byl opravdu velký. Naprostou jedničkou byly cukrářské výrobky :-)Dobrá práce personálu a čistota restaurace ještě umocnila dobrý dojem z jídla.

Další služby

Připravené výlety byly pohodové, bez problémů. Stejně tak služby delegátky.

Alena Skalická
24.09.2018
10
UBYTOVÁNÍ 10
SLUŽBY 10
OKOLÍ 10
STRAVA 10
Pobyt zcela splnil naše očekávání.

Hotel odpovídal popisu cestovní kanceláře, klidné místo, hned u moře s velmi chutnou stravou. U obou bazénů bylo na zeleném trávníku dostatek lehátek i slunečníků. Delegátka Z.Rybářová se postarala o všechny naše přání (půjčení auta a ...

Celkový dojem

Hotel odpovídal popisu cestovní kanceláře, klidné místo, hned u moře s velmi chutnou stravou. U obou bazénů bylo na zeleném trávníku dostatek lehátek i slunečníků. Delegátka Z.Rybářová se postarala o všechny naše přání (půjčení auta a výlet), jinak jejích služeb nebylo potřeba.

Poloha

Hotel je na samém okraji města. Jde o areál s rozlehlou zahradou, neustále zavlažovanou. Moře na dosah od slunečníků u bazénu, pláž písčitá, u vstupu do moře kamínky a zhruba po 5 metrech hloubka 1,5 metru (tam už je písčité dno). Dalších přibližně 20-30 metrů je hloubka přibližně 2 metry. Nikde žádné davy turistů, žádní prodejci. Centrum města asi 500-600 metrů po chodníku podél silnice. Přes cestu Lidl. Zastávka autobusu do Chanie přímo před areálem. Na pláži byla hnízda želv, zažili jsme i jejich líhnutí.

Ubytování

Apartmán čistý, úklid každý den (mimo neděle), klimatizace funkční, výhled z balkonu na moře. Chyběla jen skříňka s poličkami :) byly jen dvě šatní skříně s ramínky. Lednička, kávovar, rychlovarná konvice, talířky, skleničky i hrníčky. Součástí byla i malá kuchyňka s hrncem, pánvičkou, bez utěrky, houbičky a jaru.

Stravování

Měli jsme polopenzi.Snídaně - čaj, káva, džusy, jogurt, müsli, ovoce a zelenina, šunka, sýry, párky, vajíčka na několik způsobů, zapečená rajčata se sýrem, marmelády, sušené ovoce, tousty, bagety, listové pečivo. Střídalo se po dnech - řecká káva, palačinky, lívanečky, fresh pomerančový džus, smoothie.Večeře - vždy asi 7-8 teplých jídel, pokaždé minimálně jedna ryba, musaka, jehněčí, vepřové, kuřecí, tři saláty připraveny, pak možnost namíchat si svůj, olivy, pečivo, brambory, hranolky, rýže, špagety, dvě polévky, sýry, ovoce, zmrzlina, zákusky a dorty (vždy alespoň 5 různých druhů). Byly i večery tématické - mořští živočichové, řecko krétský, asijský. Pití u polopenze placené. Obědy jsme řešili na pool baru, měli sandwich, hranolky, corndog, gyros (vepřový, kuřecí), pizzu (asi 4 druhy), těstoviny (4 druhy), saláty (řecký, s tuňákem, s kuřecím masem) ceny od 6 do 10 EUR. Pro nás porce velké, na závěr vždy donesli kopeček zmrzliny.

Další služby

Personál se neustále usmíval, byl ochotný vždy pomoci. Bylo možné si půjčit i plážové ručníky.

Kamil
03.09.2018