ZAFIRA   studia a apartmány - recenze

Recenze

9,2
28 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,2 Okolí
9,1 Stravování
Řazení
1 2 3 4
10
Báječná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Jeli jsme sem úplně na konci sezony, poslední turnus ... jak se říká dobít baterky a ...
Celkový dojem
Jeli jsme sem úplně na konci sezony, poslední turnus ... jak se říká dobít baterky a povedlo se. Bylo to úžasné, ubytování i pan domácí s ženou bezvadní. Čisto, útulno, teplo, moře i v tuto dobu - 1. týden v říjnu - teploučké, nedaleko je antická památka, super pláž - písečná s oblázky přímo u apartmánu, kousek dál jemný písek v zátoce, naproti ostrůvek s kapličkou, kam se dá doplavat ... no romantika. Opravdu doporučujeme :o).
Okolí

Okolí nepopsatelné, stále bylo na co se dívat ... naproti nám byly vysoké hory, na horizontu se rýsovaly ostrovy a na dosah malý ostrůvek s romantickou kapličkou. Pláže čisté, slunečníky za běžný poplatek, bylo z čeho si vybrat. Pár set metrů po pláži je volně dostupná antická památka a za ní se rozprostírá okouzlující pláž v zátoce....

Ubytování

Ubytování bylo příjemné, útulně zařízené, jen na balkon bych umístila alespoň slunečník.

Strava

V apartmánu je vybavená kuchyňka, nedaleko - 50 m je samoobsluha,(supermarket - pro nás běžná sámoška) která je zde tak každých 400 m. V okolí je spousta taveren, dokonce i s česky psaným menu.

Další služby

Každý den vytřeno, vynesené koše, 2x za pobyt (7 dní) vyměněné ručníky a povlečení.Zúčastnili jsme se výletu na nedaleký ostrov Nisyros - tak to byla teprv pohádka ... ostrov se spícím vulkánem a romantickým městečkem s těmi nejkouzelnějšími uličkami a milými obyvateli. Doporučujeme.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Klimešovi, 26.10.2018
8,3
Vydařená rodinná dovolená
9 Ubytování 10 Služby 8 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé ...
Celkový dojem
Celkový dojem z místa, služeb a ubytování na jedničku. Cestovali jsme v druhé polovině září s dvěma dětmi (jedno batole a druhé 5 let) a vše krásně vyšlo. Moře bylo teplé, teplota vzduchu okolo 28°C, místy silnější vítr, ale ten byl spíše navečer. Měli jsme apartmán č.9, v přízemní a s terasou do zeleně. Apartmán velmi čistý, prostorný, dvě ložnice, jídelna a malá kuchyňka, dřevěná prostorná dětská postýlka. Kuchyňka vybavena. Někdo si ztěžoval na hluk, ale nám to nevadilo, typické zvuky ze silnice, ale pokud by se zavřely všechny okna, tak nic extra slyšet nebylo. My větrali celou noc a v pohodě jsme se vyspali. Domácí, kteří bydleli vedle, také velmi milí a nápomocní. Místo pobytu velmi příjemné pro rodinu s dětmi, zvláště u tohoto ubytování. Našli jsme si krásnou zcela písčitou pláž vedle baziliky s výhledem na ostrůvek s kostelíkem. Sice byla cca 10 min, od ubytování, ale stála za to. Jinak první pláž je cca 2 minuty chůze od ubytování ale je s kamínky. Po celé pláži je pozvolný vstup do moře. Kousek byly restaurace, nedaleko i přístav. Lokalita se nám moc líbila, příjemné řecké restaurace, žádné hotelové umělé komplexy. Jídlo zde bylo poměrně drahé, mléčné výrobky cca dvojnásobně, ovoce, zelenina taky, ale záleží, jak kdo co preferuje:-)
Strava

měl jsme bez stravy

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
JAPIST, 28.09.2018
8,5
Spokojenost
9 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ...
Celkový dojem
Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl pěkný výhled na moře.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martina, 09.08.2018
10
Pohodová a klidná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ...
Celkový dojem
Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ubytování v apartmánech Zafira je velmi příjemné. Jediná vada na kráse je blízkost silnice s rušným provozem.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Gabriela Kalivodova, 07.09.2017
10
Dobrý výběr!
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, ...
Celkový dojem
Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, přímo na pláž, celkem 150 m, Voda průzračná, lehátka, slunečníky, vždy volné. Stravovací možnosti v mnoha restauracích na pobřeží v dosahu minut, supermarket v sousedství ubytování. Od přistání na Kosu jsme ubytování na pokoji za 25 minut. Zařízené pokoje s kuchyňkou, sociální zařízení, sprcha, vše bez závad, stále udržované funkční a v čistotě, Terasy pokojů mají výhled na moře a pobřeží, celé odpoledne až do podvečera jsou zality sluncem, jeden větší slunečník by nebyl marný, odpolední siesta by se tak mohla odehrávat i tam a místo 10 bodů bych dal 20!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef, 27.08.2017
8
Ubytování bylo velice hezky zařízené
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ostrov KOS se nám velice líbil, zapůjčily jsme si automobil a prohlédly si ostrov i ...
Celkový dojem
Ostrov KOS se nám velice líbil, zapůjčily jsme si automobil a prohlédly si ostrov i v jiných částech, př.hl.město KOS, lázně THERMA, Pyly, pláže v severní části ostrova, Hypokratova zahrada. Ubytování Zafira bylo velice hezky zařízené, měly jsme apartmány, kuchyňka slušně vybavena vším potřebným, bylo velice čisto a během pobytu uklizeno a vyměněno ložní prádlo a ručníky. Pouze blízkost silnice a poloha pokoje s balkonem právě k ní, večer rušila při spaní. Přes den ale bylo na této straně chráněn od přímého slunce, což bylo velice příjemné. Co se týká delegátky Dáši, cokoliv jsme potřebovaly, byla velice ochotná, vše obvolala, zajistila výlety, byla milá a nic pro ní nebyl problém. Doprovodila nás na letiště a přesně navigovala kam mám dát zavazadla a rozloučila se s námi. Pláže jsou na Kosu rozmanité, našly jsme jak písečné s vlnami na severu, tak kamínkové na jihu a ty byly klidné. Voda všude velice čistá. sice jsme tady byly v plné sezóně, ale oblast Kefalos je velice klidná lokalita. Výlet jsme s agenturou absolvovaly lodi na Tři ostrovy a velice se nám líbil. Delegátka Dáša nám všem rozdala i přesný popis kam pojedeme a co je tam za zajímavosti. Za dovolenou chci poděkovat pí . Šárce Drechslerové, která nám dovolenou na last minuta pomohla vybrat a rezervovala jí. Dovolená na KOSU patří k těm krásně prožitým. děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana a Monika, 28.07.2017
9
Opět krásná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
V letovisku Kefalos, kam se rádi vracíme (v průběhu 10 let už popáté a s Viamare v ...
Celkový dojem
V letovisku Kefalos, kam se rádi vracíme (v průběhu 10 let už popáté a s Viamare v ZAFIRA potřetí), jsme opět prožili dva týdny krásné dovolené, a toto místo (po někdejších nájezdech Němců a Holanďanů stále klidnější) mohu jen doporučit všem, kdo chtějí prožít dovolenou v pěkném a přátelském prostředí. Ubytování v dobře vybavených a čistých pokojích s příslušenstvím - s blízkou pláží, s obchodem a tavernami v sousedství jistě vyhoví každému kdo dává přednost poklidné dovolené mimo hotelové komplexy. Majitelé, paní Zafira a pan Michail i celá jejich rodina jsou velice milí lidé, a rádi se starají o to aby nikomu nic k hezkému pobytu nechybělo. K stravování v místě je možno využít řadu taveren, my už ale máme, jak jinak, v srdci navždycky rodinou tavernu KASTRI s výhledem na blízký stejnojmenný ostrůvek, kde pomalu ale jistě zapomenete to co umíte řecky a anglicky, protože jídelní lístek i milá slova jsou tu i v češtině. K výletům na řadu krásných míst ostrova jsme opět využili auto z doporučené partnerské autopůjčovny s plným pojištěním. Po zkušenostech z minulých let nás mile překvapila připravenost a ochota příjemné, vstřícné delegátky Dáši, zajistit také organizované výlety. Využili jsme nabídku na výlet po ostrovech Kalymnos, Plati a Pserimos (Nisyros stojí také za to) a byl to opravdu pěkný zážitek. V Kefalosu prožité slabé zemětřesení patří spíše k úsměvným zážitkům (řadu turistů ani neprobudilo), přesto by asi neškodilo v pokynech CK zmínit, že se v oblasti může vyskytnout a jak se při tom zachovat.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mirek, 27.07.2017
9
Klidná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly na 7 dní.Ubytování: Pokoje byly malé ale čisté. Každodenní ...
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly na 7 dní.Ubytování: Pokoje byly malé ale čisté. Každodenní úklid odpadkového koše, v půlce týdne výměna ložního prádla. Majitelé milí, vždy usměvaví, hlavně po nějakém řeckém slovíčku. Místo:Malé přímořské letovisku, velký výběr taveren. "supermarkety" především pro turisty, takže o kousek dražší, ale žádná tragédie.Delegátka: Tento rok poprvé na Kosu. Po objetí ostrova autem jsme jí my říkaly, kde to bylo hezké. Ona zatím neporadila.Pláže: Vstup do vody pomalý, na některých místech (spíš vzdálenějších) jsou pískovcové "plotny". Ale naproti ostrůvku je to takový "Balaton"Výlety: Půjčily jsme si auto - doporučuji. S cestovkou jsme vyjely na Nissyros. Doporučuji!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Nikola, 30.06.2017
1 2 3 4

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour