ZAFIRA   studia a apartmány - recenze

Recenze

9,3
26 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,2 Okolí
9,2 Stravování
Řazení
1 2 3 4
8,5
Spokojenost
9 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ...
Celkový dojem
Dovolenou jsem si prožila v příjemném klidu. Po příletu jsme byli velmi brzy ubytovaní,.vše již bylo uklizené a připravené. Ubytování bylo moc pěkné a prostorné, kuchyňka dobře vybavená. Pláž blízko. V okolí hodně taveren ze kterých byl pěkný výhled na moře.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Martina, 09.08.2018
10
Pohodová a klidná dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ...
Celkový dojem
Na ostrově Kos se nám velmi líbilo, moře je nádherné a čisté, vhodné pro malé děti, ubytování v apartmánech Zafira je velmi příjemné. Jediná vada na kráse je blízkost silnice s rušným provozem.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Gabriela Kalivodova, 07.09.2017
10
Dobrý výběr!
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, ...
Celkový dojem
Od aparmánu po dlážděném chodníčku, podél zahrady, kde je i sprcha se sladkou vodou, přímo na pláž, celkem 150 m, Voda průzračná, lehátka, slunečníky, vždy volné. Stravovací možnosti v mnoha restauracích na pobřeží v dosahu minut, supermarket v sousedství ubytování. Od přistání na Kosu jsme ubytování na pokoji za 25 minut. Zařízené pokoje s kuchyňkou, sociální zařízení, sprcha, vše bez závad, stále udržované funkční a v čistotě, Terasy pokojů mají výhled na moře a pobřeží, celé odpoledne až do podvečera jsou zality sluncem, jeden větší slunečník by nebyl marný, odpolední siesta by se tak mohla odehrávat i tam a místo 10 bodů bych dal 20!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef, 27.08.2017
8
Ubytování bylo velice hezky zařízené
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Ostrov KOS se nám velice líbil, zapůjčily jsme si automobil a prohlédly si ostrov i ...
Celkový dojem
Ostrov KOS se nám velice líbil, zapůjčily jsme si automobil a prohlédly si ostrov i v jiných částech, př.hl.město KOS, lázně THERMA, Pyly, pláže v severní části ostrova, Hypokratova zahrada. Ubytování Zafira bylo velice hezky zařízené, měly jsme apartmány, kuchyňka slušně vybavena vším potřebným, bylo velice čisto a během pobytu uklizeno a vyměněno ložní prádlo a ručníky. Pouze blízkost silnice a poloha pokoje s balkonem právě k ní, večer rušila při spaní. Přes den ale bylo na této straně chráněn od přímého slunce, což bylo velice příjemné. Co se týká delegátky Dáši, cokoliv jsme potřebovaly, byla velice ochotná, vše obvolala, zajistila výlety, byla milá a nic pro ní nebyl problém. Doprovodila nás na letiště a přesně navigovala kam mám dát zavazadla a rozloučila se s námi. Pláže jsou na Kosu rozmanité, našly jsme jak písečné s vlnami na severu, tak kamínkové na jihu a ty byly klidné. Voda všude velice čistá. sice jsme tady byly v plné sezóně, ale oblast Kefalos je velice klidná lokalita. Výlet jsme s agenturou absolvovaly lodi na Tři ostrovy a velice se nám líbil. Delegátka Dáša nám všem rozdala i přesný popis kam pojedeme a co je tam za zajímavosti. Za dovolenou chci poděkovat pí . Šárce Drechslerové, která nám dovolenou na last minuta pomohla vybrat a rezervovala jí. Dovolená na KOSU patří k těm krásně prožitým. děkujeme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana a Monika, 28.07.2017
9
Opět krásná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
V letovisku Kefalos, kam se rádi vracíme (v průběhu 10 let už popáté a s Viamare v ...
Celkový dojem
V letovisku Kefalos, kam se rádi vracíme (v průběhu 10 let už popáté a s Viamare v ZAFIRA potřetí), jsme opět prožili dva týdny krásné dovolené, a toto místo (po někdejších nájezdech Němců a Holanďanů stále klidnější) mohu jen doporučit všem, kdo chtějí prožít dovolenou v pěkném a přátelském prostředí. Ubytování v dobře vybavených a čistých pokojích s příslušenstvím - s blízkou pláží, s obchodem a tavernami v sousedství jistě vyhoví každému kdo dává přednost poklidné dovolené mimo hotelové komplexy. Majitelé, paní Zafira a pan Michail i celá jejich rodina jsou velice milí lidé, a rádi se starají o to aby nikomu nic k hezkému pobytu nechybělo. K stravování v místě je možno využít řadu taveren, my už ale máme, jak jinak, v srdci navždycky rodinou tavernu KASTRI s výhledem na blízký stejnojmenný ostrůvek, kde pomalu ale jistě zapomenete to co umíte řecky a anglicky, protože jídelní lístek i milá slova jsou tu i v češtině. K výletům na řadu krásných míst ostrova jsme opět využili auto z doporučené partnerské autopůjčovny s plným pojištěním. Po zkušenostech z minulých let nás mile překvapila připravenost a ochota příjemné, vstřícné delegátky Dáši, zajistit také organizované výlety. Využili jsme nabídku na výlet po ostrovech Kalymnos, Plati a Pserimos (Nisyros stojí také za to) a byl to opravdu pěkný zážitek. V Kefalosu prožité slabé zemětřesení patří spíše k úsměvným zážitkům (řadu turistů ani neprobudilo), přesto by asi neškodilo v pokynech CK zmínit, že se v oblasti může vyskytnout a jak se při tom zachovat.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mirek, 27.07.2017
9
Klidná dovolená
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly na 7 dní.Ubytování: Pokoje byly malé ale čisté. Každodenní ...
Celkový dojem
Na dovolené jsme byly na 7 dní.Ubytování: Pokoje byly malé ale čisté. Každodenní úklid odpadkového koše, v půlce týdne výměna ložního prádla. Majitelé milí, vždy usměvaví, hlavně po nějakém řeckém slovíčku. Místo:Malé přímořské letovisku, velký výběr taveren. "supermarkety" především pro turisty, takže o kousek dražší, ale žádná tragédie.Delegátka: Tento rok poprvé na Kosu. Po objetí ostrova autem jsme jí my říkaly, kde to bylo hezké. Ona zatím neporadila.Pláže: Vstup do vody pomalý, na některých místech (spíš vzdálenějších) jsou pískovcové "plotny". Ale naproti ostrůvku je to takový "Balaton"Výlety: Půjčily jsme si auto - doporučuji. S cestovkou jsme vyjely na Nissyros. Doporučuji!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Nikola, 30.06.2017
10
Nejhezčí místo na ostrově, vše na dosah
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Prijemni a vstricni majitele, na plaz jen cca 60 m, primo naproti ostruvku, dalsi ...
Celkový dojem
Prijemni a vstricni majitele, na plaz jen cca 60 m, primo naproti ostruvku, dalsi plaze v zavetri, kdyz popojdete za pozust.chramu Agios Stefanos, kde je jen par lidi. Vhodne boty do vody. Supermarket hned vedle a pujcovna aut a motorek naproti. Je fakt, ze Zafira je u silnice, ale k nam nic moc hluk nedolehal. Od cervence dopor. si vzit klimatizaci a pak se zavrenymi dvermi neuslysite vubec nic. Delegatka Dasa je take velice vstricna.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
P.Vladyka, 18.06.2017
7
Zafira - konec září
7 Ubytování 7 Služby 7 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Celkově spokojenost. Ubytování (přízemní apartmán) prostorné, prakticky zařízené, ...
Celkový dojem
Celkově spokojenost. Ubytování (přízemní apartmán) prostorné, prakticky zařízené, čisté, sympatičtí ochotní majitelé, kteří bydlí přímo v domě. Velká terasa z jedné strany a pavlač z druhé - bylo vždy možné si vybrat, zda být na sluníčku nebo ve stínu. Nevýhodou je, že dům stojí u hlavní silnice - nemohli jsme kvůli hluku spát s otevřeným oknem, stejně tak inzerované posezení pod fíkusem vedle silnice nepoužitelné.Čisté moře, dlouhé písčité pláže na obě strany od ubytování (příchod k pláži od ubytování a nejbližší kousek pláže "řecky ušmudlaný", ale o 100 m vedle už pěkné). Využívali jsme zázemí blízkého hotelu Kordistos (bazén, pláž, bar/restaurace, trávník, hřišťátko). Krásné scenérie s ostrůvkem, ke kterému se dá doplavat, žádné vlny. Letovisko spíše klidné, možnost procházky podél moře na konec zálivu k přístavu (cca 3 km) s velkým množstvím taveren a supermarketů. Nedaleko úžasná zmrzlinárna.Pro sportovce: půjčovny paddleboardů, sit-on-top kajaků, serfů - ale poměrně drahé. Možnost půjčení kol - i "horských". Množství šotolinových cest pro túru či delší běh na západním cípu ostrova = dosažitelné z ubytování, pěkné túry u nejvyšší hory Kosu. Pro hledání cest doporučujeme mapy.cz: offline mapy Řecko.Služby Viamare i delegátky výborné.Dovolená poslední 2 týdny v září: minimum lidí, voda dostatečně teplá, teploty akorát na koupání i výlety - záleželo, zda bylo větrno (chladněji) či bezvětří (horko).
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
KM, 15.10.2016
1 2 3 4

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour