PYLI BAY   hotel - recenze

Recenze

8,2
19 hodnocení
7,9 Ubytování
8,7 Služby
7,7 Okolí
8,4 Stravování
Řazení
1 2 3
8,5
Super dovolená
9 Ubytování 9 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě ...
Celkový dojem
Velmi krásný ostrov, destinace Marmari je klidnější, hotel odpovídá popisu a určitě stojí za to.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David Jay, 21.09.2018
3,5
krásná dovolená
2 Ubytování 3 Služby 4 Okolí 5 Stravování
Celkový dojem
Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň ...
Celkový dojem
Ostrov je krásný, ale je třeba ho projet celý. Na ostrově docelá fouká,ale aspoň necítíte to horko, pláže jsou různé s bilým pískem,žlutým i s tmavým, moře krásné, pozvolný vstup. navštívili jsme vesničku Zia, therma beach,kde vyvěrají termální prameny, pláže na jihu doporučuji Magic beach,opravdu krásná čistá pláž, na jihu je moře trochu chladnější,na vrchu příjemná taverná s přátelským personálem a skvělým jídlem za zmínku stojí hlavní město Kos. Vede tam jen jedna hlavní silnice a to buď na Kos nebo na opačnou stranu Kefalos. Lidé na ostrově velmi přátelští vždy s úsměvem - balzám na duši.Delegátka paní Jana Kolková byla v pohodě ;-)
Okolí

Marmari je velmi klidné, v okolí tak nic k vidění nění, proto je nejlepší si půjčit skutr,auto,buginu,kolo ;-) doporučuji půjčovnu na ulici dál od hotelu, né u hotelu dosti rozdílné ceny. My měli na 6 dní i bez spoluúčasti za 70 eur. Parkovné se naštěstí nikde neplatí, poblíž hotelu je autobusová zastávka do hlavního města za 2,10 eur.

Ubytování

nejsme nároční, ale Čechy bohužel dávají do staré části, pokoj neosobní jednoduchý. Pro 2 dospělé jsme dostali nedostačující postel o rozměru 140cm, takže jsem musela spát na poschodové posteli, na pokoji jde vše slyšet ať je to protekání vody, pouštění vody či hluční sousedi. 2 x krát nám do pokoje vletěl šváb, bohužel v Řecku normální věc.

Strava

jídlo bylo chutné,ale žádný zázrak, po 4 dnech už jsme nevěděli co,ale vybere si každý, all inslusive v Řecku je slabší než jinde v Evropě.

Další služby

standartní...nevyužívali jsme. Personal byl velmi příjemný! Všichni se tam snažili, pokoj byl uklízen denně, ručníky měněny bez problému.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 19.09.2018
5,8
Celková spokojenost
7 Ubytování 7 Služby 3 Okolí 6 Stravování
Celkový dojem
Spokojenost
Celkový dojem
Spokojenost
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Iva, 17.09.2018
9,8
Super zážitek
9 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Hotel je odpovídající 3 hvezdičkám, nic zvláštního ale ani hrozného. Vše fungovalo ...
Celkový dojem
Hotel je odpovídající 3 hvezdičkám, nic zvláštního ale ani hrozného. Vše fungovalo jak má, úklid probíhá každý den a vše je v pořádku. Jídlo bylo super, pokaždé něco jiného. Výběr z mořských plodů, dezertů, ovoce, zelenina.. Vše perfektní. Personál vstřícný, když jim člověk přinesl talíř, byli vděční a nestalo by se že by se neusmáli nebo nebyli vděční. Pláž byla kousek a po příjemné cestě kde byli samé obchůdky. Uvítali jsme, že se jde podivat na jakoukoli pláž, platí se pouze za lehátko nebo za atrakce nebo sport. Nás z přítelem ale moc nebaví být na jednom místě takže jsme si půjčili scooter a projeli jsme celý Kos. Vše proběhlo bez problémů, měli jsme ho na 3 dny a vše jsme krásně stihli. Za benzín jsme dali v přepočtu 400 kč a jezdili jsme úplně všude. Mohu doporučit zavítat do města Kos, Kefalos, Zia a Paleo Pili.. jinak Asklépion nebyl špatný ale vysoký vstup a kromě výhledu tam nic moc člověk nenajde.. Zia byla pro mě mnohem hezčí. Nejhezčí pláž Tigaki a Marmari, vyzkoušeli jsme i na Kefalosu ale těmto se nic nevyrovnalo. Cestovní kancelář v pořádku. Pokud máte rádi hornatou krajinu a nádherné výhledy.. Mohu jedině doporučit 😊😊👌
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Vanessa, 08.09.2018
9,5
Pohodově strávená davolená
9 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Absolutní spokojenost, vše na jedničku.
Celkový dojem
Absolutní spokojenost, vše na jedničku.
Okolí

Hotel je udržovaný, pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do vody.

Ubytování

Pokoj byl útulný, čistý s balkonem, klimatizací a ledničkou.

Strava

Pestrá strava, každý den s menší obměnou.

Další služby

Široká nabídka pronájmu aut a skútrů. Delegátka byla velmi ochotná a milá.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Tereza, 24.08.2018
9,5
Bezchybná dovolená! Za rok klidně zase! 14.8.-21.8.
10 Ubytování 10 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Naprosto báječná dovolená v klidném letovisku. Hotelový komplex udržovaný, čistý, ...
Celkový dojem
Naprosto báječná dovolená v klidném letovisku. Hotelový komplex udržovaný, čistý, klidný, i v plné sezóně nikde nebývaly davy lidí - bez problému se dala kdykoliv během dne najít prázdná lehátka, pláž blízko. Kdybych se měla vracet na Kos, volím opět tento skvělý hotel a s klidem jej mohu doporučit.
Okolí

Klidné letovisko s několika půjčovnami aut, tavernami a obchody se suvenýry, na pláž je to kousek. Pláž je krásná, čistá, se světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. A ty neopakovatelné západy slunce!!!

Ubytování

Pokoj dostačující /dvoupostel + patrová postel pro děti/, čistý, každý den úklid, v koupelně menší vana, takže není voda nalitá všude, balkón.

Strava

Výběr jídel naprosto dostačující, spousta zeleniny - čerstvé i tepelně upravené, každý den nějaká ryba, několik druhů masa, neustále doplňují, k obědu i večeři zmrzlina a spousty skvělých sladkých teček v podobě zákusků, dezertů a šlehaných sladkých pěn. Personál velmi ochotný.

Další služby

Skvělá delegátka, ochotná s čímkoliv pomoct, cokoliv zajistit. Zprostředkovala nám projížďku na koni při západu slunce - vřele tento zážitek doporučuju. Je to nezapomenutelná záležitost!

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Natálie Szczeponiecová, 23.08.2018
9,3
Pohoda
7 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Tento hotel jsem navštívil celkem čtyřikrát,to hovoří za vše.
Celkový dojem
Tento hotel jsem navštívil celkem čtyřikrát,to hovoří za vše.
Okolí

Naprostý klid a pohoda.

Ubytování

OK.

Strava

Nemá to chybu,jenom samá chvála personálu.

Další služby

OK.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Josef Sucharda, 22.08.2018
8,3
Krásná dovolená - 9.8. - 16.8.2018
8 Ubytování 10 Služby 7 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Po příletu na Kos na nás čekala paní delegátka, která nás přijala a nasměrovala nás ...
Celkový dojem
Po příletu na Kos na nás čekala paní delegátka, která nás přijala a nasměrovala nás k autobusu, který nás hodí na hotel. Po cestě do hotelu nám řekla základní organizační věci, pár zajímavostí o ostrově a také nabídku základních služeb a výletů. Po příjezdu na hotel nám byly okamžitě vydány náramky a byli jsme posláni na snídani, myslím, že to bylo velmi hezké gesto od hotelu. Takže ihned po příjezdu jsme mohli čerpat all inclusive. Ubytováni jsme byli kolem 12 hodiny, na hotel jsme dorazili v 9. Nic hrozného, prošli jsme se na pláž a po letovisku. V hotelu bylo velmi čisto, personál byl velmi milý, slušný a vstřícný, nemůžu si stěžovat. Personál hotelu mluví anglicky, pár lidí německy, polsky i česky.Pokud bychom se měli vrátit, neměli bychom nejmenší problém, nic nám tu nechybělo a doporučil bych tento zájezd i svým známým, příští rok plánujeme Zakynthos - objevovat se musí :)
Okolí

Okolí hotelu bohužel pokulhává, nevím proč, ale Řekové jsou celkem nepořádní, počítejte s tím, že při procházce občas spatříte zarostlá prostranství, neuklizené věci, občas také odpadky, nejčastěji plasty. Netvrdím, že je to všude, ale určitě na to narazíte, někoho to může vyděsit. My jsme byli na dovolené, pláže, moře a výhled - paráda, krása - občas řasy u břehu, stačí se posunout kousek vedle a moře je čisté. Místní lidé jsou přátelští a velmi vstřícní, necítili jsme se tu špatně, naopak jsme byli velmi klidní a spokojení, není čeho se tu bát.

Ubytování

Ubytování je pro nenáročné klienty, my jsme o tom dobře věděli a s poskytnutými službami jsme byli spokojeni, pokoj byl čistý, voněl a úklid byl každý den. Na pokoji je lednice, která bohužel hučela v noci celkem otravná záležitost, proto nedám 10 hvězdiček. Co bylo naopak skvělé, byla klimatizace, která byla zdarma. K dispozici máte také balkon. Tento pokoj je vhodný spíše pro přenocování, stejně byste měli svůj čas trávit jinde, jste na dovolené :)

Strava

Strava v hotelu je pestrá, od zeleniny, saláty, maso,ryby,mořské plody, těstoviny až po dezerty a zmrzlinu. K pití limonády,pivo a víno, na baru ouzo a brandy. Pití je neměnné, strava se lehce obměnňuje, točí se dokola ale v různých variacích. Všeho vždycky bylo dost, nikdy nic něchybělo.

Další služby

Služby hotelu plně odpovídaly popisu zájezdu, nic nám nechybělo, personál je velmi milý, vstřícný a přátelský.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
David Volařík, 20.08.2018
1 2 3

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour