THEA    apartmány - recenze

Recenze

9,3
25 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,3 Okolí
9,3 Stravování
Řazení
1 2 3 4
10
Nádherná dovolená!
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Nádherná dovolená! Krásné ubytování s milou paní domácí. Pláže různé, každý si najde ...
Celkový dojem
Nádherná dovolená! Krásné ubytování s milou paní domácí. Pláže různé, každý si najde tu svou. Celkově nás to velice nadchlo. Určitě se vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra, 16.08.2017
10
Nejlepší dovolená!Vydržte, je to obsáhlé:-)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Za 1.45h z Ostravy u moře a pak nádh.dovolená:-) Byli jsme ubyt. v apart. THEA a i ...
Celkový dojem
Za 1.45h z Ostravy u moře a pak nádh.dovolená:-) Byli jsme ubyt. v apart. THEA a i když si musíte vyšlapat nějakých 60 schodů (bagáž nám vynesli!:-)), tak ubytování super. Nádh. výhled z velkého balk., čisto, vybav.kuchyň.kout (měli jsme bez stravy), lednice, vařič, trezor na cennosti, solidní postele i sprch.kout s toaletou..zkrátka nic nám nevadilo (ani ty cikády na stromě před balk.:-D) a nechybělo.Usměvavá a ochotná paní domácí nám uklízela a měnila ložní prádlo každé 2 dny. I když bylo velké vedro, nepotř. jsme ani klimatizaci! Apartmán je dobře orient., za zády má skálu a pořád tam fouká příjemný větřík:-) Dole před apartm. je také několik posezení. Na nejbližší 2 pláže je to cca 200 m. Nejsou přeplněné. Chodili jsme na pláž, kde byla pěkná skaliska a když se zvedl vítr, to byly vlny! Prostě paráda:-) Centrum města Kassiopi je příjemné, s množstvím taveren a obchůdků a také s živým nočním životem. Je tam taky jedna výborná pekárna (nevzpomenu si na název:-)).Z apartm.THEA je to nejblíž do příjemné taverny JANIS, kde je výhled na moře, je tam velmi příjemná obsluha a skvěle tam vaří - doporučuji!:-) Všude se domluvíte anglicky a někde také česky:-) Řekové jsou velmi milí a přátelští.Z místního přístavu můžete také podniknout příjemné plavby po okolí. Vyplatí se také vystoupat na zbytky opevnění nad městem, kde je nádherný výhled na celé okolí (a ten západ slunce!:-)) a také do Albánie (dohodíte tam kamenem:-)) Doporučuji výlet do hl.města Kerkyry (autobusem cca 1.30h), kde budete ohromeni hlavně jejich infrastrukturou. Všichni jezdí, jak se jim zlíbí,ale bez nehod:-D Jsou tam také 2 pevnosti, z kterých je nádherný výhled. Další výlet doporučuji do města Sidari (cca 45min. z Kassiopi) ke "Kanálu lásky", kde je nádherně členité pobřeží s jílovitými výběžky do moře a také s nádh. písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře - ideální pro menší děti.Na závěr zmíním našeho delegáta p.Martina Krahulce, který se o nás ochotně staral a dal nám dobré tipy, aby byla naše dovolená ještě příjemnější:-) A ta také byla!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michal Znamenáček, 07.08.2017
9
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře. ...
Celkový dojem
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře. Stravu jsme řešili nákupy, občasným vařením a návštěvou taveren, takže také OK. Delegát vstřícný, moře nádherné, pěkná pláž bohužel ve větší vzdálenosti, ale alespoň nechyběl pohyb:-) Výlet lodí do hl. města příjemný. Takže jediné mínus asi městská pláž, která je nejbližší k ubytování v apartmánech Thea.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Kubátová, 03.08.2017
10
S ubytováním jsme byli velice spokojeni
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Corfu je nádherný zelený ostrov, na který bych se určitě opět ráda vrátila. V ...
Celkový dojem
Corfu je nádherný zelený ostrov, na který bych se určitě opět ráda vrátila. V letovisku Kassiopi se nám velmi líbilo, je to menší, ale o to příjemnější středisko s krásnými plážemi a malým přístavem. S ubytováním v apartmánech Thea jsme byli velice spokojeni, ze všech apartmánů je úžasný výhled na letovisko, záliv a na hory v Albánii. Paní majitelka byla velmi milá a úklid byl na jedničku. Po dobu pobytu jsme měli zapůjčené auto a podnikali výlety po celém ostrově, kde je mnoho krásných míst. Např. Sidari - Kanál lásky, mys Drastis, Sunset Logas - vyhlídka, Pantokrator - nejvyšší hora, Angelokastro- ruiny hradu, Gardiki - zbytky pevnosti, Pelekas - Císařský trůn, klášter Vlacherna, zámek Achillion a krásné hlavní město Kerkyra. Podnikli jsme také výlet do národního parku Butrint v Albánii. Navštívili jsme domácí pivovar v Arillas a ochutnali jejich domácí pivo. Moře i pláže jsou krásné - písečné i kamenité a na své si přijdou i milovníci potápění. A během cestování napříč ostrovem se nám odkrývaly nádherné výhledy na ostrov, moře a sousední Albánii.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Marcela, 02.08.2017
9
V této oblasti i v ubytování se mi líbí
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
V této oblasti i v ubytování se mi líbí, opakovaně zde trávíme konec jara. Dojít se ...
Celkový dojem
V této oblasti i v ubytování se mi líbí, opakovaně zde trávíme konec jara. Dojít se dá na několik pláží, delegát příjemný, poradí s výlety.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Mynaříková, 27.07.2017
8
Celkový dojem - 1 - 2
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 8 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem : 1 - 2Ubytování - 1delegát - 1moře - 1pláže - 1výlety - 1informace v ...
Celkový dojem
Celkový dojem : 1 - 2Ubytování - 1delegát - 1moře - 1pláže - 1výlety - 1informace v předstihu před zájezdem - 2Nefunkční vařič - doporučuji výměnuNefunkční sprchová růžiceVýhled na moře nádherný Úklid pokojů výborný
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Reakce CK

Velmi děkujeme za Vaši recenzi.

Závady jsme nahlásili našemu delegátovi, který sjedná nápravu.

Antonín Pajdla, 10.07.2017
10
Pohodový, krásný ostrov
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Krásné, prostorné ubytování v pěší dostupnosti 4 pláží.Moře začátkem července teplé, ...
Celkový dojem
Krásné, prostorné ubytování v pěší dostupnosti 4 pláží.Moře začátkem července teplé, čisté. Paní majitelka vstřícná, usměvavá, nic není problém, každý den uklízela a často měnila ručníky, plachty.Služby cestovky i delegáta výborné. Klidně se zde opět vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Bohdana, 09.07.2017
10
Velmi vydařená dovolená
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Velmi vydařená dovolená. Krásné počasí každý den a v noci příjemně, bez nutnosti ...
Celkový dojem
Velmi vydařená dovolená. Krásné počasí každý den a v noci příjemně, bez nutnosti klimatizace. Ubytování v klidné části městečka dále od silnice, úklid vzorný, pokoje s balkonem a výhledem na moře.V malém městečku Kassiopi je mnoho dobře zásobených "supermarketů", klasických taveren, výborná pekárna i několik rychlých občerstvení. Moře čisté i když začátkem června samozřejmě trochu chladnější. Pláže oblázkové, také čisté a udržované. Lehátka a slunečníky na většině větších pláží. Písečná pláž Kalamaki s postupným vstupem do moře asi 4 km od městečka - doprava možná autobusem - zastávka kousek od ubytování. Výlet lodí od Viamare do hlavního města z nedalekého přístavu - cca 10 minut pěšky - velmi pěkný a nenáročný - dostatek času na procházku městem i oběd. Martin Krahulec,delegát cestovní kanceláře byl ochotný, dochvilný a vždy uměl dobře poradit po celou dobu našeho pobytu.Z městečka Kassiopi je možný pěší výstup na Pantokrator - nejvyšší horu ostrova - dobré boty, dobrá kondice a voda sebou podmínkou. Hezký výhled z vrcholu si však užijete i pokud tam vyjedete autem či na motorce.Odlet v nočních hodinách a zajištění si pokoje až do příjezdu autobusu kolem 19. hodiny jsme řešily doplatkem 20 euro - jinak opuštění pokoje do 12 hodin. Byli jsme velmi spokojeni a opět nás ani ŘECKO a ani ŘEKOVÉ a ani VIAMARE nezklamali.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Mirek a Jitka, 21.06.2017
1 2 3 4

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VENUS TRADE AND TOURS spol. s r.o. Specialista na Řecko od roku 1992-2018. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour