THEA    apartmány - recenze

Recenze

9,3
30 hodnocení
9,3 Ubytování
9,3 Služby
9,3 Okolí
9,3 Stravování
Řazení
1 2 3 4
9
klidná dovolená uprostřed krásné přírody
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí ...
Celkový dojem
Nádherný výhled z balkonu na moře a na albánské hory v dálce.Doporučuji výlet lodí do Kerkyry a zapůjčení auta na samostatné výlety po ostrově.Pan delegát Martin velmi dobře poradil a byl ochotný.Paní majitelka apartm.Thea byla milá, vybavení pokojů bylo dostačující,úklid a výměna prádla a ručníků- vše v pořádku.Korfu je krásné, lidé milí a přátelští. Jediné negativum- hromady odpadků,které nikdo neuklízí a válí se podél cest.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Elena Polochová, 11.09.2018
9,8
pohodová dovolená
9 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Byli jsme velice spokojeni !!!!
Celkový dojem
Byli jsme velice spokojeni !!!!
Okolí

V okolí několik pláží, vzdálenější jsou nádherné, ale více lidí. Měli jsme půjčené auto a objevili plno krásných zátok s plážemi a nádhernou průzračnou vodou. Městečko je krásné, na večerní procházky s posezením v tavernách jak dělané. Doporučuji návštěvu hlavního města.

Ubytování

Ubytování velice mile překvapilo, 2 prostorné pokoje, výhled z balkonu prostě nádhera, zastíněný před sluncem, komáři nebyli, takže jsme mohli větrat celou noc a bylo velice příjemně i bez klimatizace. Úklid, výměna ručníků i povlečení naprosto v pořádku. Jen jsou trochu slyšet auta ze silnice a k domu musíte vyjít kopeček a pár schodů.

Strava

V okolí spousta možností ke stravování, obchůdky i supermarket, kuchyňka na ubytování obstojně vybavená.

Další služby

Delegát sympatický, ochotný, zajistil výlety i auto na pronájem, vše bylo, jak jsme si domluvili. Doporučil nám, kam autem zajet.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Eva Jonášová, 10.09.2018
10
Nádherné zážitky.
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu ...
Celkový dojem
Spolupráce s Vaší cestovní kanceláří je výborná. Děkuji Lukášovi Kotrs - referentu prodeje zájezdů za pomoc při vyřízeni žádostí o zájezdu. Osobní poděkování zástupci CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martinu Krahulec, vždy ochotný poradit, vysvětlit a nabídnout hezký výlet.
Okolí

Výborné.

Ubytování

Kvalitní.Paní majitelka velice příjemná, milá.

Strava

Bez stravy.

Další služby

Zástupce CK Viamare a CK VTT na ostrově Korfu Martin Krahulec - velký dík.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Lyubov Ilyukhina, 10.09.2018
7,8
Pohodová dovolená
8 Ubytování 8 Služby 8 Okolí 7 Stravování
Celkový dojem
Klidné ubytování mimo centrum, nádherný výhled.Vstřícná paní domácí. Kassiopi je ...
Celkový dojem
Klidné ubytování mimo centrum, nádherný výhled.Vstřícná paní domácí. Kassiopi je celkově spíše klidnější turistické centrum.
Strava

Bez stravy, nelze tedy hodnotit.

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jabůrek Vladislav, 22.08.2018
9,5
Úžasná dovolenka
9 Ubytování 9 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Prríjemný penzión hneď pri mori s nádherným výhľadom na more v pozadí s albánskymi ...
Celkový dojem
Prríjemný penzión hneď pri mori s nádherným výhľadom na more v pozadí s albánskymi horami. Centrum mesta do pár minút chodze.
Okolí

nádherné pláže kúsok od ubytovania. Tá mestská hned pod apartmánom nič moc, neudržuje sa veľmi, ale stačilo ísť kúsok popri ceste na ľavo a bola tam pekná, čistá a hlavne kľudná pláž s lehátkami za 3 eurá, taktiež o niečo vzdialenejšie na ľavú stranu od penziónu ďalšie pekné pláže, ale už viac preplnené

Ubytování

Dychberúci výhľad na more z veľkého balkónu.Malá kuchyňka docela dobre vybavená, dokonca bola aj hubička, saponát a aj utierka (menila sa obdeň).Čisto a kľud, izby priestorné, 2 izby dokopy so 4 posteľmi:) Zariadenie skromné, ale plne funkčné, až na starší varič, na ktorom sa varilo pomalšie.Musím ale upozorniť, že penzión je v kopci, takže pre starších ľudí v takom teple može byť docela drina párkrát do kopca za deň. Nám to inak nevadilo a vedeli sme dopredu, že to tak budeNaopak práve tým, že penzión je v kopci, tak tam príjemne pofukuje (asi 2 dni bolo, že fúkal dosť silný vietor, ale dalo sa prežiť), takže v noci sme ani klímu nepotrebovali a to sme boli v termíne 13-20.7

Strava

varili sme sami, takže nemožem hodnotiť. V meste Kassiopi sa ale najete už aj za pár eur (gyros v pite), v reštauráciách kurča s masom okolo 8eur. Cez obednajšej siesty je vačšina reštaurácií zatvorená, takže je lepšie si dať teplé jedlo na vačer

Další služby

upratovalo sa každý druhý deň, tiež sa vynášali aj koše

Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Csilla Gordonová, 26.07.2018
10
Nádherná dovolená!
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Nádherná dovolená! Krásné ubytování s milou paní domácí. Pláže různé, každý si najde ...
Celkový dojem
Nádherná dovolená! Krásné ubytování s milou paní domácí. Pláže různé, každý si najde tu svou. Celkově nás to velice nadchlo. Určitě se vrátíme.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Petra, 16.08.2017
10
Nejlepší dovolená!Vydržte, je to obsáhlé:-)
10 Ubytování 10 Služby 10 Okolí 10 Stravování
Celkový dojem
Za 1.45h z Ostravy u moře a pak nádh.dovolená:-) Byli jsme ubyt. v apart. THEA a i ...
Celkový dojem
Za 1.45h z Ostravy u moře a pak nádh.dovolená:-) Byli jsme ubyt. v apart. THEA a i když si musíte vyšlapat nějakých 60 schodů (bagáž nám vynesli!:-)), tak ubytování super. Nádh. výhled z velkého balk., čisto, vybav.kuchyň.kout (měli jsme bez stravy), lednice, vařič, trezor na cennosti, solidní postele i sprch.kout s toaletou..zkrátka nic nám nevadilo (ani ty cikády na stromě před balk.:-D) a nechybělo.Usměvavá a ochotná paní domácí nám uklízela a měnila ložní prádlo každé 2 dny. I když bylo velké vedro, nepotř. jsme ani klimatizaci! Apartmán je dobře orient., za zády má skálu a pořád tam fouká příjemný větřík:-) Dole před apartm. je také několik posezení. Na nejbližší 2 pláže je to cca 200 m. Nejsou přeplněné. Chodili jsme na pláž, kde byla pěkná skaliska a když se zvedl vítr, to byly vlny! Prostě paráda:-) Centrum města Kassiopi je příjemné, s množstvím taveren a obchůdků a také s živým nočním životem. Je tam taky jedna výborná pekárna (nevzpomenu si na název:-)).Z apartm.THEA je to nejblíž do příjemné taverny JANIS, kde je výhled na moře, je tam velmi příjemná obsluha a skvěle tam vaří - doporučuji!:-) Všude se domluvíte anglicky a někde také česky:-) Řekové jsou velmi milí a přátelští.Z místního přístavu můžete také podniknout příjemné plavby po okolí. Vyplatí se také vystoupat na zbytky opevnění nad městem, kde je nádherný výhled na celé okolí (a ten západ slunce!:-)) a také do Albánie (dohodíte tam kamenem:-)) Doporučuji výlet do hl.města Kerkyry (autobusem cca 1.30h), kde budete ohromeni hlavně jejich infrastrukturou. Všichni jezdí, jak se jim zlíbí,ale bez nehod:-D Jsou tam také 2 pevnosti, z kterých je nádherný výhled. Další výlet doporučuji do města Sidari (cca 45min. z Kassiopi) ke "Kanálu lásky", kde je nádherně členité pobřeží s jílovitými výběžky do moře a také s nádh. písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře - ideální pro menší děti.Na závěr zmíním našeho delegáta p.Martina Krahulce, který se o nás ochotně staral a dal nám dobré tipy, aby byla naše dovolená ještě příjemnější:-) A ta také byla!!
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Michal Znamenáček, 07.08.2017
9
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře
9 Ubytování 9 Služby 9 Okolí 9 Stravování
Celkový dojem
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře. ...
Celkový dojem
Celkový dojem - ten první - byl báječný: pěkné ubytování, skvělý výhled na moře. Stravu jsme řešili nákupy, občasným vařením a návštěvou taveren, takže také OK. Delegát vstřícný, moře nádherné, pěkná pláž bohužel ve větší vzdálenosti, ale alespoň nechyběl pohyb:-) Výlet lodí do hl. města příjemný. Takže jediné mínus asi městská pláž, která je nejbližší k ubytování v apartmánech Thea.
Zobrazit celou recenzi Skrýt celou recenzi
Jana Kubátová, 03.08.2017
1 2 3 4

Sledujte nás

Google Plus You Tube

© Copyright Cestovní kancelář VTT, TRAVEL FAMILY s.r.o. Specialista na Řecko od roku 1992. Všechna práva vyhrazena.
Realizace: MagicWare | Redakční systém is>content | Rezervační systém is>tour