Řecko od cestovní kanceláře VTT - Express bus line - Athény - Praha

EXPRESS BUS LINE – ATHÉNY – BRATISLAVA – BRNO – PRAHA a zpět

UPOZORNĚNÍ: O Velikonocích autobus z Řecka dο Česka(Αthény – Soluň – Budapešť – Bratislava – Brno – Praha ) pojede výjimečně ve středu 12.4.2017 místo ve čtvrtek 13.4.2017 a zpět z Česka do Řecka (Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Soluň – Atheny) v Pátek 14.4.2017 místo soboty 15.4.2017

EXPRESS BUS LINE – ATHÉNY – BRATISLAVA – BRNO – PRAHA a zpět

od 17/06/2017 do 11/09/2017 budou přidány další odjezdy v týdnu.

Z Řecka do České Republiky (přes Mad’arsko- Slovensko) navíc každou sobotu Z České Republiky do Řecka (přes Slovensko – Mad’arsko) navíc každé pondělí

17/06/2017 – 11/09/2017 odjezd z Řecka do České Republiky – Čtvrtek & Sobota odjezd z České Republiky do Řecka – Sobota & Pondělí

Image express-bus-line-autobus Image express-bus-line-autobus-interier

JÍZDNÍ ŘÁD uvedeny místní časy

Časy DTC KM TRASA KM DTC Časy
8:00 1 0 PRAHA / ÚAN FLORENC, zastávka 5 2190 2 15:00
10:30 1 209 BRNO / AUT. ZASTÁVKA ZVONAŘKA 1960 2 12:30
11:00 1 267 BŘECLAV 1900 2 12:00
11:30 1 283 BRODSKÉ, št.hr. 1840 2 11:30
12:30 1 354 BRATISLAVA, MLÝNSKÉ NIVY, zastávka 14 1710 2 10:00
14:00 1 371 RUSOVCE, št.hr 1710 2 08:30
14:30 1 380 RAJKA (MAĎARSKO) 1710 2 08:00
16:00 1 562 BUDAPEŠŤ 1610 2 06:30
20:00 1 738 ROSZKE, MAĎARSKÉ HRANICE 1395 2 03:00
20:30 1 746 HORGOŠ, SRBSKÉ HRANICE 1390 2 02:30
05:00 2 1320 PREŠEVO, SRBSKÉ HRANICE 795 1 18:00
05:30 2 1338 TABANOVCE, 785 1 17:30
06:30 2 1506 BOGORODIKA 585 1 16:30
07:00 2 1515 EVZONI 584 1 16:00
08:30 2 1594 THESSALONIKI, 28, Monastiriou Str. 515 1 14:30
09:30 2 1664 KATERINI, REST. OLYMPUS PLAZA 415 1 13:30
11:30 2 1750 LARISSA, NESTOU STR. 380 1 11:30
13:30 2 1895 LAMIA, REST. „NEA ROUMELI“ 220 1 09:30
16:00 2 2109 ATHENS, UL. LAGOUMITZI 65 N. KOSMOS 0 1 07:00

UPOZORNĚNÍ: Přeprava samostatných zavazadel a balíků již není možná.

Po celý rok odjezdy z Athén ve čtvrtek, z Prahy v sobotu. DTC – doba trvání cesty – první/druhý den

OD 1.6. – 30.9.2015 JE PLÁNOVÁNA JEŠTĚ DALŠÍ LINKA – ODJEZDY Z ATHÉN TÉŽ V NEDĚLI, Z PRAHY V ÚTERÝ.

Ceny jízdenek v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 2500 2300 2200
T/W 4350 4200 4100

Studentské jízdné v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 1900 1900 1800
T/W 3650 3650 3550

Ceny dětských jízdenek (2–12 let) v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 1800 1800 1800
T/W 3550 3550 3400

Ceny seniorských jízdenek (65 let a více) v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 2200 2200 1900
T/W 4100 4100 3650

Vysvětlivky: O/W – jedna cesta (one way), T/W – dvě cesty, tedy zpáteční jízdenka (two ways/return way)


INFORMAČNÍ ADRESA – LARISSA

  • International Lines
  • 1st km National Road Larissa – Athens & 1, Nestou Str.
  • tel. 0030 2410 554271–72

ČÍSLA OP NEBO PASU
OD 4.6.2015 JE TŘEBA SDĚLIT TAKÉ ČÍSLO OBČANSKÉHO PRŮKAZU NEBO PASU. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ NEPŮJDE ZADAT REZERVACI DO SYSTÉMU.

Stáhněte si letáček KORONY TRAVEL:


Sdílejte své zážitky

Informace > Express bus line - Athény - Praha

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít okno



ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY (PRAHA)





14.10.2017 (sobota) ZAVŘENO

15.10.2017 (neděle) ZAVŘENO

16.10.2017 (pondělí) ZAVŘENO

17.10.2017 (úterý) ZAVŘENO

18.10.2017 (středa) ZAVŘENO

19.10.2017 (čtvrtek) 08:30–17:00 hod.

20.10.2017 (pátek) ZAVŘENO

21.10.2017 (sobota) ZAVŘENO

22.10.2017 (neděle) ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení

Připravujeme pro vás nový katalog LÉTO 2018


TOPlist