Jak uplatnit voucher ještě na letošní dovolenou? Více informací ZDE.
07.03.2020

Koronavirus

Vážení klienti,
chceme Vás ujistit, že neustále sledujeme aktuální situaci ohledně šíření koronaviru ve všech destinacích, kam pořádáme zájezdy.
Jsme v kontaktu s místními úřady a našimi partnery přímo na místě.
Na webu Ministerstva zahraničních věcí www.mzv.cz naleznete veškerá doporučení a aktuální informace ze zasažených zemí.

Informace o změně zájezdu ZDARMA naleznete zde.

Jaká je aktuální situace?

Situaci ohledně výskytu koronaviru v našich destinacích pečlivě sledujeme a dle aktuální situace a doporučení MZV, světové zdravotnické organizace a zaujímáme adekvátní postoj k prodeji a organizaci našich zájezdů. Jsme v kontaktu s místními úřady a partnery.

Za jakých okolností můžete zájezd stornovat zdarma?

Aby zákazník mohl odstoupit od smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o službě cestovního ruchu pro mimořádné a nepředvídatelné okolnosti bez povinnosti platit storno, musí být současně splněny dvě podmínky: před zahájením zájezdu nastaly v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředního okolí nevyhnutelné a mimořádné okolnosti a tyto okolnosti mají významný dopad na poskytování služeb zájezdu nebo na přepravu osob do místa určení.

Zákazník má právo před zahájením zájezdu odstoupit od uzavřené smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o službě cestovního ruchu a v tomto případě má CKTF právo účtovat odstupné dle Všeobecných obchodních podmínek.

Našim zákazníkům nejdříve doporučujeme kontaktovat naše prodejce a poradit se s nimi.