Řecko od cestovní kanceláře VTT - ZDARMA Transfery na letiště / z letiště k odletům a příletům

ZDARMA transfery z/na letiště v Praze z 88 míst ČR

AKCE: OBJEDNÁVKY NA FIRST MINUTE MAJÍ TRANSFERY ZDARMA!!!

Image transfery-ikona.jpg Pro Vaše maximální pohodlí jsme pro Vás na sezónu 2017 opět připravili svozové trasy z 88 míst po celé ČR na/z letiště k odletům a příletům 11-ti a 12-ti denních zájezdů. Pokud si zájezd koupíte včas, získáte nejen slevu až 21 % z katalogové ceny, ale také Vás na a z letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni odvezeme ZDARMA. Naopak klienti, kteří si zájezd koupí po 10.4.2017 (tedy od 11.4.2017 a do termínu vybraného zájezdu), zaplatí za obousměrný svoz jednotnou sazbu 400 Kč/osoba, za jednu cestu pak 300 Kč/osoba. U týdenních pobytů hromadné svozy na/z letiště v Praze neorganizujeme, ochotně Vám ale zajistíme individuální svoz (za poplatek).

Nástupní místo prosím vyplňte během sepisování Vaší objednávky/cestovní smlouvy. V pokynech na cestu, které zasíláme týden před odletem/odjezdem na zájezd (ke stažení jsou rovněž zde) budete mít uvedeno, kde přesně a v kolik hodin svozový autobus/mikrobus staví. Doporučujeme být na daném místě cca 15 minut před stanoveným odjezdem. V případě, že svoz nepřijede v čase uvedeném jako nástupní doba odjezdu, kontaktujte nás na telefonním čísle uvedeném v pokynech na cestu, abychom prověřili aktuální situaci.


SEZNAM NÁSTUPNÍCH MÍST TRANSFEROVÝCH SVOZŮ CK VTT TRANSFERY ZDARMA PRO VÁS.pdf

Praktické informace:

  • Klienti, kteří mají transfer již objednaný a rozhodnou se z jakéhokoliv důvodu této služby nevyužít, popřípadě využít jen částečně (např. jen jednosměrně), musí tuto změnu neprodleně písemně nahlásit v naší CK nejpozdějí 3 pracovní dny před odletem.
Image transfery-autobus-s-logem-vtt.jpg
  • Možnost doobjednání transferu (nástupního místa) v době cca 1 týden před odjezdem na zájezd je nutné předem konzultovat v naší CK. V této době je již přesně stanovený jízdní řád z jednotlivých nástupních míst a je nutné brát na tuto skutečnost zřetel, stejně tak na již objednanou kapacitu u našeho dopravce.
  • V případě, kdy transfer není předem objednaný, nemohou klienti tuto službu dodatečně využít, tzn. nebudou vzati do autobusu.
  • Transferové autobusy nebo minibusy nejsou bezbariérové, stejně tak ve starších vozech není záchytný systém pro umístění dětské autosedačky.
  • Pořadí nástupních a výstupních míst na trase může být dopravcem změněno.
  • Po příletu z dovolené bude v příletové hale čekat zástupce CK (označen logem VTT), kterému je nutno se nahlásit v případě, že klienti mají objednaný transfer. Náš zástupce koordinuje dle jmenných seznamů odbavení a vypravení autobusů dle jednotlivých tras.
  • Pro zkvalitnění komunikace uvádějte prosím při sepisování smlouvy číslo mobilního telefonu. Mějte jej prosím zapnutý jak před nástupem do svozového autobusu, tak i po přistání v Praze. To pro případ, že bychom se s Vámi potřebovali spojit.

Upozorňujeme klienty, že transfery na/z letiště bývají někdy spojené i s dalšími destinacemi. Může se tedy stát, že v den odletu budete na letišti s časovou rezervou před zahájením odbavení nebo po příletu zpět do ČR bude nutné počkat i na klienty přilétávající z dalších našich destinací. Děkujeme za pochopení. Klientům, kteří preferují rychlost a individuální přístup, jsme připraveni zajistit za poplatek soukromý svoz a odvoz – viz Transfer nadstandard.Image transfery.jpg

SVOZOVÉ TRASY SE LIŠÍ PRO JEDNOTLIVÉ DESTINACE!!!

TRASA 1–5 – KYPR – KOS – PELOPONÉS

TRASA 1–4 – ZAKYNTHOS – KRÉTA (letiště Heraklion i Chania)

TRASA 1 a 3 – RHODOS – CHALKIDIKI – THASSOS – PIERIE – KARPATHOS

(kliknutím na město se zobrazí mapa s přesnou polohou nástupního místa)

TRASA pouze pro destinaci KORFU A SAMOS

Plzeň, Rokycany (dálnice), Žebrák (dálnice) Beroun (dálnice)

U destinace Samos je možné ve vybraných dnech využít jednosměrně transfer na/z letiště až z 88 míst ČR.

U zájezdů Levně nejen pro seniory, levně pro všechny na ostrov Kypr jsou svozy zajištěny z 12 míst ČR:

Trasa 1/ Plzeň – Rokycany (dálnice) – Žebrák (dálnice) – Beroun (dálnice) Trasa 2/ Hradec Králové – Holice – Pardubice – Poděbrady Trasa 3/ Brno – Velké Meziříčí (dálnice) – Jihlava (dálnice) – Pelhřimov (dálnice)

Upozornění: U týdenních pobytů u pobytových zájezdů na ostrovy Korfu, Rhodos, Kos, Zakynthos, Chalkidiki, Kréta-Heraklion, Chania, Pierie, Karpathos a Kypr obousměrné svozy na/z letiště v Praze neorganizujeme. Transfery lze využít u vybraných destinací a v konkrétních dnech jednosměrně na letiště nebo z letiště do/z Prahy.


TRANSFER NADSTANDARD

Nabízíme možnost zajištění individuálního soukromého transferu na letiště a z letiště, kdy pro zájemce necháme přistavit osobní vůz přímo před dům. Řidič klienty odveze na letiště a po návratu z dovolené opět vyzvedne na letišti a zaveze domů, aniž by bylo nutné čekat na další klienty. Tato služba je na vyžádání za poplatek.


Sdílejte své zážitky

Informace > ZDARMA Transfery na letiště / z letiště k odletům a příletům

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist