Řecko od cestovní kanceláře VTT - Zaměstnanci VTT

POZNEJTE NÁS LÉPE! Jsme tu pro Vás… Kolektiv CK VTT… Vše o nás…

CK VTT Praha (Ječná 10, Praha 2, 120 00, Tel.: 224 920 177, Fax: 224 919 513, info@vtt.cz)

CK VTT BRNO (Josefská 8, Brno, 602 00, Tel.: 542 210 736, Fax: 542 211 650, brno@vtt.cz)

www.vtt.cz

http://www.facebook.com/ck.vtt?…

http://www.youtube.com/user/CKVTT1 http://twitter.com/!/search/ckvtt


Demetrios LAMBROU, ředitel CK VTT

  • E-mail: vtt@vtt.cz
  • Tel.: 224 918 461, 224 919 176
  • Linka pro přepojení: 114

Andrea Papadopulu, dipl.ek., product manager

  • E-mail: andrea@vtt.cz
  • Skype: vtt-obchod2
  • Linka pro přepojení: 121

Martin Masopust, manager provozu

  • E-mail: martin@vtt.cz
  • Skype: vtt-obchod3
  • Linka pro přepojení: 131
  • Mobil: 725 520 874

Markéta Chrudimská, obchodní oddělení

  • E-mail: marketa@vtt.cz
  • Skype: vtt-obchod7
  • Linka pro přepojení: 117

Renata Hradecká, ekonomické oddělení

  • E-mail: renata@vtt.cz
  • Skype: vtt-ucetni1
  • Linka pro přepojení: 125
  • Přímá linka: 222 523 406
  • Mobil: 606 366 074

Danuše Lambrouová, vedoucí prodeje zájezdů

  • E-mail: dana@vtt.cz
  • Skype: vtt-prodejna1
  • Linka pro přepojení: 116
  • Přímá linka: 222 523 430
  • Mobil: 607 631 512

Petra Aouane, vedoucí rezervačního oddělení

  • E-mail: petra@vtt.cz
  • Skype: vtt-rezervace3
  • Linka pro přepojení: 112
  • Přímá linka: 222 523 427
  • Mobil: 728 527 054

Ing. Monika Kreklová, rezervační oddělení

  • E-mail: monika@vtt.cz
  • Skype: vtt-rezervace1
  • Linka pro přepojení: 122
  • Přímá linka: 222 523 426
  • Mobil: 728 952 335

Ing. Michala Zelisková, rezervační oddělení

  • E-mail: michala@vtt.cz
  • Skype: vtt-rezervace2
  • Linka pro přepojení: 119
  • Přímá linka: 222 523 428
  • Mobil: 602 473 540

Hana Babáková, prodejna Brno

  • E-mail: hana@vtt.cz
  • Skype: vtt-prodejna4
  • Mobil: 602 663 132
  • Přímá linka: 542 210 736

Kryštof, junior PR a PPC specialista

  • E-mail: info@vtt.cz
  • Tel: 224 920 177
  • Fax: 224 919 513

Nikolas, vedoucí oddělení péče o VIP klienty

  • E-mail: info@vtt.cz
  • Tel: 224 920 177
  • Fax: 224 919 513

Laura, supervisor kvality hotelových služeb

  • E-mail: info@vtt.cz
  • Tel: 224 920 177
  • Fax: 224 919 513

Sára, koordinátorka animačních programů pro děti

  • E-mail: info@vtt.cz
  • Tel: 224 920 177
  • Fax: 224 919 513

Bára, inspektorka kvality vody v bazénech

  • E-mail: info@vtt.cz
  • Tel: 224 920 177
  • Fax: 224 919 513

Zpět na začátek


Sdílejte své zážitky

Informace > Zaměstnanci VTT

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít okno



DOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017





Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist