Řecko od cestovní kanceláře VTT - VTT EXCLUSIVE - komfort, luxus, kvalita a značka

KOMFORT, KVALITA, ZNAČKA, POHODLÍ, LUXUS – to je nabídka EXCLUSIVE

Chcete si o dovolené dopřát prvotřídní kvalitu? Užívat si decentně příjemného luxusu a špičkových služeb? Připravili jsme pro Vás z naší nabídky výběr exkluzivních hotelů dle cílových destinací.

Image vtt-exclusive-ikona-a-fotka.jpg

Více informací o jednotlivých hotelích najdete v našem katalogu na uvedené stránce, pro více informací doporučujeme též návštěvu webových stránek vybraných hotelů a naší kanceláře (www.vtt.cz), kde je více prostoru pro detailní popis jednotlivých druhů pokojů, snímky a záběry.

Rádi Vám poradíme, které hotely by, s ohledem na Vaše individuální přání a požadavky, nejvíce odpovídaly Vašim představám o prožití příjemné dovolené. S důvěrou se můžete obrátit na naše obchodní oddělení, které Vám zdarma „na míru“ vypracuje konkrétní nabídku, a to i na nadstandardní ubytování. Špičkové hotely kromě klasických pokojů nabízejí rovněž rozlehlé apartmány, různé suity, pokoje s bazénem a podobně.

V případě, že máte zájem o svůj oblíbený hotel, který jste v našem katalogu nenašli, velmi rádi Vám zpracujeme individuální kalkulaci dle Vašich přání a požadavků.THASSOS – Potos – HOTEL ATRIUM

Krásná pláž, osvěžující bazén, příjemný stín z korun starých olivovníků, výtečná kuchyně, příjemná atmosféra – co více si přát během své zasloužené dovolené. Chcete-li i Vy prožít nezapomenutelné chvíle na Thassosu, zcela určitě si vyberte tento hotel. Doporučujeme návštěvu střediska Limenaria, pouhé cca 3 kilometry.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Atrium

Image exclusive-atrium.jpg

SAMOS – Pythagorion – HOTEL DORYSSA SEASIDE RESORT

Požádáte-li o vizitku zdejší zaměstnance, zjistíte, že část spojení je úplně rozmazaná. To samé se opakuje i na všech dalších. No, to je mi pořádek, pomyslíte si možná. A to má být 5 hvězdičkový hotel?! Načež otočíte vizitku a přečtete si: „Omlouváme se za mokrá písmena. To se stává, když moře je tak blízko“.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Doryssa Seaside Resort

Image exclusive-doryssa-seaside.jpg

KRÉTA – Georgioupolis – HOTEL PILOT BEACH RESORT

Pokud se rozhodnete pro dovolenou v tomto hotelu, určitě budete spokojeni. Management hotelu klade velký důraz na tradiční krétskou pohostinnost a kvalitní servis, což dokresluje i skutečnost, že používaný olivový olej v hotelu je domácí výroby. Již staří Kréťané věřili v jeho sílu i všestrannou prospěšnost a s oblibou říkali: „Eat oil and come at night“.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Pilot Beach Resort

Image exclusive-pilot-beach.jpg

KRÉTA – Analipsi – STELLA PALACE

Už standardní dvoulůžkové pokoje jasně vypovídají, že jste se ocitli v pětihvězdičkovém hotelu. Co ale dopřát si něco víc, například pokoj nebo celou vilu s vlastním bazénem? Moderně zařízený areál hned u moře Vás jistě okouzlí. Jídla v restauraci pak nejsou jen chuťovým zážitkem, ale i vizuálním – šéfkuchař si na tom dává mimořádně záležet.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Stella Palace

Image stella-palace.jpg

KORFU – Ag. Ioannis Peristeron – HOTEL MARBELLA BEACH

Hotel, který si získá Vaše srdce a zůstane dlouho ve Vašich vzpomínkách. Neopakovatelné jsou pohledy z hotelové terasy na moře, zátoku a krajinu kolem. Architektonicky jedinečné jsou hotelové bazény, velmi chutná a rozmanitá je zdejší kuchyně. Doporučujeme ubytování v pokojích typu suites, superior nebo bungalov.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Marbella Beach

Image exclusive-marbella-beach.jpg

ZAKYNTHOS – Laganas – MED BEACH & SPA

Velmi příjemný hotelový komplex obklopený krásnou zahradou. V blízkosti hotelu je mnoho možností denní i noční zábavy. Pěkná písečná pláž je hned před hotelem.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Med Beach & Spa

Image th-5375-mediterranean-beach.jpg Image medspa.jpg Image th-13465–15.jpg

PELOPONÉS – Tolo – HOTEL FLISVOS ROYAL

Příjemnou atmosféru hotelu vytváří velmi pěkně sladěný design a originální interiér každého pokoje. Velmi osvěžující jsou též míchané nápoje u bazénu. Za zábavou stačí vyrazit do centra letoviska. Doporučujeme zpestřit si pobyt plavbou na ostrovy Hydra a Spetses.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Flisvos Royal

Image exclusive-flisvos-royal.jpg

KYPR – Protaras – HOTEL SUNRISE BEACH

Moderně zrekonstruovaný hotel se pyšní svoji bezkonkurenční polohou a vysokou úrovní poskytovaných služeb. Sunrise Beach bývá na sezónu tradičně brzy vyprodaný, doporučujeme tedy včasnější objednání. Velmi příjemný je bazén, písečná pláž a klidná zahrada.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Sunrise Beach

Image excluisve-sunrise-kypr.jpg

KYPR – Ayia Napa – HOTEL ADAMS BEACH

Adams Beach je jedním z nejvyhledáva­nějších hotelů své kategorie na ostrově a jeho kyperští majitelé nemají nic společného se známým seriálem Addams Family. Rodinné prostředí zde však jistě pocítíte, neboť management klade velký důraz na profesionalitu a vystupování svých zaměstnanců. Uvažujete-li o svatební cestě, potom si vyberte Honeymoon suite, kde strávíte opravdu nezapomenutelné první dny Vašeho společného manželského života.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Adams Beach

Image excluisve-adams-beach.jpg

KYPR – Paphos – HOTEL ELYSIUM

Elysium – to je tak trochu jiná realita, budete si možná říkat po pár dnech strávených v tomto příjemném, klidném a útulném areálu. Motto hotelu Elysium – duše Kypru – Svatyně pro tělo a duši, je opravdu výstižné. Vynikající je zdejší spa & wellness centrum, stejně tak ostatní nabízené služby. Velmi široká je též nabídka ubytovacích kapacit, od standardních pokojů až po vilky a suity s vlastním bazénem a překrásným výhledem na moře.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Elysium

Image exclusive-elysium.jpg

KYPR – Coral Bay – HOTEL CORAL BEACH

Hotelový areál tvoří tradiční kyperský styl s využitím nejmodernější technologie. Hotel je vhodný pro všechny generace a pro všechny typy cestovatelů. Chcete-li o dovolené odpočívat a načerpat ztracenou energii po celoročním shonu, potom je zde krásná zahrada, bazény, pláž, moře a výborné speciality středozemní kuchyně podávané ve zdejších restauracích.

Odkaz pro prohlídku a podrobný popis hotelu Coral Beach

Image excluisve-coral-beach.jpg


Zpět na začátek


Sdílejte své zážitky

Informace > VTT EXCLUSIVE - komfort, luxus, kvalita a značka

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist