Řecko od cestovní kanceláře VTT - Tourism Expo Olomouc 2011

Image tourism-expo-2011.jpg

Od 28.1.-30.1.2011 jste nás mohli navštívit na výstavě cestovního ruchu TOURISM EXPO 2011 v Olomouci, součástí výstavy byl i bohatý doprovodný program.

Veletrh tvořily jako každý rok 2 sály, v hlavním pak probíhal též celodenní program, který vyvrcholil v neděli volbou Miss Haná…

Účast byla velmi vysoká – jak se stalo v tomto městě tradicí. Návštěvníci měli největší zájem o kratší poznávací zájezdy, exotické destinace a pro blížící se léto především o Řecko, řecké ostrovy, Chorvatsko, Bulharsko a Turecko.


_____________­________________________­__________________


Termín konání: 28. – 30. 1. 2011

Výstavní doba: 9.00 – 18.00 hodin (poslední den výstavy do 17.00 hod.)

Místo konání: Výstaviště Flora Olomouc, pavilon A

Olomoucký TOURISM EXPO nabídl návštěvníkům příležitost, jak se hned na začátku roku seznámit s nejčerstvější nabídkou domácích a zahraničních dovolených, poznávacích a léčebných pobytů desítek cestovních kanceláří, agentur, ubytovacích a stravovacích zařízení, dopravců, lázní a sanatorií z České republiky a Slovenska.

TOURISM EXPO je tradičně i osobitou přehlídkou zajímavostí turistických regionů a mikroregionů ČR – zejména střední, severní a jižní Moravy, východních Čech, Vysočiny, atd., s pozoruhodnými památkami, folklorem, tradicemi, či specialitami včetně kulinářských. Nechyběla ani nabídka zážitkové turistiky, adrenalinových sportů s možností vyzkoušet si je „na vlastní kůži“, na stáncích vystavovatelů se objevilo sportovní vybavení a potřeby, turistické mapy, autoatlasy, odborná literatura, nabídka cestovního pojištění.

Součástí veletrhu byl každodenní doprovodný program s aktivitami pro volný čas od sportování až po finálové kolo soutěže o nejkrásnější Hanačku – MISS Haná!


_____________­________________________­________________________­___________________


Fotogalerie z výstavy TOURISM EXPO Olomouc:Sdílejte své zážitky

Informace > Tourism Expo Olomouc 2011

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist