Řecko od cestovní kanceláře VTT - Slevový program pro stálé i nové zákazníky

Také na sezónu 2016 přicházíme s nabídkou věrnostního (slevového) programu pro stálé a nové zákazníky. Neváhejte a využijte co nejdříve našich výhodných slev.


Slevový program 2016


Nabídka platí pro všechny kapacity v našem katalogu na sezónu 2016, kde najdete označení SLEVOVÝ PROGRAM.

Pokud je Vámi vybraná ubytovací kapacita označena ikonou (SUPER) EXTRA SLEVOVÝ PROGRAM, platí sleva, která je uvedena přímo na konkrétní stránce.

V případě, že Vámi vybraná ubytovací kapacita toto označení nemá, jsou platné katalogové ceny bez možnosti využití věrnostního (slevového) programu.


Klienti mohou tyto slevy uplatnit přímo v CK VTT, při objednávce přes internet (www.vtt.cz) nebo u kteréhokoliv autorizovaného prodejce, který nabízí zájezdy CK VTT.

Slevy lze čerpat z katalogových cen, které jsou uvedeny u každé ubytovací kapacity. Slevy se nevztahují na nabídky Last minute, doplňkové služby (příplatky za seating, nadváhy zavazdel apod.) ani žádné další zvýhodněné akce s vyjímkou nabídky PROMO ROOM. Uvedené slevy nelze slučovat s jinými poskytovanými speciálními slevami (zaměstnanecké slevy, atd.).

Tento slevový a extra slevový program se pro sezónu 2016 SLUČUJE s naší akcí Rodinná výzva, str. 10–11 v katalogu Léto 2016 nebo pod tímto odkazem

Slevy se vztahují též na všechny případné extra příplatky, o které budete mít zájem (např. dokoupení výhledů na moře, all inclusive, rodinné pokoje, atd.). Tento slevový program a extra slevový program se nevztahují na podzimní a jarní zájezdy na Kypr a na řecké ostrovy v rámci akce Levně nejen pro seniory, levně pro všechny.

Slevy pro stálé klienty a novomanžele

Pro klienty, kteří s VTT cestovali minimálně 1× a pro novomanžele*, jsme i na sezónu 2016 připravili věrnostní program výhodných slev, které platí na všechny nabízené kapacity v rámci katalogu Léto 2016 s označením slevový program. Podmínkou je úhrada zálohy v minimální výši 50 %. K uplatnění slevy stačí sdělit, kterého zájezdu jste se zúčastnili a my si již dohledáme podrobnosti Vaší předešlé dovolené.

Sleva 20% do 31.01.2016 Sleva 18% od 01.02.2016
  • Za novomanžele jsou považováni klienti cestující nejpozději do 12 měsíců po svatbě. K uplatnění slevy musí klienti doložit kopii oddacího listu před nástupem na dovolenou. V případě, že oddací list nebude ještě vydán, potom je třeba se prokázat jiným potvrzením.

Slevy pro nové klienty

Pro klienty, kteří doposud neměli možnost využít služeb CK VTT, jsme připravili výhodné slevy, které platí v případě úhrady zálohy v minimální výši 50%.

Sleva 20% do 31.01.2016 Sleva 18% od 01.02.2016

Dovolená pro dědečka – za „babku“.

Seniorská sleva – speciální slevový program, který platí pro všechny cestovatele starší 60 let.

sleva 15% po celý rok* do všech nabízených kapacit
Všichni senioři mají nárok na slevu 15%. Na začátku prodeje zájezdů samozřejmě mohou čerpat aktuálně platnou slevu ve výši 20–15,5% (v závislosti, zda jde o stálé či nové klienty). Sleva 15% platí při zakoupení vybraného zájezdu nejpozději 2 měsíce před jeho termínem odletu/odjezdu. V době zakoupení zájezdu kratší než 2 měsíce platí slevový program pro stálé a nové klienty.

Seniorskou slevu NELZE slučovat s žádnou jinou slevou nebo nabídkou, např. Last minute. Výjimkou je akce PROMO ROOM, na kterou seniorská sleva platí.

Skupinové slevy

Tyto slevy platí pro skupiny, které si společně zakoupí kterýkoliv zájezd z naší nabídky a uhradí zálohu v minimální výši 50%.

Minimálně 10 dospělých osob SLEVA 50% pro 11. osobu
Minimálně 20 dospělých osob SLEVA 100% pro 21. osobu
Minimálně 30 dospělých osob SLEVA 100% pro 31. osobu a 50% pro 32. osobu
Minimálně 40 dospělých osob SLEVA 100% pro 41. a 100% pro 42. osobu

Skupinovou slevu nelze slučovat s žádnou jinou slevou. Tj. dospělé osoby, stejně tak děti platí ceny uvedené v ceníkách. V případě zájmu připravíme speciální nabídku s programem a rozsahem služeb dle Vašich požadavků.

    Image slevovy-program-sampanske.gif    

Sdílejte své zážitky

Informace > Slevový program pro stálé i nové zákazníky

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
TOPlist