Řecko od cestovní kanceláře VTT - Tourism Expo Olomouc

CK VTT vystavovala na veletrhu Tourism Expo Olomouc ve dnech 22.1.-24.01.2010.

_____________­________________________­________________________­_________________________Image olomouc.jpg Na veletrhu Tourism Expo jste nás mohli navštívit v pavilonu A, kde jsme měli stánek společný s CK Bohemia Fantasy.

Veletrh se vyvedl po všech stránkách a návštěvníci mohli být spokojeni. Součástí veletrhu byl bohatý doprovodný program, shlédnout jste mohli modní přehlídky, taneční vystoupení, vystoupení mažoretek, vyhodnocení soutěží, barmanskou show…

Letošní ročník veletrhu se zaměřil na propagaci zajímavých lokalit střední a severní Moravy a regionální turistiky vůbec. Akce se zúčastnilo přes osm desítek zástupců cestovních kanceláří a agentur z České republiky a Slovenska. Vloni jich bylo o deset méně. Tourism Expo letos navštívil přibližně stejný počet lidí jako vloni, kdy branami prošly zhruba 4000 návštěvníků.

Veletrh Expo Tourism se v Olomouci uskutečnil popatnácté a byl první akcí výstavnického programu letošního roku na výstavišti Flora Olomouc.

_____________­________________________­________________________­_________________________Malá ukázka fotografií z veletrhu…


Malá ukázka z doprovodného programu:Sdílejte své zážitky

Informace > Tourism Expo Olomouc

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist