Řecko od cestovní kanceláře VTT - CK VTT na Facebooku

CK VTT na Facebooku – staňte se našimi fanoušky!!!


Specialista na Řecko CK VTT na Facebooku

Nové fotografie, zajímavé příspěvky a informace z CK VTT naleznete také prostřednictvím sociální sítě Facebook. Pravidleně zde budeme aktualizovat údaje, přidávat fotografie a videa. Na Facebooku se můžete stát i přáteli naší kontaktní osoby: Václav Janák, který Vám bude k dispozici a vždy nápomocen! 


Něco málo z histroie Facebooku: Facebook byl založen Markem Zuckerbergem, bývalým studentem Harvardovy univerzity. Původně byl tento systém omezen jenom pro studenty Harvardovy univerzity. Během dvou měsíců byl rozšířen na některé další. Nakonec byl přístup otevřen pro všechny uživatele s univerzitní e-mailovou adresou (.edu, ac.uk, …). Od 27. února 2006 se začaly do systému připojovat některé velké společnosti a od 11. srpna 2006 se může připojit kdokoli starší 13 let. Uživatelé se v systému mohou připojovat k různým sociálním sítím, například v rámci jedné školy, firmy nebo geografické lokace.


Chcete-li se také zaregistrovat a sdílet s naší CK VTT zajímavé informace, může Vám být nápomocná tato webová stránka, která radí, jak s facebookem pracovat: http://www.com-facebook.eu/
Image facebook-vtt.jpg Image facebook-all.jpg
Image youtube-ikona..png
Image twitter-ikona.png
Image facebook-ikona.png

Sdílejte své zážitky

Informace > CK VTT na Facebooku

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist