Řecko od cestovní kanceláře VTT - Holiday World Praha 2012

Jako tomu už každoročně bývá, ani letos cestovní kancelář VTT nechyběla na oblíbeném veletrhu Holiday World v Praze – na Výstavišti, který se konal ve dnech 9.-12.února 2012. První dva dny veletrhu patřily odborníkům, víkend pak patřil všem, kteří mají rádi poznávání, dovolené, exotiku, odpočinek. Na své si přišel určitě každý návštěvník veletrhu. Samozřejmostí byl bohatý doprovodný program.

CK VTT jste mohli navštívit pod křídly Kyperské organizace turistiky, v pravém křídle Průmyslového paláce. Nejen, že jsme měli pro Vás připravené katalogy na Léto 2012, ale i nabídky poznávacích zájezdů napříč celým Řeckem či zájezdů dotovaných na oblíbený ostrov Kypr, ale připraveny byly i materiály od kyperské republiky.

Letošní účast byla tradičně k veletrhům cestovního ruchu hojná, o čemž informovalo mnoho tiskovin.

Hlavním partnerem veletrhu byla Dominikánská republika, ale ani Řecko nezůstalo se svým programem a připravenými materiály pro návštěvníky pozadu. V rámci prezentace Řecka (Řecké organizace turistiky) jste se mohli přenést například na ostrov Slunce – na Rhodos, na ostrov Kos, Zakynthos či poznávat pevninskou část Řecka. Bylo toho k vidění opravdu spoustu a my se již nyní těšíme na další ročník veletrhů… :-)

Stánek kyperské organizace turistiky s umístěním CK VTT


Sdílejte své zážitky

Informace > Holiday World Praha 2012

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist