Řecko od cestovní kanceláře VTT - Express bus line - Athény - Praha

EXPRESS BUS LINE – ATHÉNY – BRATISLAVA – BRNO – PRAHA a zpět

UPOZORNĚNÍ: O Velikonocích autobus z Řecka dο Česka(Αthény – Soluň – Budapešť – Bratislava – Brno – Praha ) pojede výjimečně ve středu 12.4.2017 místo ve čtvrtek 13.4.2017 a zpět z Česka do Řecka (Praha – Brno – Bratislava – Budapešť – Soluň – Atheny) v Pátek 14.4.2017 místo soboty 15.4.2017

EXPRESS BUS LINE – ATHÉNY – BRATISLAVA – BRNO – PRAHA a zpět

od 17/06/2017 do 11/09/2017 budou přidány další odjezdy v týdnu.

Z Řecka do České Republiky (přes Mad’arsko- Slovensko) navíc každou sobotu Z České Republiky do Řecka (přes Slovensko – Mad’arsko) navíc každé pondělí

17/06/2017 – 11/09/2017 odjezd z Řecka do České Republiky – Čtvrtek & Sobota odjezd z České Republiky do Řecka – Sobota & Pondělí

Image express-bus-line-autobus Image express-bus-line-autobus-interier

JÍZDNÍ ŘÁD uvedeny místní časy

Časy DTC KM TRASA KM DTC Časy
8:00 1 0 PRAHA / ÚAN FLORENC, zastávka 5 2190 2 15:00
10:30 1 209 BRNO / AUT. ZASTÁVKA ZVONAŘKA 1960 2 12:30
11:00 1 267 BŘECLAV 1900 2 12:00
11:30 1 283 BRODSKÉ, št.hr. 1840 2 11:30
12:30 1 354 BRATISLAVA, MLÝNSKÉ NIVY, zastávka 14 1710 2 10:00
14:00 1 371 RUSOVCE, št.hr 1710 2 08:30
14:30 1 380 RAJKA (MAĎARSKO) 1710 2 08:00
16:00 1 562 BUDAPEŠŤ 1610 2 06:30
20:00 1 738 ROSZKE, MAĎARSKÉ HRANICE 1395 2 03:00
20:30 1 746 HORGOŠ, SRBSKÉ HRANICE 1390 2 02:30
05:00 2 1320 PREŠEVO, SRBSKÉ HRANICE 795 1 18:00
05:30 2 1338 TABANOVCE, 785 1 17:30
06:30 2 1506 BOGORODIKA 585 1 16:30
07:00 2 1515 EVZONI 584 1 16:00
08:30 2 1594 THESSALONIKI, 28, Monastiriou Str. 515 1 14:30
09:30 2 1664 KATERINI, REST. OLYMPUS PLAZA 415 1 13:30
11:30 2 1750 LARISSA, NESTOU STR. 380 1 11:30
13:30 2 1895 LAMIA, REST. „NEA ROUMELI“ 220 1 09:30
16:00 2 2109 ATHENS, UL. LAGOUMITZI 65 N. KOSMOS 0 1 07:00

UPOZORNĚNÍ: Přeprava samostatných zavazadel a balíků již není možná.

Po celý rok odjezdy z Athén ve čtvrtek, z Prahy v sobotu. DTC – doba trvání cesty – první/druhý den

OD 1.6. – 30.9.2015 JE PLÁNOVÁNA JEŠTĚ DALŠÍ LINKA – ODJEZDY Z ATHÉN TÉŽ V NEDĚLI, Z PRAHY V ÚTERÝ.

Ceny jízdenek v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 2500 2300 2200
T/W 4350 4200 4100

Studentské jízdné v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 1900 1900 1800
T/W 3650 3650 3550

Ceny dětských jízdenek (2–12 let) v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 1800 1800 1800
T/W 3550 3550 3400

Ceny seniorských jízdenek (65 let a více) v CZK

  TYP ATHÉNY LARISSA THES/NIKI
PRAHA, BRNO, BRATISLAVA O/W 2200 2200 1900
T/W 4100 4100 3650

Vysvětlivky: O/W – jedna cesta (one way), T/W – dvě cesty, tedy zpáteční jízdenka (two ways/return way)


INFORMAČNÍ ADRESA – LARISSA

  • International Lines
  • 1st km National Road Larissa – Athens & 1, Nestou Str.
  • tel. 0030 2410 554271–72

ČÍSLA OP NEBO PASU
OD 4.6.2015 JE TŘEBA SDĚLIT TAKÉ ČÍSLO OBČANSKÉHO PRŮKAZU NEBO PASU. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ NEPŮJDE ZADAT REZERVACI DO SYSTÉMU.

Stáhněte si letáček KORONY TRAVEL:


Sdílejte své zážitky

Informace > Express bus line - Athény - Praha

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít okno



ČERVNOVÁ SLEVA ZA VČASNOU REZERVACI PLATÍ DO PÁTKU 30. ČERVNA!!!!!!


sleva pro stálé i nové klienty a novomanžele 10 %
sleva pro stálé i nové klienty a novomanžele 13 % ve vybraných termínech
sleva pro stálé i nové klienty a novomanžele 16 % ve vybraných termínech
speciální sleva 20 % – vybrané termíny u hotelů Fereniki Complex a Gouves Maya Resort (Maya Beach)


Přehled slev (10 až 20 %) naleznete zde http://www.vtt.cz/…stminute.pdf

Přehled prvních LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

Slevy za včasnou rezervaci jsou poskytovány z celkové ceny zájezdu (po přičtení příplatků např. za výhled na moře, transfer na/z letiště nebo naopak po odečtení např. slevy za promo pokoj) a jsou poskytovány i z níže uvedených dětských cen.

komplexní cestovní pojištění v ceně zájezdu
transfery na/z letiště v Praze až z 88 míst ČR za příplatek – 300 Kč/os./jed­nosměrně nebo 400 Kč/os./obou­směrně
děti jen za 9 990 Kč (Řecko) nebo 11 490 Kč (Kypr)
odlety z Prahy i Brna
seniorská sleva nad 60 let 15 % (nelze slučovat s jinými slevami a platí při objednávce min. 2 měsíce před odletem)


DOPORUČUJEME

Zakynthos z Brna 27.06.-07.07. – hotel Denise Beach ** s polopenzí (přímo u moře) – poslední 2 pokoje!!! státní svátky 5. a 6. července!!!

Karpathos 27.06.-07.07. – studia Ardani Bay ** bez stravy – poslední 2 pokoje!!! státní svátky 5. a 6. července!!!

Thassos 27.06.-07.07. – studia Christos Beach (přímo u moře) s polopenzí – vždy poslední 2 místa!!! státní svátky 5. a 6. července!!!


TOPlist