Řecko od cestovní kanceláře VTT - CK VTT v médiích. Mluví a píše se nejen o nás.

Píše se o nás…

Image kypr-text.jpg

Řecko a Kypr nabízejí vše pro skvělou dovolenou – bohatou historii, cenné památky, přírodní unikáty, překrásné pláže. Na Řecko a Kypr se specializujeme už dvacet let. Vždy můžeme zájemcům poradit, co je pro ně nejlepší.

„Náročnějším klientům doporučuji Kypr s množstvím nádherných pláží a kvalitních, přitom cenově dostupných hotelů. Tento ostrov ostatně stále častěji vyhledávají i sportovci – fotbalisté, cyklisté nebo golfisté, pro které připravujeme individuální cesty,“ prozrazuje ředitel CK VTT…

Více informací a celý článek na Idnes

O Řecku na České televizi…

Image ceska-televize

Řecko: Soluň (České pivo, klobásky, tlačenku, ale třeba i českou keramiku – to všechno najdete v řecké Soluni. Možná vás až překvapí kolik „českého“ se dá ve druhém největším řeckém městě najít. A jak se tam žije Čechům, jejichž rodiny v Řecku našly druhý domov?

Lesbos hornatý ostrov sopečného původu, osmý největší ve středomoří, s termálními prameny téměř na každém kroku… To je řecký ostrov Lesbos.

Santorini patří mezi turistické cíle v Řecku. Známý je také pod jménem Théra. Jde o zbytek sopečného ostrova, který zůstal po ničivé erupci vulkánu před více než 3500 lety. Tehdejší obří záplavová vlna a ohromná mračna sopečného prachu také zřejmě zcela zničily mínojskou civilizaci na Krétě. A podle některých domněnek právě zde ležela bájná Atlantida.

Více informací

Řecko, Kypr a řecké ostrovy na vlnách Českého rozhlasu

Český rozhlas ve spolupráci s naší cestovní kanceláří VTT připravil několik programů – hudební cestopisy, aneb přeneste se na rádiových vlnách do Řecka a na Kypr.

Zajímavé cestopisy z Athén, Kréty, Kypru a řeckých ostrovů.

Vychutnejte si krásy těchto turistických destinací poslechem Českého rozhlasu.

Více informací

CK VTT na Facebooku – staňte se našimi fanoušky!

CK VTT si založila stránku na Facebooku, navštivte nás a staňte se našimi fanoušky!!! Nové fotgrafie, zajímavé příspěvky a informace z CK VTT naleznete také prostřednictvím sociální sítě Facebook. Pravidleně zde budeme aktualizovat údaje, přidávat fotografie a videa.

Na Facebooku se můžete stát i přáteli naší kontaktní osoby: Václav Janák, který Vám bude k dispozici a vždy nápomocen!

Více informací

Sdílejte své zážitky

Informace > CK VTT v médiích. Mluví a píše se nejen o nás.

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist