Řecko od cestovní kanceláře VTT - CK VTT na veletrhu GO 2013 - Brno

Brněnské výstaviště bylo i letos plné inspirace k cestování.

CK VTT vystavovala i letos na brněnském výstavišti v rámci veletrhu Go a Regiontour, který proběhl ve dnech 17.-20.1.2013 v mo­ravské metropoli – v Brně.

Jako každý rok, tak i letos patřil první a druhý den profesionálům v cestovním ruchu, ale víkend na výstavišti oslovil opravdu široké spektrum návštěvníků. Ti, kdo měli o svém cíly své příští dovolené jasno, získali zde opravdu dostatek informací a mohli si hned vybrat. CK VTT nabízela při této příležitosti veletržní slevu a nebyla sama.

I letos se na programových podiích vystřídala hudba a tanec z různých zemí a ochutnat jste zde mohli i řadu zahraničních specialit. CK VTT se též podílela na doprovodném programu a tak jste mohli slyšet vše o novinkách z CK VTT, které nabízíme pro pomalu se blížící léto 2013, ale představili jsme Vám i krásný ostrov bohyně Afrodité, Kypr a Řecko.

Letošní účast byla opravdu hojná, o čemž informovalo mnoho tiskovin.

Veletrh REGIONTOUR je projektem na podporu domácího cestovního ruchu a incomingu v České republice. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály.


Malá ukázka z účasti CK VTT na veletrhu Go, konaný ve dnech 17.1.-.20.1.2013

Sdílejte své zážitky

Informace > CK VTT na veletrhu GO 2013 - Brno

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist