Řecko od cestovní kanceláře VTT - CK VTT - od svého vzniku po současnost (2017)

Filozofie firmy:
Poskytování kvalitních služeb, zajišťování komplexního servisu pro své zákazníky na bázi osobního přístupu.Image ck-vtt-titulky-katalogu.jpg

Historie VTT

Image ck-vtt-titulky-katalogu-2.jpg
 • 1990 – Založení firmy VENUS TRADE AND TOURS, spol. s r. o. Specializace na Chalkidiki – autobusové zájezdy. Nabídka je prezentována na několika nabídkových listech.
 • 1991 – Rozšíření nabídky na Chalkidiki, autobusové zájezdy na Peloponés (letovisko Tolo) a Kypr–(letovisko Paphos) letecky na pravidelné lince ČSA. Nabídka je prezentována na několika nabídkových listech.
 • 1992 – Zůstávají v nabídce autobusové zájezdy na Chalkidiki, Tolo a letecké zájezdy na do kyperského Paphosu. Nabídka je prezentována na několika nabídkových listech.
 • 1993 – Události na území bývalé Jugoslávii zapříčinily zrušení autobusových zájezdů, v nabídce zůstaly jen letecké zájezdy s ČSA na Kypr (Paphos). Katalog má 4 strany a 2 strany ceníku.
 • 1994 – Zavedení charterových linek do Athén, odtud do Tola a letecké zájezdy s ČSA na Kypr (Paphos, Limassol). Katalog má 8 stran a 2 strany ceníku.
 • 1995 – Charterové lety do Athén jsou rozšířeny o charterové lety na Krétu (letovisko Ammoudara). Kypr (jen Paphos) zůstává na pravidelné lince ČSA. Katalog má 16 stran a 2 strany ceníku.
 • 1996 – Stejná nabídka jako v roce 1995, zájezdy na Krétě jsou rozšířeny o letovisko Kokkini Hani. A na Kypru je v nabídce kromě Paphosu též letovisko Coral Bay. Katalog má 24 stran a 4 strany ceníku.
 • 1997 Nabídka je rozšířena o ostrov Egina (letovisko Agia Marina) v rámci charterové linky do Athén. Zůstává středisko Tolo, Kréta (Ammoudara, Kokkini Hani) a Kypr s ČSA (Paphos). Katalog má 36 stran a 4 strany ceníku.
 • 1998 – Zájezdy jsou rozšířeny o charterové lety na Rhodos (letovisko Faliráki). Zůstává Tolo, Egina (Agia Marina), Kréta (jen letovisko Kokkini Hani) a kyperský Paphos na pravidelné lince ČSA. Katalog má 44 stran a 8 stran ceníku.
 • 1999 – Zůstávají zájezdy do Tola, na Eginu, Krétu (letoviska Kokkini Hani a Gouves) a Kypr. Destinace Rhodos je rozšířena o nabídku ve městě Rhodos. Katalog má 40 stran a 6 stran ceníku.
 • 2000 – Nabídka na Kypr je realizována v rámci charterových letů přímo do Paphosu a přibývá letovisko Limassol. Zůstávají zájezdy do Tola, na Eginu, na Krétu, Rhodos (jen město Rhodos). Oslavy 10 let od založení firmy probíhají 24.4. v řeckém duchu na dostihovém závodišti Velká Chuchle. Katalog má 52 stran a 8 stran ceníku. Byly zprovozněny webové stranky www.vtt.cz a mailová adresa: info@vtt.cz
 • 2001 Nabídka je rozšířena o zájezdy na ostrov Korfu (letovisko Kassiopi). Další letoviska v rámci přepravy na charterových linkách zůstávají nezměněna: Tolo, Agia Marina, Rhodos, Kokkini Hani, Gouves, Paphos, Limassol. Katalog má 60 stran a 10 stran ceníku.
 • 2002 – Nabídka je rozšířena o ostrov Kos (město Kos, Tigaki a Agios Fokas) a druhý charterový let do Larnaky na Kypr a letoviska Larnaka, Ayia Napa a Protaras a nedaleko Paphosu Coral Bay. Destinace Rhodos je rozšířena o nová letoviska: Ixia a Kolymbie. Nabídka na Korfu je do letovisek Agios Georgios, Barbati a Roda. Katalog má 100 stran a 20 stran ceníku.
 • 2003 – Základní nabídka zůstává stejná, navíc je zařazeno několik nových letovisek. V nabídce na ostrov Rhodos je kromě Kolymbie, města Rhodos též opět Faliráki. Na Krétě kromě Kokkini Hani, Gouvesu – Chersonisos a Stalida. Na Kosu mimo města Kos, Tigaki a Agios Fokas je též Kardamena. Nabídka na Korfu je rozšířena o Nissaki a Moraitika. Nabídka na Kypr zahrnuje všechna atraktivní letoviska Coral Bay, Kissonerga, Paphos, Limassol, Larnaka, Ayia Napa a Protaras. Katalog má 116 stran a 20 stran ceníku.
 • 2004 – Do nabídky jsme začlenili 2 novinky – polostrov Chalkidiki (letoviska Kallithea, Polichrono a Chanioti) a oblast Olympské riviéry – Pierie (letoviska Platamonas a Nei Pori). Svozové trasy jsou rozšířeny o několik nových nástupních míst a umožnují tak pohodlnější cestování na/z letiště pro naše mimopražské zákazníky. Katalog má 166 stran a 24 stran ceníku.
 • 2005 – Sezóna ve znamení oslav 15 let od založení firmy, které probíhají 5. června tradičně na dostihovém závodišti Velká Chuchle a o den dříve také na Kampě v centru Prahy. Nabídka je rozšířena o VTT exclusive, tedy pečlivě vybrané ubytovací kapacity splňující požadavky i té nejnáročnější klientely. Na Kypru začínáme nabízet zájezdy pro milovníky golfu a obdivovatelům vín připravujeme tematické zájezdy po kyperských vinicích a vinařských závodech. Nabídka VTT zahrnuje 9 destinací, 95 ubytovacích kapacit v 38 letoviscích. Katalog má 182 stran a 32 stran ceníku.
 • 2006 – Jako novinky se v našem katalogu objevují hned 3 nové destinace – turisticky atraktivní a velmi populární ostrov Zakynthos, ostrov Lefkada a romantická řecké pevnina Parga. Pro vyznavače windsurfi ngu zařazujeme zájezd s touto tematikou na Rhodosu, pro fotbalové kluby komplexní služby na Kypru. Také pro příznivce spa & wellness nabízíme řadu hotelů, které se specializují na tyto služby. Stejně tak nabízíme programy teambuilding a řadu dalších tematických zájezdů. Nabídka VTT zahrnuje 11 destinací, 125 ubytovacích kapacit ve 49 letoviscích. Katalog má 246 stran a 44 stran ceníku.
Image ck-vtt-titulky-katalogu3.jpg
 • 2007 – Samos a oblast Rethymna na Krétě jsou 2 další novinky, které se začlenily do naší stálé nabídky. Pochopitelně i ve stávajících destinací přibývá několik nových hotelů a komplexů. Především hotely nabízející služby all inclusive se stávají stále více žádanými. Nabídka VTT zahrnuje 10 destinací, 112 ubytovacích kapacit v 53 letoviscích. Katalog má 206 stran a 32 stran ceníku.
Image tutilky2011–2012–2013.jpg
 • 2008 – Nabídku rozšiřujeme o ostrov Thassos, Lesbos a oblast Chanie na ostrově Kréta. Po roční přestávce se do katalogu vrací zájezdy na Lefkadu. Otevíráme prodejní místo v Brně, v prostorách CK Čebus. Zkvalitňujeme výběr našich prodejců po ČR a do mnohých těchto provozoven instalujeme světelné logo VTT. Nabídka VTT zahrnuje 13 destinací, 146 ubytovacích kapacit v 74 letoviscích. Katalog má 270 stran včetně cen, které jsou přímo na stránkách hotelu. Byl spuštěn on-line systém pro prodejce VTT.
 • 2009 – Do nabídky začleňujeme několik nových hotelů ve stávajících destinací a především je naší snahou zkvalitnit služby a maximálně se soustředit na požadavky a přání našich stálých i nových zákazníků. Zahajujeme odlety z Brna u 3 destinací (Kypr, Kréta – Heraklion a Rhodos). Nabídka VTT zahrnuje 13 destinací, 140 ubytovacích kapacit v 69 letoviscích. Katalog má 278 stran včetně cen, které jsou přímo na stránkách hotelu. Kromě on-line systému pro prodejce VTT bude možnost on-line objednávky též pro zákazníky.
 • 2010 – CK VTT v roce 2010 oslavila dvacet let existence. Toto výročí jsme si společně užili v Praze – Chuchli, kam dorazilo přes 9 800 návštěvníků, díky nimž se podařilo vybrat 100 000 korun ve prospěch Nadace Terezy Maxové. Jubilejní jto byl nejen rok, ale i ceny a také slevy. Historicky poprvé činila sleva při včasném nákupu pro stálé zákazníky v první moment výrazných 20 procent. Rozšířili jsme svozy na letiště v Praze na 78 míst po celé republice. Rozšířili jsme nabídku zájezdů z Brna na 5 destinací (Kypr, Kréta, Rhodos, Pierie, Zakynthos) a v moravské metropoli jsme také otevřeli novou prodejnu na adrese Josefská 8 (Obchodní dům Josefínka). Katalog je opět o něco silnější, má celkem 304 stran a zdobí jej slavnostní zlatá barva. Nabídka VTT zahrnuje 13 destinací, 73 letovisek a 154 ubytovacích zařízení.
 • 2011 – CK VTT vstoupila do 21. sezóny prodejem letních zájezdů. Katalog je opět o něco silnější, má celkem 306 stran + 16 stran ceníku z Brna. Nabídka VTT zahrnuje 12 destinací, 73 letovisek a 144 ubytovacích zařízení. I pro rok 2011 byla rozšířena nabídka svozů na/z letiště z 88 míst ČR. Brněnská nabídka zahrnuje celkem 6 atraktivních destinací (Rhodos, Kos, Zakynthos, Kréta, Olympská riviéra a Kypr). V létě byl vydán doplňující katalog Kypr – podzim a jaro 2011/2012 nejen pro seniory, který představuje novinku v podobě žádaných dotovaných zájezdů na ostrov, který Vás chytne za srdce…
 • 2012 – Do nabídky začleňujeme několik nových hotelů ve stávajících destinací, odrušili jsme spolupráci s některými hotely a dali tak prostor novinkám, především je naší snahou zkvalitnit služby a maximálně se soustředit na požadavky a přání našich stálých i nových zákazníků. Nabídka VTT zahrnuje 12 destinací, 163 ubytovacích kapacit v 72 letoviscích. Katalog má 336 stran + 24 stran ceníku pro odlety z Brna a novinkou pro sezonu 2012 – týdenních pobytů. Na doporučení zahrnujeme 1 výlet v ceně zájezdů na ostrov Kréta, a to do vodního parku Anopolis. V létě byly vydány doplňující letáky Kypr – podzim a jaro 2012/2013 nejen pro seniory, který pokračuje v podobě žádaných dotovaných zájezdů na ostrov, který Vás chytne za srdce…
 • 2013 – Naše cestovní kancelář vstoupila do náročné 23. sezóny prodejem letních zájezdů. Katalog jsme výrazně zestručnili, naopak jsme ale výrazně rozšířili naše internetové stránky www.vtt.cz. Právě tam byla kompletní ucelená nabídka všech hotelů, tedy i těch, které chyběly v tištěné verzi. Katalog má celkem 259 stran včetně ceníkové části. NKatalog VTT zahrnuje 12 destinací, 59 letovisek a 109 ubytovacích zařízení. I pro rok 2013 byla ponechaná nabídka svozů na/z letiště z 88 míst ČR. Brněnská nabídka zahrnuje celkem 6 atraktivních destinací (Rhodos, Kos, Zakynthos, Kréta, Olympská riviéra a Kypr). Nabídka týdenních zájezdů zahrnuje destinace : Rhodos, Kos a Kréta. I pro podzim 2013 a jaro 2014 jsme pokračovali v podobě žádaných dotovaných zájezdů na ostrov, který Vás chytne za srdce… Podzimní nabídku jsme rozšířili o dotovaný zájezd na ostrov Rhodos.
 • 2014 – Už 24 let se VTT specializuje na Řecko, řecké ostrovy a Kypr. Všechna místa důvěrně známe, nabízené destinace a hotely během roku opakovaně navštěvujeme a prověřujeme, abychom Vám vždy mohli nabídnout v dané kategorii jen to nejlepší. Kvalita přitom nemusí být předražená. Díky dlouhodobé spolupráci s obchodními partnery se nám na sezónu 2014 podařilo navzdory rostoucím nákladům a nepříznivé situaci v cestovním ruchu snížit ceny skoro všech zájezdů! A to aniž bychom ustoupili z kvality nebo omezili služby, na které jste u VTT dlouhodobě zvyklí. Katalog Léto 2014 jsme zpřehlednili a zestručnili, naopak jsme ale výrazně rozšířili naše internetové stránky www.vtt.cz. Právě tam najdete kompletní ucelenou nabídku všech hotelů, tedy i těch, které v tištěné verzi nenajdete. U každého hotelu jsou mimo jiné desítky fotografií, videí a na mapě se můžete podívat na přesné umístění. V nabídce máme jako už tradičně pobyty na 11 či 12 dní a také stále populárnější týdenní pobyty. Odlety nabízíme jak z Prahy, tak i z Brna. Novinkou v sezóně 2014 je začlenění krásného řeckého ostrova Karpathos do nabídky zájezdů pořádaných CK VTT. A to není jediná naše novinka, přidali jsme též novou oblast na řecké pevnině a tím je Kalamata. Další novinkou je možnost programu, který nabízí poznat nejen řecký ostrov Rhodos, ale i ostrůvek Symi. Věříme, že právě nabídka letů na Karpathos a možnost „odskočit“ si na pár dnů z Rhodosu na Symi, Vás hodně zaujme.
 • 2015 – Protože je potřeba neustále myslet dopředu, chystáme se již na sezónu 2015. Máme v plánu pokračovat ve spolupráci s osvědčenými hotely, ale také hledat nové a lepší a nabízet je za atraktivní ceny. Očekáváme celosvětové oživení ekonomiky a proto plánujeme otevřít alespoň 1 novou destinaci (pravděpodobně se navrátíme na řecký ostrov Lefkada).
 • 2016 – Nabídka zájezdů zůstává velmi podobná té, co byla v sezóně 2015 s několika malými obměnami a úpravami. VTT nabízí v katalogu + na svém webu pobyty v celkem 207 ubytovacích zařízení v 16 destinacích, 97 letoviscích. Zájezdy jsou na 8–12 dnů, odlety z Prahy a Brna. Svozy jsou nabízeny až z 88 míst ČR; do 31.03.2016 zdarma, následně za poplatek 200–300 Kč. V ceně všech zájezdů je zahrnuto kvalitní komplexní cestovní pojištění. VTT se soustřeďuje na zvýšení kvality nabízených kapacit, stejně tak dalších služeb. Sleva za včasný nákup je 17 – 20 % do 15.12.015. Katalog má 312 stran včetně ceníku.

Sdílejte své zážitky

Informace > CK VTT - od svého vzniku po současnost (2017)

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist