Řecko od cestovní kanceláře VTT - Akce, plesy a večírky CK VTT

VIII. reprezentační ples pražských Bytových Družstev (01.03.2012)

Dne 24.02.2012 se konal již VIII. reprezentační ples pražských Bytových Družstev v Národním domě na Vinohradech.

Bohatému programu dominovalo taneční vystoupení skupiny TŠ Astra Praha a ukázka latinsko – amerických tanců, které předvedl mistrovský taneční pár Dominika Bergmanová a Jan Skuhravý. Hostem večera byla také vynikající zpěvačka Věra Martinová.

Na závěr nechyběla tombola, kterou každoročně sponzoruje CK VTT. CK VTT věnovala jako první cenu pobytový zájezd na ostrov Kypr do 4 hvězdičkovéjo hotelu s polopenzí.

Více informací

2.Slávistický večer (10.02.2012)

Jako tomu bylo již v loňském roce, i letos naše cestovní kancelář sponzorovala 2. Slávistivký večer v Praze, který se konal dne 10.února 2012 v pražském E­denu.

No, a co by to bylo za večírek bez skvělé výhry a to poukazem na Letecký pobytový zájezd na ostrov Kypr, ostrov bohyně Afrodité, kterou věnovala naše cestovní kancelář. Věříme, že jsme šťastnému výherci udělali radost a již nyní se těšíme na další ročník tohoto Slávistického, červenobílého večírku…

Více informací

Vernisáž výstavy ŘECKÝ ATHOS (2011)

Ředitel CK VTT – Demetrios LAMBROU se dne 1.12.2011 zúčastnil vernisáže výstavy ŘECKÝ ATHOS, na které jste i Vy v oblastním muzeu v Chomutově mohli shlédnout obrazy V.Suchopárka a fotografie Z.France z pravoslavných klášterů.

Pokud jste nestihli přijít na vernisáž výstavy z klášterů v Athosu a zajímají Vás práce výše zmíněných autorů, nezoufejte! Výstava ŘECKÝ ATHOS potrvá až do 28.ledna 2012 (otevírací doba Út-Pá 9:00–17:00, So 9:00–14:00).

Více informací

Country bál cestovatelů v Olomouci

Cestovní kancelář Bohemian Fantasy a Venus Trade and Tours Vás srdečně zvou na 7. ročník vyhlášeného COUNTRY BÁLU CESTOVATELŮ V OLOMOUCI.

KDY? – 12.3.2011 od 19:00

KDE? – KD Sidia Olomouc

CO můžete vyhrát? – zájezdy do exotických destinací a do Řecka

JAKÝ je program? – výuka country tanců, slosování o hodnotné ceny, vynikající skupina Heřmánek a spousta dalšího…

Více informací

VII. Reprezentační ples Bytových družstev (4.3.2011)

Dne 4.3.2011 se konal již sedmý ples pražských bytových družstev za účasti řady sponzorů ve všech sálech Národního domu na Vinohradech, a to nejen pro členy a přátele bytových družstev.

Naše cestovní kancelář VTT se stala hlavním sponzorem tohoto večera a darovala hlavní cenu, a to 12-ti denní kombinovaný poznávací zájezd ,,Řecko-poznáte tam všecko“ pro dvě osoby.

Celý večer provázel bohatý program. V malém sále probíhala degustace vín. Na závěr byla bohatá tombola a předání cen.

Více informací

Slávistický večer (18.2.2011)

Dne 18.2.2011 se konal Slávistický večer pro členy Fanklubu Slavie a jejich fotbalových přátel za účasti mnoha sponzorů. Naše cestovní kancelář VTT se stala hlavním sponzorem tohoto večera a darovala šťastnému výherci a zároveň pořadateli akce panu Janu Chmelíkovi hlavní cenu – 12-ti denní kombinovaný poznávací zájezd ,,Řecko – poznáte tam všecko“.

Celý večer provázel sympatický moderátor Vladimír Čech. Zpíval i 92 letý Stanislav Pospíšil a volila se Miss Slavia 2011.

Více informací

Společenský večer CK VTT v řecké restauraci Old Athens

CK VTT uspořádala dne 11/2/2011 společenský večer a formální schůzku se svými zahraničními partnery. Sešli se zde zástupci destinací: KYPR, KRÉTA, KORFU, ZAKYNTHOS, PIERIE, LESBOS, THASSOS, KOS..

Společné jednání započalo v sídle cestovní kanceláře VTT, kde bylo diskutováno o aktuálních problémech a chystající se letní sezóně 2011, co je potřeba na sezónu 2011 zlepšit a nachystat, jak zkvalitnit ještě více servis služeb pro sezonní návštěvníky destinace a jaká bude prognóza nadcházející letní sezóny.

Více informací

Slavnostní vysvěcení brněnské prodejny CK VTT (15/1/2011)

Na pobočce VTT proběhl dne 15.01.2011 za přítomnosti bratra Jozefa Fejsáka, protopresbytera z pravoslavného chrámu Sv. Václava v Brně křest, vysvěcení prostor a požehnání do nového roku.

Přítomni byli též: ředitel VTT – Demetrios Lambrou, ředitel kyperské organizace se sídlem v Praze – pan Kostas Orphanides, koordináto…r akce GO – pan Radek Chmela, dlouholetý obchodní partner VTT – pan Ing. M. Řepa a dlouholetí klienti VTT z Brna a okolí.

Více informací

Slavnostní křest katalogu Léto 2011 (8/11/2010)

CK VTT uspořádala v „naší“ řecké restauraci Old Athens (www.oldathens.cz) tradiční křest nového katalogu Léto 2011.

Křest nového katalogu CK VTT je tradiční příležitostí osobního kontaktu významných obchodních partnerů, spolupracovníků a přátel cestovní kanceláře Venus Trade and Tours…

Na pozvané hosty čekalo hned několik zážitků:

  • vynikající řecko-kyperské pohoštění
  • krásný dort připomínající letní pohodu u bazénu
  • písně v podání „naší oblíbené“ poberounské hudební skupiny Třehusk
Více informací

FÉR RANDE S CK VENUS TRADE AND TOURS

Seznamte se s partnerem nejen na cestu s CK VTT, ale i na cestu životem…

více informací naleznete pod tímto odkazem
MEGA ŘECKO – interaktivní výstava nejen pro děti

Řecko pro děti jinou formou a interaktivně.

KD Slávie v Českých Budějovicích poskytla prostor pro interaktivní výstavu MEGA ŘECKO . Od 24.4. až do 25.7.2010 přijďte na netradiční výstavu typu „na vlastní ruce“. Řečtí bohové, metamorfózy, architektonické i divadelní exponáty ožijí právě díky dětským návštěvníkům.

Hraje se o zájezd do Řecka – 12 denní poznávací zájezd od 10.10.2010 – 21.10.2010 s ces­tovní kanceláří VTT

Více informací

CK VTT sponzorovala tradiční Country bál v Olomouci (6/3/2010)

CK VTT již 6. rokem sponzorovala tradiční Country bál v Olomouci, který pořádala CK Bohemian Fantasy. Country bál se konal 6/3/2010 v prostorách KD Sidia Olomouc. Těšit jste se mohli na bohatou tombolu, ve které výherce mohl získat Exotický zájezd na Srí Lanku, či do Řecka, na pestrý doprovodný program, výbornou atmosféru a kromě toho jste se mohli naučit country tance přímo od mistrů.

Více informací

CK VTT sponzorovala ples Bytového družstva Praha (19/2/2010)

CK VTT se zúčastnila 6. reprezentačního plesu pražského Bytového družstva a přispěla tak hlavní cenou do bohaté tomboly…

Bohatý doprovodný program, zajímavá tombola a skvělý kolektiv se sešel v krásných prostorách Národního domu na Vinohradech. Atmosféra a celý ples byl velmi povedený.

Více informací a fotogalerii z plesu si prohlédněte zde

Více informací

Společenský večer se zahraničními partnery CK VTT (5/2/2010)

CK VTT uspořádala dne 5/2/2010 společenský večer a formální schůzku se svými zahraničními partnery. Sešli se zde zástupci destinací: RHODOS, KYPR, KRÉTA, KORFU, ZAKYNTHOS, PIERIE, LESBOS, THASSOS, SAMOS, LEFKADA, KOS, PELOPONÉS…

Věříme, že se nám podařilo pro všechny klïenty CK VTT zajistit jen ty nejlepší služby a zdokonalit tak ještě více servis našich zájezdů…

Více informací

Společenský večer s ECP – zápas v kuželkách (14.01.2010)

Cestovní kancelář VTT přijala milé pozvani od Evropské cestovní pojišťovny do Moravské chalupy.

Večer se nesl v příjemném duchu – hráli se kuželky, rozdány byly upomínkové předměty a dárky od hostitele. Atmosféra byla přátelská, zástupci z různých CK opět prokázali, že konkurenční prostředí vládne jen na trhu, nikoliv mezi jednotlivými lidmi z tohoto oboru.

Více informací

Vysvěcení prostor nové prodejny CK VTT v Brně (15/1/2010 od 14:00 hodin)

Cestovní kancelář VTT si Vás dovoluje informovat, že v pátek 15/01/2010 od 14:00 hodin bude slavnostně vysvěcena nová prodejna CK VTT v Brně (Josefská 8).

Na tuto formální akci jsou srdečně zváni nejvýznamnější obchodní partneři naší cestovní kanceláře, stejně tak naši klienti…

Více informací

Křest katalogu Léto 2010 v řecké restauraci Old Athens (26.11.2009)

CK VTT uspořádala v krásné řecké restauraci Old Athens (obchodní centrum Nový Smíchov, www.oldathens.cz) tradiční křest nového katalogu Léto 2010, který spatřil světlo světa již v polovině října.

Křest nového katalogu CK VTT je tradiční příležitostí formálnějšího osobního kontaktu významných obchodních partnerů, spolupracovníků a přátel cestovní kanceláře Venus Trade and Tours…

Více informací

Sdílejte své zážitky

Informace > Akce, plesy a večírky CK VTT

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist