Řecko od cestovní kanceláře VTT - 27 let spokojenosti s CK VTT


Vážení klienti,


Image reditel.jpg

je mi ctí přivítat Vás nad stránkami nového katalogu cestovní kanceláře VTT Léto 2017. Na nadcházející sezónu jsme pro Vás připravili řadu příjemných novinek.

Nejdříve mi ale dovolte poděkovat Vám za přízeň, která nás těší, zavazuje i motivuje. Díky Vám jsme na trhu již 27 let a za tu dobu jsme se vypracovali na předního specialistu na zájezdy – a to pobytové a poznávací – na ostrov Kypr a do Řecka, kde máme v nabídce jak nejoblíbenější destinace na pevnině, tak i na nejoblíbenějších ostrovech.

Konkrétně se s námi můžete vydat na vyhlášené řecké ostrovy Korfu, Samos, Rhodos, Kos, Zakynthos, Thassos, Krétu, Karpathos a nově také na Santorini, Kefalonii, Lefkadu, Naxos, Paros a Mykonos. V nabídce samozřejmě nechybí ani Chalkidiki, Olympská riviéra a Peloponés na řecké pevnině.

Důvodů, proč cestovat s námi, je celá řada, přičemž výhodné ceny – jejich součástí je i kvalitní komplexní pojištění – jsou jen jedním z mnoha. Dále to jsou mnohaleté zkušenosti nebo stabilní tým osvědčených delegátů, kteří dokážou nejen podat kvalitní informace o dané lokalitě, ale také mají hluboké znalosti místního života a v případě potřeby jsou připraveni pomoci. Zapadnout by neměla ani informace o transferech zdarma, které nabízíme u většiny destinací, a to až z 88 míst České republiky.

Neméně důvodů je ale k tomu koupit si zájezd v předstihu. Proč? Ušetříte až 21 procent z konečné ceny zájezdu – a to při objednávce do 15. prosince 2016, i po tomto datu ale nabízíme atraktivní slevový program. Při koupi v předstihu lze také využít dětských super cen, přičemž i na ně se vztahují slevy.

A především – na začátku si můžete opravdu vybírat. V nabídce máme přes 200 hotelů a dalších ubytovacích kapacit – od těch nejlevnějších až po ty nejluxusnější a na výběr je i pestrá škála stravy – na své si přijdou milovníci hotelů s all inclusive či s polopenzí i ti, kteří preferují ochutnávat každý den místní kuchyni v jiné taverně. Otálení se nemusí vyplatit, protože ty nejoblíbenější hotely jsou obvykle vyprodány během několika týdnů od zahájení prodeje – za všechny jmenujme Perneru Beach Club a Crystal Springs Beach na Kypru, Kalii Beach, Gouves Maya Resort, či Geraniotis Beach na Krétě, Azur na Chalkidiki a mimořádně oblíbenou Ritsu na Peloponésu.

Létat s námi můžete nejen z Prahy, ale také z Brna, a to jak na 11/12 denní zájezdy, tak i stále populárnější osmidenní, jejichž kompletní nabídku, stejně jako kompletní nabídku námi nabízených hotelů, studií a dalších ubytovacích kapacit, najdete na našem webu- www.vtt.cz. Zde ostatně můžete získat spoustu dalších informací o jednotlivých destinacích, hotelech, samozřejmě nechybějí ani bohaté fotogalerie a videa.

Vážení klienti, pevně věřím, že si z katalogu Léto 2017 vyberete. Tým cestovní kanceláře VTT udělá maximum pro to, abyste si na konci Vaší dovolené řekli: Byla to ta nejlepší volba. Přeji Vám i všem Vašim blízkým nejen krásné cestovatelské zážitky, ale i hodně sil, životního optimismu, štěstí a především pevné zdraví

Váš Demetrios Lambrou

Ředitel CK VTT


Sdílejte své zážitky

Informace > 27 let spokojenosti s CK VTT

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist