Řecko od cestovní kanceláře VTT - 27 důvodů proč cestovat s VTT

CK VTT – 27 let spokojenosti  – CK VTT – 27 důvodů proč cestovat s námi na dovolenou do Řecka či na Kypr

Image 21-duvodu.gif
1) VTT, tradiční cestovní kancelář specializující se na Řecko, řecké ostrovy a Kypr, je na trhu již 27 let, má tedy DOSTATEK ZKUŠENOSTÍ a ví, co Vám nabídnout, abyste prožili báječnou dovolenou.

2) VTT je SPECIALISTOU NA ŘECKO, ŘECKÉ OSTROVY A KYPR. Vybírá pro Vás ta nejkrásnější místa, aby bylo opravdu na co vzpomínat, až budete v zimě otevírat alba s fotkami z letní dovolené.

3) U VTT už máte VŠE V CENĚ! Včetně komplexního cestovního pojištění.

4) VTT si váží všech svých klientů – jak těch stálých, tak i nově „příchozích“. Proto vytváří SLEVOVÝ PROGRAM tak, aby dovolená byla dostupná opravdu pro každého. Nabízí slevy pro seniory, pro skupiny i děti ubytované společně s jedním dospělým (akce 1+1 a 1+2) i slevy pro novomanžele.

5) VTT Vám zdarma nabízí autobusové transfery k odletům a příletům u všech 11/12 denních zájezdů v rámci letní nabídky. Toto se nevztahuje na týdenní pobyty a zájezdy zakoupené na Last minute.

6) VTT nabízí i týdenní pobyty do vybraných destinací s odletem z Prahy.

7) Zaměstnanci VTT osobně navštívili veškeré kapacity, které v katalogu nabízíme, takže MOHOU DOPORUČIT pro Vás to nejlepší.

8) Všichni ve VTT klademe mimořádný důraz na kvalitu hotelů a dalších ubytovacích kapacit, které nabízíme. Proto je PRAVIDELNĚ KONTROLUJEME a HODNOTÍME.

9) VTT Vám nabízí širokou škálu nejen pobytových, ale i poznávacích, kombinovaných a hvězdicových zájezdů a okruhů. VYBERE SI OPRAVDU KAŽDÝ.

10) VTT se snaží pružně reagovat na PŘÁNÍ svých zákazníků, která uvádějí v anketách, dopisech či mailech.

11) VTT se snaží o maximální PŘEHLEDNOST informací ve svém katalogu, stejně tak na webových stránkách. Na druhé straně usiluje o poskytování všech důležitých informací předem (orientační výše cen služeb v hotelích, předběžný letový řád, poplatky na místě…).

12) U VTT se vyplatí cestovat s dětmi. Ve většině kapacit mají UBYTOVÁNÍ ZDARMA.

13) Klientům, kteří preferují individuální dovolenou a cestování, VTT nabízí vypracování speciální nabídky „na míru“. Stejně tak Vám můžeme vyžádat a zajistit hotel, který jste v nabídkovém katalogu nenašli.

14) DELEGÁTI VTT jsou lidé opravdu na správném místě. Ochotně Vám kdykoli pomohou, poradí a ještě Vám k tomu přidají cenné informace o místě Vašeho pobytu.

15) Pojedete-li s VTT jednou, POJEDETE URČITĚ PŘÍŠTĚ (Řecko, řecké ostrovy a Kypr jsou nádherné země a podstatnou část klientely VTT tvoří stálí zákazníci, kteří si tyto země, jejich krásy, přírodu, památky, ale i obyvatele a jejich zvyky zamilovali).

16) Ve VTT se zajímáme o VAŠE POSTŘEHY, PŘIPOMÍNKY A RADY, ze kterých vycházíme při sestavování programů, zájezdů a výběru kapacit na další sezónu. Těšíme se na jakékoli Vaše podněty nebo návrhy na rozšíření a zkvalitnění našich služeb.

17) VTT Vám, ve své již 25. sezóně, u řady hotelů nabízí velmi VÝHODNÉ CENY.

18) VTT myslí i na klientys určitým omezením. V nabídce proto máme HOTELY PŘÁTELSKÉ K VOZÍČKÁŘŮM a také hotely snažící se nabízet BEZLEPKOVOU STRAVU.

19) VTT Vám též nabízí možnost platit speciálními STRAVENKAMI (poukázkami), viz strana 16 našeho katalogu.

20) Jako držitelé různých benefitních a zaměstnaneckých KARET (např. KB, Pražská plynárenská, Zentiva, Lyoness, LeasePlan, Mc Kinsey, Mercedes-Benz, Sphere card, časopis Koktejl, Rodinné pasy, ATENTO a další) můžete u VTT využívat poskytovaných vý­hod.

21) Svým příbuzným a známým můžete věnovat zakoupením Dárkové poukázky VTT praktický dárek (viz strana 12 našeho katalogu).

22) VTT neustále rozšiřuje NABÍDKU HOTELŮ S ALL INCLUSIVE, a to jak na řeckých ostrovech, tak na Kypru.

23) VTT již několik sezón nabízí oblíbené jarní a podzimní DOTOVANÉ ZÁJEZDY NA KYPR NEJEN PO SENIORY.

24) VTT na žádost svých zákazníků rozšířila svou nabídku o další cenově výhodné pobyty – DOTOVANÉ ZÁJEZDY NA ŘECKÉ OSTROVY NEJEN PRO SENIORY. V ceně je zahrnut již 1 celodenní výlet po památkách a přírodních krásách, včetně odborného výkladu.

25) Zdarma zasíláme katalogy na domácí adresy svých stálých zákazníků. Katalogy zasíláme zájemcům zdarma též na vyžádání.

26) Ocitnete-li se v tíživé situaci během dovolené (zdravotní komplikace, hospitalizace, ztráta dokladů, cenností atd.), VTT udělá maximum, aby Vám pomohla situaci na místě vyřešit nebo usnadnit.

27) CK VTT = dlouholetá zkušenost & soustavná péče a skutečný zájem o potřeby zákazníka.

CK VTT – 27 let spokojenosti  – CK VTT – 27 důvodů proč cestovat s námi na dovolenou do Řecka či na Kypr

Image 21-duvodu-2-plaz.gif

CK VTT – 27 let spokojenosti  – CK VTT – 27 důvodů proč cestovat s námi na dovolenou do Řecka či na Kypr

Výběr dovolené

Každoročně se snažíme naši nabídku rozšiřovat o nové kapacity a typy zájezdů. Budete-li váhat, který ze zájezdů je pro Vás ten nejvhodnější, stačí se spojit s naší rezervační centrálou. Naši specialisté Vám – s ohledem na Vaše požadavky – ochotně poradí a doporučí, který typ zájezdu a ubytování by byl tou nejlepší volbou pro Vás a Vaši rodinu.

A chcete-li se o vybraném zájezdu dozvědět ještě více, neváhejte a předem si domluvte schůzku s pracovnicemi na naší prodejně, které Vám rády zodpoví veškeré Vaše dotazy a sepíší s Vámi cestovní smlouvu (přihlášku na zájezd).

Jak zarezervovat a objednat dovolenou s VTT

  1. osobně v kanceláři VTT v Praze, Brně nebo u kteréhokoli obchodního zástupce, označeného logem VTT
  2. telefonicky
  3. elektronickou poštou (e-mailem) na adrese: info@vtt.cz
  4. prostřednictvím objednávky na našich webových stránkách
  5. poštou
  6. v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře. Využijete-li naší služby FREE ASSISTANCE (jen pro zákazníky z Prahy a z Brna), přijedou naši specialisté až přímo k Vám!

Jak si objednat zájezd od CK VTT?

   


Sdílejte své zážitky

Informace > 27 důvodů proč cestovat s VTT

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist