Řecko od cestovní kanceláře VTT - 2. Slávistický večer - 2012

Jako tomu bylo již v loňském roce, i letos naše cestovní kancelář sponzorovala 2. Slávistivký večer v Praze, který se konal dne 10.února 2012 v pražském E­denu.

Slávistický večer probíhal tradičně ve sportovním duchu, sjely se fan kluby Slávie z různých měst, převážně však z Prahy, a to především z důvodu studeného až mrazivého počasí. V úvodu večírku zazpíval 93-letý Standa Procházka oblíbenou píseň věčná Slávie. Následovala taneční ukázka mládeže ze sportovního klubu Silueta Praha. K poslechu hrál taneční orchestr z Plzně s názvem Dance Band a v programu vysloupil i vokální kvintet Hlasoplet.

V programu nechyběla ani tradiční dražba slávistického dresu, jehož výtěžek (7100 Kč) byl věnován Transplantační jednotce Kliniky dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice v Motole.

No, a co by to bylo za večírek bez skvělé výhry a to poukazem na Letecký pobytový zájezd na ostrov Kypr, ostrov bohyně Afrodité, kterou věnovala naše cestovní kancelář. Věříme, že jsme šťastnému výherci udělali radost a již nyní se těšíme na další ročník tohoto Slávistického, červenobílého večírku…

Oficiální článek Fan klubu Slávie


Malá ochutnáka z proběhlého večírku:


Sdílejte své zážitky

Informace > 2. Slávistický večer - 2012

Dovolená s CK VTT CK VTT Další informace
logo vtt  
Zavřít oknoDOPRODEJ ZÁJEZDŮ SEZÓNY 2017

Přehled LAST MINUTE naleznete zde http://www.vtt.cz/…-stazeni.pdf

DOPORUČUJEME

RHODOS – 30.09. – 11.10. – 12 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně

KYPR – 26.10. – 02.11.2017 – 8 denní zájezd s 1 celodenním výletem v ceně


TOPlist